Νέα

Ζευγαρι σε τσοντοσινεμα!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggeloskalos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Ξέρεις μου δημιουργείς πρόβλημα, όσο ασχολούμαι μαζί σου και τίποτα χρήσιμο δεν κάνω και με ρίχνεις στο επίπεδο σου.
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
<===============ο πουτσαρας "πεινασε" παει να
<=============== φαει "σαντουιτσακι" ,*σε περιπτωση που δεν το επιασες  ρε αινσταιν του κολου , παω να γαμησω


Ξέρεις μου δημιουργείς πρόβλημα, όσο ασχολούμαι μαζί σου και τίποτα χρήσιμο δεν κάνω και με ρίχνεις στο επίπεδο σου.
κλασσικη απαντηση αδερφης , ουστ ρε ,τραβα στο κοσμοπολιταν φορουμ να τα πειτε με τις αλλες τις τρελιαρες, στο ξαναλεω , εδω σταζουμε τις πουτσες μας με τις εμπειριες μας στα μουνια ,οχι στους σαπιους κολους 


στα αρχιδια μου σε οποιο επιπεδο και εαν πεφτεις , το πολλυ πολλυ εαν ειναι στο επιπεδο των ημιθεων παντογνωστων , το  δρομοκαικειο και το δαφνι ειναι 10 λεπτα με το ταξι απο το συνταγμα

ουστ ρε  :zfuck:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
συναλλαγές με αδερφές λογω ιδεολογίας δεν μπορώ να έχω, για να το λες κάτι απο την εμπειρία σου καταθέτεις.
σου εύχομαι κάποτε να καταφέρεις να γίνεις κάτι περισσότερο από τετράποδο κακής ποιότητας, η διαφορά μας είναι πως εσύ γαμάς γα να ζήσεις αλλά εγώ ζω για να γαμάω (αυτό είναι δύσκολο για σένα, δεν έχω απαιτήσεις).

 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Το θέμα είναι ζευγάρι (ετεροφυλοφιλων ) σε τσοντοσινεμά.
Τι πετιούνται οι γκέϋ ,εκτός θέματος ?
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
απλά,  όπως συμβαίνει σε κάθε θρεντ, σπαμάρουμε.
Αυτό το αβατάρ σου ρε φίλε, με  ξεκάβλωσε τελείως.Μπλιαααχχ.
Ελεγα να πάω σε κανένα στούντιο ,και κόπηκα.Κατάλληλο
για οικονομία.Χρειάζεται.Έχουμε κρίση .
Πάντως ,με βάση το αβατάρ αυτό ,η πιθανότητα να είσαι γκέϋ είναι
μηδαμινή.
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
συναλλαγές με αδερφές λογω ιδεολογίας δεν μπορώ να έχω, για να το λες κάτι απο την εμπειρία σου καταθέτεις.
σου εύχομαι κάποτε να καταφέρεις να γίνεις κάτι περισσότερο από τετράποδο κακής ποιότητας, η διαφορά μας είναι πως εσύ γαμάς γα να ζήσεις αλλά εγώ ζω για να γαμάω (αυτό είναι δύσκολο για σένα, δεν έχω απαιτήσεις).

αντρας ειμαι και γαμαω για να ζησω και αμα λαχει κονομαω και κανενα εκατομπαλο απο καμια χαζοβιολα

ρε διαστιμικε πουστη , χωριστικατε σε ιδεολογιες και κατηγοριες τωρα ?? τι γινατε πουστιδες αριστεροι,πουστιδες δεξιοι και πουστιδες κεντοοι ?? :2funny: :2funny:


ρε το ειδα με και αυτο ρεεεεεεεεεεε αντε ρε και στην βουλη σας ευχομε ρε τρελιαρες

*(κοιτα μην σας δω σε καμια πορεια στο συνταγμα να διεκδικιτε την απελευθερωση της παπαπιας τσου μοα στην αφρικη, με τα δοκαρια και τα ροπαλα θα σας κυνηγησω)
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
Αυτό το αβατάρ σου ρε φίλε, με  ξεκάβλωσε τελείως.Μπλιαααχχ.
Ελεγα να πάω σε κανένα στούντιο ,και κόπηκα.Κατάλληλο
για οικονομία.Χρειάζεται.Έχουμε κρίση .
Πάντως ,με βάση το αβατάρ αυτό ,η πιθανότητα να είσαι γκέϋ είναι
μηδαμινή.


μπα στρειτ πρεπει να ειναι η καριολοπουστα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
γιατι τοση εχθρα ρε μαγκες?δεν μπορω να το καταλαβω δλδ :headbang:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
μπα στρειτ πρεπει να ειναι η καριολοπουστα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


είμαστε σε καλό δρόμο, πέτυχες κάτι.
και για ελαφρύνουμε τι κλίμα...
μεγάλος είμαι και δεν βλέπω καλά.
τα δύο  μεσαία σύμφωνα είναι  :o "στ"; :grin: :grin: :grin: :grin:  :2funny: :2funny:
άντε τράβα έξω και δώσε χαιρετίσματα και από μένα
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
γιατι τοση εχθρα ρε μαγκες?δεν μπορω να το καταλαβω δλδ :headbang:
Συναγωνιστη , τι να σου πω , απο την στιγμη που μπαινουν πουστρακια εδω και το παιζουνε και "ιστοριες" αυτα ειναι τα αποτελεσματα ,αντι να πανε στα γκειφορουμ τους ερχωνται στα φορουμ με ους γαμιαδες


ειδαν πουτσα και μπηκαν,σαν τις μελισσες :headbang:
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
Συναγωνιστη , τι να σου πω , απο την στιγμη που μπαινουν πουστρακια εδω και το παιζουνε και "ιστοριες" αυτα ειναι τα αποτελεσματα ,αντι να πανε στα γκειφορουμ τους ερχωνται στα φορουμ με ους γαμιαδες


ειδαν πουτσα και μπηκαν,σαν τις μελισσες :headbang:
ικαι πρεπει να την διατηρησουμε ε? :rockon: :rockon: :rockon:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Συναγωνιστη , τι να σου πω , απο την στιγμη που μπαινουν πουστρακια εδω και το παιζουνε και "ιστοριες" αυτα ειναι τα αποτελεσματα ,αντι να πανε στα γκειφορουμ τους ερχωνται στα φορουμ με ους γαμιαδες


ειδαν πουτσα και μπηκαν,σαν τις μελισσες :headbang:


εκτιμώ πως εξακολουθείς τον αυνανισμό.
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
εκτιμώ πως εξακολουθείς τον αυνανισμό.

εννοειται και εξακολουθω , καυλι εχω , τι ειμαι σαν και εσενα , κυφηνας ? μαγαλε δεν εχω βαλει το εργαλειο στην φορμολη σαν τα πουστρακια του λογου σου κι δουλευω την R
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
εννοειται και εξακολουθω , καυλι εχω , τι ειμαι σαν και εσενα , κυφηνας ? μαγαλε δεν εχω βαλει το εργαλειο στην φορμολη σαν τα πουστρακια του λογου σου κι δουλευω την R


πουσταράκο εγώ δεν έχω καμία ανάγκη επιβεβαιώσης και δόξα τω Θεό το εργαλείο δοξάζει
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
πουσταράκο εγώ δεν έχω καμία ανάγκη επιβεβαιώσης και δόξα τω Θεό το εργαλείο δοξάζει

τι δοξαζει ρε βλαμενε , εαν εισαι κανονικος ρε , τι το παιζεις πουστρακι τοτε και εδω μεσα ?? μαλακας εισαι ? :jerking: :jerking:

και μου ανεβαζεις την πιεση βραδιατικα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom