Νέα

Zευγάρι για τρίο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Μαγκες εγω γνωρισα ενα ζευγαρι με 100 ευρω παντρεμενοι η γυναικα νταρντανα με εκφυλο προσωπο βυζαρες αλλα τρελαθηκα με τη κωλαρα της Τεραστια πεταχτη με κατι κωλομαγουλα σαν Αμερικανας αραπινας Σε οσους αρεσουν τετοιες κωλαρες θα παθουν πλακα Ο αντρας της εβλεπε και τον επεζε και εγω την επερνα απο το μουνι και απο το κωλο φοβερη σφιχτη κωλοτρυπιδα Τη δευτερη φορα τη πηρα με τον αντρα της παρτουζα και αλλη μια φορα με τον κολητο μου δωσαμε 170 ευρω και οι δυο και την ξεσκισαμε Παντως πρεπει να γουσταρει πολυ η γκομενα γιατι ουρλιαζε και εχυνε αβερτα Και ο αντρας της πρεπει να του αρεσει να βλεπει να τη γαμανε και την επαιζε συνεχως Οποιος συναγωνιστης γουσταρειθα δωσω πληροφοριες στο mail μου
pm ;)
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
ωραιος!!!!στειλε πμ το τηλ!!!! ;)
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357
Οικογενειακη επιχειρηση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Να δουμε τι αλλο θα δουν τα ματακια μας...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357
Kάτσε Πρόεδρε, να τους στήλω την ΣΔΟΕ να δουμε αν εχουν κανει έναρξη επιτηδευματος.
Ποια ΣΔΟΕ ?

Οταν βλεπεις ζευγαρι να φτανει σε τετοια σημεια ειναι για λυπηση μονο και τιποτα αλλο.....

Οπως θα διαβασες παραπανω καποιος τον λεει κερατα ηδη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οσα χρηματα και παρει το ζευγαρι το ''νοητικο κερατο'' θα το κουβαλαει αιωνιως μαζι του.....  :S
Ακομη κι αν δεν το ξερουν στον κοινωνικο τους περιγυρο, αρκει που θα ξερει ο ιδιος.....  :S


Υγ. Οι γελωτες στις απαντησεις μου ειναι ειρωνικοι καθως ταιριαζει μονο κλαμα εδω
 

gekzy

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
12
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
10
Μαγκες εγω γνωρισα ενα ζευγαρι με 100 ευρω παντρεμενοι η γυναικα νταρντανα με εκφυλο προσωπο βυζαρες αλλα τρελαθηκα με τη κωλαρα της Τεραστια πεταχτη με κατι κωλομαγουλα σαν Αμερικανας αραπινας Σε οσους αρεσουν τετοιες κωλαρες θα παθουν πλακα Ο αντρας της εβλεπε και τον επεζε και εγω την επερνα απο το μουνι και απο το κωλο φοβερη σφιχτη κωλοτρυπιδα Τη δευτερη φορα τη πηρα με τον αντρα της παρτουζα και αλλη μια φορα με τον κολητο μου δωσαμε 170 ευρω και οι δυο και την ξεσκισαμε Παντως πρεπει να γουσταρει πολυ η γκομενα γιατι ουρλιαζε και εχυνε αβερτα Και ο αντρας της πρεπει να του αρεσει να βλεπει να τη γαμανε και την επαιζε συνεχως Οποιος συναγωνιστης γουσταρειθα δωσω πληροφοριες στο mail μου
  Μπορώ να έχω στοιχεία επικοινωνίας του ζευγαριού στο pm μου ?????? Ευχαριστώ !!!!!!!
 

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
32
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς κανενα ζευγαρι να κάνουμε cuckold σκηνικό ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom