Νέα

Ζέτα Δούκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Womanaholic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 361
  • Εμφανίσεις 146K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chris_18

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
την εχω δει απο κοντα μιλαμε για τρελο μπαζο
προσωπικα δεν μου ελεγε τπτ...την ειδα ομως μια βραδυα στην αρχιτεκτονικη μες στα δερματινα και επαθα την πλακαρα μου...το κοριτσι ειναι μουναρος και πολυ ευγενικη...δεν γινεται να μην σου αρεσε...
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
προσωπικα δεν μου ελεγε τπτ...την ειδα ομως μια βραδυα στην αρχιτεκτονικη μες στα δερματινα και επαθα την πλακαρα μου...το κοριτσι ειναι μουναρος και πολυ ευγενικη...[glow=red,2,300]δεν γινεται να μην σου αρεσε[/glow]...
συγγνωμη
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
την εχω δει απο κοντα μιλαμε για τρελο μπαζο

Συναγωνιστή αν μου έλεγαν ότι σε πλήρωνε κάποια ανταγωνίστριά της για να θάβεις τη Ζέτα παντού θα το πίστευα. Σε κάποιο άλλο topic έλεγες πως την είχες δει από κοντά & είχε ΚΑΜΠΟΥΡΑ. Θα σε στεναχωρήσω, αλλά είσαι μειοψηφία όσο δεν πάει, μάλλον έχεις εμπάθεια με τη συγκεκριμένη εκτός αν μας κάνεις πλάκα. Άλλη ερμηνεία δεν μπορώ να δώσω.
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Κάτι με χαλάει με την φάτσα της....ψιλοάγρια τη βρίσκω...κατα τα λοιπά αξιαγάμητη !
Πάντως δίπλα της στην παραλία το μωρό το βρίσκω πιο καυλερό χεχεχε

Συναγωνιστή άλλο η Ζέτα άλλο η Παπουτσάκη. Η Ζέτα είναι για ξέσκισμα, η Παπουτσάκη είναι κι αυτή για πολλούς πούτσους & κρυφοπορνίδιο αλλά φέρνει πιο πολύ στην εντυπωσιακή γκόμενα που θα ήθελες να κυκλοφορείς & όλοι να σε κοιτάνε, έχει άλλη ποιότητα. Πάντως & μόνο που σκέφτομαι το βυζί της Παπουτσάκη ξενερώνω, μιλάμε είναι απαίσιο, αν έλειπε αυτή η ατέλεια από πάνω της θα της έβαζα χαλαρά ένα 10άρι σαν βαθμολογία!
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Να σου πώ ...όταν ήταν μικρότερη , πιο δροσερή ( χεχε )  ,...η Ζέτα ήταν όντως αστέρι απο τα λίγα...
...και βέβαια εξακολουθεί να είναι Γυναικάρα τηρουμένων των αναλογιών ...μην λέμε λακαμίες !! Απλά όταν πέφτει η συγκριση με άλλες πλέον αρχίζουν τα ζόρια...

Κανένα ζόρι, σε σώμα & έκφυλη αύρα η Ζέτα τις βάζει όλες κάτω ΧΑΛΑΡΑ!
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
η παπουτσακη καλο ρουφοκαυλετο φαινεται :think:

Δε φαίνεται, είναι. Και μόνο αν δεις πώς εναλλάσει τους γκόμενους θα καταλάβεις. Και όποιος είχε δει πριν δύο Πάσχα το τσιφτετέλι που είχε ρίξει στην εκπομπή του Παπαδόπουλου στη ΝΕΤ μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του. Προστυχάτζα τρελή, η Ζέτα φαίνεται αλλά αυτή είναι το πραγματικό πορνίδιο!
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
το σωμα της γραφει ωραια στην καμερα [οπος και πολλων ανορεξικων]  αλλα βαζω ειμαι σιγουρος οτι απο κοντα θα ξενερωνε αρκετουσ απο εμας

Φίλε έχει παχύνει τώρα. Αν τη δεις πώς ήταν σε παλιά σίριαλ που έπαιζε & πώς τώρα καμία σχέση!
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
nisos88.jpg
sexydouka.jpg
http://[URL unfurl="true"]www.espressonews.gr/files/ArticlePhotos/20091214/thumbs/nisos2_494x320.jpg[/img[/URL]]
Και εμενα δεν μου αρεζε πολυ αλλα στην νησο που ειδα επαθα πλακαρα!
Μουναρος η κυρια κορμι θανατου :headbang3: :headbang3:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Οντως... στο ''Νησος'' ηταν καυλα η 'χηρα'...!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Η κυρια αν και μιλφειγ πλεον ειναι πολυ γκαβλα.
Πολυ θα ηθελα να της τονε φορεσω...
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Α ρε Καρβελα τι γαμαγες παλι......γαμω τα μαλλια σου!!!!
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Ρε μάγκες βρήκε κανείς πουθενά βιντεάκι με τη σκηνή από "Νήσο";
 

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
Καλό κορμί για δευτεροκλασάτα γόύστα που γουστάρουν κορμί και φάτσα σκυλίσια. Απορώ πως και μέχρι τώρα δεν έχει επισημάνει κανείς το γεγονός ότι η κυρία είναι σαν τραβέλι. Βυζί συλικονάτο και πρόσωπο με πολύ έντονες γωνίες. Αν σ΄αρέσουν τα τραβέλια η τύπισα είναι μούναρος.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Καλό κορμί για δευτεροκλασάτα γόύστα που γουστάρουν κορμί και φάτσα σκυλίσια. Απορώ πως και μέχρι τώρα δεν έχει επισημάνει κανείς το γεγονός ότι η κυρία είναι σαν τραβέλι. Βυζί συλικονάτο και πρόσωπο με πολύ έντονες γωνίες. Αν σ΄αρέσουν τα τραβέλια η τύπισα είναι μούναρος.

Η αληθεια ειναι οτι δεν την ειχα πολυπροσεξει μεχρι που την ειδα στον Λακη τον γλυκουλη.
Εκει ειναι πολυ καλη.
Παντως ρε παιδια ειμαι περιεργος να εβλεπα απο μια γωνια τις γκομενες
αυτων που κραζουν ομολογουμενως μουναρες της show biz.
Τοσους γαμιαδες μοντελων εχουμε εδω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom