Νέα

Ζάνα. Η Βασίλισσα της πίπας. Υπάρχει πια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
η ζανα πλεον ειναι cult…..ok ρουφηξει τονους σπερματος….ειναι παντα ευγενικη ομως και αποκλειεται να μην αρεσει σε καποιν το τσιμπουκι της,μιας και ειναι μοναδικο στη πιατσα……δε συγκρινεται ουτε και με της αλιονας η σονιας…ειναι ιδιαιτερο,και αν πας πρωταρης ειναι θεμα δευτερολεπτων να σε ξεπεταξει,παντα πας ετοιμος να κρατηθεις….και για τους μερακληδες,πιπα ζανας και αυταρχικο…χαιδεμα προστατη….εκει νομιζεις οτι θα παθεις τρια εγκεφαλικα και δυο καρδιακα επεισοδια…αλλα οπως ειπα μαλλον τα εκοψε.

Θα την δοκιμασω τωρα στο Σαββατοκυριακο την Ζανα και θα σας πω τα νεοτερα
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
με αυτά και με αυτά μας καυλώσατε  :dancing:
 

konpap71

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2013
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
παιδια την ψαχνω κι εγω.την ειχα πετυχει πριν 6 μηνες ισως και παραπανω στην μεγ.αλεξανδρου αλλα μετα την εχασα.μου ειχε πει για αδανων αλλα εχω σταθει ατυχος.η απογευματινη μου λεει οτι δουλευει πρωι παω πρωι και ειναι αλλη...μηπως εχει αλλαξει στεκι; οποιος ξερει ας μας γραψει που ειναι..θα ειμαι υποχρεος...παλιος πελατης της απο την αλκαμενους 117.το τσιμπουκι της παιδια δε παιζεται...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
παιδια την ψαχνω κι εγω.την ειχα πετυχει πριν 6 μηνες ισως και παραπανω στην μεγ.αλεξανδρου αλλα μετα την εχασα.μου ειχε πει για αδανων αλλα εχω σταθει ατυχος.η απογευματινη μου λεει οτι δουλευει πρωι παω πρωι και ειναι αλλη...μηπως εχει αλλαξει στεκι; οποιος ξερει ας μας γραψει που ειναι..θα ειμαι υποχρεος...παλιος πελατης της απο την αλκαμενους 117.το τσιμπουκι της παιδια δε παιζεται...
ηρθε η ωρα να βγει στην συνταξη τυπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom