Νέα

Υπουργός ο ΑΔΩΝΙΣ - Impossible is Nothing Nr001

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα whowho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.329
Like
1.438
Πόντοι
266
μολις τωρα σε σερτσ
βασιλοπουλος 1,99
γαλαξιας 1,92
και θα παω και σ/μ σε λιγο να δεις λαϊβ φωτο.
Εγώ δεν αμφιβάλλω και Βασιλόπουλος έχει αυτές τις τιμές
Απλώς υπάρχουν φθηνότερα σούπερ μάρκετ σου έβαλα τιμές σου βάζω πάλι από το site του market in και όχι από το site του υπουργείου

Screenshot_2023-02-11-16-39-07-847_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2023-02-11-16-39-07-847_com.android.chrome.jpg


Στο Γαλαξία το site του υπουργείου το e καταναλωτής δηλαδή στο καλάθι του νοικοκυριού έχει όπως σου είπα το εβολ 1,12
Στο site του Γαλαξία στο καλάθι νοικοκυριού έχει δύο κενές τιμές στο γάλα
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.983
Κριτικές
94
Like
46.273
Πόντοι
17.311
Εγώ δεν αμφιβάλλω και Βασιλόπουλος έχει αυτές τις τιμές
Απλώς υπάρχουν φθηνότερα σούπερ μάρκετ σου έβαλα τιμές σου βάζω πάλι από το site του market in και όχι από το site του υπουργείου

Screenshot_2023-02-11-16-39-07-847_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2023-02-11-16-39-07-847_com.android.chrome.jpg


Στο Γαλαξία το site του υπουργείου το e καταναλωτής δηλαδή στο καλάθι του νοικοκυριού έχει όπως σου είπα το εβολ 1,12
Στο site του Γαλαξία στο καλάθι νοικοκυριού έχει δύο κενές τιμές στο γάλα
ΜΕΒΓΑΛ 1,55 - βασιλοπουλος
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.329
Like
1.438
Πόντοι
266
Ετοιμάσου ... φύγαμε για Βέροια ... στο εξωτικό Ξηρολίβαδο :confused:
Εγώ θα πάω στην τέταρτη καλύτερη τιμή στο Περιστέρι να υποστηρίξω και τον παταχουριδη
Φυσικά όταν πηγαίνεις μακριά για οποιαδήποτε αγορά πρέπει να υπολογίζεις και τη βενζίνη
Σε Σχέση με αυτά που θα γλιτώσεις
Εντάξει κάναμε την πλάκα μας τέλος τώρα
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Εγώ θα πάω στην τέταρτη καλύτερη τιμή στο Περιστέρι να υποστηρίξω και τον παταχουριδη
Φυσικά όταν πηγαίνεις μακριά για οποιαδήποτε αγορά πρέπει να υπολογίζεις και τη βενζίνη
Σε Σχέση με αυτά που θα γλιτώσεις

Εντάξει κάναμε την πλάκα μας τέλος τώρα

Ακριβώς αυτό ανωμαλιάρη και δεν είναι καθόλου πλάκα.

Δεν έχουν όλοι την φθηνότερη τιμή δίπλα τους για να μη χρειαστεί να καβαλήσουν αμάξι ή λεωφορείο

Απλά η υπουργάρα σου πιάνει την φθηνότερη δυνατή τιμή και λαϊκίζει σαν σωστή κομματική πουτάνα
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.329
Like
1.438
Πόντοι
266
ΜΕΒΓΑΛ 1,55 - βασιλοπουλος
Γιατί επιμένεις;
Ανφεβαλρς ότι υπάρχει σούπερ μάρκετ που πουλάει το ΜΕΒΓΑΛ 1,19 και στο έβαλα
Αυτό που έλεγε ο Γεωργιάδης
Ο Γεωργιάδης και εγώ δεν λέμε ότι δεν υπάρχουν ακριβότερα
Σούπερ μάρκετ

Αλήθεια εγώ περιμένω αυτό που λέει ο Γεωργιάδης που θα βάλει πρόστιμο σε σούπερ μάρκετ που σε 200 κωδικούς είχε υπερβολικό ποσοστό κέρδους

Σε ένα site άφηναν να εννοηθεί ότι το σούπερ μάρκετ αυτό δεν έχει Έλληνες ιδιοκτήτες

Από ότι τεκμαίρω λοιπόν μπορεί να είναι η το lidl ή ο Βασιλόπουλος
Αυτά δεν έχουν Έλληνες ιδιοκτήτες από ότι ξέρω

Αλλά οποιοδήποτε σούπερ μάρκετ και να είναι εγώ δεν θα πάω σε αυτό το σουπερμάρκετ τουλάχιστον για δύο μήνες
Και προτείνω και όλους τους άλλους φίλους να κάνουνε το ίδιο
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.329
Like
1.438
Πόντοι
266
Ακριβώς αυτό ανωμαλιάρη και δεν είναι καθόλου πλάκα.

Δεν έχουν όλοι την φθηνότερη τιμή δίπλα τους για να μη χρειαστεί να καβαλήσουν αμάξι ή λεωφορείο

Απλά η υπουργάρα σου πιάνει την φθηνότερη δυνατή τιμή και λαϊκίζει σαν σωστή κομματική πουτάνα
Ανάλογα με το προϊόν και ανάλογα με την ποσότητα που έχεις να αγοράσεις μπορείς να παραγγείλεις και να στα φέρουν σπίτι αν μιλάμε για σούπερ μάρκετ

Εγώ αν πρέπει να πάω μακριά κοιτάζω το όφελος σχετικά με τη βενζίνη και αν είναι πολύ σημαντικό τότε μόνο πάω

Ή αν το σούπερ μάρκετ είναι κοντά σε στάση λεωφορείου και έχει και άλλη στάση κοντά σπίτι μου
Αφήνω το αυτοκίνητο κοντά στη στάση στο σπίτι μου και πάω με το λεωφορείο

Όλα αυτά είναι σχέση κόστους ωφέλειας όμως

Μην ξεχνάς ότι εγώ είμαι συνταξιούχος και έχω και άφθονο χρόνο

Το καλοκαίρι που πάω Για πολλούς μήνες στη θάλασσα
Κοιτάζω αν στο δρόμο μου υπάρχει σουπερμάρκετ και μπορεί να ψωνίσω από αυτό
Αν έχει τιμές που με συμφέρουν
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.983
Κριτικές
94
Like
46.273
Πόντοι
17.311
Γιατί επιμένεις;
Ανφεβαλρς ότι υπάρχει σούπερ μάρκετ που πουλάει το ΜΕΒΓΑΛ 1,19 και στο έβαλα
Αυτό που έλεγε ο Γεωργιάδης
Ο Γεωργιάδης και εγώ δεν λέμε ότι δεν υπάρχουν ακριβότερα
Σούπερ μάρκετ

Αλήθεια εγώ περιμένω αυτό που λέει ο Γεωργιάδης που θα βάλει πρόστιμο σε σούπερ μάρκετ που σε 200 κωδικούς είχε υπερβολικό ποσοστό κέρδους

Σε ένα site άφηναν να εννοηθεί ότι το σούπερ μάρκετ αυτό δεν έχει Έλληνες ιδιοκτήτες

Από ότι τεκμαίρω λοιπόν μπορεί να είναι η το lidl ή ο Βασιλόπουλος
Αυτά δεν έχουν Έλληνες ιδιοκτήτες από ότι ξέρω

Αλλά οποιοδήποτε σούπερ μάρκετ και να είναι εγώ δεν θα πάω σε αυτό το σουπερμάρκετ τουλάχιστον για δύο μήνες
Και προτείνω και όλους τους άλλους φίλους να κάνουνε το ίδιο
σου εχω εξηγησει και δεν εχεις καταλαβει οτι, ο περισσοτερος κοσμος δεν ειναι σε φαση να τρεχει απο σ/μ σε σ/μ για να βρει τη συγκεκριμενη προσφορα.
δεν καθομαστε σαν και σενα, σορρυ κιολας και κοιταμε που εχει προσφορα στο γαλα, στο ζαμπον, στο καθε σκατο και τρεχουμε να τα μαζεψουμε, κανοντας παραπανω χλμ ασκοπως.
ο κοσμος παει στο σ/μ που ειναι διπλα στο σπιτι του η' στη δουλεια του, αν μπορει να μεταφερει τα πραγματα σπιτι του εγκαιρως, χωρις να χαλασει κατι.
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.329
Like
1.438
Πόντοι
266
σου εχω εξηγησει και δεν εχεις καταλαβει οτι, ο περισσοτερος κοσμος δεν ειναι σε φαση να τρεχει απο σ/μ σε σ/μ για να βρει τη συγκεκριμενη προσφορα.
δεν καθομαστε σαν και σενα, σορρυ κιολας και κοιταμε που εχει προσφορα στο γαλα, στο ζαμπον, στο καθε σκατο και τρεχουμε να τα μαζεψουμε, κανοντας παραπανω χλμ ασκοπως.
ο κοσμος παει στο σ/μ που ειναι διπλα στο σπιτι του η' στη δουλεια του, αν μπορει να μεταφερει τα πραγματα σπιτι του εγκαιρως, χωρις να χαλασει κατι.
Για το συγκεκριμένο δες το προηγούμενο μήνυμά μου

Το θέμα όμως δεν είναι αυτό είναι αν ο Γεωργιάδης έλεγε αλήθεια ή ψέματα έτσι αρχίσαμε τη συζήτηση και έλεγε αλήθεια
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Ανάλογα με το προϊόν και ανάλογα με την ποσότητα που έχεις να αγοράσεις μπορείς να παραγγείλεις και να στα φέρουν σπίτι αν μιλάμε για σούπερ μάρκετ

Εγώ αν πρέπει να πάω μακριά κοιτάζω το όφελος σχετικά με τη βενζίνη και αν είναι πολύ σημαντικό τότε μόνο πάω

Ή αν το σούπερ μάρκετ είναι κοντά σε στάση λεωφορείου και έχει και άλλη στάση κοντά σπίτι μου
Αφήνω το αυτοκίνητο κοντά στη στάση στο σπίτι μου και πάω με το λεωφορείο

Όλα αυτά είναι σχέση κόστους ωφέλειας όμως

Μην ξεχνάς ότι εγώ είμαι συνταξιούχος και έχω και άφθονο χρόνο

Το καλοκαίρι που πάω Για πολλούς μήνες στη θάλασσα
Κοιτάζω αν στο δρόμο μου υπάρχει σουπερμάρκετ και μπορεί να ψωνίσω από αυτό
Αν έχει τιμές που με συμφέρουν

Επικίνδυνες αποστολές για ένα γάλα ρε μαλάκα στην Ελλάδα του 2023 :confused:

Άντε μαζί με την πουτάνα τώρα να τα "λιγουρεύεστε" μαζί
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.329
Like
1.438
Πόντοι
266
Επικίνδυνες αποστολές για ένα γάλα ρε μαλάκα στην Ελλάδα του 2023 :confused:

Άντε μαζί με την πουτάνα τώρα να τα "λιγουρεύεστε" μαζί
Μα εγώ δεν πίνω γάλα

Το θέμα ήταν αν ο Γεωργιάδης έλεγε αλήθεια ή ψέματα έτσι άρχισε η συζήτηση
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.983
Κριτικές
94
Like
46.273
Πόντοι
17.311
Για το συγκεκριμένο δες το προηγούμενο μήνυμά μου

Το θέμα όμως δεν είναι αυτό είναι αν ο Γεωργιάδης έλεγε αλήθεια ή ψέματα έτσι αρχίσαμε τη συζήτηση και έλεγε αλήθεια
ο τυπος ελεγε απο παλια ομως οτι ηταν ετσι, αν δεις το βιδεο.
ποια αληθεια το λοιπον ?
επειδη εκατσε 1 σ/μ και εκανε προσφορα, ενω ολα τα υπολοιπα ειναι σε αυτες τις τιμες που σου εδειξα ?
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Εγώ θα πάω στην τέταρτη καλύτερη τιμή στο Περιστέρι να υποστηρίξω και τον παταχουριδη
Φυσικά όταν πηγαίνεις μακριά για οποιαδήποτε αγορά πρέπει να υπολογίζεις και τη βενζίνη
Σε Σχέση με αυτά που θα γλιτώσεις
Εντάξει κάναμε την πλάκα μας τέλος τώρα
Μένεις Περιστέρι καυλιάρη άντρα;
Άντε, πάρε παράδειγμα από τους συμπολίτες σου.

Screenshot_20230211-172052_Samsung Internet.jpg


Που κατάντησες συνταξιούχος πράγμα να βγάζεις φωτογραφίες τα γάλατα και τις γαλοπούλες στα σούπερ μάρκετ και να τα ποστάρεις σε ένα σαιτ αγοραίου έρωτα, μόνο και μόνο για να έχεις την ψευδαίσθηση οτι η κυβέρνηση σε φροντίζει.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Μα εγώ δεν πίνω γάλα

Το θέμα ήταν αν ο Γεωργιάδης έλεγε αλήθεια ή ψέματα έτσι άρχισε η συζήτηση
Πίνουν όμως άλλοι

Ο Γεωργιάδης είναι ένας πολιτικός λαϊκίστικος απατεώνας ... για κάποιο προϊόν μπορεί το φθηνότερο να ναι στο ουαγκαντούγκου ... συμφέρει ? οχι ... κατά την κομματική πουτάνα όμως "είναι το φθηνότερο και γιατί κακολογείτε την κυβέρνηση, τι άλλο θέλετε να κάνουμε"

Φτάνει μωρ μαλάκα, μην αναπαράγεις γελοιότητες, πραγματικά σε σχέση με Γεωργιάδη σε έχω πιο ικανό, μην πέφτεις τόσο επίπεδο σαν αυτόν
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.591
Like
6.664
Πόντοι
1.056
Μένεις Περιστέρι καυλιάρη άντρα;
Άντε, πάρε παράδειγμα από τους συμπολίτες σου.

Screenshot_20230211-172052_Samsung Internet.jpg


Που κατάντησες συνταξιούχος πράγμα να βγάζεις φωτογραφίες τα γάλατα και τις γαλοπούλες στα σούπερ μάρκετ και να τα ποστάρεις σε ένα σαιτ αγοραίου έρωτα, μόνο και μόνο για να έχεις την ψευδαίσθηση οτι η κυβέρνηση σε φροντίζει.
Μην αποπαιρνεις τον άνθρωπο.
Μπορει να εχει προσβαση στην υπουργαρα μας και να εισηγηθεί να μας δωσει ο Σπυρος-Αδωνης κανενα gamisi pass ή να ετοιμασει κανενα "καλαθι του πουτανιαρη" με φτηνες πουτανες
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.329
Like
1.438
Πόντοι
266
Μένεις Περιστέρι καυλιάρη άντρα;
Άντε, πάρε παράδειγμα από τους συμπολίτες σου.

Screenshot_20230211-172052_Samsung Internet.jpg


Που κατάντησες συνταξιούχος πράγμα να βγάζεις φωτογραφίες τα γάλατα και τις γαλοπούλες στα σούπερ μάρκετ και να τα ποστάρεις σε ένα σαιτ αγοραίου έρωτα, μόνο και μόνο για να έχεις την ψευδαίσθηση οτι η κυβέρνηση σε φροντίζει.
Δε μένω Περιστέρι Πλάκα κάναμε
Δεν μου αρέσει η αδικία από όπου κι αν προέρχεται
Είτε για πολιτικά αντιπάλους ούτε συμμάχους
Ένα παράδειγμα
Για τον Τσίπρα είπα ότι δεν υπάρχει κανένα στοιχείο ότι έκανε σπουδές στη Βουλγαρία και Ρουμανία που λέγανε
Υπό την έννοια αυτή η μόνη απόδειξη που έχεις Αν ο άλλος σου λέει ότι ο Γεωργιάδης λέει ψέματα είναι να βάλεις τιμές
Γιατί δεν μπορώ να καταλάβω στο site του αγοραίου έρωτα μπορούμε να μιλάμε ότι ο Γεωργιάδης λέει ψέματα για τις τιμές αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε διαψεύση;
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.329
Like
1.438
Πόντοι
266
Πίνουν όμως άλλοι

Ο Γεωργιάδης είναι ένας πολιτικός λαϊκίστικος απατεώνας ... για κάποιο προϊόν μπορεί το φθηνότερο να ναι στο ουαγκαντούγκου ... συμφέρει ? οχι ... κατά την κομματική πουτάνα όμως "είναι το φθηνότερο και γιατί κακολογείτε την κυβέρνηση, τι άλλο θέλετε να κάνουμε"

Φτάνει μωρ μαλάκα, μην αναπαράγεις γελοιότητες, πραγματικά σε σχέση με Γεωργιάδη σε έχω πιο ικανό, μην πέφτεις τόσο επίπεδο σαν αυτόν
Ο Γεωργιάδης λέει ότι υπάρχουν σούπερ μάρκετ που έχουν τόσο το προϊόν
Ο παπά philips αμφέβαλλε
Έβαλα απόδειξη ότι έλεγε αλήθεια
Αυτά που έλεγε ο Γεωργιάδης δεν
είχαν καμία σχέση με απόσταση
Αλλά μόνο με τιμές

Επέτρεψέ μου να στέλνω μηνύματα σε ότι πιστεύω εγώ τι
Πρέπει να στέλνω

Όποιος πιστεύει ότι δεν είναι του επιπέδου του ή δεν πρέπει να γράφονται σε αυτό το site
Μπορείς να τα προσπερνάει και να μην απαντάει

Του Γεωργιάδη στο μεταξύ του κάνουν ερωτήσεις και απάντησε δεν έπρεπε να απαντάει;

Με επιχειρήματα που από ότι ξέρω ήταν αληθινά

Και βέβαια είναι λαϊκιστής όπως υπάρχουν λαϊκιστές σε πολλά κόμματα
Και συνήθως αυτούς ψηφίζει ο κόσμος

Να σου πω κάτι που το έχω ξαναγράψει

Στις εκλογές του 1974 στη Νέα Δημοκρατία υπήρχαν δύο υποψήφιοι
Ο πολιτικός μηχανικός Αναγνωστόπουλος ο οποίος πήγαινε σε κάθε συγκέντρωση και σε κάθε κοπή πίτας της Νέας Δημοκρατίας και έλεγε αφού χαιτετούδε όλους χαίρω πολύ Αναγνωστόπουλος
Και ο τρυπάνης που ήταν πρόεδρος της ακαδημίας Αθηνών

Ο Αναγνωστόπουλος βγήκε πρώτος σε ψήφους και ο τρυπάνης τελευταίος

Λέγεται ότι ο Καραμανλής είχε πει άμα μου βγάζετε πρώτο τον Αναγνωστοπούλο και τελευταίο τρυπάνη τι μπορώ να κάνω

Και για να είμαι δίκαιος Αναγνωστόπουλος όταν πέθανε άφησε Αν θυμάμαι καλά όλη του την περιουσία στο δημόσιο
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Ο Γεωργιάδης λέει ότι υπάρχουν σούπερ μάρκετ που έχουν τόσο το προϊόν
Ο παπά philips αμφέβαλλε
Έβαλα απόδειξη ότι έλεγε αλήθεια
Αυτά που έλεγε ο Γεωργιάδης δεν
είχαν καμία σχέση με απόσταση
Αλλά μόνο με τιμές

Επέτρεψέ μου να στέλνω μηνύματα σε ότι πιστεύω εγώ τι
Πρέπει να στέλνω

Όποιος πιστεύει ότι δεν είναι του επιπέδου του ή δεν πρέπει να γράφονται σε αυτό το site
Μπορείς να τα προσπερνάει και να μην απαντάει

Του Γεωργιάδη στο μεταξύ του κάνουν ερωτήσεις και απάντησε δεν έπρεπε να απαντάει;

Με επιχειρήματα που από ότι ξέρω ήταν αληθινά

Και βέβαια είναι λαϊκιστής όπως υπάρχουν λαϊκιστές σε πολλά κόμματα
Και συνήθως αυτούς ψηφίζει ο κόσμος

Να σου πω κάτι που το έχω ξαναγράψει

Στις εκλογές του 1974 στη Νέα Δημοκρατία υπήρχαν δύο υποψήφιοι
Ο πολιτικός μηχανικός Αναγνωστόπουλος ο οποίος πήγαινε σε κάθε συγκέντρωση και σε κάθε κοπή πίτας της Νέας Δημοκρατίας και έλεγε αφού χαιτετούδε όλους χαίρω πολύ Αναγνωστόπουλος
Και ο τρυπάνης που ήταν πρόεδρος της ακαδημίας Αθηνών

Ο Αναγνωστόπουλος βγήκε πρώτος σε ψήφους και ο τρυπάνης τελευταίος

Λέγεται ότι ο Καραμανλής είχε πει άμα μου βγάζετε πρώτο τον Αναγνωστοπούλο και τελευταίο τρυπάνη τι μπορώ να κάνω

Και για να είμαι δίκαιος Αναγνωστόπουλος όταν πέθανε άφησε Αν θυμάμαι καλά όλη του την περιουσία στο δημόσιο

Σαλάτα τα έκανες όλα ... τελικά είσαι της ίδιας νοημοσύνης με Γεωργιάδη :confused: με τη διαφορά ότι αυτός έστησε κώλο και κονομάει, εσύ το κάνεις τσάμπα :sopase:
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
808
Κριτικές
1
Like
1.681
Πόντοι
206
Ακριβώς αυτό ανωμαλιάρη και δεν είναι καθόλου πλάκα.

Δεν έχουν όλοι την φθηνότερη τιμή δίπλα τους για να μη χρειαστεί να καβαλήσουν αμάξι ή λεωφορείο

Απλά η υπουργάρα σου πιάνει την φθηνότερη δυνατή τιμή και λαϊκίζει σαν σωστή κομματική πουτάνα
ακριβως αυτο να πρέ[ει να πηγφαινεις σε δεκα διαφορετικα μάρκετ για να βρεις οτι προσφορα σε συμφερει και να τρως ωρες ατελειωτες και αντε και σου περθισεύει ασ πουμε χρονος θα θες βενζινη που δεν θα συμφερει πρόκειτε γιαμεγάλο απατεώνα . στο μεταξυ εβλεπα στο καλαθι εβαπορε γάλα 400 γρ.1,ος ,και διπλα εκτος καλαθι 98 λεπτα ,το φθηνότερο πάντως εδω το έχεο ο Γαλαξια ς με 0,80 .ενω για καποιο λόγο το ιδιο με λιγοτυρα λθιπαρά το έχει 0,86.Τωρα για το εμπάργκο γαλακτωκομικών 13-20 που προτείνει ,η προστασία του καταναλωτη, πολύ σωστα αλλά που ο Ελληνας κλεγεται μεν ,αλλα εκει τη φέτα με 13 ευρω .,, ε λοιπόνμ εγω έχω να πάρω φέτα απο τον Οκτώβριο όταν την είδα προσφορα λίγων ημερών Θράκης έλεγε σε συσκευσία με τιμη 6,65 το κιλο .Παιρνω λευκο τυρι απο το ιν μαρκετ προσφορα παρ,και σαββατο με 4,99 .Δεν ανέχομαι να μου κλεβουν τα λεφτα οι μαυραγορίτες, που ο΄λα τα τυρια όπως φαίνεται πολέμησαν στη Ουκρανια ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom