Νέα

Υποβολή κριτικών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paparotriftoulas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
Γενικοτερα υπαρχει (ή υπηρχε) εδω και χρονια ενα θεμα με τις κριτικες, κατα την διαρκεια της υποβολης. Αν ξοδεψεις παραπανω λεπτα στην σελιδα στην οποια γραφεις, και πατησεις το κουμπι υποβολη, εμφανιζεται ενα σφαλμα και η κριτικη ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ δεν περναει. Επειδη την ειχα παθει στο παρελθον, πλεον πριν πατησω υποβολη κανω copy paste το κειμενο και αν παρουσιαστει το προβλημα απλα ξανασυμπληρωνω τα κενα (βαθμολογια τιτλος κτλ) και κανω επικολληση το κυριως κομματι.

Παρολα αυτα, συχνα πυκνα καποιος θα αναφερει οτι εγραψε κριτικη, δεν περασε, και βαριεται να την ξαναγραψει, και επειδη δεν υπαρχει επισημη αναφορα επι του θεματος, την παραθετω εδω. Συγκεκριμενα, σημερα εγραψα 2 κριτικες, η πρωτη υπεβληθη αμεσως, η δευτερη ομως, επειδη εκανα ενα διαλειμμα ενδιαμεσα καθως την εγραφα, εβγαλε την παρακατω οθονη.

ασδσαδσαδσαδσα.png

να σημειωσω οτι η παραπανω οθονη, δειχνει μεν "ευχαριστουμε για την υποβολη" εστω και με σπασμενο τροπο, αρα ισως οντως να υποβληθηκε κανονικα η κριτικη, αλλα καποιες φορες εμφανιζει ενα αλλο μηνυμα (που μαλλον παραπεμπει σε σφαλμα) οχι τοσο αισιοδοξο (δεν εχω ευκαιρο print screen).

Αν η δευτερη κριτικη μου λοιπον σταλθηκε 2 φορες σημερα (μια με την σπασμενη επιβεβαιωση και μια που επανελαβα), τοτε στην συγκεκριμενη περιπτωση ολα δουλευουν οκ, απλα κατι στραβωνει στην εμφανιση. Αν ομως ανεβηκαν απο μια φορα η καθε κριτικη, τοτε κατι παει στραβα.

Κατι ακομα, πιο παλια ειχα στειλει κριτικη η οποια εβγαλε σπασμενο το μηνυμα της επιβεβαιωσης (δεν θυμαμαι αν ηταν το παραπανω ή το αλλο), και δεν ανεβηκε ποτε. Δεδομενου οτι δεν εχει λογοκριθει καμια απολυτως κριτικη μου (καποιοι κλαινε οτι "δεν ανεβαινουν" οι κριτικες τους), εικαζω οτι απλα δεν σταλθηκε ποτε, για αυτο ανοιγω το παρον νημα, αν και οποτε θελετε οι διαχειριστες, κοιταξτε το, εκτος κι αν δεν υπαρχει θεμα ή εχει ηδη διορθωθει.

Αυτα.
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
113
Like
25.271
Πόντοι
26.386
Είχα μιλήσει με τον Αντισθένη και όλα λύθηκαν.

Γράφεις την κριτική την ξαναδιαβάζεις και εάν είναι οκ, την κάνεις copy, ανανεώνεις τη σελίδα, paste, βάζεις βαθμολογίες, και μετά υποβολή.
 
OP
OP
paparotriftoulas

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
Είχα μιλήσει με τον Αντισθένη και όλα λύθηκαν.

Γράφεις την κριτική την ξαναδιαβάζεις και εάν είναι οκ, την κάνεις copy, ανανεώνεις τη σελίδα, paste, βάζεις βαθμολογίες, και μετά υποβολή.
νταξει, αυτο ομως παραμενει μια "πατεντα". Την οποια οποιοσδηποτε καινουριος ή ανενημερωτος ή ασχετος θα αποτυχει (απο αγνοια κυριως) να εφαρμοσει τις πρωτες φορες και μετα ισως τα παρατησει, πολλες φορες επικαλουμενος καποια φανταστικη λογοκρισια...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
34
Like
4.885
Πόντοι
5.595
Έχω παρατηρήσει σχετικά με τις υποβολές των κριτικών ότι, όποτε είμαι στο Chrome και γράφω μία κριτική, τις πιο πολλές περιπτώσεις, αν όχι όλες, δε μου "ανεβάζει" τη κριτική μου. Μου βγάζει ένα μήνυμα του τύπου "invalid not taken" ή κάτι ανάλογο. Όταν όμως αλλάζω περιηγητή και από Chrome πηγαίνω στο Mozilla Firefox, δεν υπάρχει θέμα...Όλα καλά.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.109
Κριτικές
493
Like
60.764
Πόντοι
39.662
Εγώ γραφω τις κριτικές σε ενα text η σε word και μετά paste στο bou
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.566
Κριτικές
61
Like
39.300
Πόντοι
21.555
Εγώ γραφω τις κριτικές σε ενα text η σε word και μετά paste στο bou
Και εγώ παλιά που έγραφα κριτικές ακριβώς το ίδιο έκανα
Και δεν είναι πατέντα αυτή η απάντηση είναι για το φίλο που έγραψα για πατέντα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.788
Κριτικές
93
Like
45.999
Πόντοι
17.311
αν και οποτε θελετε οι διαχειριστες, κοιταξτε το, εκτος κι αν δεν υπαρχει θεμα ή εχει ηδη διορθωθει.

Αυτα.
ελα ρε μαν, δε θελει και πολυ σκεψη.
πιστευω οτι στους περισσοτερους εχει συμβει αυτο η' αναλογο θεμα... αν οχι σε ολους.
αρα...
πας στο περσοναλ νοτπαντ του προφιλ σου η' του πισι-λαπτοπ σου,
γραφεις την κριτικουλα σου ωραια και καλα με οσο χρονο θες και μετα,
πας εκει που θες να τη βαλεις
και κανεις κοπυ-παστα.
ολο αυτο σε κατι σεκοντς και χωρις κανενα προβλημα.
:angel:
 
OP
OP
paparotriftoulas

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
Εγώ γραφω τις κριτικές σε ενα text η σε word και μετά paste στο bou

ελα ρε μαν, δε θελει και πολυ σκεψη.
πιστευω οτι στους περισσοτερους εχει συμβει αυτο η' αναλογο θεμα... αν οχι σε ολους.
αρα...
πας στο περσοναλ νοτπαντ του προφιλ σου η' του πισι-λαπτοπ σου,
γραφεις την κριτικουλα σου ωραια και καλα με οσο χρονο θες και μετα,
πας εκει που θες να τη βαλεις
και κανεις κοπυ-παστα.
ολο αυτο σε κατι σεκοντς και χωρις κανενα προβλημα.
:angel:
μαγκες μου προφανως και δεν εχω προσωπικα προβλημα , οπως ειπα στο πρωτο ποστ, απλα κανω copy paste πριν πατησω υποβολη, οποτε οτι σφαλμα κι αν βγαλει, δεν χανω το μεγαλο κειμενο (παρτε και ενα tip αν δεν το χρησιμοποιειτε ηδη, αν πατησετε το κουμπι των windows+V, σας βγαζει ολο το ιστορικο των τελευταιων copy paste -σε win10/11-. Αρα μπορειτε να αντιγραψετε πολλα κειμενα και να μεινουν στην προσωρινη μνημη μεχρι να κανετε restart το πισι, δεν χανεται η αντιγραφη)

Το ζητημα δεν ειναι ομως να υπαρχει πατεντα για εμας που ξερουμε, απλα κανω επισημη αναφορα στο θεμα (μιας και δεν υπαρχει) για να το κοιταξουν, για οσους δεν ξερουν και θα φανε το πακετο στην πρωτη τους αποπειρα. Οχι οτι κοπτομαι ιδιαιτερα, κουβεντα να γινεται.

Δηλαδη με ενα γρηγορο search θα δειτε οτι αρκετοι εφαγαν πακετο και μετα το παρατησαν, συχνα πυκνα διαβαζω καποιους που το αναφερουν. Τυχαιο παραδειγμα
εγραψα κριτικη και οταν πατησα το κουμπι να ανεβει ασπρισε η οθονη με κινεζικα συμβολα.
Βαριεμαι να ξαναγραψω

:hi:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.788
Κριτικές
93
Like
45.999
Πόντοι
17.311
Το ζητημα δεν ειναι ομως να υπαρχει πατεντα για εμας που ξερουμε, απλα κανω επισημη αναφορα στο θεμα (μιας και δεν υπαρχει) για να το κοιταξουν, για οσους δεν ξερουν και θα φανε το πακετο στην πρωτη τους αποπειρα. Οχι οτι κοπτομαι ιδιαιτερα, κουβεντα να γινεται.
εδω πανε σε μπουρδελα και δε ξερουν ποια ειδαν και που πηγαν :confused:
γραφει αναλυτικο μενου η αλλη με το τι κανει και τι δεν κανει και τη ρωτανε τιμη, προγραμμα κλπ αρλουμπες :confused::confused:
ποσταρει η αλλη τον κωλο της και ψαχνουν να βρουν ποιανης ειναι, ενω εχουν πει οτι την εχουν παρει :confused::confused::confused:
εσυ γιατι βαζεις δυσκολα τωρα ??? :undecided:
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.503
Κριτικές
10
Like
2.852
Πόντοι
746
Καλημέρα. Ανέβασα χθες 19/12/2023 κριτική και μάλιστα πολύ κατατοπιστική για κορίτσι σε μπουρδελάκι και ενώ πάτησα το κουμπί ΥΠΟΒΟΛΗ (είχα συμπληρώσει όλα τα απαιτούμενα πεδία), μου έβγαλε το μήνυμα λήξη εγγράφου...
Μου το είχε κάνει και παλαιότερα αυτό, αλλά η κριτική είχε ανέβει...
Όμως μετά από τόσες ώρες, βλέπω ότι δεν έχει ανέβει η κριτική μου και ανησυχώ...
Μπορεί να το ελέγξει αυτό ο διαχειριστής παρακαλώ;
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.891
Κριτικές
35
Like
19.818
Πόντοι
4.646
Ενημερωτικά καί μόνο για όποιον αντιμετώπιση ίδιο πρόβλημα ή αν υπάρχει κάποιο σχετικό πρόβλημα με τό ανέβασμα κριτικής ή γίνει κάποιο λάθος πού πιθανών γίνεται από τόν χρήστη.

Σέ τελευταία κριτική που ανέβασα για μασάζ δεν έβγαλε τό γνωστό μύνημα ότι είναι οκ ή κριτική (υποβολή) αλλά ένα κείμενο κάποιου σφάλματος χωρίς νά αναφέρει κάτι συγκεκριμένο.
Με τόν ίδιο τρόπο σε δεύτερη προσπάθεια ανέβηκε ή κριτική χωρίς νά αλλάξω κάτι και την πήρε κανονικά καί εμφανίστηκε κανονικά αλλά την επόμενη ημέρα εμφάνισε τό site καί την πρώτη κριτική πού έβγαλε μύνημα σφάλματος καί δεν την δέχτηκε.

Ζήτησα να διαγραφεί ή μία κριτική γιατί φαινόταν 2 ίδιες κριτικές για την ίδια κοπέλα σε ίδιο χρονικό διάστημα που νομίζω δεν επιτρέπεται.

:hi:
 

parafusin

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2024
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Εχω γραψει κριτικη εδω και 4 μερες και δεν εχει εμφανιστει ακομα.. ειναι υπο εγκριση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom