Νέα

Υπόθεση - πετσάκι!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Archibal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 276K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια η γνώμη σας για την περιτομή?

  • Είμαι Άντρας και έχω κάνει περιτομή

    Ψήφοι: 153 20,6%
  • Είμαι Άντρας και δεν έχω κάνει περιτομή και ούτε θα κάνω ποτέ

    Ψήφοι: 384 51,8%
  • Είμαι Άντρας και δεν έχω κάνει περιτομή αλλά σκέφτομαι να κάνω

    Ψήφοι: 162 21,9%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη με περιτομή

    Ψήφοι: 8 1,1%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη χωρίς περιτομή

    Ψήφοι: 7 0,9%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη γενικά

    Ψήφοι: 27 3,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    741

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Καλησπέρα!
Μου έχουν στείλει αρκετά άτομα PM ρωτώντας με λεπτομέρειες σχετικά με την επέμβαση, αλλά δεν μπορώ να απαντήσω στα μηνύματα υποθέτω λόγω περιορισμών του διαχειριστή από τα λίγα post μου. Γι αυτό ρίχνω από εδώ την απάντηση!
Έκανα εξάχνωση (κόψιμο δλδ) του χαλινού, όχι περιτομή.
Η περιτομή γίνεται όταν υπάρχει πρόβλημα φίμωσης, δλδ δεν εμφανίζεται ολόκληρο το πουτσοκέφαλο.
Τον χαλινό (η κλωστή δλδ που ενώνει την ουρήθρα με το σώμα του πέους όταν είναι πολύ χοντρός, με το σεξ ερεθίζει την ουρήθρα γίνεται κόκκινη, με τον καιρό "ξεχειλώνει" και δημιουργεί προστατίτιδες. (μεταφέρω τα λεγόμενα του γιατρού, εγώ με ιατρική καμία σχέση!)
Η επέμβαση λοιπόν έγινε τη μέρα που έκανα το προηγούμενο post μου, έχουν περάσει λίγο περισσότερες από 3 εβδομάδες και είμαι κατά 90% τέλεια.
Ενδεικτικά να αναφέρω ότι την επέμβαση την έκανα Παρασκευή και την Τρίτη έδωσα το πρώτο μου μπούκι, με τον κυριολεκτικά νέο μου πούτσο, μιας και πρόκειται για άλλο εργαλείο πλέον, που μπορεί να μην έχει τεράστιες διαφορές αλλα κερδίζει στα "σημεία"
Καλύτερη αίσθηση, αργείς να τελειώσεις περισσότερο και λόγω του ότι δεν υπάρχει ο μαλακισμένος ο χαλινός να το κρατάει, θεωρώ ότι έχει πάρει μισό πόντο!(δεν θα πω ένα πόντο για να μην με πείτε υπερβολικό)
Λέω κατά 90% τέλεια γιατί έχω κάποια ενόχληση όταν φοράω το σκουφάκι, και στο πρώτο μπάσιμο μέσα. Μου είπε ο γιατρός μου ότι αυτό θα κάνει κανένα δίμηνο να φύγει γιατί πρέπει να αναπλαστεί 100% το δέρμα στην περιοχή γιατί ήμουν ιδιαίτερη περίπτωση μιας και δεν είχα χαλινό αλλά χαλινάρα!

Σημάδια κανένα, και η διαδικασία είναι ότι σε ακουμπάει με το λέιζερ για 2-3 δευτερόλεπτα ώστε να το "εξαϋλώσει" κυριολεκτικά, και μετά με ένα άλλο λέιζερ στο καυτηριάζει για να μην τρέξει αίμα και η ¨πληγή " της επέμβασης κλείνει αμέσως.

Μακάρι να μπορούσα να απαντήσω σε όλους επί προσωπικού αλλά δεν μπορώ ακόμα, αν δεν συμπληρώσω υποθέτω μερικά ποστ.

Ευχαριστώ πολύ!
φίλε με το χαλινο εβγαινε το κεφάλι έξω? Εμένα νιώθω ότι με κρατάει αλλά βγαίνει το κεφάλι έξω έχω σκεφτεί να το κόψω και εγώ αλλά δεν με ερεθιζει ούτε έχω πάθει κάτι λοίμωξη η κτι αλλο
 

Ιανουάριος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2012
Μηνύματα
19
Κριτικές
14
Like
233
Πόντοι
290
Τους τελευταιους μηνες νιωθω το πετσακι να κολλαει επανω στον πουτσο οταν το τραβαω. Επισης κοκκινιζει μετα την εκσπερματιση. Υπαρχει περιπτωση να επαθα στενωση;

Μυκητιάσεις. Ρώτα τον γιατρό να είσαι σίγουρος. Δεν είναι τίποτα σοβαρό πολλές φορές γίνεται λόγο κακής διατροφής.
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
918
Like
1.139
Πόντοι
206
ποιο το κοστος της επεμβασης με λεηζερ;;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Καλησπέρα!
Μου έχουν στείλει αρκετά άτομα PM ρωτώντας με λεπτομέρειες σχετικά με την επέμβαση, αλλά δεν μπορώ να απαντήσω στα μηνύματα υποθέτω λόγω περιορισμών του διαχειριστή από τα λίγα post μου. Γι αυτό ρίχνω από εδώ την απάντηση!
Έκανα εξάχνωση (κόψιμο δλδ) του χαλινού, όχι περιτομή.
Η περιτομή γίνεται όταν υπάρχει πρόβλημα φίμωσης, δλδ δεν εμφανίζεται ολόκληρο το πουτσοκέφαλο.
Τον χαλινό (η κλωστή δλδ που ενώνει την ουρήθρα με το σώμα του πέους όταν είναι πολύ χοντρός, με το σεξ ερεθίζει την ουρήθρα γίνεται κόκκινη, με τον καιρό "ξεχειλώνει" και δημιουργεί προστατίτιδες. (μεταφέρω τα λεγόμενα του γιατρού, εγώ με ιατρική καμία σχέση!)
Η επέμβαση λοιπόν έγινε τη μέρα που έκανα το προηγούμενο post μου, έχουν περάσει λίγο περισσότερες από 3 εβδομάδες και είμαι κατά 90% τέλεια.
Ενδεικτικά να αναφέρω ότι την επέμβαση την έκανα Παρασκευή και την Τρίτη έδωσα το πρώτο μου μπούκι, με τον κυριολεκτικά νέο μου πούτσο, μιας και πρόκειται για άλλο εργαλείο πλέον, που μπορεί να μην έχει τεράστιες διαφορές αλλα κερδίζει στα "σημεία"
Καλύτερη αίσθηση, αργείς να τελειώσεις περισσότερο και λόγω του ότι δεν υπάρχει ο μαλακισμένος ο χαλινός να το κρατάει, θεωρώ ότι έχει πάρει μισό πόντο!(δεν θα πω ένα πόντο για να μην με πείτε υπερβολικό)
Λέω κατά 90% τέλεια γιατί έχω κάποια ενόχληση όταν φοράω το σκουφάκι, και στο πρώτο μπάσιμο μέσα. Μου είπε ο γιατρός μου ότι αυτό θα κάνει κανένα δίμηνο να φύγει γιατί πρέπει να αναπλαστεί 100% το δέρμα στην περιοχή γιατί ήμουν ιδιαίτερη περίπτωση μιας και δεν είχα χαλινό αλλά χαλινάρα!

Σημάδια κανένα, και η διαδικασία είναι ότι σε ακουμπάει με το λέιζερ για 2-3 δευτερόλεπτα ώστε να το "εξαϋλώσει" κυριολεκτικά, και μετά με ένα άλλο λέιζερ στο καυτηριάζει για να μην τρέξει αίμα και η ¨πληγή " της επέμβασης κλείνει αμέσως.

Μακάρι να μπορούσα να απαντήσω σε όλους επί προσωπικού αλλά δεν μπορώ ακόμα, αν δεν συμπληρώσω υποθέτω μερικά ποστ.

Ευχαριστώ πολύ!

Το κόστος, ποιο είναι...;;;;
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Τους τελευταιους μηνες νιωθω το πετσακι να κολλαει επανω στον πουτσο οταν το τραβαω. Επισης κοκκινιζει μετα την εκσπερματιση. Υπαρχει περιπτωση να επαθα στενωση;
Να το πλενεις που και που γιατι κολλαει απο το πολυ τυρι,μαστορα!
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Προσωπικα λατρευω τα πεη που εχουν κομμενο πετσακι...τα αλλα μ προκαλουν λιγη αηδια..
 

motionistas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
67
Like
12
Πόντοι
0
σορρυ που ειμαι οφ-τοπικ αλλα τυπε μια φιλη μου ειδε την φωτο σου και αρχισε να πλημμυριζει....
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Ένας φίλος είχε πάθει ρίξει χαλινου στο σεξ κόπηκε λίγο δλδ όχι τελείως και του το έκοψε ο γιατρός κόστος 100 ε. Δεν θυμάμαι αν ήταν με λέιζερ η νυστερι
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
σορρυ που ειμαι οφ-τοπικ αλλα τυπε μια φιλη μου ειδε την φωτο σου και αρχισε να πλημμυριζει....
Η φιλη σου διαβαζει μπου.κομ; Αυτο ειναι το παραξενο σε αυτο που αναφερεις. :sunglasses:
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Χωρίς πετσακι δε θα είναι λίγο σαν κάλτσα? Μέσα εξω?
 

motionistas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
67
Like
12
Πόντοι
0
Η φιλη σου διαβαζει μπου.κομ; Αυτο ειναι το παραξενο σε αυτο που αναφερεις. :sunglasses:
η φιλη μου ειδε τον υπολογιστη μου ενω διαβαζα εδω τυπε. εισαι ο αλεν ντελον της καραφλης εποχης μαλλον χαχα
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Ένας φίλος είχε πάθει ρίξει χαλινου στο σεξ κόπηκε λίγο δλδ όχι τελείως και του το έκοψε ο γιατρός κόστος 100 ε. Δεν θυμάμαι αν ήταν με λέιζερ η νυστερι
Πολλα για νυστερι,νομιζω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom