Νέα

Υπόθεση Κμαν ή αλλιώς «Υπόθεση Λευκό Σώβρακο»!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα barock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η γνώμη σας για τον Κμαν

  • Είναι αρχηγός

    Ψήφοι: 48 20,8%
  • Είναι μεγάλο καμάκι

    Ψήφοι: 8 3,5%
  • Είναι ναυάγιο

    Ψήφοι: 91 39,4%
  • Του τρώνε τα λεφτά

    Ψήφοι: 64 27,7%
  • Δ/ξ Δ/α

    Ψήφοι: 20 8,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    231

klaparxidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2019
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
Οι αναλύσεις του κμαν ειναι σε μεγάλο βαθμό σωστές κ οποιος έχει ταξιδέψει στα μέρη στα οποία αναφέρεται το έχει διαπιστώσει. Το ότι κυκλοφορεί με σοβρακο και γενικά με στυλ που πιθανώς δεν θεωρείς εσύ φίλε μουνοδουλε ελκυστικό έχεις σκεφτεί μήπως ειναι επειδή δε του χρειάζεται να βελτιώσει αυτόν τον τομεα; έχει βρει τον τρόπο του να γλεντάει αυτές με τις οποίες έχει φετίχ (apparently αυτές που του ρίχνουν 2 κεφάλια, για εμένα αστείο αλλά ότι γουστάρει ο καθενας) με τρόπο που προφανώς για τον ίδιο ειναι πιο αποδοτικός απο το να τις κυνηγάει ως καρδιοκατακτητης. Και βλέποντας την ντυμένη φότο του με τα χρήματα που χαλάει πρώτος γαμπρός θα μπορουσε να ειναι στην Ελλάδα αν το ήθελε. Προφανώς δε το θέλει. Οπότε το να νομίζει κανένας ότι τον μειώνει, εγω υποθέτω ότι μας γράφει στη Βαλκάνια πουτσα του (και έχει δίκαιο αυτό το γράψιμο δεν το έχουν πολλοί λαοι) και απλά τραβάει στα γνωστά του λημέρια και με τον παρα του..... νομίζω για πολλούς ο κμαν ειναι αυτό που λένε κράζεις θαυμαζεις
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Εχεις κουρασει να γραφεις για τον εαυτο σου μεσα απο 100 προφιλ που τα βαζεις να λενε για σενα, μπαμ κανουν απο χιλιομετρα. Γελανε και τα πλακακια.
 

klaparxidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2019
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
Εχεις παραισθησεις, θα μπορουσα να στο αποδειξω ποσταροντας πχ το χερι μου για νσ δεις οτι ειναι διαφορετικό αλλά και την έχω να κερδίσω κάνοντας το;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.275
Like
11.909
Πόντοι
2.606
Εχεις παραισθησεις, θα μπορουσα να στο αποδειξω ποσταροντας πχ το χερι μου για νσ δεις οτι ειναι διαφορετικό αλλά και την έχω να κερδίσω κάνοντας το;
τι σωβρακο φορας μιλα ρε αμα εισαι αντρας  :grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οι αναλύσεις του κμαν ειναι σε μεγάλο βαθμό σωστές κ οποιος έχει ταξιδέψει στα μέρη στα οποία αναφέρεται το έχει διαπιστώσει. Το ότι κυκλοφορεί με σοβρακο και γενικά με στυλ που πιθανώς δεν θεωρείς εσύ φίλε μουνοδουλε ελκυστικό έχεις σκεφτεί μήπως ειναι επειδή δε του χρειάζεται να βελτιώσει αυτόν τον τομεα; έχει βρει τον τρόπο του να γλεντάει αυτές με τις οποίες έχει φετίχ (apparently αυτές που του ρίχνουν 2 κεφάλια, για εμένα αστείο αλλά ότι γουστάρει ο καθενας) με τρόπο που προφανώς για τον ίδιο ειναι πιο αποδοτικός απο το να τις κυνηγάει ως καρδιοκατακτητης. Και βλέποντας την ντυμένη φότο του με τα χρήματα που χαλάει πρώτος γαμπρός θα μπορουσε να ειναι στην Ελλάδα αν το ήθελε. Προφανώς δε το θέλει. Οπότε το να νομίζει κανένας ότι τον μειώνει, εγω υποθέτω ότι μας γράφει στη Βαλκάνια πουτσα του (και έχει δίκαιο αυτό το γράψιμο δεν το έχουν πολλοί λαοι) και απλά τραβάει στα γνωστά του λημέρια και με τον παρα του..... νομίζω για πολλούς ο κμαν ειναι αυτό που λένε κράζεις θαυμαζεις

Σωστή ανάλυση.Το τρελλό είναι οτι ο άλλος κολλάει.Πω πω λέει τι έπαθες με τη Λευκορρωσίδα?
Μα δε βλέπεις ρε φίλε οτι σε 2 μήνες έφερα τη Λευκορρωσίδα,πήρε ένα αρχίδι και μισό,μετά πήγα Κίεβο γάμησα 2 καινούργιες,μια βυζαρού και τη σταθερή δίμετρη,μετά έφερα Τσέχα 178 με βυζάρες για μια μέρα τη γάμησα και αυτή και τώρα ετοιμάζομαι να φέρω την επόμενη Ουκρανή σε μία εβδομάδα και να πάω Κίεβο να γαμήσω άλλες τρεις?
Εσύ προπονητή της εξέδρας,τι έκανες στο ίδιο διάστημα εκτός απο το να κριτικάρεις και να αμπελοφιλοσοφείς?
Εγώ είμαι άτομο της δράσης,δεν τραβάει η μία πάω στην επόμενη.Δόξα τω Θεώ υπάρχει πλούσια επιλογή,άφθονα μουνάκια εκεί έξω,το παίγνιο δε σταματάει ποτέ.
Αυτές που δε γάμησα τις έχω ξεχάσει.Στο κάτω κάτω δική τους απώλεια ήτανε.
Εγώ ποτέ δε χάνω ουσιαστικά.Είμαι outcome independant.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Σωστή ανάλυση.Το τρελλό είναι οτι ο άλλος κολλάει.Πω πω λέει τι έπαθες με τη Λευκορρωσίδα?
Μα δε βλέπεις ρε φίλε οτι σε 2 μήνες έφερα τη Λευκορρωσίδα,πήρε ένα αρχίδι και μισό,μετά πήγα Κίεβο γάμησα 2 καινούργιες,μια βυζαρού και τη σταθερή δίμετρη,μετά έφερα Τσέχα 178 με βυζάρες για μια μέρα τη γάμησα και αυτή και τώρα ετοιμάζομαι να φέρω την επόμενη Ουκρανή σε μία εβδομάδα και να πάω Κίεβο να γαμήσω άλλες τρεις?
Εσύ προπονητή της εξέδρας,τι έκανες στο ίδιο διάστημα εκτός απο το να κριτικάρεις και να αμπελοφιλοσοφείς?
Εγώ είμαι άτομο της δράσης,δεν τραβάει η μία πάω στην επόμενη.Δόξα τω Θεώ υπάρχει πλούσια επιλογή,άφθονα μουνάκια εκεί έξω,το παίγνιο δε σταματάει ποτέ.
Αυτές που δε γάμησα τις έχω ξεχάσει.Στο κάτω κάτω δική τους απώλεια ήτανε.
Εγώ ποτέ δε χάνω ουσιαστικά.Είμαι outcome independant.

Είναι προφανές οτι δέν εχεις απώλειες. :2funny: :2funny:

Είσαι outcome independent !! :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • 7017526359_c3e43dd7e8_b.jpg
    7017526359_c3e43dd7e8_b.jpg
    282,8 KB · Εμφανίσεις: 77

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Σωστή ανάλυση.Το τρελλό είναι οτι ο άλλος κολλάει.Πω πω λέει τι έπαθες με τη Λευκορρωσίδα?
Μα δε βλέπεις ρε φίλε οτι σε 2 μήνες έφερα τη Λευκορρωσίδα,πήρε ένα αρχίδι και μισό,μετά πήγα Κίεβο γάμησα 2 καινούργιες,μια βυζαρού και τη σταθερή δίμετρη,μετά έφερα Τσέχα 178 με βυζάρες για μια μέρα τη γάμησα και αυτή και τώρα ετοιμάζομαι να φέρω την επόμενη Ουκρανή σε μία εβδομάδα και να πάω Κίεβο να γαμήσω άλλες τρεις?
Εσύ προπονητή της εξέδρας,τι έκανες στο ίδιο διάστημα εκτός απο το να κριτικάρεις και να αμπελοφιλοσοφείς?
Εγώ είμαι άτομο της δράσης,δεν τραβάει η μία πάω στην επόμενη.Δόξα τω Θεώ υπάρχει πλούσια επιλογή,άφθονα μουνάκια εκεί έξω,το παίγνιο δε σταματάει ποτέ.
Αυτές που δε γάμησα τις έχω ξεχάσει.Στο κάτω κάτω δική τους απώλεια ήτανε.
Εγώ ποτέ δε χάνω ουσιαστικά.Είμαι outcome independant.
μεσα σε δυο μηνες γαμησες τρεις γκομενες  ποσα εσκασες για να γαμησεις αυτες τις τρεις  πεντε αντε εξι μερες μερες απο τις εξηντα;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Και πού να ξοδεύω τα λεφτά δηλαδή?Να πάρω καλ΄όχημα να χρεωθώ και να θέλω μετά 1000 ευρώ μηνιαίως για δόσεις,έξοδα πάρκινγκ,ασφάλειες?
Να πάω για σκι στις Αλπεις όπως οι συνάδελφοι?Να το ρίξω στην ορειβασία και την ποδηλασία?
Να βρω κανά μιλφέτο και να χάνω όλο το χρόνο μαζί της?Η να κάνω παιδιά και να γίνω παντοφλάκιας να σκυλοβαριέμαι?

Να μαζέψω λεφτά να αγοράζω ένα διαμέρισμα κάθε τριετία με 100000 ευρώ και να μην κάνω τίποτα άλλο εκτός από το να δουλεύω?
Να τρέχω στα πουτανάδικα και τα FKK?
Τι νόημα έχουν αυτά?
Το θέμα είναι να είσαι ζωντανός να κυκλοφορείς μουνάκια να ανανεώνεις να επισκέπτεσαι όλα τα μέρη γυναικεία συνοδεία να τραβάς και κανά πούτσο.Ωραίο lifestyle.
Και κάτι Γερμανίδες πολύ καλά μουνιά που τις έδειξα φωτό με τις γκόμενες ψαρώσανε.Μου λένε κανείς δεν τα κάνει αυτά.Τόσο ωραίες γκόμενες εν έχει κανείς.Αν και θα έπρεπε να αποταμιεύεις.
Εχω κυκλοφορήσει σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Γερμανίας και τα σλαβικά κέντρα με γυναικείες συνοδείες,άμα έχεις γκόμενα δίπλα η πόλη γίνεται 100 φορές πιο ενδιαφέρουσα.Γιατί να θυσιάσω αυτό το ωραίο lifestyle?Για πιο πράγμα?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Και πού να ξοδεύω τα λεφτά δηλαδή?Να πάρω όχημα να χρεωθώ και να θέλω μετά 1000 ευρώ μηνιαίως για δόσεις,έξοδα πάρκινγκ,ασφάλειες?
Να πάω για σκι στις Αλπεις όπως οι συνάδελφοι?Να το ρίξω στην ορειβασία και την ποδηλασία?
Να βρω καμνά μιλφέτο και να χάνω όλο το χρόνο μαζί της?
Να μαζέψω λεφτά να αγοράζω ένα διαμέρισμα κάθε τριετία με 100000 ευρώ και να μην κάνω τίποτα άλλο εκτός από το να δουλεύω?
Να τρέχω στα πουτανάδικα και τα FKK?
Τι νόημα έχουν αυτά?
Το θέμα είναι να είσαι ζωντανός να κυκλοφορείς μουνάκια να ανανεώνεις να επισκέπτεσαι όλα τα μέρη γυναικεία συνοδεία να τραβάς και κανά πούτσο.Ωραίο lifestyle.
Και κάτι Γερμανίδες πολύ καλά μουνιά που τις έδειξα φωτό με τις γκόμενες ψαρώσανε.Μου λένε κανείς δεν τα κάνει αυτά.Τόσο ωραίες γκόμενες εν έχει κανείς.Αν και θα έπρεπε να αποταμιεύεις.

Πες μας κιόλας ότι σε βρίσκουν γοητευτικό αυτές που πληρώνεις...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πες μας κιόλας ότι σε βρίσκουν γοητευτικό αυτές που πληρώνεις...

Πάλι τα ίδια και τα ίδια.Σημασία δεν έχει αν σε βρίσκουν γοητευτικό αλλά τι συμπεριφορά εισπράττεις.Αν είσαι 30 χρονών,ωραίος,θαυμάσιος γαμπρός αλλά μπατίρης η άλλη θα σου φερθεί καλύτερα από ό,τι αν είσαι ντεφορμέ καράφλας πενηντάρης με λεφτά?
Θα σου βγάλει την Παναγία όπως και να είσαι.
Απλά όταν είσαι νέος ανέχεσαι περισσότερο τις μαλακίες και τις αρχιδιές από τις γκόμενες,όσο μεγαλώνεις γίνεσαι πιο rigid και δεν ανέχεσαι πια μαλακίες.
Οι γκόμενες συνεχώς τεστάρουν τα όρια.Μερικές πρέπει υποχρεωτικά να πιούν λίγο για να ανεβάσουν επίπεδο συμπεριφοράς αλλιώς μέσα στην ξυνίλα είναι.
Κάνουν και λένε τόσες μαλακίες είναι απίστευτο.Αν άντρας τα έκανε αυτά που κάνουν θα τον σαπάκιαζαν.Με τις γκόμενες τα παίρνεις σα δεδομένα εκτός αν η τύπισσα ξεπεράσει κάθε όριο.
Βλέπεις την άλλη το παίζει coach,δηλαδή λογική γκόμενα που θέλει να βοηθήσει άντρες και αμέσως σου αναλύει διαστρικές αστρολογίες και συναστρίες.
Αμα η λογική υποτίθεται τα κάνει αυτά φαντάσου τι κάνουν οι μέσες γκόμενες και οι παλαβές.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Bλέπω να γίνεται μάστιγα το σώβρακο, όπως οι μάσκες αλα Casa de papel, όλοι θα φοράνε από ένα.



large_20160921120928_andriko_slip_klassiko_me_anoigma_100_vamvakero_29_311_leyko.jpeg

Τυπε πηρες; Πρωτοχρονιατικο ρεβεγιον και ολοι με τα σωβρακα στο κεφαλι, τι λες; Dress code, σωβρακο στο κεφαλι.

:S :S :S
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Και πού να ξοδεύω τα λεφτά δηλαδή?Να πάρω καλ΄όχημα να χρεωθώ και να θέλω μετά 1000 ευρώ μηνιαίως για δόσεις,έξοδα πάρκινγκ,ασφάλειες?
Να πάω για σκι στις Αλπεις όπως οι συνάδελφοι?Να το ρίξω στην ορειβασία και την ποδηλασία?
Να βρω κανά μιλφέτο και να χάνω όλο το χρόνο μαζί της?Η να κάνω παιδιά και να γίνω παντοφλάκιας να σκυλοβαριέμαι?

Να μαζέψω λεφτά να αγοράζω ένα διαμέρισμα κάθε τριετία με 100000 ευρώ και να μην κάνω τίποτα άλλο εκτός από το να δουλεύω?
Να τρέχω στα πουτανάδικα και τα FKK?
Τι νόημα έχουν αυτά?
Το θέμα είναι να είσαι ζωντανός να κυκλοφορείς μουνάκια να ανανεώνεις να επισκέπτεσαι όλα τα μέρη γυναικεία συνοδεία να τραβάς και κανά πούτσο.Ωραίο lifestyle.
Και κάτι Γερμανίδες πολύ καλά μουνιά που τις έδειξα φωτό με τις γκόμενες ψαρώσανε.Μου λένε κανείς δεν τα κάνει αυτά.Τόσο ωραίες γκόμενες εν έχει κανείς.Αν και θα έπρεπε να αποταμιεύεις.
Εχω κυκλοφορήσει σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Γερμανίας και τα σλαβικά κέντρα με γυναικείες συνοδείες,άμα έχεις γκόμενα δίπλα η πόλη γίνεται 100 φορές πιο ενδιαφέρουσα.Γιατί να θυσιάσω αυτό το ωραίο lifestyle?Για πιο πράγμα?

οπως θες φατα τα λεφτα σου
φυσικα αν εκανες σωστη χρηση θα ειχες φτιαξει μια καλη καβαντζα που θα σου εδεινε πολυ καλο κερδος ετσ ιδε νθα χρειαζοταν νν δουλευεις και θα εκανες παλι την ζωη που θες

αλλα εγω αλλο σε ρωτησα ποσα εσκασες αυτες τις 60 μερες για να ριξεις απο ενα δυο γαμησια σε τρεις γκομενες
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Πάλι τα ίδια και τα ίδια.Σημασία δεν έχιε αν σε βρίσκουν γοητευτικό αλλά τι συμπεριφορά εισπράττεις.Αν είσαι 30 χρονών,ωραίος,θαυμάσιος γαμπρός αλλά μπατίρης η άλλη θα σου φερθεί καλύτερα από ό,τι αν είσαι ντεφορμέ καράφλας πενηντάρης με λεφτά?
Θα σου βγάλει την Παναγία όπως και να είσαι.
Απλά όταν είσαι νέος ανέχεσαι περισσότερο τις μαλακίες και τις αρχιδιές από τις γκόμενες,όσο μεγαλώνεις γίνεσαι πιο rigid και δεν ανέχεσαι πια μαλακίες.

Κμανούλη,η εμφάνιση μετρά στην έλξη,όσο και αν δεν θες να το παραδεχτείς.

Και πάμε άλλε μια φορά:Αυτές που πληρώνεις,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΣΟΥ!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.275
Like
11.909
Πόντοι
2.606
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
αν είχα τόσα πολλά φράγκα όσα ο κμαν για γκόμενες θα έφτιαχνα 2ο backroomcastingcouch με άλλο όνομα, πχ kmancastingcoutch  :dunno:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.683
Like
46.583
Πόντοι
6.256
αν είχα τόσα πολλά φράγκα όσα ο κμαν για γκόμενες θα έφτιαχνα 2ο backroomcastingcouch με άλλο όνομα, πχ kmancastingcoutch  :dunno:
αν είχα τόσα πολλά φράγκα όσα ο κμαν για γκόμενες θα έφτιαχνα 2ο backroomcastingcouch με άλλο όνομα, πχ kmancastingcoutch  :dunno:
:- :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom