Νέα

Υποτακτικά κορίτσια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MarkMazz
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MarkMazz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
207
Κριτικές
6
Like
362
Πόντοι
281
το θεμα απευθύνεται σε ανταλλαγη πληροφοριών σχετικά με κορίτσια, αματούργια και μη,
που προσφέρουν υποτακτικές υπηρεσίες με οτι αυτό συνεπάγεται
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

harvardiotis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
281
εχω κατι πολυ καλο
φουλ υποτακτικη
αλλα μονο με οσους ενδιαφερονται για ανταλλαγη
πληροφοριες με πμ.
 

vasilis2500

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
68
Like
286
Πόντοι
20
Ποιο παλιά κάτι έπαιζε τώρα νεκρά
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
συγνωμη ρε παιδια,αλλα τι θεμα βαλατε; ειναι δυνατον οι πουτανες να εχουν προγραμμα τετοιο την στιγμη που οι περισσοτεροι γουσταρουν να τους στραποναρουν,να τους γαμανε τις γκομενες να τους ξεφτυλιζουν οι γυναικες να ειναι μουνοδουλοι μεχρι τελους (δωρακια και λουλουδια σε πουτανες, παρακαλια για αποκλειστικοτητες κλπ κλπ;
 
OP
OP
M

MarkMazz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
207
Κριτικές
6
Like
362
Πόντοι
281
συγνωμη ρε παιδια,αλλα τι θεμα βαλατε; ειναι δυνατον οι πουτανες να εχουν προγραμμα τετοιο την στιγμη που οι περισσοτεροι γουσταρουν να τους στραποναρουν,να τους γαμανε τις γκομενες να τους ξεφτυλιζουν οι γυναικες να ειναι μουνοδουλοι μεχρι τελους (δωρακια και λουλουδια σε πουτανες, παρακαλια για αποκλειστικοτητες κλπ κλπ;

επειδη δλδ εσυ εχεις τετοια γουστα πρεπει να τα χουμε κι εμεις ρε φιλε? δεν καταλαβα
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
επειδη δλδ εσυ εχεις τετοια γουστα πρεπει να τα χουμε κι εμεις ρε φιλε? δεν καταλαβα
δεν εχω στειλει εγω το μηνυμα

"Καλησπερα αδερφε. Ψαχνω να μηραστω την κοπελα μου με καποιον σε ενδιαφερει να το δουμε?"
 

kaltsounis1

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Κομμουνιστής είναι για αυτό.θελει να τα μοιράζεται όλα

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
616
Πόντοι
301
Ενδιαφέρον νήμα, μακάρι να προχωρήσει.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Για την Όλγα ξέρουμε. Για κάποια άλλη δε έχει συζητηθεί...
 
OP
OP
M

MarkMazz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
207
Κριτικές
6
Like
362
Πόντοι
281
εχω κατι πολυ καλο
φουλ υποτακτικη
αλλα μονο με οσους ενδιαφερονται για ανταλλαγη
πληροφοριες με πμ.

αυτος ειναι πολυ μουνι
ζηταει τηλεφωνα ταχα οτι εχει να δωσει κι αυτος για ανταλλαγη και μετα μπλοκαρει
το νου σας παιδια
 

SO45DOM

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Like
260
Πόντοι
21
η φημισμενη αφεντρα αναστασια εχει συνεργατισσα της οποιας δεν 8υμαμαι το ονομα της ,η οποια είναι υποτακτικη ,προσωπικα δεν την εχω δοκιμασει ,από κει και περα η κάθε κοπελλα εχει την σκλαβα μεσα της μενει να εχει καπιοσ τον τροπο και το ταλεντο να την καταφερει να το βγαλει. με ηρεμια και χωρις ακροτητες ,αυταρχισμος δεν σημαινει αναγαστικα και αγριο ξυλο
 

SO45DOM

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Like
260
Πόντοι
21
λαθος μου. η αφεντρα αλεξανδρα είναι το σωστο
 

paratan14

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ποιος εχει ρε παιδια το τλφ της ολγας
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Καλησπερα σε όλους, οταν αναφερόμαστε σε υποτακτικης ψυχολογίας τι εννοούμε; Γιατι υπάρχουν υποτακτικες γυναίκες που απλα δεν μιλάνε πολυ οι λεγόμενες άβουλες και υπάρχουν και αυτές που τους αρεσουν τα σκληρά bdsm. Εδώ δυστυχώς αυτές τις κοπέλες τις έχει κερδίσει συγκεκριμένη φάρα λόγω της φήμης που έχουν οτι Βαράνε. Μια μικρη έρευνα στα σάιτ γνωριμιών θα σας πείσει. Πολυ άδικο για όλους εμας να μην δίνεται η ευκαιρια απο τέτοιες γυναίκες για γνωριμία.
 
OP
OP
M

MarkMazz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
207
Κριτικές
6
Like
362
Πόντοι
281
Καλησπερα σε όλους, οταν αναφερόμαστε σε υποτακτικης ψυχολογίας τι εννοούμε; Γιατι υπάρχουν υποτακτικες γυναίκες που απλα δεν μιλάνε πολυ οι λεγόμενες άβουλες και υπάρχουν και αυτές που τους αρεσουν τα σκληρά bdsm. Εδώ δυστυχώς αυτές τις κοπέλες τις έχει κερδίσει συγκεκριμένη φάρα λόγω της φήμης που έχουν οτι Βαράνε. Μια μικρη έρευνα στα σάιτ γνωριμιών θα σας πείσει. Πολυ άδικο για όλους εμας να μην δίνεται η ευκαιρια απο τέτοιες γυναίκες για γνωριμία.

δεν θα λεγα για το πρώτο αλλά γίνε λίγο πιο σαφής αν μπορείς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom