Νέα

Ύποπτος 27χρονος ηδονοβλεψίας και ψυχάκιας για τον θάνατο Αμερικάνας βιολόγου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 398
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
αρχικά κρίμα για την άτυχη γυναικά και την οικογένεια της!κρίμα για τα 2 ανήλικα παιδιά που έχουν τέτοιο πάτερα!
σιγουρα ο ανθρωπος δεν ηταν στα καλα σου κανει μπαμ...
μου θυμιζει  τον δουκα(duke) χαθηκε πριν λιγα χρονια ισως λογο γαμου :S
πιστευω η δουκας ειναι η ο πιτερ :S :S :S
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
αρχικά κρίμα για την άτυχη γυναικά και την οικογένεια της!κρίμα για τα 2 ανήλικα παιδιά που έχουν τέτοιο πάτερα!
σιγουρα ο ανθρωπος δεν ηταν στα καλα σου κανει μπαμ...
μου θυμιζει  τον δουκα(duke) χαθηκε πριν λιγα χρονια ισως λογο γαμου :S
πιστευω η δουκας ειναι η ο πιτερ :S :S :S

Ο πιτερ ειναι ο ντοπας που παριστανει τον δουκα :S
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
δες ενα χαρτη των εκλογων και θα καταλαβεις πολλα
Να μια φορά που θα συμφωνήσω με τη Μπεκάτσα!  :hi:

Εν τω μεταξύ ίσως γλιτώσαμε από τον "Έλληνα" Ορέστη... Μετά απο 1-2 χρόνια αν δεν τον έβρισκαν ο τύπος θα το ξανάκανε!
Φωτογράφος ο ένας, επίδοξος youtuber :jerking: ο άλλος...
Μεγάλο ρόλο έπαιξε η σχετικά γρήγορη ανακάλυψη του πτώματος με νωπά ίχνη του δράστη!
 
 

Επισκέπτης
ειχα γκομενα που παλιοτερα ειχε νταλαβερια με κρητικους, μονο ως γκομενοφυλακες φανταζομαι και μου εσπαζε τον πουτσο για το ποσο καλοι ειναι οι κρητικοι προς τις γυναικες ενω εγω που την ειχα γκομενα την ειχα γραμμενη
Ζηλεβετε τσου Κρητικους!!!

[size=40pt]ΝΑ ΖΗΣΕΙ Η ΛΕΒΕΝΤΟΓΕΝΝΑ!!!!![/size]
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Μιλησα προ ολιγου με κατοικο της περιοχης... Ενα μαλακισμενο γονος πλουσια οικογενειας ητανε που δεν ειχε δουλεψει ποτε στην ζωη του. Μη σας ξεγελαει το "αγροτης".
Επισης... το βιντεο που εχει τραβηξει μεσα στο καταφυγιο ητανε καπου αλλου και οχι εκει που πεταξε την γυναικα.
Μη ακουσετε επισης τις παπαριες της αστυνομιας η οποια θα βγαλει ανακοινωση στις 13:00 σημερο. Με το που ανακαλυφθηκε το πτωμα η αστυνομια ηξερε απο καταθεσεις ντοπιων οτι ητανε ο νο 1 υποπτος, απλα το μονο που ειχε να κανει ητανε να περιμενει 3-4 μερες για  να δεσει τα στοιχεια.
Την ειχε ξαναπεσει το μαλακισμενο στο παρελθον σε γυναικες, ασχετα πως δεν τον ειχαν καταγγειλει...
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.672
Like
1.477
Πόντοι
216
Μα στη γιαγιά; Είναι δυνατόν;
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
δες ενα χαρτη των εκλογων και θα καταλαβεις πολλα
Τι ρε μαλακισμενο; Η Κρητη δηλαδη επρεπε να ψηφιζει ΝΔ και τα Χρυσαυγουλα για να ειναι νορμαλ;
Η Κρητη μπουφο ειναι Κεντρωοι-Κεντροαριστεροι και Ολυμπιακοι.
Οποιος δεν το καταλαβαινει και δεν μπορει να το χωνεψει... Αλκα Σετζερ...
Skase τωρα...
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ωχου... Την βιασε κιολας το καθαρμα...
Περισσοτερα εδω στην ανακοίνωση της αστυνομιας.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
33
Like
3.603
Πόντοι
2.660
Γαμιέται όλη η Ελλάδα για να κινηθεί η βαριά βιομηχανία μας (τουρισμός) και έρχεται το μαλακισμένο και μας διασύρει σε όλο τον κόσμο !!!
 

Επισκέπτης
Παρακαλω να αποσυρθει η λεξη ηδονοβλεψιας απο τον τιτλο.

Εμεις οι ηδονοβλεψιες και ηδονοακουστες οχι μονο δεν ειμαστε επικινδυνοι για τις γυναικες, αλλα αντιθετα περιπολουμε τη νυχτα τις ερημιες και ειδοποιουμε αμεσως την αστυνομια αν δουμε κατι υποπτο.

Ο Πακιστανος με την κιτρινη μπλουζα που σκοτωσε το παιδι στου Φιλοπαππου εντοπιστηκε απο γνωστο ματακια της περιοχης, (τον κοτσιδα με την παραλλαγη για οσους ξερουν).

Σκεφτειτε απλα οτι αν γινει μαλακια σε μερος που συχναζουν ζευγαρια, την επομενη δε θα πηγαινει κανεις και οι ματακηδες θα χασουμε το ψωμι μας.

Ο Φιλοπαππου μετα το περιστατικο, και παρα την εντατικη πλεον αστυνομευση, ερημωσε απο καβλωμενα ζευγαρακια. Προσωπικα εχω μεταφερθει στο ορος Αιγαλεω, οπου εγω και οι συναδελφοι ειμαστε η μονη ασφαλεια των πιστων της Αφροδυτης μεσα μια αχανη δασικη εκταση. Αλλοι συναδελφοι τη βγαζουν σε παραλιες.

Καμια σχεση λοιπον εμεις οι αγνοι ηδονοβλεψιες που κανουμε το παν για να μη γινουμε αντιληπτοι και αν δουμε κατι υποπτο αμεσως θα βαλουμε μια φωνη αστυνομια αστυνομια για να τρομαξουμε τον κακοποιο, με ατομα σαν τον δολοφονο της τουριστριας που την πατησε με το αγροτικο του.

Αν υπηρχε ηδονοβλεψιας στην περιοχη μπορει η γυναικα να ειχε σωθει.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.742
Πόντοι
6.256
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

giphy.gif

Αχαχαχα...γιατι τυπε που τη πατησε τη κακομοιρα την Αμερικανα 4 φορες με το αμαξι μπρος πισω για να την βιασει και οταν δεν επιασε και αυτο τη μαχαιρωσε και την εσπασε στο ξυλο;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.364
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168
Λογικο να βλεπει γυναικα και να αναβει το κοπελι..
Ετσι πως ειναι ολοι τους και τις κατσικες γαμουσε αυτος..

:grin: :grin:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777

οι Κρητικές όταν πιάνουν λιμάνι Πειραιά αφήνουν πάντως τα βρακιά τους στο πλοίο, αυτό ξέρω, μπορεί να κάνουν μαγκιές στα μέρη τους, όμως στα εδώ λημέρια γίνονται παρτόλες, ρουφιόλες, καταπιόλες.
κι έτσι οι ντόπιοι Κρητίκαροι, όταν δεν κυνηγάνε συντοπίτες τους να τους τραμπουκίσουν στις σχολές στα Γιάννενα, κυνηγάνε γκιλφόνια στα βουνά, αφού κάνουν λίγη προπόνηση shaolin βέβαια.
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Ο πιτερ ειναι ο ντοπας που παριστανει τον δουκα :S
3 σε 1 ο ντοπας? σαν σαμπουάν μου ακούγεται  :S :S :S
ήξερα ότι ο ντοπας είναι ο πιτερ αλλά δεν ήξερα ότι ήταν και δούκας μαζί  :S :S :S
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τωρα αυτος ειχε την 30 χρονια νεοτερη συζυγο του καθε μερα και εκανε σαν τρελος για την εξηνταχρονη?
ηταν και συναδελφισσα κριμα.
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Παρακαλω να αποσυρθει η λεξη ηδονοβλεψιας απο τον τιτλο.

Εμεις οι ηδονοβλεψιες και ηδονοακουστες οχι μονο δεν ειμαστε επικινδυνοι για τις γυναικες, αλλα αντιθετα περιπολουμε τη νυχτα τις ερημιες και ειδοποιουμε αμεσως την αστυνομια αν δουμε κατι υποπτο.

Ο Πακιστανος με την κιτρινη μπλουζα που σκοτωσε το παιδι στου Φιλοπαππου εντοπιστηκε απο γνωστο ματακια της περιοχης, (τον κοτσιδα με την παραλλαγη για οσους ξερουν).

Σκεφτειτε απλα οτι αν γινει μαλακια σε μερος που συχναζουν ζευγαρια, την επομενη δε θα πηγαινει κανεις και οι ματακηδες θα χασουμε το ψωμι μας.

Ο Φιλοπαππου μετα το περιστατικο, και παρα την εντατικη πλεον αστυνομευση, ερημωσε απο καβλωμενα ζευγαρακια. Προσωπικα εχω μεταφερθει στο ορος Αιγαλεω, οπου εγω και οι συναδελφοι ειμαστε η μονη ασφαλεια των πιστων της Αφροδυτης μεσα μια αχανη δασικη εκταση. Αλλοι συναδελφοι τη βγαζουν σε παραλιες.

Καμια σχεση λοιπον εμεις οι αγνοι ηδονοβλεψιες που κανουμε το παν για να μη γινουμε αντιληπτοι και αν δουμε κατι υποπτο αμεσως θα βαλουμε μια φωνη αστυνομια αστυνομια για να τρομαξουμε τον κακοποιο, με ατομα σαν τον δολοφονο της τουριστριας που την πατησε με το αγροτικο του.

Αν υπηρχε ηδονοβλεψιας στην περιοχη μπορει η γυναικα να ειχε σωθει.
ντοπα καθε μερα πας για ματι-ακουστικο? :S :S :S
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.555
Like
2.839
Πόντοι
506
[size=40pt]ΝΑ ΖΗΣΕΙ Η ΛΕΒΕΝΤΟΓΕΝΝΑ!!!!![/size]

......ανημερα θηρια οι κρητικοι, τετοιο γαμησι δεν εφαγαν πουθενα οι γερμανοι

μεταξυ αλλων τους καρφωναν με τσουγκρανες στην κοιλια ενω οι γερμανοι κρεμοντουσαν παγιδευμενοι απο τα αλεξιπτωτα πανω στα δεντρα!


Als Kreta zum Friedhof der Fallschirmjäger wurde
<<Όταν η Κρήτη έγινε ο τάφος των Αλεξιπτωτιστών>>

 

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom