Νέα

Υπηρεσίες - Μαγαζιά - Κοπέλες "Μόνον για Έλληνες"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΒΝΒ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ο μονος σοβαρος λογος για να πας σε στουντιο
κατα την δικη μου αποψη ειναι αν θελεις να εχεις
περισσοτερο χρονο και οχι σαν το σκυλι που συμβαινει στα μπορδελα

Κατα τα αλλα και οι τυπισσες μπορει να γυροφερνουν και να κοβουν βολτες
απο μπουρδελα και στουντιο. Αλλα και στο θεμα καθαριοτητας που εχουν θιξει
καποιοι υπαρχουν 4-5 μπουρδελα που απο αποψη καθαριοτητας αγγιζουν τα στουντιο.
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Ξερω και μπουρδελο με  ελληνες πουστηδες (και κανα -δυο τουρκους),και  ελληνιδες ,και που παιρνουν  μονο  ελληνες  (προς το παρον) ,
η διευθυνση ,για τους ενδιαφερομενους ,
Αμαλιας και  βασιλισσης  σοφιας,εχει και τη σημαια  αποξω για  οσους  δεν ξερουν γραμματα...
 
OP
OP
Β

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Αχαρνών 104Α Bίβιαν (τσεκαρει απο παραθυρακι εαν εισαι αλλοδαπός) εαν δεν είσαι περνάς.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Αχαρνών 104Α Bίβιαν (τσεκαρει απο παραθυρακι εαν εισαι αλλοδαπός) εαν δεν είσαι περνάς.

και οταν περασεις σου δινει ενα τεστ 40 ερωτησεων με γνωσεις ελληνικων για να το βεβαιωσει αλλα επειδη δεν ειναι σιγουρη παλι θελει και ληξιαρχικη πραξη γεννησης!!!!
μου ειχε πει θυμαμαι αφου περασα με αριστα τις εξετασεις εγω ξενο πουτσο στο μουνι μου δεν βαζω!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Β

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
και οταν περασεις σου δινει ενα τεστ 40 ερωτησεων με γνωσεις ελληνικων για να το βεβαιωσει αλλα επειδη δεν ειναι σιγουρη παλι θελει και ληξιαρχικη πραξη γεννησης!!!!
μου ειχε πει θυμαμαι αφου περασα με αριστα τις εξετασεις εγω ξενο πουτσο στο μουνι μου δεν βαζω!!!!!!!!!!!!!!

Δεν ξέρω τι ακριβως εννοεις αλλα οταν πηγα μου ειπε απο το παραθυρακι... Ελληνας εισαι ε?
Ναι απαντω,ΟΚ μου λεει μονο με Ελληνες δουλευω,για να πω την αληθεια δεν την πολυ-πιστεψα
αλλα καθως εφευγα (και αφου μου ειχε πει υπηρεσιες-τιμες) εμπαινε ενα μαυρακι σε λιγοτερο απο 5sec εφευγε ενω ειχα ακουσει (μια αλλη φωνη) να λεει only greeks.

αυτα
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Δεν ξέρω τι ακριβως εννοεις αλλα οταν πηγα μου ειπε απο το παραθυρακι... Ελληνας εισαι ε?
Ναι απαντω,ΟΚ μου λεει μονο με Ελληνες δουλευω,για να πω την αληθεια δεν την πολυ-πιστεψα
αλλα καθως εφευγα (και αφου μου ειχε πει υπηρεσιες-τιμες) εμπαινε ενα μαυρακι σε λιγοτερο απο 5sec εφευγε ενω ειχα ακουσει (μια αλλη φωνη) να λεει only greeks.

αυτα


παω

χτυπαω

ανοιγει

ρωταει ελληνας εισαι
λεω ναι

μου δινει ενα χαρτι με τα δικαιολογητικα

πραξη γεννησης τεστ ελληνικων χαρτι νομαρχιας και δυο προσφατες φωτο

παω τα βγαζω και σε 3 ωρες ειμαι πισω μου λεει οκ

και την γαμησα


 
OP
OP
Β

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
παω

χτυπαω

ανοιγει

ρωταει ελληνας εισαι
λεω ναι

μου δινει ενα χαρτι με τα δικαιολογητικα

πραξη γεννησης τεστ ελληνικων χαρτι νομαρχιας και δυο προσφατες φωτο

παω τα βγαζω και σε 3 ωρες ειμαι πισω μου λεει οκ

και την γαμησα


:thumbsup: κρατησες αντιγραφα ομως μη στα ξαναζητησει next time ?
 

FALCO

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
και οταν περασεις σου δινει ενα τεστ 40 ερωτησεων με γνωσεις ελληνικων για να το βεβαιωσει αλλα επειδη δεν ειναι σιγουρη παλι θελει και ληξιαρχικη πραξη γεννησης!!!!
μου ειχε πει θυμαμαι αφου περασα με αριστα τις εξετασεις εγω ξενο πουτσο στο μουνι μου δεν βαζω!!!!!!!!!!!!!!
πες μας ρε φιλε η φιλη που θελεις να πηγαινουμε η καλυτερα απο που τα παιρνεις γιατι αλλιως θα μας τα κανεις μπαουλο...παρτε το χαμπαρι και εσυ...και μερικοι σαν εσενα εδω μεσα...με τα λεφτα του οπου θελει ο καθενας γαμαει και οχι οπου γουσταρετε εσεις...επειδη ο αλλος προσεχει και γουσταρει να γαμαει με ασφαλεια θα του επιβαλεις εσυ να παει στην καθε βρωμιαρα...εκει πηγαινετε εσεις μπας και σταυρωσουν κανενα πελατη...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
ας γραφουμε εδω τις πουτανες που παιρνουν μονο ελληνες...αντε το πολυ κανεναν κυριλε αλβανο...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
τανια η μιλφ απο φ69...

βανεσα...τσιγγανορουμανα ψηλη με χαλασμενα δοντια και βραχνη φωνη,απο βεργας...

 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.150
Κριτικές
31
Like
12.794
Πόντοι
5.097
ολες οσες δουλευουν χωματιανου 11 κατω :birdman:
πρωτα περνας φεις κοντρολ και μετα γαμας :birdman:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Μου ετυχε το εξης περιεργο=Φυλης 66 Δ,στην αναμονη 3 ελληνες και ενα Πακη,τσατσα ηταν η στριμενη απο το Φωκαιας17κατω.Πανε να μπουν κατι Πακια και τους λεει ονλι γκρικ,μετα σκανε μυτη αλβανοι τους ριχνει ακυρο,αυτοι τσαντιζονται και αρχιζουν τα μπινελικια και απο τις δυο πλευρες..Η αληθεια ειναι οτι τους εδιωξε ακομψα ενω εντυπωση μου εκανε οτι αφησε ενα Πακι. :hmm:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Μου ετυχε το εξης περιεργο=Φυλης 66 Δ,στην αναμονη 3 ελληνες και ενα Πακη,τσατσα ηταν η στριμενη απο το Φωκαιας17κατω.Πανε να μπουν κατι Πακια και τους λεει ονλι γκρικ,μετα σκανε μυτη αλβανοι τους ριχνει ακυρο,αυτοι τσαντιζονται και αρχιζουν τα μπινελικια και απο τις δυο πλευρες..Η αληθεια ειναι οτι τους εδιωξε ακομψα ενω εντυπωση μου εκανε οτι αφησε ενα Πακι. :hmm:
μπας και ηταν απ αυτους που πουλανε σεντονια ? :think:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
μπας και ηταν απ αυτους που πουλανε σεντονια ? :think:
Οχι,περιμενε να δει τη κοπελα,εφυγε και αυτος..Παντως τελευταια δεν ακουω συχνα το ονλι γκρικ,οι αναδουλειες βλεπετε...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Οχι,περιμενε να δει τη κοπελα,εφυγε και αυτος..Παντως τελευταια δεν ακουω συχνα το ονλι γκρικ,οι αναδουλειες βλεπετε...
αν ανοιγα πριν 2 χρονια το θρεντ,θα χε τιτλο "πουτανες που παιρνουν και αλλοδαπους" ;)
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Λάθος κάνεις. Πριν κανά 2 μέρες πέρασε στο δωμάτιο ένας λιγδιάρης πακιστανός.
σωπα ρε φιλε :huh:το χειμωνα τη θυμαμαι να λεει ονλυ γκρικ και να διωχνει κοσμο...

στο βεργας 2 νυχτερινη ηταν? :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom