Νέα

Yπάρχουν cougar Ελληνίδες και αν ναι που;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα propiosalic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
φιλη της μανας μπορει να ειναι συναμα και μαμα φιλου.το να σου τη πεσει σαν κουγκαρ κομματακι δυσκολο.πιο ευκολο να ξεκινησεις κουβεντα εσυ.ειδικα αν ειναι κ κοντογειτονια μπορεις να πηγαινοερχεσαι στο σπιτι(φιλου-γειτονα).η' να ψαχτεις μαζι με φιλο για γειτονισσες.φυσικα υπαρχει το θεματακι της εμφανισης,αλλα εκει τη πας για τα χοντρα κ οχι επισημα.οποτε κ μια μετρια ακομα και σαν απωθημενο της εφηβειας μια χαρα ειναι

Συμφωνω μαζι σου. Ωστοσο ειναι και το θεμα αν θα εκανες κατι με τη μανα του φιλου σου η αν βαζεις την φιλια πανω απ ολα. Προσωπικα δεν μπορω να σκεφτω ερωτικα καμια μανα φιλων μου. Βεβαια να πω και την αληθεια δεν υπαρχει και μανα φιλου μου που να θεωρειται εστω και μετρια οποτε δεν ξερω να πω στ αληθεια. Με φιλη της μανας μου τωρα αλλαζει το πραγμα. Προσωπικα σταθηκα τυχερος. Και καμια ενοχη/ηθικο φραγμο δεν ενιωσα. Ειναι καθαρα στην κριση του καθενα.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.323
Κριτικές
16
Like
13.398
Πόντοι
5.577
εχει στεγνωσει το ...νι τους τυποι  :-
 

angel pap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
41
Πόντοι
1
Καποτε υπηρχε και εκει στη φιλλεληνων ενα ροδολφο ..... η και μια ενσταση ( εχω αιωνες να πατησω βεβαια )
 

xal34

Ανώτατος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20.459
Like
51.423
Πόντοι
16.131
Καποτε υπηρχε και εκει στη φιλλεληνων ενα ροδολφο ..... η και μια ενσταση ( εχω αιωνες να πατησω βεβαια )
και στο χαλανδρι και στο μικρολιμανο καστελα αλλα εχουν γινει απλα μπαρ πλεον...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
cougar υπαρχουν παντου απλα θελει σωστο τροπο προσεγγισης.το στυλ ότι η 45αρα θα ερθει να στη πεσει και να τη γαμησεις μετα,αυτό μοιαζει με σεναριο φαντασιας.
η διαφορα είναι ότι η 45αρα δεχεται πιο ευκολα το πεσιμο όπως επισης το κοπλιμεντο το κερασμα το ανοιγμα συζητησης την ανταλλαγη Social όπως και ραντεβού επισης γενικα είναι πιο απελευθερωμένες αλλα όπως ειπα και πιο πανω θελει τροπο, συγχωρει την επιπολαιοτητα και τον αυθορμητισμο αλλα συχαινεται το χυμα πεσιμο.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
τα καλύτερα μιλφάκια συχνάζουν στα βιολογικά προιόντα στα σουπερ μαρκετ στα βόρεια πρ/στια  :erection:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.641
Κριτικές
41
Like
2.883
Πόντοι
3.237
Για πόσο μαρούλι μιλας φίλε; δείξε μας κι ο λαγός έρχεται τσακμπανιμακι
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Εχω φαει ωριμη 43 η 47 ητςν δε θυμαμαι απο badoo. Εμφανιση μετρια παχουλη αλλα βυζαρες . Χωρισμενη με παιδι. Με το που μιλησαμε αμεσως για καφε και αποχαιρετισμος με φιλι. Την επομενη φορα γαμηθηκαμε στο αμαξι της. Με δεδομενο οτι μου ελεγε για αλλους πιτσιρικαδες που ειχε παρει (ημουν 26) θεωρω οτι ηταν cougar!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και εγω δηλωνω θυμα αμετρητων κουγκαρ, που ορμηξαν στο ανυπερασπιστο κορμι μου και ξεσκισαν την φρεσκια σαρκα μου
 

Συνημμένα

  • cougars.jpg
    cougars.jpg
    58,5 KB · Εμφανίσεις: 71

sakas1312

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
που ναι οι παλιές και καλές εποχές με τα μιλφόμπαρα που πηγαιναμε και φορτώναμε (πεκορα νερα, ζουρφιξ, κλπ)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom