Νέα

Yπαρχει ζωη μετα τη Ferrari?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα RickDick
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 587
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
RickDick

RickDick

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2015
Μηνύματα
310
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
καλα ρε ...απαιχτε. τοση πειρα λες οτι εχεις απο αμαξια και λες οτι αυτο ειναι το '70;;; τοσο... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: ;;;;;
αν δεν ησουν ενα ηλιθιο τρολλ, θα μπορουσες να καταλαβεις οτι η φωτο ειναι για τη merc που ειχα, και η ερωτηση ηταν για την c που ειπε ο saul....δυο ξεχωριστα πραγματα.....  ωρες ωρες απορω με το νοητικο επιπεδο ορισμενων που λενε οτι ειναι και ενηλικες....
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
αστον να ζει το ονειρο του. μη του το χαλας. :2funny: :2funny:


Το κακό (καλο για μας που γελάμε) είναι ότι επιμένει και τρώει απανωτές φάπες από όλους. Ανεβάζει μαλακια φωτογραφία δήθεν από bentley του με σορτσάκι στο καταχείμωνο. Λέει κάνει διακοπές σε ακριβό ξενοδοχείο το οποιο όμως είναι κλειστό! Και τώρα δεν αναγνωρίζει το δήθεν αυτοκίνητο που λέει ότι είχε. Δεν υπάρχει αυτός.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
RickDick

RickDick

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2015
Μηνύματα
310
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
Το κακό (καλο για μας που γελάμε) είναι ότι επιμένει και τρώει απανωτές φάπες από όλους. Ανεβάζει μαλακια φωτογραφία δήθεν από bentley του με σορτσάκι στο καταχείμωνο. Λέει κάνει διακοπές σε ακριβό ξενοδοχείο το οποιο όμως είναι κλειστό! Και τώρα δεν αναγνωρίζει το δήθεν αυτοκίνητο που λέει ότι είχε. Δεν υπάρχει αυτός.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  καλυτερα να ασχοληθεις με κανενα αλλο επαγγελμα, να ξεσκατιζεις γουρουνια ισως...θα ηταν ακριβως στα ταλεντα σου...με το πρακτοριλικι δεν το εχεις, εισαι αχρηστος  :2funny: :2funny:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.499
Κριτικές
21
Like
6.871
Πόντοι
6.745
καλα σας εχει ταπωσει ολους :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
αν δεν ησουν ενα ηλιθιο τρολλ, θα μπορουσες να καταλαβεις οτι η φωτο ειναι για τη merc που ειχα, και η ερωτηση ηταν για την c που ειπε ο saul....δυο ξεχωριστα πραγματα.....  ωρες ωρες απορω με το νοητικο επιπεδο ορισμενων που λενε οτι ειναι και ενηλικες....
ωρες ωρες απορω για το ΠΟΣΟ ΠΕΟΚΡΟΥΣΤΗΣ εισαι...;;;;;
 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
εσυ ρε εισαι ασχετος.οχι ο rick...την ειχε βγαλει το εργοστασιο δοκιμαστικα και μονο για τον ιδιο μερικα χρονια πριν,να την δοκιμασει και να τους πει την γνωμη του.του αρεσε και ετσι την κυκλοφορησαν μερικα χρονακια μετα και για τους κοινους θνητους :rockon:
εχεις δικιο. μετραει η γνωμη του :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
βρε χαζοναυαγιε supermarie , με καλεις να βαλω προσωπικα μου στοιχεια δημοσια και στην ιδια προταση λες οτι εσυ θα το κανεις μονο ιδιωτικα αλλα κοκορευεσαι οτι εισαι στην ιδια κλαση με μενα? ποσο καραγκιοζης παιζει να εισαι ρε φτωχομπινε?  Ακομα και αυτη τη φωτο (που αποθηκευσες βεβαια χωρις την αδεια μου) εγω την εβαλα δημοσια, βαλε κι εσυ τα δικα σου πλουτη να σε καμαρωσουμε, εδω δημοσια, οπως καλεις εμενα να το κανω και μετα το ξανασυζηταμε γελοιε μπατιρη

Βρε πανιβλακα εσύ άνοιξες θέμα με την ζωή σου και τα πλούτη σου. Εγώ δεν είμαι τόσο παπάρας να κοκορεύομαι σαν εσένα, κανέναν δεν ενδιαφέρει τι κάνω εγώ και πως περνάω στην ζωή μου. Εσύ ασχολήθηκες μαζί μου ηλίθιε! Και σου απαντάω, εάν θες αποδείξεις έλα inbox, με χαρτάκια να γραφει το όνομα μου και ότι αποδείξεις θες γιατί εγώ δεν φοβάμαι σαν εσένα τον κλανιάρη που γραφει ψέμματα και από αποδείξεις 0!

Εγώ σε σένα θα δείξω τις αποδείξεις μου δεν με ενδιαφέρει να πείσω το forum. Εσύ βάλθηκες να το παίξεις σε όλους πλούσιος παπάρα. Αν έχεις @@ έλα και εσύ inbox να μου δείξεις φωτογραφίες σου και εάν λες την αλήθεια σου υπόσχομαι πως θα σε υποστηρίξω στo forum. Αλλα που να το κανεις εσύ δεν μπορείς ούτε μια απλή κίνηση!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
αμα δε σου αρεσω να μη με κανεις παρεα, σαλτα και γαμησου τωρα  ξεφτιλα
μαζι σου να κανω ΕΓΩ παρεα;;; ψευτες, κλεφτες και πουστηδες, μακρια μου. κι εσυ εχεις τις δυο κατηγοριες, οποτε μακρια κι αλαργα.... ουουουσσσσστττττττ :vomit: :vomit: :vomit:
 
OP
OP
RickDick

RickDick

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2015
Μηνύματα
310
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
Βρε πανιβλακα εσύ άνοιξες θέμα με την ζωή σου και τα πλούτη σου. Εγώ δεν είμαι τόσο παπάρας να κοκορεύομαι σαν εσένα, κανέναν δεν ενδιαφέρει τι κάνω εγώ και πως περνάω στην ζωή μου. Εσύ ασχολήθηκες μαζί μου ηλίθιε! Και σου απαντάω, εάν θες αποδείξεις έλα inbox, με χαρτάκια να γραφει το όνομα μου και ότι αποδείξεις θες γιατί εγώ δεν φοβάμαι σαν εσένα τον κλανιάρη που γραφει ψέμματα και από αποδείξεις 0!

Εγώ σε σένα θα δείξω τις αποδείξεις μου δεν με ενδιαφέρει να πείσω το forum. Εσύ βάλθηκες να το παίξεις σε όλους πλούσιος παπάρα. Αν έχεις @@ έλα και εσύ inbox να μου δείξεις φωτογραφίες σου και εάν λες την αλήθεια σου υπόσχομαι πως θα σε υποστηρίξω στo forum. Αλλα που να το κανεις εσύ δεν μπορείς ούτε μια απλή κίνηση!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  βρε ηλιθιε, καταλαβαινεις οτι μου λες για επιχειρηματα αυτα που λεω εγω τοσο καιρο και εσυ με κατηγορεις? τι διαολο διπολικη διαταραχη εχεις?  :2funny: :2funny: :2funny:  στα αρχιδια μου σου λεω ποιος εισαι, ενα μηδενικο εισαι, δε με ενδιαφερει να σου αποδειξω τιποτα ουτε με αφορα η γνωμη σου, βαλτο καλα στο αδειο σου κεφαλι πως στον κοσμο μου δεν υπαρχεις, εισαι ανυπαρκτος , στα αρχιδια μου οι φωτογραφιες σου και τα inbox σου και η επικοινωνια μαζι σου,  το καταλαβες??  οσο για το θεμα, στα αρχιδια μου και παλι για τη γνωμη σου και αν σου αρεσει η δε σου αρεσει, δημοσιο φορουμ ειναι ο καθενας γραφει οτι θεωρει σημαντικο, αλλοι γραφουν για ρολογια, αλλοι για κρασια, αλλοι για βιζιτες, αμα εσυ νοιωθεις κομπλεξικα επειδη εγω ανοιξα θεμα για τη ferrari που πουλησα στα παπαρια μου, να μη το διαβαζεις ή να μη συμμετασχεις, ουτε σε καλεσα, ουτε με ενδιαφερει η γνωμη σου, καταλαβε το οτι εισαι ανυπαρκτος και μη μου ζαλιζεις τον ερωτα καθε τρεις και λιγο με τις εμπνευσεις σου.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  βρε ηλιθιε, καταλαβαινεις οτι μου λες για επιχειρηματα αυτα που λεω εγω τοσο καιρο και εσυ με κατηγορεις? τι διαολο διπολικη διαταραχη εχεις?  :2funny: :2funny: :2funny:  στα αρχιδια μου σου λεω ποιος εισαι, ενα μηδενικο εισαι, δε με ενδιαφερει να σου αποδειξω τιποτα ουτε με αφορα η γνωμη σου, βαλτο καλα στο αδειο σου κεφαλι πως στον κοσμο μου δεν υπαρχεις, εισαι ανυπαρκτος , στα αρχιδια μου οι φωτογραφιες σου και τα inbox σου και η επικοινωνια μαζι σου,  το καταλαβες??  οσο για το θεμα, στα αρχιδια μου και παλι για τη γνωμη σου και αν σου αρεσει η δε σου αρεσει, δημοσιο φορουμ ειναι ο καθενας γραφει οτι θεωρει σημαντικο, αλλοι γραφουν για ρολογια, αλλοι για κρασια, αλλοι για βιζιτες, αμα εσυ νοιωθεις κομπλεξικα επειδη εγω ανοιξα θεμα για τη ferrari που πουλησα στα παπαρια μου, να μη το διαβαζεις ή να μη συμμετασχεις, ουτε σε καλεσα, ουτε με ενδιαφερει η γνωμη σου, καταλαβε το οτι εισαι ανυπαρκτος και μη μου ζαλιζεις τον ερωτα καθε τρεις και λιγο με τις εμπνευσεις σου.
φαπ,φαπ,φαπ!!! Κλανιάρη, εμ για αυτό φοβάσαι και δεν έρχεσαι, δεν έχεις αποδείξεις!!! φαπ,φαπ,φαπ  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.499
Κριτικές
21
Like
6.871
Πόντοι
6.745
Εναντίον της βλακείας ακόμα κι οι θεοί αγωνίζονται μάταια ....Σίλλερ Φ.
Η βλακεία αποτελεί κι αυτή φυσικό ταλέντο ...Μπους Βίλχελμ
Μη λογομαχείτε με τον βλάκα: ο κόσμος μπορεί να μη βλέπει τη διαφορά μεταξύ σας
Σοφός είναι εκείνος που ξέρει, αλλά κάνει πως δεν ξέρει. Ανόητος είναι εκείνος που δεν ξέρει, αλλά κάνει πως ξέρει... Λάο-Τζι

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Εναντίον της βλακείας ακόμα κι οι θεοί αγωνίζονται μάταια ....Σίλλερ Φ.
Η βλακεία αποτελεί κι αυτή φυσικό ταλέντο ...Μπους Βίλχελμ
Μη λογομαχείτε με τον βλάκα: ο κόσμος μπορεί να μη βλέπει τη διαφορά μεταξύ σας
Σοφός είναι εκείνος που ξέρει, αλλά κάνει πως δεν ξέρει. Ανόητος είναι εκείνος που δεν ξέρει, αλλά κάνει πως ξέρει... Λάο-Τζι

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Σωστος!!! Λυπαμαι που εριξα το επιπεδο μου τοσο χαμηλα και ασχοληθηκα μαζι του... :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
RickDick

RickDick

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2015
Μηνύματα
310
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
να και ενα βιντεο που μου θυμιζει τα ναυαγια εδω μεσα που προσπαθουν να απαξιωσουν οτι δεν εγκειται στη δικη τους πραγματικοτητα  :2funny:


 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
να και ενα βιντεο που μου θυμιζει τα ναυαγια εδω μεσα που προσπαθουν να απαξιωσουν οτι δεν εγκειται στη δικη τους πραγματικοτητα  :2funny:


Συγνώμη δεν καταλαβαίνεις ότι κάνουν χαβαλέ ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Με Μαριάννα τι θα κάνεις ?  :sunglasses:
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.097
Κριτικές
1
Like
1.352
Πόντοι
216
Τουλάχιστον αυτοί εχουν ενα κάρο. Οχι σαν τον fidick που δεν έχει πουτε 50αρι παπί. :pipa3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom