Νέα

Yπάρχει πουτάνα που να κάνει Squirt (μουνοχύσιμο);

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
υπαρχει καμμια γυναικα στο σαιτ που να εχει δει το θρεατ και να μας πει τη γνωμη της!!!?? :S :S :think: :think:
εχουμε μπερδεφτει βρε παιδι μου !!πολυ πολυπλοκο το μουνι!! :think: :think: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
γυναικειο χυσιμο υπαρχει.. απο αδενες που εκκρινουν υγρα για λιπανση του κολπου.μπορει σπανιως να ειναι οσο εντυπωσιακο οσο μια εκσπερματιση...αδενες του skene λεγονται οι αδενες και το υγρο δεν βγαινει σιγουρα απο την κλειτοριδα γιατι δεν εχει οπη σαν το πεος που εχει στομιο ουρηθρας .τωρα αυτα στις περισσοτερες ταινιες ειναι fake ειδικα τα πολυ εντυπωσιακα...ή ειναι ουρα πολυ διαυγη αφου οι κοπελες καταναλωσουν σκοπιμα πολυ νερο...μαλακιες δηλαδη αλλα μερικοι φτιαχνονται στο θεαμα οποτε αναπτυχθηκε ολοκληρη σχετικη βιομηχανια-φετιχ οπως και για αλλα αντιστοιχα θεματα...τωρα αν πετυχετε πουτανα με τετοιες φασεις θελω κιεγω... :fuck1:
 

ΤΖΟΟΟΝ1989

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
361
Like
4
Πόντοι
1
παιδια σας εχει τυχει ποτε με πουτανα να χυσει με αυτον τον τροπο?
 

junior26

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, δεν υπάρχει καμία από αυτές χωρίς να πρέπει να της δώσεις τόσα λεφτά? Εννοώ ότι αυτές παίρνουν από 100-200 ευρώ, δεν υπάρχει κάποια που να το κάνει με λιγότερα?
Με ενδιαφέρει και εμένα αυτό.
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Η φυσιολογική λίπανση του κόλπου (αυτομάτως έχουν εξαιρεθείς ΟΛΕΣ οι επί πληρωμεί) γίνεται από τους ΒΑΡΘΟΛΙΝΕΙΟΥΣ αδένες. Οπότε όλες οι γυναίκες (εκτός από κλινικές περιπτώσεις) "χύνουν" (άλλο πράγμα ο οργασμός έτσι; α, και η κλειτορίδα ΔΕΝ ΧΥΝΕΙ, έτσι;), απλά σε μερικές γίνεται πολύ έντονα όταν έχουν καυλώσει πολύ, πριν το οργασμό. Μου έχει τύχει να είναι καθισμένη στη γλώσσα μου και να νιώσω ένα κύμα να μου καταβρέχει το πρόσωπο. Επίσης ένα Ισπανιδάκι που μου τα είχε πρήξει I'm esquirter", μου απέδειξε του λόγου το αληθές, αφού μου έδειξε πως ακριβώς να μπω μέσα της (πλαγιασμένος ώστε το κεφάλι λόγω κλίσης να χτυπάει το μπροστινό μέρος του κόλπου της χαμηλά) και δεν πίστευα στα μάτια μου από την ποσότητα και την απόσταση - κιόλα αυτά από ένα κουβαδάκι... [Η κυρία δε όταν αρχίσει να τελειώνει με πετάει έξω από τις συσπάσεις του κόλπου σε συνδυασμό με έκκληση ποσότητας υγρών (καμμία σχέση με πίδακες πάντως), εκεί κάπου χρειάζεται να κρατηθώ πάνω της γιατί παίζει να μου τσακίσει τη μέση (πατάμε και τα 40 οσονούπω)] ;). Εν κατακλειτορίδι οι πίδακες κλπ ως εντυπωσιακοί και σπάνιοι λουκούμι για τις τσόντες, στην πραγματική ζωή οι αληθινές αισθήσεις και η σεξουαλική ολοκλήρωση έχουν σημασία, σαν εμπειρία και μόνο λέει αλλά δεν θα πας και άκλαφτος αν δε σου κάτσει (και οπωσδήποτε όχι με επαγγελματίες). Αυτά τα ψωλίγα. 
 

ΤΖΟΟΟΝ1989

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
361
Like
4
Πόντοι
1
Η φυσιολογική λίπανση του κόλπου (αυτομάτως έχουν εξαιρεθείς ΟΛΕΣ οι επί πληρωμεί) γίνεται από τους ΒΑΡΘΟΛΙΝΕΙΟΥΣ αδένες. Οπότε όλες οι γυναίκες (εκτός από κλινικές περιπτώσεις) "χύνουν" (άλλο πράγμα ο οργασμός έτσι; α, και η κλειτορίδα ΔΕΝ ΧΥΝΕΙ, έτσι;), απλά σε μερικές γίνεται πολύ έντονα όταν έχουν καυλώσει πολύ, πριν το οργασμό. Μου έχει τύχει να είναι καθισμένη στη γλώσσα μου και να νιώσω ένα κύμα να μου καταβρέχει το πρόσωπο. Επίσης ένα Ισπανιδάκι που μου τα είχε πρήξει I'm esquirter", μου απέδειξε του λόγου το αληθές, αφού μου έδειξε πως ακριβώς να μπω μέσα της (πλαγιασμένος ώστε το κεφάλι λόγω κλίσης να χτυπάει το μπροστινό μέρος του κόλπου της χαμηλά) και δεν πίστευα στα μάτια μου από την ποσότητα και την απόσταση - κιόλα αυτά από ένα κουβαδάκι... [Η κυρία δε όταν αρχίσει να τελειώνει με πετάει έξω από τις συσπάσεις του κόλπου σε συνδυασμό με έκκληση ποσότητας υγρών (καμμία σχέση με πίδακες πάντως), εκεί κάπου χρειάζεται να κρατηθώ πάνω της γιατί παίζει να μου τσακίσει τη μέση (πατάμε και τα 40 οσονούπω)] ;). Εν κατακλειτορίδι οι πίδακες κλπ ως εντυπωσιακοί και σπάνιοι λουκούμι για τις τσόντες, στην πραγματική ζωή οι αληθινές αισθήσεις και η σεξουαλική ολοκλήρωση έχουν σημασία, σαν εμπειρία και μόνο λέει αλλά δεν θα πας και άκλαφτος αν δε σου κάτσει (και οπωσδήποτε όχι με επαγγελματίες). Αυτά τα ψωλίγα. 
δηλαδη εχυσε πολυ? squirt κανονικο?
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
δηλαδη εχυσε πολυ? squirt κανονικο?
Ναι το ψωλάκι -αλλά σε αυτή τη στάση δεν τέλειωνε. Μόλις της γύρισα ιεραποστολικό με τα πόδια της ψηλά είχε σπασμούς για κανά 5λεπτο, σταματούσα για λίγα δευτερόλεπτα και ξανάρχιζα. Κοντούλικο, μικρό βυζί, κωλάρα πεταχτή και στρογγυλή, αφράτα και φουσκωτά χειλάκια πάνω κάτω, -κλασικό μεσόγειο μουνέτο. Το Καμινάκι από την Καρλότα της Ανδαλουσίας... εθκουΐρτερ  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
20
Like
1.736
Πόντοι
5.015
Καλά ρε κάθεσαι και πιστεύεις τέτοιες μαλακίες;;

Και που είναι αποθηκευμένο τόσο υγρό;;;

Σε ποιά κοιλότητα του σώματος;;
Αυτές αμολάνε συντριβάνια.

Ρεεεεεεε, κατουράνε οι γκόμενες και κάθεστε και τα πιστεύετε.
Και επειδή η νομοθεσία στην Αμερική απαγορεύει να φαίνεται το κατούρημα φάτσα-κάρτα στην τσόντα οι μάγκες το βάφτησαν suirt για να πουλάνε.

Λοιπόν ας μιλήσουμε όσοι το έχουν ζήσει. Το squirt υπάρχει και παραυπάρχει. Μου έχει τύχει και μάλιστα με μόνιμη σχέση οπότε δεν μιλάω για κάτι τυχαίο αλλά για κάτι που γινοταν κάθε φορά. Μάλιστα η συγκεκριμένη κοπέλα μπορούσε να χύσει 2 και 3 φορές κατα την διάρκεια του σεξ. Το υγρό δεν έχει καμία μυρωδια και δεν ειναι σε καμία περίπτωση ούρα.

όταν ο γυναίκα κάνει squirting ο οργασμός είναι πάρα πολύ δυνατός και δεν συγκρινεται με τους συνιθισμένους οργασμούς. Η ποσότητα του υγρού την πρώτη φορά ειδικά είναι ιδιαίτερα μεγάλη και κανει μούσκεμα τα πάντα.

Είναι μοναδική αίσθηση να το νιώσει κάποιος
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
εξαλου δεν προκειται να πνιγεις απο μουνοχυσιμο !!!

διευκρινηση =
1,οταν λεω μια ποθτανα φυσικα εννοω τυπου εσκωρτ γκερλ απο το ξωτερικο που ρχονται επισκεψη στην ελλαδα για υπηρεσίες,ε βεβαια σε μπορδελλο δεν μπορει να χυνει ολη μερα ρε παιδια θα φωναξουν την πυροσβεστικη γιατι θα πλημυρισει το υπογειο
2,ρωτησα αν εχει τυχει με καμμια γκομενα σασ ?

στις τσοντες ολοι ξερουμε οτι ειναι παραμυθι το θεμα εκτος καποιων εξαιρεσεων!!

γιατι που ναι η κλειτορις ? προς τα κατω?

υπαρχει καμμια γυναικα στο σαιτ που να εχει δει το θρεατ και να μας πει τη γνωμη της!!!?? :S :S :think: :think:
εχουμε μπερδεφτει βρε παιδι μου !!πολυ πολυπλοκο το μουνι!! :think: :think: :rockon: :rockon:

Ρε φιλε σιγοθρα ισε ο γιασοθ?  :think:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
βεβαιος και γινεται  αμα τις ξηγηθεις μεροκαματο πινει κανα 2 λιτα νερο και ανοιγει την βρυση με το χυσι.Ειναι ακριβως το ιδιο με το οτι ολες οι γυναικες που εχουμε ειχαν μονο 2 σχεσεις στην ζωη τους και αυτο επειδη απογοητευτικανε απο τους αντρες.Ετσι ακριβως ειναι το squirt.
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
βεβαιος και γινεται  αμα τις ξηγηθεις μεροκαματο πινει κανα 2 λιτα νερο και ανοιγει την βρυση με το χυσι.Ειναι ακριβως το ιδιο με το οτι ολες οι γυναικες που εχουμε ειχαν μονο 2 σχεσεις στην ζωη τους και αυτο επειδη απογοητευτικανε απο τους αντρες.Ετσι ακριβως ειναι το squirt.
Παίζει φίλε, δεν είναι μύθος. Κι εγώ πιτσιρικάς τα ίδια έλεγα. Απλά στις τσόντες το έχουν θεοποιήσει επειδή είναι εντυπωσιακό και φυσικά πουλάει. Σε καμμιά περίπτωση δε σημαίνει ότι οι γκόμενες που δεν κάνουν πίδακες είναι και ανοργασμικές, να εξηγούμεθα.
 
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
βεβαιος και γινεται  αμα τις ξηγηθεις μεροκαματο πινει κανα 2 λιτα νερο και ανοιγει την βρυση με το χυσι.Ειναι ακριβως το ιδιο με το οτι ολες οι γυναικες που εχουμε ειχαν μονο 2 σχεσεις στην ζωη τους και αυτο επειδη απογοητευτικανε απο τους αντρες.Ετσι ακριβως ειναι το squirt.
οχι δεν ειν ετσι θπαρχοθν γκομενεσ ποθ χινοθν αλλα οχι σιντριβανι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom