Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 234K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 388 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 120 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    508

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
965
Κριτικές
29
Like
1.944
Πόντοι
1.416
Όταν ξυρίζετε ή έστω τριμάρετε την περιοχή γύρω από πούτσα και αρχίδια, έχετε κάποια φαγούρα μετά?

Είναι φυσιολογικό αυτό?

Οχι παικτη εμενα οσες φορες κι αν το εχω κανει, ειτε με ξυραφι ειτε trimαρισμα δεν με εχει ενοχλησει ποτε.

Εκτος απο την φορα που δοκιμασα να τα ξυρισω για πρωτη φορα στα 15 μου και χρησιμοποιησα το ξυραφι που ειχα για το προσωπο. Εβγαλα σταφυλοκοκκο απο την κοιλια μεχρι τα γονατα κι επαιρνα αντιβιωση για κανα μηνα.

Ιδιοφυια μιλαμε.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Οχι παικτη εμενα οσες φορες κι αν το εχω κανει, ειτε με ξυραφι ειτε trimαρισμα δεν με εχει ενοχλησει ποτε.

Εκτος απο την φορα που δοκιμασα να τα ξυρισω για πρωτη φορα στα 15 μου και χρησιμοποιησα το ξυραφι που ειχα για το προσωπο. Εβγαλα σταφυλοκοκκο απο την κοιλια μεχρι τα γονατα κι επαιρνα αντιβιωση για κανα μηνα.

Ιδιοφυια μιλαμε.
Και πως προέκυψε ο σταφυλόκοκκος τύπε; Είχες στο πρόσωπο;
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
965
Κριτικές
29
Like
1.944
Πόντοι
1.416
Και πως προέκυψε ο σταφυλόκοκκος τύπε; Είχες στο πρόσωπο;

Τοτε ηταν εποχες που ειχα μουστακι δεξιου ψαλτη, κλασσικο χνουδι και το ξυραφι δεν εδινε κι επαιρνε.

Φανταζομαι δημιουργηθηκαν πανω του βακτηρια επειδη ηταν πεταμενο σε μια γωνια και βρωμιζε και επειδη τα @@ μου ηταν λιγοτερο ανθεκτικα σε μικροβια απο την μουρη μου λογω της πρωτης επαφης με το ξυραφι, εγινε η δουλεια.

Ηταν τεραστια και μοβ σε χρωμα, δεν εχω ξαναδει τιποτα παρομοιο απο τοτε. (Τα σπυρια οχι τα @@ μου  :dancing:)
 

SK1971

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
1
Τοτε ηταν εποχες που ειχα μουστακι δεξιου ψαλτη, κλασσικο χνουδι και το ξυραφι δεν εδινε κι επαιρνε.

Φανταζομαι δημιουργηθηκαν πανω του βακτηρια επειδη ηταν πεταμενο σε μια γωνια και βρωμιζε και επειδη τα @@ μου ηταν λιγοτερο ανθεκτικα σε μικροβια απο την μουρη μου λογω της πρωτης επαφης με το ξυραφι, εγινε η δουλεια.

Ηταν τεραστια και μοβ σε χρωμα, δεν εχω ξαναδει τιποτα παρομοιο απο τοτε. (Τα σπυρια οχι τα @@ μου  :dancing:)

Μην μου πεις οτι με το ξυραφακι που ξυρισες τα αρχιδια σου, πηγες και ξυρισες τα μουστακια σου μετα ???

γιατι δεν προσπαθειτε να βγαλετε τις ψωλοτριχες σας μια μια με το...τσιμπιδακι ? :2funny:
 

BUffalo_Bill

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2014
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ε ναι ρε! τα δικα μου γινονται κοκκινα τουλαχιστον
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Όταν ξυρίζετε ή έστω τριμάρετε την περιοχή γύρω από πούτσα και αρχίδια, έχετε κάποια φαγούρα μετά?

Είναι φυσιολογικό αυτό?
Μα....
Μα,  ερωτηση ειναι αυτη που κανειs???
Ε  μα........












Βαλε  ταλκ  :grin: :grin:
 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
Ένα tip επίσης είναι αμέσως μετά το ξύρισμα να ξεπλένετε με χλιαρό και όχι ζεστό νερό.Βοηθάει αρκετά κι επίσης έτσι δε γυενάνε και τρίχες προς τα μέσα !
 

BUffalo_Bill

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2014
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σωστος, δροσερο νερακι....κ ξυρισμα με σφιχτα αρχιδια, οχι μαλακιες με κρεμασμενα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Όταν ξυρίζετε ή έστω τριμάρετε την περιοχή γύρω από πούτσα και αρχίδια, έχετε κάποια φαγούρα μετά?

Είναι φυσιολογικό αυτό?
Οταν ξαναφυτρωνουν ναι εχεις φαγουρα.Για να το αποφυγεις αυτο καλο ειναι να τα ξυριζεις συνεχεια.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Όταν ξυρίζετε ή έστω τριμάρετε την περιοχή γύρω από πούτσα και αρχίδια, έχετε κάποια φαγούρα μετά?

Είναι φυσιολογικό αυτό?
Μεχρι και θηλομα δερματος μπορει να βγαλεις απο το ξυρησμα τυπε μου  :rockon: ψαλιδι και  πολυ μπροσεκτικα μην τρχεις για ραμματα μετα  :rockon:
 

SK1971

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
1
Καλό εργαλείο ειναι η ξυριστικη μηχανή, με την παπαρια που εχει για τις φαβορίτες.  Ειναι το πιο σίγουρο και δεν κόβει....
 

BUffalo_Bill

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2014
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εγω εχω σωθει με αυτην που τριμαρει κ ειναι κ αδιαβροχη, τα βρεχεις παραλληα κ τριμαρεις, καθιστος στην μπανιερα
 

BUffalo_Bill

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2014
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ειδα πως αρχισε αυτο το thread απο εναν billara22....το 2007 εγω ημουν!
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Ανοιγω αυτο το θρεντ γιατι μονος μου δε βγαζω ακρη αλλες λενε να ειναι αξυριστο οτι ειναι πιο αντρουα κι αλλες λενε να ειναι ξυρισμενο τελειως λογο καθαριοτητας.. η οι γυναικες ειναι τρελες η προσπαθουν να μας τρελανουν...
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Πλέον η πλειοψηφία το προτιμούν ξυρισμένο τελείως όπως οι πορνοστάρ.

Το να δει η άλλη θάμνο θα την αηδιάσει και δεν θα είναι και τόσο πρόθυμη για προκαταρκτικά..Το να έχεις μαλλιά εκεί εκτός από λίγο αντιαισθητικό είναι και βρωμιά αφού όσο κι αν πλένεσαι εκεί φωλιάζουν ανθεκτικά μικρόβια.

Επίσης το να είναι καλοξυρισμένο το εργαλείο το δείχνει λίγο πιο μεγάλο.κέψου το σαν δέντρο χωρίς θάμνους να κρύβουν μέρος του ύψους του
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.308
Like
5.108
Πόντοι
1.406
Πλέον η πλειοψηφία το προτιμούν ξυρισμένο τελείως όπως οι πορνοστάρ.

Το να δει η άλλη θάμνο θα την αηδιάσει και δεν θα είναι και τόσο πρόθυμη για προκαταρκτικά..Το να έχεις μαλλιά εκεί εκτός από λίγο αντιαισθητικό είναι και βρωμιά αφού όσο κι αν πλένεσαι εκεί φωλιάζουν ανθεκτικά μικρόβια.

Επίσης το να είναι καλοξυρισμένο το εργαλείο το δείχνει λίγο πιο μεγάλο.κέψου το σαν δέντρο χωρίς θάμνους να κρύβουν μέρος του ύψους του
Tης κοντης ψωλης της φταινε οι τριχες που λενε  :grin:
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Και πως τα ξυριζουμε ρε μάγκες? Με ξυραφάκια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom