Νέα

Ξύλο-βία-τσαμπουκάδες σε κλαμπ,μπαρ,δρόμο,καφετέριες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gotthard

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2017
Μηνύματα
39
Like
3
Πόντοι
0
26 Νοε 1998 ακούμπησα άνθρωπο για τελευταία μου φορά.Όταν τον άφησα κάτω δεν είχε δόντια.Θα μπορούσα να είμαι εγώ όμως στην θέση του , οπότε και αποφάσισα να μην μπλέκω. Όλα έγιναν το βράδυ πριν την απόλυση μου απο το στρατό και σε ένα τσαμπουκά που έκανε μια σειρά μου με έναν ντόπιο για ποια πόλη είναι καλύτερη. Ο ένας Κοζάνη ο άλλος Καστοριά.Όταν μπήκα στην μέση να τους χωρίσω έφαγα μια μπουνιά και αυτό ήταν. Τα υπόλοιπα τα έγραψα επάνω.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.099
Πόντοι
3.556
Ωραίο θέμα. Η εμπειρία μου απο διάφορα σκηνικά μ έχει διδάξει ένα πράγμα. Μένουμε όσο μπορούμε μακριά απο τσαμπουκάδες. Ακόμα και αν τον Έχουμε μια μπουνιά τον μαλακα που μας την σπαει. Το ξέρω ειναι δύσκολο,αλλα είναι πρι καλύτερο. Δώσεις ,φας μονο μπελαδες θα έχεις. Βέβαια είναι καποιες φορές που δεν μπορείς να μην χωθεις.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Πατέρας φίλου μου που δούλευε νύχτα μας είχε πει κάνε ότι μπορείς για να αποφύγεις τον καβγά, αλλά αν δεν μπορείς να τον αποφύγεις με τίποτα βάρα πρώτος..
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.284
Κριτικές
15
Like
5.785
Πόντοι
1.496
Σερβοι,αλλοι από κει. Θυμαμαι που ειχαν  ερθει επισκεψη στο σχολειο μας ένα σχολειο Σερβων και δε μου εκαναν καλη εντυπωση.
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
το ειχα γραψει στο μελι τσαμπουκα εδω με αγγλο σεκιουριτα σε κιοσκ ειναι σαν ψιλικα στην αθηνα αλλα εχουν μεσα κ αλκοολ τσιγαρα κλπ

τον κατεβασε νοκ στην πρωτη μπουνια κ μετα τον επιασε κ τον κοπανησε σε σιδερενια κολωνα απεξω


το παραξενο ειναι οτι οταν τσεκαρα το σαιτ της αστυνομιας εδω δεν τον ειχαν αναφερει

αρα κατι επαιζε προστασια η ηταν πρεζακια κ φοβηθηκαν
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Έχω δουλέψει τα φοιτητικά μου χρονια υποδοχή,αλλά στην Ελλάδα πολλές φορές παίζεις και πόρτα.
Στην Αθήνα δεν υπαρχει ουτε το πολλοί σε έναν,ούτε αντί να σβερκώσω κάποιον και να τον βγάλω έξω,να τον κάνω ασηκωτο.

Αυτά είναι 100% βλαχοεπαρχιώτικες νοοτροπίες και ειδικά σε νησιά.
Έχει τύχει να με στειλουν σε νησί καλοκαίρι και στην πρώτη βδομαδα την εκανα,
γιατι οι πορτιερηδες ήταν μαλάκες.
Μιλάμε για σκηνικα που μισοριξιες φιλησυχοι Ιταλοί που τύχαιναν να έχουν ωραίες γκόμενες,
να τρωνε τραμπούκο,να τρέχουν στα χωράφια να σωθούν και οι μπουρτζοβλαχοι να τους κυνηγάνε με τα αγροτικά,ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΛΟΓΟ.

Επίσης αστείο περιστατικό θυμάμαι να είμαστε 2 εξω και 3 μέσα σε Club 1000 ατόμων και να σκάει πασίγνωστος επιχειρηματίας με 8 μπράβους που οπλοφορουσαν όλοι.

Τέσπα,γενικά σε αυτό το χωρο πετυχαινεις γυμναστηριακούς με χαμηλο iq.
Οι πολεμοτεχνιτες είναι πιο νορμάλ και βγάζεις άκρη.

Νομος:Μην κρίνεις κανέναν από το μέγεθός του.
Δεν ξερεις τι ξερει.
Δεν ξέρεις ποιον ξερει.
Δεν ξέρεις τι κουβαλάει.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.555
Like
2.839
Πόντοι
506
κ εμενα μου αρεσουν τα θεματα του ντοπα

μου κανει μαλιστα ιδιαιτερη εντυπωση ποσο αμεσα αντιδραει στα συμβαν....οπως τοτε στο σκηνικο με την πορσε και τις τουαλετες


 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Σερβοι,αλλοι από κει. Θυμαμαι που ειχαν  ερθει επισκεψη στο σχολειο μας ένα σχολειο Σερβων και δε μου εκαναν καλη εντυπωση.

θυμασαι το ξυλο ελλας σερβια στο μπασκετ

ο τεοντοσιτς το ειχε αρχισει με φτυσια κ μπουνια
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.555
Like
2.839
Πόντοι
506
ειχε καθαρισει ο σχορτσιανιτης

ο κριστιτς ακομα τρεχει.....
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.555
Like
2.839
Πόντοι
506
[size=16pt]Νομος:Μην κρίνεις κανέναν από το μέγεθός του.[/size]
Δεν ξερεις τι ξερει.
Δεν ξέρεις ποιον ξερει.
Δεν ξέρεις τι κουβαλάει.

πολυ σωστος.... για παραδειγμα o buakaw ειναι μονο 1.74 και αν τον δεις εξω με τα πολιτικα μπορει να πεις μεσα σου: τι φλωρος ειναι αυτος  :cheesy:
20449414-BANGKOK-JUNE-20-Buakaw-Banchamek-kickboxing-of-Thailand-in-Bangkok-International-Auto-Salon-2013-Exc-Stock-Photo.jpg
 

amilo

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
1
Σε μενα το 2015 σε συναυλια, ημουν μαζι με την ξαδερφη μου το παιδι της και των αντρα της, καθομασταν αρκετα μετρα ποιο μακρια απο την σκηνη και ερχονται μπρος μας 2 τυποι και μια κοπελα, αρχικα δεν δωσαμε σημασια αλλα επειδη καθως χορευαν και σαλαριζοταν το ζευγαρι μας εκαναν να μην μπορουμε να βλεπουμε την σκηνη λεει η ξαδερφη μου που ηταν ποιο κοντη φωναχτα, "θα γυρισω προς τα πισω να βλεπω το κοινο τι να τους κανω τους μαλακες που εκατσαν μπρος μου και δεν βλεπω την σκηνη". Τοτε εγω καθως κρατουσα το μπουκαλι μπυρας το γυριζω με το στομιο μπρος σαν να λεω στον μπροστινο εδω ειναι τα ορια σου. Οταν ακουμπησε η πλατη του πανω στο μπουκαλι καταλαβε οτι πλησιασε πολυ κοντα με αποτελεσμα να ξανα παει μπρος, κατι ειπε στον μπρατσαρα φιλο του και μαζι με την κοπελε εφυγαν λιγα μετρα ποιο μπροστα, ευτυχως που δεν εγινε τιποτα αλλα θα πρεπει να καταλαβουν μερικοι οταν υπαρχει ελευθερος χωρος δεν πας να κατσεις στο 1 μετρο πισω απο των αλλον φροντιζεις να μην ενοχλης χωρις λογο.
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
οι Σερβοι βρηκαν το αραπακι αμερικανακι κ' πηραν εκδικηση για τους βομβαρδισμους το 99...
Δεν τους ριχνω αδικο
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Την είχα πατήσει κι εγώ πριν απο 2-3 χρόνια. Κάποιος προκαλούσε εμένα και 2-3 φίλους, ήταν φανερό ότι ψαχνόταν αλλά δεν ασχολιόμασταν μαζί του. Τελικά επειδή η υπομονή έχει και όρια ανταλλάξαμε μερικές κουβέντες και με χτύπησε πρώτος. Εδώ να σημειώσω ότι οι υπόλοιποι δεν συμμετείχαν καθόλου, είμασταν ενας με έναν. Άρχισα να του ρίχνω κι εγώ απανωτά χτυπήματα, μπουνιές και κλωτσιές. Παίδες πριν καταλάβω τι γινόταν με είχαν βάλει στη μέση και με κοπάναγαν 10-15 άτομα με σιδερογροθιές και γάντια μηχανής. Ήταν φανερά στημένο όλο αυτό και απλά περίμεναν να τσιμπήσει κάποιος για να του την πέσουν.
Ένα έχω να πω: Άγιο είχα γιατί βγήκα όρθιος και περπατώντας από εκει μέσα και όχι σηκωτός. Είχα σπασμένη μύτη και είχα φάει τόσα χτυπήματα στο σώμα που για μια βδομάδα δεν μπορούσα ούτε να ανασάνω χωρίς να πονάω. Αλλά τίποτα άλλο ευτυχώς. Από τύχη δεν έφαγα και καμιά μαχαιριά. Μετά τη φάση εξαφανίστηκαν όλοι κι εγώ είχα μείνει με την απορία τι στο διάολο είχε συμβεί.
Οι καιροί είναι πολύ πονηροί και πρέπει να προσέχουμε.



τυπε ειπα σκηνικα οχι ψεματα!
και μονο οτι δεν θυμασαι πριν ποσο καιρο εγινε δειχνει τι φιδι εισαι  :thubsdown:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom