Νέα

Ξυλο στον υπουργο Κώστα Χατζηδάκη στην πανελλαδική πορεία...!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
αντε καλά κρασιά.. πάλι τρεις κι ο κούκος και οι γνωστοί άγνωστοι...

ευκαιρία οι δημόσιοι υπάλληλοι να αράξουν πάλι..

Το χω καπου  ξαναγραψει νομιζω,ολες αυτες οι  μονοημερες ειναι  προσυμφωνημενες,[θα δειτε που θα κανουν κανα-δυο ακομα μεχρι να πιασει καλοκαιρι και μετα  παπαλα] ετσι σιγα- σιγα θα κουραστεί  ο κοσμος,θα παψει να κατεβαινει,ειναι μελετημενο  σχεδιο ολων των κομματοσκυλων και των συνδικαλορουφιάνων...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.951
Like
30.290
Πόντοι
5.006
Πολλές επιτυχίες έχει αυτές τις μέρες ο γιωργάκης  ;)
τυχαίο;;;  :think:
Δεν νομίζω.........

'Επιασαν το δράστη του ξυλοδαρμού του βουλευτή Χατζηδάκη

www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=84158&catid=9]http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=84158&catid=9[/url]

'Ενας 68χρονος είναι ο άνθρωπος ο οποίος απεικονίζεται σε βίντεο να χτυπά τον βουλευτή της ΝΔ, Κωνσταντίνο Χατζηδάκη το μεσημέρι της 15ης Οκτωβρίου του 2010.
Οκτώ μήνες μετά την επίθεση η αστυνομία τελικά εντόπίσε και συνέλαβε το μεσημέρι της Πέμπτης τον 68χρονο, ο οποίος και ομολόγησε οτι εκείνος χτύπησε τον κ. Χατζηδάκη.

Το χρονικό

Όλα έγιναν στην οδό Πανεπιστημίου, όταν ο πρώην υπουργός της Νέας Δημοκρατίας, Κωστής Χατζηδάκης, προπηλακίστηκε ενώ βρισκόταν σε εξέλιξη η μεγαλειώδης και ειρηνική πορεία που διοργάνωσαν Γ.Σ.Ε.Ε. και Α.Δ.Ε.Δ.Υ.
Επιστρατεύτηκε μια διμοιρία αστυνομικών, για να τον γλυτώσει από τους άγνωστους που του πέταξαν πέτρα ενώ ταυτόχρονα κάποιοι τον αποδοκίμαζαν με συνθήματα.
Ο πρώην υπουργός δέχθηκε επίθεση την ώρα που έβγαινε από γνωστή καφετέρια. Οι άνδρες της ασφάλειάς του δεν πρόλαβαν να αντιδράσουν.

 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
εετσι γκολ και ξυλο στους πουσταραδες,αξιος ο παππους που του τις εριξε
 

scorpiomba

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
81
Like
9
Πόντοι
0
0 παππους που βαραγε ειναι απο τους αδικημενους συνταξιουχους (οτε αν ειναι σωστες οι πληροφοριες). Ο ταλαιπωρος θα παιρνει απο τα 45 του καμια συνταξουλα των 4000 ευρω/μηνα και τωρα οι ακαρδοι του βαλανε και ΛΑΦΚΑ. ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!!!!!
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.705
Like
1.358
Πόντοι
366
[size=30pt]0 παππους[/size] που βαραγε ειναι απο τους αδικημενους συνταξιουχους (οτε αν ειναι σωστες οι πληροφοριες). Ο ταλαιπωρος θα παιρνει απο τα 45 του καμια συνταξουλα των 4000 ευρω/μηνα και τωρα οι ακαρδοι του βαλανε και ΛΑΦΚΑ. ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!!!!!
[size=30pt]ηρωας[/size]  :rockon:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.778
Πόντοι
1.206
0 παππους που βαραγε ειναι απο τους αδικημενους συνταξιουχους (οτε αν ειναι σωστες οι πληροφοριες). Ο ταλαιπωρος θα παιρνει απο τα 45 του καμια συνταξουλα των 4000 ευρω/μηνα και τωρα οι ακαρδοι του βαλανε και ΛΑΦΚΑ. ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!!!!!

Και σε κάθε περίπτωση οι μαγκιές και οι τραμπουκισμοί πληρώνονται, όχι στο τζάμπα! Ακόμα και από 68χρονους...
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  σιγα μην ηταν ο παππους αυτος που του εριξε το μπουκετο μεσα στην μουρη...

  ο ηλικιωμενος με το μαυρο σκουφο που τον χτυπαει απο πισω,στην ουσια δεν εκανε τιποτα

  ο Χατζηδακης εφαγε χτυπημα στην μυτη απο μπροστα και τον πηραν τα ζουμια....

  και στην τελικη καλα του εκαναν.....

 
Και σε κάθε περίπτωση οι μαγκιές και οι τραμπουκισμοί πληρώνονται, όχι στο τζάμπα! Ακόμα και από 68χρονους...

  σιγα τυπε,συγχιστηκες;

  το ευαισθητο στομαχακι σου και η λεπτη μυτουλα σου,δεν αντεχει τετοιες "θηριωδιες" ε;
  γδερνονται τα ματια σου ε;

 
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Τζάμπα μαγκιές δεν γουστάρω τύπε!
Και εμένα δεν μου αρέσουν κάποιοι αλλά δεν τους πλακώνω στο ξύλο.
Αν όμως κάποτε αποφασίσω να πλακώσω κάποιον θα πρέπει να είμαι έτοιμος να υποστώ τις συνέπειες...

Διαφωνείς; 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.695
Πόντοι
41.447
ΗΡΕΜΗΣΤΕ μην σας πλακωσω εγω και τους 2!!! :knuppel:

[move] :rockon: :2funny: :dancing:[/move]
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Τζάμπα μαγκιές δεν γουστάρω τύπε!
Και εμένα δεν μου αρέσουν κάποιοι αλλά δεν τους πλακώνω στο ξύλο.
Αν όμως κάποτε αποφασίσω να πλακώσω κάποιον θα πρέπει να είμαι έτοιμος να υποστώ τις συνέπειες...

Διαφωνείς; 


  Για πολιτικους μιλωντας,ναι διαφωνω!!!!!!

  απλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom