Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 926
  • Εμφανίσεις 269K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Τις κοπέλες πως τις υποδέχεστε συνήθως; Ντυμένοι κανονικά ή με το μπουρνούζι;
Αν σκάσω στην πόρτα δηλαδή με μπουρνούζι και με δει η κοπέλα παίζει να παρεξηγηθεί;
Ξέρω άλλη μια χαζή ερώτηση....
τι να παρεξηγηθει ρε;

δεν έχει καμμια σημασια  :cheesy:

εγω παντως με μποξερακι ή μπουρνουζι. Τι το θες το ντύσιμο; αφου θα τα βγάλεις που θα τα βγάλεις :2funny:
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Απλά όταν δεν έχεις ξανασυναντηθεί με μια συγκεκριμένη κοπέλα και είναι η πρώτη φορά , συνήθως προηγείται μια κουβέντα γνωριμίας.Αν εγώ είμαι με τη ρόμπα και το πασουμάκι και αυτή είναι ντυμένη κοκέτα , ε κάπως θα μου φανεί και εμένα και το ίδιο και σε αυτή.
Όχι οτι μασάω να είμαι και έτσι , στα @@ μου , απλά ρωτάω πως παρουσιάζεστε συνήθως....
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Απλά όταν δεν έχεις ξανασυναντηθεί με μια συγκεκριμένη κοπέλα και είναι η πρώτη φορά , συνήθως προηγείται μια κουβέντα γνωριμίας.Αν εγώ είμαι με τη ρόμπα και το πασουμάκι και αυτή είναι ντυμένη κοκέτα , ε κάπως θα μου φανεί και εμένα και το ίδιο και σε αυτή.
Όχι οτι μασάω να είμαι και έτσι , στα @@ μου , απλά ρωτάω πως παρουσιάζεστε συνήθως....
Δεν εχουνε προβλημα αυτες ειναι εκπαιδευμενες, μη φοβασε δε παρεξηγουνε  :2funny: :2funny: :2funny:

Τι κουβεντα γνωριμιας και παπαριες ρε συ;

λες καμμια μαλακια μεχρι να γδυθεί και εισαι οκ δε χρειάζεται τιποτα άλλο. Για να πηδηχτητε εχει ερθει οχι για να κανετε κουβεντα γνωριμίας
 

sonath

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
31
Like
1
Πόντοι
0
Τις κοπέλες πως τις υποδέχεστε συνήθως; Ντυμένοι κανονικά ή με το μπουρνούζι;
Αν σκάσω στην πόρτα δηλαδή με μπουρνούζι και με δει η κοπέλα παίζει να παρεξηγηθεί;
Ξέρω άλλη μια χαζή ερώτηση....

Πάντα ντυμένος και με χαμόγελο... Αυτές που πρέπει, τις κερδίζω με την πρώτη ματιά...
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
12
Like
347
Πόντοι
2.297
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ποιο ειναι το πιο καλο δωματιο σουιτα ανεξαρτητου κοστους σε ξενοδοχειο ημιδιαμονης στην περιοχη της αττικης?ευχαριστω
 

marcus7338

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ σαν σεξουαλικός μετανάστης (αλλου μένω αλλού σμπρωχνω) τωρα τελευταία πάω στο olympion (Αχαρνές)
Διακριτικό πάρκινγκ, καθαρά δωμάτια αλλα επειδή δουλεύει κυρίως ως ξενοδοχείο πλήρους διαμονής δεν έχει τίποτα ρομαντικό στα δωμάτια. Ακόμα κι ένα τσοντοκαναλο που έχει παίζει τσόντες 80s που μου θυμίζουν τα παιδικά μου χρόνια
Για το 20σρικο και για την περιοχή μια χαρά είναι
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ποιο ειναι το πιο καλο δωματιο σουιτα ανεξαρτητου κοστους σε ξενοδοχειο ημιδιαμονης στην περιοχη της αττικης?ευχαριστω


ενα  πεντακαθαρο  και  με καλες  τιμες (  18-20 ευρω )  με καλες  υπηρεσιες  , αρκετα  δωματια και  φωτεινα (  το καθε  ενα  με διαφορετικο  γουστο,  και με 2 τηλεορασεις  καποια  και  με
καθρεφτες  σε  κοντινη  αποσταση  ειναι  στην  τσιμισκη (  καθετος  στην χαριλαου  τρικουπη  και  στην μαυρομιχαλη )  αττικη  λεγεται.  3-4  hotel εχω  γυρισει  αλλα  εχω  βολευτει  εκει.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.191
Like
10.549
Πόντοι
2.256
ενα  πεντακαθαρο  και  με καλες  τιμες (  18-20 ευρω )  με καλες  υπηρεσιες  , αρκετα  δωματια και  φωτεινα (  το καθε  ενα  με διαφορετικο  γουστο,  και με 2 τηλεορασεις  καποια  και  με
καθρεφτες  σε  κοντινη  αποσταση  ειναι  στην  τσιμισκη (  καθετος  στην χαριλαου  τρικουπη  και  στην μαυρομιχαλη )  αττικη  λεγεται.  3-4  hotel εχω  γυρισει  αλλα  εχω  βολευτει  εκει.

Μείον: Δεν υπάρχουν τουαλέτες στα δωμάτια, αλλά είναι κοινές στον όροφο.
 

gripi99

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2014
Μηνύματα
10
Κριτικές
9
Like
260
Πόντοι
280
Ένα πολύ καλό, αλλά οχι πολυδιαφημισμένο, γιατι κρατά πολύ χαμηλό προφίλ, είναι το ξενοδοχείο Δελφίνι στο Μοσχάτο. Το συγκεκριμένο δεν εμπίπτει ακριβώς στην κατηγορία ΧΧΧ, αλλά μπορεί κάποιος να το επισκεφτεί για την δουλειά μας. Οικονομικό και καθαρό...
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
702
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Να ρωτησω ρε μαγκες , ειμαι στα κανονισματα με 2 call-girls για παρτουζα . Με το δωμάτιο ξενοδοχείου τι παίζει ? πρεπει να κλεισεις υποχρεωτικα σουτια ? πληρωνεις για το επιπλεον ατομο ?
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.382
Πόντοι
34.612
Να ρωτησω ρε μαγκες , ειμαι στα κανονισματα με 2 call-girls για παρτουζα . Με το δωμάτιο ξενοδοχείου τι παίζει ? πρεπει να κλεισεις υποχρεωτικα σουτια ? πληρωνεις για το επιπλεον ατομο ?

μονο το μπορα στην εθνικη χρεωνει εξτρα δωματιο
ολα τα αλλα συνηθως συν 10 το κεφαλι
πανε στο σαλεμ φιλε
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.583
Κριτικές
190
Like
48.388
Πόντοι
41.443
μονο το μπορα στην εθνικη χρεωνει εξτρα δωματιο
ολα τα αλλα συνηθως συν 10 το κεφαλι
πανε στο σαλεμ φιλε


εμ βεβαια αν δεν ξερεις εσυ για τα διπλα ποιος αλλος θα ηξερε? :hi: :2funny:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.583
Κριτικές
190
Like
48.388
Πόντοι
41.443
Να ρωτησω ρε μαγκες , ειμαι στα κανονισματα με 2 call-girls για παρτουζα . Με το δωμάτιο ξενοδοχείου τι παίζει ? πρεπει να κλεισεις υποχρεωτικα σουτια ? πληρωνεις για το επιπλεον ατομο ?

οτι σου ειπε ο τζιμης. ο μετρ του διπλου

ΝΟΜΟΣ
 

moulgio

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοί, είμαι από Θεσσαλονίκη... Να σας ρωτησω το New dream ... Πλατεία Αττικής είναι για ημιδιαμονες ??? Ευχαριστώ
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.583
Κριτικές
190
Like
48.388
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα συνάδελφοί, είμαι από Θεσσαλονίκη... Να σας ρωτησω το New dream ... Πλατεία Αττικής είναι για ημιδιαμονες ??? Ευχαριστώ

ναι για ημιδιαμονη ειναι αλλα καλυτερα πηγαινε αλλου. αυτο ειναι γτπ
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
65
Πόντοι
1
καλησπερα κανενα καλο ξενοδοχειο για ημιδιαμονη στην πατησιων υπαρχει??
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Απ ότι είδα δεν υπάρχει νήμα για το 3ΧΧΧ στο Ελληνικό οπότε είπα να γράψω εδώ προς ενημέρωση συναγωνιστών για να μην χάσουν χρόνο άδικα. Πήγα στο χοτέλι πριν μερικές μέρες (μιας και ήμουν στην περιοχή) και ήταν κλειστό, αν είναι για μόνιμα ή για καμιά ανακαίνιση δεν ξέρω γιατί δεν είδα ταμπέλα με ανακοίνωση ή κάτι σχετικό. Ευτυχώς η περιοχή έχει και άλλες επιλογές και δεν με έφαγαν τα χιλιόμετρα στην αναζήτηση άλλου χοτελίου.  :hi:
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
ΤΟ 3ΧΧΧ παπαλα θα το παρει ο ΠΡΙΑΜΟΣ γιατι οπως ηταν ετσι ουτε τα παπακμιακα της  ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ  δεν εχουν αυτο το χαλι.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom