Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 926
  • Εμφανίσεις 269K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
εμένα γιατί πάντα μου παίρνουν 30 οι πούστηδες? τώρα τελευταία πάω καθώτι γείτονας, έχω βάλει σκοπό να δοκιμάσω όλα τα δωμάτια!
για κάμερα δεν έχω ακούσει τίποτα αλλα πρώτη φορά που πήγα ήταν το πρώτο που πέρασε απο το μυαλό μου.
το μόνο που με ξενερώνει είναι οτι 10-15 λεπτά πριν κλείσεις 3ωρο σε παίρνουν τηλ και σου υπενθυμίζουν οτι αν αργήσεις να κατέβεις θα έχεις διπλή χρέωση!
για κράτηση πρώτη φορά το ακούω, πάω 2-3 φορές την εβδομάδα και πάντα βρίσκω. ίσως αν πας σε μέρες αιχμής να μην μπορείς να βρεις το δωμάτιο που θα ήθελες
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Σταθερη αξια ειναι το πριαμος-οι τιμες τωρα τελευταια εχουν ανεβει.απο 20 εχει γινει 25(λιγα δωματια αλλα αξιολογα)και μετα παμε στα 30 και 35.εγω στην ρεσεψιον ζηταω παντα των 25 και αν δεν εχει παω στα 30.το ασχημο ειναι μερικα που εχουν πολυ χαμηλο φωτισμο..ισα με 2,3 λαμπουλες χρωματιστες λες και εισαι στην φυλης.
Αλλα προτεινομενα ειναι το ΚΡΕΟΛΙ-λιγο μακρια-και το ΟΛΥΜΠΙΚΟ.το κρεολι συνισταται τους καλοκαιρινους μηνες.
 

ramsis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
HOTEL SCORPIOS στη πειραικη στο πειραια,πολυ καθαρο,τρομερη θεα και χωρις καμερες...........
20 euro η ημιδιαμονη.
 

Επισκέπτης
To Priamos ειναι σε παραλληλη της Βασιλεως Κωνσταντινου. Ειναι πολυ καλό. Λίγα μετρα παρακάτω στον ιδιο δρομο εχει υπογειο ιδιωτικό παρκινγκ. Το συνιστώ

Στο οποιο παρκινκ, κατα την εξοδο, εκαψα τα λαστιχα του αυτοκινητου (λογω αποτομης κλισης και χαλια γραμμωσης)
 

Επισκέπτης
πάω 2-3 φορές την εβδομάδα και πάντα βρίσκω. [/quote]

με τετοια συχνοτητα, δεν ενοικιαζεις καμια γκαρσονιέρα? Το εχω σκεφτει και εγω. Με ενα 250-300αρι στο παγκρατι βρισκεις ανετα. Και ουτε καμερες και ουτε τιποτα.
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
37
Πόντοι
6.765
Το 90% απο τα ξενοδοχεια ημιδιαμονης εχει καμερες.
Στην χρυση ευκαιρια εχει διαφημισεις για ξενοδοχεια.
Επισης ενα το οποιο ρεν ειναι και πολυ γνωστο ειναι το Athens city
στην Πατησιων λιγο πριν απο την πλ.Κολιατσου.Δεν ειναι οτι καλυτερο αλλα δεν ειναι κραυγαλεο.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
Νομίζω ότι οι γκαρσονιέρες είναι ακριβές, αν και είναι η ιδανική λύση αν είναι παρεάκι 2-3 νοματέοι που μπορούν να συνεννοηθούν και να βάλουν το πρόγραμμα του γαμιστρώνα τους σε μία λογική τάξη.

πάω 2-3 φορές την εβδομάδα και πάντα βρίσκω.

με τετοια συχνοτητα, δεν ενοικιαζεις καμια γκαρσονιέρα? Το εχω σκεφτει και εγω. Με ενα 250-300αρι στο παγκρατι βρισκεις ανετα. Και ουτε καμερες και ουτε τιποτα.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Όλα πρέπει να έχουν κάμερες, αφού δε δίνεις ταυτότητες, για να μπορούν να ελέγξουν υποτίθεται ποινικά αδικήματα. Στην πράξη βέβαια δεν ξέρεις τι χρήση μπορεί να γίνεται και πώς μπορούν να σε εκβιάσουν. Πάντως η γνώμη μου είναι ότι δεν υπάρχει φόβος σε ονομαστά ξενοδοχεία.

Εγκλημα είναι να έχουν κάμερες και να βλέπουν τον καθένα στις προσωπικές του στιγμές......τι ποινικά αδικήματα, μάτι παίρνουν εν ψυχρώ....μέχρι σε αγωγές και μηνύσεις πάντως θα έφτανα εγώ....νομικά το δωμάτιο του ξενοδοχείου είναι σαν το σπίτι, απαραβίαστο
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
πάω 2-3 φορές την εβδομάδα και πάντα βρίσκω.

με τετοια συχνοτητα, δεν ενοικιαζεις καμια γκαρσονιέρα? Το εχω σκεφτει και εγω. Με ενα 250-300αρι στο παγκρατι βρισκεις ανετα. Και ουτε καμερες και ουτε τιποτα.

έχεις δίκιο οτι συμφέρει γκαρσονιέρα, απλά θέλω να δω όλα τα δωμάτια. Για να καταλάβεις Πρίαμο δεν πάω με βίζιτες αλλα με την κοπέλα μου, έτσι για αλλαγή. για βίζιτες έχω άλλο γαμιστρώνα ;)
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
το ασχημο ειναι μερικα που εχουν πολυ χαμηλο φωτισμο..ισα με 2,3 λαμπουλες χρωματιστες λες και εισαι στην φυλης.
πάντως σε όσα δωμάτια έχω πάει μέχρι τώρα δεν μου έχει τύχει.
Έχουν ρυθμιζόμενο φωτισμό, black light, 2-3 πορτατίφ, προβόλια στις 4 γωνίες, χρόνο να έχεις να ψάχνεις τα διακοπτάκια.
Εκτός αν αυτό συμβαίνει στα δωμάτια των 25 euro
 

Επισκέπτης
καλο ξενοδοχειο ειναι το salem στην αργυρουπουλη!!απλο αλλα καθαρο και δεν βγαζει ματι!!ειναι σαν ενα απλο ξενοδοχειο για ολο τον κοσμο!!επισης να ενημερωσω οτι το ξενοδοχειο 3χχχ στην γλυφαδα το εχεις αυτος που εχει και τα video blue!!το πιασατε το νοημα  ;)?
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
καλο ξενοδοχειο ειναι το salem στην αργυρουπουλη!!απλο αλλα καθαρο και δεν βγαζει ματι!!ειναι σαν ενα απλο ξενοδοχειο για ολο τον κοσμο!!επισης να ενημερωσω οτι το ξενοδοχειο 3χχχ στην γλυφαδα το εχεις αυτος που εχει και τα video blue!!το πιασατε το νοημα  ;)?
δηλαδή σε 30 χρόνια που δεν θα μας σηκώνετε ούτε το βλέφαρο, θα βλέπουμε σε DVD τις μουτσούνες μας και θα αισθανόμαστε υπερήφανοι  :thumbsup:
 

Επισκέπτης
μα την δεις σε 30 χρονια καλα θα ναι!!μην την δεις την επομενη φορα που νοικιασεις τσοντα  ;)
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Πάρα πολύ καλό ξενοδοχείο είναι το CENTRUM , θυμάμαι σωστά το όνομα, στην Παιωνίου λίγο ποιό κάτω από το 10 και απέναντι.

Είναι καινούργιο, πεντκάθαρο, πολύ καλά δωμάτια όλα με υδρομασάζ, έχει υπόγειο πάρκινγκ και ανεβαίνεις κατευθείαν και δεν θυμίζει με τίποτα γαμιστρώνα.

Τιμή ? 30,00

Να πάτε ανεπιφύλαχτα ειδικά αν είστε με κάποια γκόμενα για πρώτη φορά και θέλετε να δείξετε κάτι (να κάνετε το κομάτι σας)  ή να μήν δείξετε κάτι (τι γυρίστρες είστε)  

Αν πάτε θα με θυμηθήτε.
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
η Παιωνίου που είναι? περιοχή?
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
Εκτος το Πριαμος παιζει κανενα hotel που να εχει τιποτα κλουβια για οργια? Εχω μια γκομενα που ψωφαει για τετοια και θελω να παω σημερα-αυριο. Α οποιος ξερει να πει λεπτομεριες, τιμες κ.τ.λ  THANKS
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Παιδιά ξέρετε κανένα στο Χαλάνδρι, ή στη Φιλοθέη;

Στο Χαλανδρι παιζει κλασσικα το Αcropol. Οπως ανεβαινεις τη Λεωφ. Πεντέλης με κατευθηνση προς Πεντελη (αλλιως δεν θα ανεβαινες αλλα θα κατεβαινες) βρισκεται στο αριστερο σου χερι, περιπου στο υψος του Santa Pasta.
Προκειται για κανονικο ξενοδοχειο με τουριστες, επαρχιωτες που εχουν ερθει για δουλειες κλπ αλλα κρατανε τους πρωτους 2 οροφους για ημιδιαμονη... 
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
στο παγκρατι παραλληλα με την βασιλλισης σοφιας (χαμηλα δηλαδη) υπαρχει ενα πολυ καλο ξενοδοχειο δεν θυμαμαι ονομα αλλα το χαρακτηριστικο ειναι πως καθε δωματιο ειναι διαφορετικο..αξεχαστες στιγμες στο χρυσο δωατιο οπου μεχρι και το αιρ κοντισιον ειναι χρυσο!!!!

Το "Πρίαμος" είναι. Εγγυημένα καλό. Και δέχεται και καλό κόσμο. Είναι από τους πιο κεντρικούς, και διακριτικούς, γαμιστρώνες.
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Εκτος το Πριαμος παιζει κανενα hotel που να εχει τιποτα κλουβια για οργια? Εχω μια γκομενα που ψωφαει για τετοια και θελω να παω σημερα-αυριο. Α οποιος ξερει να πει λεπτομεριες, τιμες κ.τ.λ  THANKS

Έχει δωμάτιο με κλουβιά το "Πρίαμος"; Πώς και δεν το 'χω πάρει χαμπάρι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom