Νέα

Ξενοδοχείο στα νότια προάστια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα starlet-2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Johny_2b

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
130
Κριτικές
1
Like
276
Πόντοι
21
Επίσκεψη στο priamos στο Μοσχάτο, τέτοια μαλακιά είχα καιρό να δω.
Δωμάτιο στον δεύτερο τίποτα τό ιδιαίτερο, μικρό με ντούς επίσης μικρό, αφρολουτρο όχι δεν είχε μόνο σαπούνι χεριών :confused: με τί θά πλυθουμε ρε μαγκες εκεί στον Πρίαμο. Πετσέτες μόνο δύο σφραγισμένες, παντόφλες μίας χρήσεως ούτε για αστείο.
Για νά βάλεις κάπου τά ρούχα σου μόνο δύο κρεμαστρες τά άλλα στήν πολυθρόνα ή ότι χωράει στο κομοδίνο:2funny::2funny::2funny:
Κέρασμα τά δύο νερά, ή δύο καφέδες στα 6€ καί αυτοί ήρθαν σχεδόν στο φεύγα αφού τό ξέχασαν.
Καί τό δωμάτιο στα 27€ ή τρείς ώρες που στο τονίζουν δύο τρεις φορές στήν ρεσεψιόν όπου καί προπληρωμή τού δωματίου με τό γειά σας,
Από εμένα όχι νά το χαίρεται οποίος τό έχει.

Στου Βασίλη χίλιες φορές.
Ο πριαμος πραγματικα ειναι γιαπι, νιωθεις οτι οπου ακουμπας ειναι μες τη μπιχλα. Και πανακριβος
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Έχει εικόνα κανένας από το Rubyrooms στον Άγιο Δημήτριο;
 

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
1.893
Πόντοι
2.477
παιχταραδες, το mirada hotel στην Γλυφαδα είναι ακομα ημι/μονη ; Εχει παει κανεις προσφατα; γνωρίζει τι παιζει απο τιμες;
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
327
Like
876
Πόντοι
81
Είχε ένα Atlantic κάτω μεριά της Καλλιθέας, κοντά στην παραλιακή. Απ'όσο θυμάμαι δεν ήταν κακό.
 

g6519

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
2
Like
61
Πόντοι
0
παιχταραδες, το mirada hotel στην Γλυφαδα είναι ακομα ημι/μονη ; Εχει παει κανεις προσφατα; γνωρίζει τι παιζει απο τιμες;
ναι παιζει ημιδιαμονη, τα δωματια μια χαρα , το μπανιο μικρο οπως και στα περισσοτερα νομιζω
 

asteris1973(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
183
Κριτικές
8
Like
598
Πόντοι
301
Καλησπέρα ξέρετε κανένα ξενοδοχείο κοντά στο βεακειο θέατρο στο Πειραιά
Εχω ραντεβού εκεί δεν ξέρω την περιοχή και θα ήθελα κάτι κοντινό
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
2.965
Like
6.107
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα ξέρετε κανένα ξενοδοχείο κοντά στο βεακειο θέατρο στο Πειραιά
Εχω ραντεβού εκεί δεν ξέρω την περιοχή και θα ήθελα κάτι κοντινό
νομιζω ειναι το καρολ στο μικρολιμανο [αν υπαρχει ακομα δλδ ]
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.891
Κριτικές
35
Like
19.822
Πόντοι
4.646
νομιζω ειναι το καρολ στο μικρολιμανο [αν υπαρχει ακομα δλδ ]
Υπάρχει και είναι τής προκοπής σχετικά, αλλά τό δύσκολο είναι το πάρκινγκ. Εχει ένα άλλο ακριβώς από πάνω στήν Καστέλλα μου διαφεύγει τό όνομα, έχει δίπλα δικό του κλειστό πάρκινγκ για όποιον θέλει διακριτικότητα και κάποια δωμάτια βλέπουν θάλασσα για τούς ρομαντικούς.
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
2.965
Like
6.107
Πόντοι
1.056
Υπάρχει και είναι τής προκοπής σχετικά, αλλά τό δύσκολο είναι το πάρκινγκ. Εχει ένα άλλο ακριβώς από πάνω στήν Καστέλλα μου διαφεύγει τό όνομα, έχει δίπλα δικό του κλειστό πάρκινγκ για όποιον θέλει διακριτικότητα και κάποια δωμάτια βλέπουν θάλασσα για τούς ρομαντικούς.
λες αυτο το καινουργιο που ειναι στην γωνια κοντα στον Δον Κιχώτη ε ? αυτο ειναι καλο
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.891
Κριτικές
35
Like
19.822
Πόντοι
4.646
λες αυτο το καινουργιο που ειναι στην γωνια κοντα στον Δον Κιχώτη ε ? αυτο ειναι καλο
Ναι αυτό, τώρα το θυμήθηκα είναι τό πρώην Bella Vista, τώρα τό καινούργιο δεν ξέρω αν λειτουργεί σαν γαμιστρωνας.
 

Vagra7

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
102
Like
229
Πόντοι
1
Είχε ένα Atlantic κάτω μεριά της Καλλιθέας, κοντά στην παραλιακή. Απ'όσο θυμάμαι δεν ήταν κακό.
Αδερφέ έχω παει εκεί άπειρες φορές. Καλο ειναι και μεγάλα ντους μπάνια. Το μόνο θέμα το παρκιν μη μπει κανεις υπόγειο που έχουν για παρκιν! Είναι στενό δυσκολο να μη το χτυπήσεις το αμαξι! (Αν κάποιος παει με αμάξι βέβαια) τώρα τιμή είχε 45 αν θυμάμαι η διαμονή που κάνω εγώ ημιδιαμονη δεν ξέρω.. Και δεν γνωρίζω βέβαια αν ανεβασαν τις τιμές!
 
Εγγρ.
26 Οκτ 2022
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
787
Πόντοι
81

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.018
Πόντοι
41.443

Johny_2b

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
130
Κριτικές
1
Like
276
Πόντοι
21
+1 για Atlantic, καθαρο και κανονικα δωματια, οχι η μπιχλα με τις μοκετες και τις μαλακιες του πριαμου. Μονο που ζητουν ονομα, δινω ο,τι να'ναι.

Με την ευκαιρια, το GLS στο Μοσχατο εχει κανει καμια ανακαινιση? Εχω να παω κανα δυαρι χρονια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom