Νέα

Ξενοδοχείο στα Δυτικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Supergoofy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
δεν αφησα ταυτοτητα,πληρωσα τα λεφτα προκαταβολικα απο το βραδυ.........................
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.568
Κριτικές
61
Like
39.307
Πόντοι
21.555
Λοιπόν ώρα γιά χαλάρωση !!!!!!!!!!

Μπαίνει το ΣΔΟΕ σε έναν οίκο ανοχής και βλέπει τον εξής τιμοκατάλογο:
ιεραποστολικο = 45 ευρω +23% ΦΠΑ
καρεκλάτο = 40 +23% ΦΠΑ
συντριβανάτο =35 +23% ΦΠΑ
τσιμπούκι =20 ευρω +11% ΦΠΑ

Ρωτάει ο ελεγκτής τη τσατσά γιατί όλα έχουν συντελεστή 23% ΦΠΑ και το τσιμπούκι έχει μόνο 11%,
κι εκείνη απαντάει:
- Έχουμε γάτα λογιστή ...και.... το έχει περάσει στα.... ροφήματα !!!
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Λοιπόν ώρα γιά χαλάρωση !!!!!!!!!!

Μπαίνει το ΣΔΟΕ σε έναν οίκο ανοχής και βλέπει τον εξής τιμοκατάλογο:
ιεραποστολικο = 45 ευρω +23% ΦΠΑ
καρεκλάτο = 40 +23% ΦΠΑ
συντριβανάτο =35 +23% ΦΠΑ
τσιμπούκι =20 ευρω +11% ΦΠΑ

Ρωτάει ο ελεγκτής τη τσατσά γιατί όλα έχουν συντελεστή 23% ΦΠΑ και το τσιμπούκι έχει μόνο 11%,
κι εκείνη απαντάει:
- Έχουμε γάτα λογιστή ...και.... το έχει περάσει στα.... ροφήματα !!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nekrothaftis

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
1
Ρε παιδες ξερει κανεις για κανα ξενοδοχειο στα Δυτικά (εκτος απο αυτο στην Ιερα Οδο).Μου ειπαν για ενα στο Χαιδαρι κοντά στις καφετεριες αλλα δεν ξερω που ακριβώς ειναι και εχω ακουσει πολυ καλα λογια.
Για προτεινετε και κανα αλλο αν υπάρχει...
αν και δεν παίζει να το δεις εγώ το αναφέρω και για τους άλλους συναγωνιστές. Προφανώς  ψάχνεις (έψαχνες) το ξενοδοχείο ΑΙΓΛΗ (AEGLI)
Είναι Καραΐσκάκη 1. Αν ανέβεις την ΙΕΡΑ ΟΔΟ είναι ακριβώς στην γωνία απέναντι απο το ΔΡΟΜΟΚΑΪΤΕΙΟ
Αν ανέβεις από καβάλας στρίβεις στο δρόμο μπροστα απο το παλατάκι (είτε δεξιά είτε αριστερά ανάλογα απο που έρχεσαι) και συνεχίζεις τέρμα ευθεία (αν θες ρίχνεις και μια ρουφηξιά καφέ έχει μπόλικες καφετέριες)
Το ξενοδοχείο είναι Γ προς Β κατηγορίας με ΠΑΡΚΙΝΓ και λίγο ελεεινές τσόντες και γύρω στα 21 δωμάτια. Δεν θυμάμαι το ωράριο το απόγευμα είναι ανοιχτό πάντως.
Η ταρίφα πάει 25 την τελευταία φορά που έμαθα. Τα τηλ είναι 210 5819516, 210 5981292  (αν υπάρχει πρόβλημα που τα έβαλα παρακαλώ να σβηστούν άλλα δεν είναι κάτι  απόρρητο. Έτσι και αλλιώς στο γούγλε τα βρήκα)
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
αν και δεν παίζει να το δεις εγώ το αναφέρω και για τους άλλους συναγωνιστές. Προφανώς  ψάχνεις (έψαχνες) το ξενοδοχείο ΑΙΓΛΗ (AEGLI)
Είναι Καραΐσκάκη 1. Αν ανέβεις την ΙΕΡΑ ΟΔΟ είναι ακριβώς στην γωνία απέναντι απο το ΔΡΟΜΟΚΑΪΤΕΙΟ
Αν ανέβεις από καβάλας στρίβεις στο δρόμο μπροστα απο το παλατάκι (είτε δεξιά είτε αριστερά ανάλογα απο που έρχεσαι) και συνεχίζεις τέρμα ευθεία (αν θες ρίχνεις και μια ρουφηξιά καφέ έχει μπόλικες καφετέριες)
Το ξενοδοχείο είναι Γ προς Β κατηγορίας με ΠΑΡΚΙΝΓ και λίγο ελεεινές τσόντες και γύρω στα 21 δωμάτια. Δεν θυμάμαι το ωράριο το απόγευμα είναι ανοιχτό πάντως.
Η ταρίφα πάει 25 την τελευταία φορά που έμαθα. Τα τηλ είναι 210 5819516, 210 5981292  (αν υπάρχει πρόβλημα που τα έβαλα παρακαλώ να σβηστούν άλλα δεν είναι κάτι  απόρρητο. Έτσι και αλλιώς στο γούγλε τα βρήκα)
τη σημερον ημερα με τοση καχυποψια και τοση θεληση να βοηθησεις ερωτηση πριν 1-2 χρονια θα σε περναγαν για κραχτη(αυτο με τα γυρω στα 21 δωματια γαμαγε)αλλα οπως και να χει αληθεια λες
εγω πηγαινα πιτσιρικας με τα ποδια γιατι εκει ηταν το πατρικο μου κοντα ισα ισα με τις πρωτες μου βιζιτες.αλλα γενικα στη περιοχη θεωρω οτι ειναι το χειροτερο μεζι με τον βαφιαδη

γνωμη μου παντα
 

nekrothaftis

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
1
τη σημερον ημερα με τοση καχυποψια και τοση θεληση να βοηθησεις ερωτηση πριν 1-2 χρονια θα σε περναγαν για κραχτη(αυτο με τα γυρω στα 21 δωματια γαμαγε)αλλα οπως και να χει αληθεια λες
εγω πηγαινα πιτσιρικας με τα ποδια γιατι εκει ηταν το πατρικο μου κοντα ισα ισα με τις πρωτες μου βιζιτες.αλλα γενικα στη περιοχη θεωρω οτι ειναι το χειροτερο μεζι με τον βαφιαδη

γνωμη μου παντα
Απλά πριν κάνα μήνα είχα κάνει  αναζήτηση για το εν λόγω ξενοδοχείο στο site και δεν βρήκα τίποτα οπότε αφου  πήγα μια φορά και  μου είπαν κάποια πράματα  άτομα από χαιδάρι είπα να μοιραστώ έστω και την ελάχιστη πληροφορία που είχα όχι για τον τύπο που άνοιξε το τοπικ που μπορεί και να μην έχει μπει από τότε αλλά για όποιον άλλον θέλει να δεί. Είναι σίγουρο ότι πολλοί από εδώ μέσα ξέρουν περισσότερα για το εν λόγω χτίσμα λόγο επισκεψημότητας σε αυτό . Και μιας και το έφερε η κουβέντα ξέρεις αν υπάρχουν άλλα στην γύρω περιοχή? εκτός απο το marcos και το βαφειάδης
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Απλά πριν κάνα μήνα είχα κάνει  αναζήτηση για το εν λόγω ξενοδοχείο στο site και δεν βρήκα τίποτα οπότε αφου  πήγα μια φορά και  μου είπαν κάποια πράματα  άτομα από χαιδάρι είπα να μοιραστώ έστω και την ελάχιστη πληροφορία που είχα όχι για τον τύπο που άνοιξε το τοπικ που μπορεί και να μην έχει μπει από τότε αλλά για όποιον άλλον θέλει να δεί. Είναι σίγουρο ότι πολλοί από εδώ μέσα ξέρουν περισσότερα για το εν λόγω χτίσμα λόγο επισκεψημότητας σε αυτό . Και μιας και το έφερε η κουβέντα ξέρεις αν υπάρχουν άλλα στην γύρω περιοχή? εκτός απο το marcos και το βαφειάδης
ε κοιτα ρε φιλε αν θες να μεινεις αυστηρα στη γυρω περιοχη μονο μακος .τιποτα αλλο δε συγκρινετε
απο κει και περα αν θες να πας προς σκαραμαγκα εχει καλα αλλα και το πριβε που ειπαν παραπανω ειναι αξιολογο το οποιο παλιοτερα δε δεχοταν βυζιτες.δεν ξερω αν εχει αλλαξει που φανταζομαι οτι θα χει αλλαξει λογω κρισης
 

nekrothaftis

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
1
ε κοιτα ρε φιλε αν θες να μεινεις αυστηρα στη γυρω περιοχη μονο μακος .τιποτα αλλο δε συγκρινετε
απο κει και περα αν θες να πας προς σκαραμαγκα εχει καλα αλλα και το πριβε που ειπαν παραπανω ειναι αξιολογο το οποιο παλιοτερα δε δεχοταν βυζιτες.δεν ξερω αν εχει αλλαξει που φανταζομαι οτι θα χει αλλαξει λογω κρισης
Για το πριβε στον σκαραμαγκά  ξέρω που είναι αλλά όχι πόσο χρεώνει και δεν υπάρχει καταχωρημένο εδω μέσα . Εγω πλέον τιμάο το PRIVE με 28 εθρο το 4ορο και 3 ευρώ την κάθε μισή ώρα παραπάνω. Συμφέρει για μένα και λόγο απόστασης κλπ κλπ
 

nicale

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
674
Κριτικές
2
Like
386
Πόντοι
26
καλησπερα

καποιο hotel στον κορυδαλο ξερει καποιος?

ψαχνω αλλα δεν βρηκα στο site

 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.018
Πόντοι
41.443
καλησπερα

καποιο hotel στον κορυδαλο ξερει καποιος?

ψαχνω αλλα δεν βρηκα στο site

καλα δεν υπαρχει κανενας που να ξερει κατι??????

υπαρχει ενα πιο χαμηλα. ακριβως στο τελειωμα της Γρ. Λαμπρακη. στη γεφυρα. ΑLFA νομιζω το λενε αλλα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο. μια φορα ειχα παει λογω αναγκης επειδη βρεθηκα εκει στην περιοχη και δεν ξαναπατησα.
 

mavgaganisgirgos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,
κανένα ξενοδοχείο κοντά Περιστέρι ξέρουμε?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.018
Πόντοι
41.443

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom