Νέα

Ξενοδοχειο για 3 ατομα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zeugari_live
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
καλησπερα παιδια. ξερει κανεις ξενοδοχειο που να δεχεται 3 ατομα προς περιστερι χαιδαρι σχιστο?
στο LITO ΗΟΤΕL ρωτησες τυπε?? απ οσο ξερω εχει προσφορα αυτον τον καιρο (σαπουνι παντοφλες και πετσετες) ε apolyte? :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Πάντως τον  είχαμε προειδοποιήσει και οι δυο μας. Που πάς ρε καημένε σε παρτούζα που συμμετέχουν μόνον άνδρες;  :S
τυπε ειχε προκαλεσει σοκ στο σαιτ με την καταθεση ψυχης που ειχε κανει μετα την παρτουζα :-
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.982
Κριτικές
90
Like
32.044
Πόντοι
24.700

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
296
Πόντοι
5.855
Πριν λιγες μερες πηγα σε γνωστο ξενοδοχειο του κεντρου κ ειχα κανονισει τηλ με 2 κοπελες να ερθουν αφου φτασω εκει κ παρω δωματιο. Οταν ειχα παρει το δωματιο δεν ειπα στον ρεσεψιονιστ οτι περιμενω 2 κοπελες. Οταν εφτασαν με πηρε τηλ κ μου ειπε οτι ηρθαν 2 κυριες κ για να ερθουν σε εμενα κ με ενημερωσε οτι επειδη ειναι 2 οι κοπελες θα εχω εξτρα χρεωση 10 ευρω. Του λεω (για πλακα) στειλε τοτε την πιο ομορφη κ γελασε κ μου λεει "δεν ξερω τι να σας πω ελατε κατω να μου πειτε εσεις" κ του λεω στειλε τα κοριτσια πανω πλακα κανω.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
296
Πόντοι
5.855
Καλησπερα σε ολους. Γνωριζουμε καποιο ξενοδοχειο στο κεντρο που να μην χρεωνει το 3 ατομο; Πχ θελω αυριο να κλεισω ραντεβου με 2 κοπελες κ στο παρελθον σε οσα ειχα παει με 2 κοπελες με χρεωναν 10 ευρω επιπλεον.
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.150
Κριτικές
32
Like
174
Πόντοι
1.240
Καλησπερα σε ολους. Γνωριζουμε καποιο ξενοδοχειο στο κεντρο που να μην χρεωνει το 3 ατομο; Πχ θελω αυριο να κλεισω ραντεβου με 2 κοπελες κ στο παρελθον σε οσα ειχα παει με 2 κοπελες με χρεωναν 10 ευρω επιπλεον.
πες για τις κοπέλες πρώτα κ θα βρούμε κ ξενοδοχείο  :2funny:
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
296
Πόντοι
5.855
:) δεν ειναι γνωστες απο εδω μεσα παντως...
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
296
Πόντοι
5.855
Ευχαριστω τα 2 ατομα για τις προτασεις που μου εστειλαν μεσω πμ. Αν υπαρχουν αλλες αποψεις παρακαλω γραψτε μου.
Ευχαριστω κ παλι. Υπενθυμιζω το ερωτημα :

"Γνωριζουμε καποιο ξενοδοχειο στο κεντρο που να μην χρεωνει το 3 ατομο; Πχ θελω αυριο να κλεισω ραντεβου με 2 κοπελες κ στο παρελθον σε οσα ειχα παει με 2 κοπελες με χρεωναν 10 ευρω επιπλεον."
 

Giannis Ioan

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2017
Μηνύματα
17
Like
23
Πόντοι
0
Ευχαριστω τα 2 ατομα για τις προτασεις που μου εστειλαν μεσω πμ. Αν υπαρχουν αλλες αποψεις παρακαλω γραψτε μου.
Ευχαριστω κ παλι. Υπενθυμιζω το ερωτημα :

"Γνωριζουμε καποιο ξενοδοχειο στο κεντρο που να μην χρεωνει το 3 ατομο; Πχ θελω αυριο να κλεισω ραντεβου με 2 κοπελες κ στο παρελθον σε οσα ειχα παει με 2 κοπελες με χρεωναν 10 ευρω επιπλεον."

Πήγα στο PRIVE Μεταξουργείο, ανέβηκαν οι δύο κοπέλες και δεν χρεώθηκα παραπάνω. Με χρέωσαν επιπλέον 10 ευρώ στο GLS όταν πήγα εκεί με τις ίδιες κοπέλες.
 

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
Τελευταια φορα που δε μου χρεώσαν 3ο ατομο ηταν πριν τα χριστουγεννα στο prive σκαραμαγκα
 

johnnyathens

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2013
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
0
μια ερωτηση κι απο μενα
συνηθως παω στο bill η το πριβε
εχω να κανω ενα γρηγορο ραντεβου με μια κυρια ελαφρως παντρεμενη για καμμια πιπα (τρελενεται)
σκεφτομαι να χω κανονισει βιζιτακι να ρθει με το που θα φυγει η κυρια μην παει και χαμενο το δωματιο
δε με νοιαζει το εξτρα 10ρικο. στη ρεσεπσιον τι λεω? οτι θα μαστε 3?
 

crevlog

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2017
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Δεν λες τίποτα, αφού πάλι δύο θα είστε... Απλά ζήτα μια πετσέτα έξτρα με το που μπεις στο δωμάτιο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom