Νέα

Ξενοδοχεία ημιδιαμονής στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petros80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 576
  • Εμφανίσεις 200K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.518
Κριτικές
165
Like
25.385
Πόντοι
34.168

johnyss

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
112
Like
5
Πόντοι
1
Καλησπερα αλανια..Κανα ξενοδοχειο  με νορμαλ τιμες παιζει? Θελω να γα*ησω ενα γκομενακι  και δε θελω να το παρω παλι στο αμαξι..
 

orexatos32

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα αλανια..Κανα ξενοδοχειο  με νορμαλ τιμες παιζει? Θελω να γα*ησω ενα γκομενακι  και δε θελω να το παρω παλι στο αμαξι..


αυτο που ειναι πανω απο το παπαγεωργιου,το βυζαντιο,30 ευρω για 3 ωρες
 

END

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
το σαρισα στο ωραιοκαστρο ειναι 30€ και εχει και ενα ακομη στο κεντρο απο οτι μου ειπε ενας φιλος
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Το ILIOS στην Εγνατία, με 30 Ευρώ διανυκτέρευση είναι αξιοπρεπέστατη λύση, το ίδιο και το MAΝΤRINO αμέσως δίπλα (και με πρωινό). Καθαρά και ζεστά (χωρίς πολλά πολλά όμως, πχ, το ILIOS δεν έχει μπανιέρα, μονο ντουζιέρα). Για ΗΜΙ, το ΠΛΑΖΑ δεν το συζητάω, μακράν το καλύτερο.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.518
Κριτικές
165
Like
25.385
Πόντοι
34.168
Το ILIOS στην Εγνατία, με 30 Ευρώ διανυκτέρευση είναι αξιοπρεπέστατη λύση, το ίδιο και το MAΝΤRINO αμέσως δίπλα (και με πρωινό). Καθαρά και ζεστά (χωρίς πολλά πολλά όμως, πχ, το ILIOS δεν έχει μπανιέρα, μονο ντουζιέρα). Για ΗΜΙ, το ΠΛΑΖΑ δεν το συζητάω, μακράν το καλύτερο.
Ποσα παιρνει το ΠΛΑΖΑ για δυωρακι με κολγκιρλ?
 

peppe

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Για το Φιλοξένια στην Μοναστηρίου τι γνώμη έχετε ρε καρντάσια; Αξίζει ή είναι μαύρο χάλι;
 

Zaxaroplastis5

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Το ILIOS στην Εγνατία, με 30 Ευρώ διανυκτέρευση είναι αξιοπρεπέστατη λύση, το ίδιο και το MAΝΤRINO αμέσως δίπλα (και με πρωινό). Καθαρά και ζεστά (χωρίς πολλά πολλά όμως, πχ, το ILIOS δεν έχει μπανιέρα, μονο ντουζιέρα). Για ΗΜΙ, το ΠΛΑΖΑ δεν το συζητάω, μακράν το καλύτερο.

θα συμφωνησω
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.118
Κριτικές
89
Like
10.597
Πόντοι
25.015
στην αθηνα οι τιμες ημιδιαμονης 18ε και εδω 30ε... μας δουλευουν κανονικα.
 

Karathanasis

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Το ότι μας δουλεύουν, ισχύει... Στο ίδιο χοτέλ, για το ίδιο δωμάτιο, τη μια φορά με χρέωσαν 30 ευρώ και την άλλη 25. Δεν πειράζει, ας πιει κι ο ρεσεψιονίστ έναν καφέ ή μπυρίτσα. Ομως αν η διαφορά είναι τόσο μεγάλη, όσο 10 ευρώ +, τότε ναι, υπάρχει πρόβλημα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.518
Κριτικές
165
Like
25.385
Πόντοι
34.168
για να κανω και γω μια ενημερωση τους συναγωνιστες για τις τιμες..γιατι την παρασκευη την προηγουμενη βγηκα με μωρο και ειπα να παω για ημιδιαμονη!!περνω τηλ στο PLAZA μου λενε δεν υπαρχει δωματιο ειμαστε γεματοι(γαμαει ο κοσμος λεω από μεσα μου... :fuck2: )λεω ποσο το μαλλι για να ξερω άλλη φορα η να παρω να κανω κρατηση?μου λενε 30 ευρω το 3ωρο απλο δωματιο και 40 ευρω μινι σουιτα  φυσικα παλι 3ωρακι...παω μετα βουρ για ANDROMEDA μπαινω μεσα λεω ένα δωματιο μου λεει κανα 2 διαθέσιμα(τιγρε και ασιμι)ιδια τιμη και τα δυο στα 35 ευρω 3 ωρες...τα δινω και τελος...ξενερωσα γιατι πηγαινα συχνα στο εν λογω χοτελι και μου φανηκαν πολλα τα 35 αφου παντα εδινα 30...χωρια ότι το συγκεκριμενο ασιμι εχω παει πολλες φορες και με 30 και 35 και 40...αρα ότι να ναι λενε ότι τους ερθει εκεινη την στιγμη... >:( τεσπα τουλάχιστον περασα καλα με το μωρακι οποτε όλα καλα!!!!
Και μενα 30 με 35 με χρεωνουν...
Αναλογα το δωματιο...
 

eastman

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2014
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
για να κανω και γω μια ενημερωση τους συναγωνιστες για τις τιμες..γιατι την παρασκευη την προηγουμενη βγηκα με μωρο και ειπα να παω για ημιδιαμονη!!περνω τηλ στο PLAZA μου λενε δεν υπαρχει δωματιο ειμαστε γεματοι(γαμαει ο κοσμος λεω από μεσα μου... :fuck2: )λεω ποσο το μαλλι για να ξερω άλλη φορα η να παρω να κανω κρατηση?μου λενε 30 ευρω το 3ωρο απλο δωματιο και 40 ευρω μινι σουιτα  φυσικα παλι 3ωρακι...παω μετα βουρ για ANDROMEDA μπαινω μεσα λεω ένα δωματιο μου λεει κανα 2 διαθέσιμα(τιγρε και ασιμι)ιδια τιμη και τα δυο στα 35 ευρω 3 ωρες...τα δινω και τελος...ξενερωσα γιατι πηγαινα συχνα στο εν λογω χοτελι και μου φανηκαν πολλα τα 35 αφου παντα εδινα 30...χωρια ότι το συγκεκριμενο ασιμι εχω παει πολλες φορες και με 30 και 35 και 40...αρα ότι να ναι λενε ότι τους ερθει εκεινη την στιγμη... >:( τεσπα τουλάχιστον περασα καλα με το μωρακι οποτε όλα καλα!!!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.518
Κριτικές
165
Like
25.385
Πόντοι
34.168
ναι ξερω ότι είναι αναλογα το δωματιο αλλα επειδή ποτε δεν θυμαμαι πιο ειχα παρει και όταν τελικα ανεβαινω βλεπω ότι εχω ξανα :fuck2: εδώ το εχω πληρωσει και 30 και 35 και 40 το ιδιο... :2funny: οποτε γι αυτό ειπα ότι τους κατεβει κανουν...η πλακα είναι ότι στο συγκεκριμενο τις προαλλες παιζει να εχω παει με 3-4 διαφορετικες γκομενες.... :grin: :grin: :grin:
Εγω παντα προτιμω το 310...
Απλο και φθηνο...
 

eastman

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2014
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και μενα 30 με 35 με χρεωνουν...
Αναλογα το δωματιο...
ναι ξερω ότι είναι αναλογα το δωματιο αλλα επειδή ποτε δεν θυμαμαι πιο ειχα παρει και όταν τελικα ανεβαινω βλεπω ότι εχω ξανα :fuck2: εδώ το εχω πληρωσει και 30 και 35 και 40 το ιδιο... :2funny: οποτε γι αυτό ειπα ότι τους κατεβει κανουν...η πλακα είναι ότι στο συγκεκριμενο τις προαλλες παιζει να εχω παει με 3-4 διαφορετικες γκομενες.... :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom