Νέα

Ξενοδοχεία ημιδιαμονής στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petros80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 574
  • Εμφανίσεις 198K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Επι την ευκαιρεια να ενημερωσω με τη σειρα μου για το Ανδρομεδα.Ετυχε να παω για πρωτη φορα.Μου αφησε θετικες εντυπωσεις.Καθαρος χωρος,διακριτικη αντιμετωπιση και ομορφο δωματιο (ινδικη διακοσμηση).40 ευρω το 3ωρο.Το συστηνω ανεπιφυλακτα για οποιον ψαχνει ενα ομορφο περιβαλλον να πηδηξει ειτε τη γκομενα-γυναικα του ειτε καποια cg.Ασε που με τις 2 εισοδους μπαινεις-βγαινεις χωρις προβλημα.

ρε φίλε η μία πόρτα είναι κομνηνών και η άλλη καλαποθάκη,έτσι?...άρα σε κεντρικότατους δρόμους,υπάρχει κάποια άλλη πιο απόμερη?
 

JonV

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε φίλε η μία πόρτα είναι κομνηνών και η άλλη καλαποθάκη,έτσι?...άρα σε κεντρικότατους δρόμους,υπάρχει κάποια άλλη πιο απόμερη?

Οχι δεν εχει.Αλλα ποιος ο λογος να μπεις ή να βγεις ταυτοχρονα με το εταιρο ημιση?Ας μπει πρωτα ο ενας και ας παει ο αλλος/η μετα απο 10 λεπτα απευθειας στο δωματιο.
Η αληθεια ειναι οτι ειναι σχετικα κεντρικες οι εισοδοι.Ειδικα αυτη επι της Καλαποθακη ειναι απεναντι απο καφε και δεν λεει.Επι της Κομνηνων ομως αν ανεβεις απο παραλια ή με το που βγεις στριψεις για παραλια ειναι σαφως καλυτερα τα πραγματα.Προσωπικα ειμαι και λιγο στα παπαρια μου γιατι δεν ειμαι παντρεμενος.Αν παντρεφτω θα νοικιασω γκαρσονιερα...:P :cheesy:
 

xisidistimapa

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
οποιος συναγωνιστης δεν θελει να τον δουν μπορει να παει στο Ωραιοκαστρο κοντα στο δερβενι
ειναι γνωστη παλια γαμιστρωνα. Για να σε δει εκει η γυναικα σου πρεπει να ασχοληται με την διασωση του Αετου Αετου

Επεισης εχει μια στην παλια συμαχικη οδο πανω η οποια σερβιρει και βοτκα
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Οχι δεν εχει.Αλλα ποιος ο λογος να μπεις ή να βγεις ταυτοχρονα με το εταιρο ημιση?Ας μπει πρωτα ο ενας και ας παει ο αλλος/η μετα απο 10 λεπτα απευθειας στο δωματιο.
Η αληθεια ειναι οτι ειναι σχετικα κεντρικες οι εισοδοι.Ειδικα αυτη επι της Καλαποθακη ειναι απεναντι απο καφε και δεν λεει.Επι της Κομνηνων ομως αν ανεβεις απο παραλια ή με το που βγεις στριψεις για παραλια ειναι σαφως καλυτερα τα πραγματα.Προσωπικα ειμαι και λιγο στα παπαρια μου γιατι δεν ειμαι παντρεμενος.Αν παντρεφτω θα νοικιασω γκαρσονιερα...:P :cheesy:

δεν εννούσα να μπεις με γκόμενα...και μόνος να μπεις άμα σε δει κάποιος είναι ψιλιξεφτύλα,ειδικά ΄΄αμα είσα επαγγελματίας γιατί εκεί έχει πολλά γραφεία....
αλλά τι μιλάμε...εδώ πουτάνες δεν υπάρχουνε,τα ξενοδοχεία μας φταίνε?...
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ερωτησης προς ναυτιλομουνομενους :grin:

το hotel τανια (με τους μαντροτοιχους καλυψης :grin:) που ειναι πανω στην συμαχικη οδο μετα το παλαιοκαστρο συνεχιζει να εχει εντος του ξενοδοχειου κοπελες?
 

subomarinero

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ρε φίλε η μία πόρτα είναι κομνηνών και η άλλη καλαποθάκη, έτσι?... άρα σε κεντρικότατους δρόμους, υπάρχει κάποια άλλη πιο απόμερη?
Εχει και μια που μεσω ενος τουνελ σε βγαζει πισω απο το λευκο πυργο :2funny:
Αμα φοβασαι τοσο (κι εγω φοβαμαι, παντρεμενος βλεπεις) πας Ωραιοκαστρο φιλε μου...
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Ωραιόκαστρο πού?πήτε καμιά λύση στα περιφερειακά παιδιά
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Βασικά ο Πρίαμος είναι το Ανδρομέδα... απλά άλλαξε όνομα! Τώρα γιατί...
 

Voul

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Στο πριαμος η ανδρομεδα μπορεις να πας μονος και να σου κανονισουν αυτοι ή θα πας και θα φυγεις σαν Μ......ας????
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Στο πριαμος η ανδρομεδα μπορεις να πας μονος και να σου κανονισουν αυτοι ή θα πας και θα φυγεις σαν Μ......ας????

Μάλλον το δεύτερο... δεν έχω ακούσει κάτι για να κανονίζουν αυτοί... Τώρα αν είσαι πολύ καλός πελάτης μπορεί γιατί όχι;
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
Ανοιξε ενα καινουριο πισω απο το hyat. Life λεγεται, ημιδιαμονης.
 

carlito79

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα παιδια.Νεος και εγω στην παρεα.Να ρωτησω λιγο και οποιος γνωριζει ας απαντησει.Ψαχνω στη σαλονικη ξενοδοχειο για prive καταστασεις.Εχω δει για το πριαμος.Εχει παει κανεις?Ειναι καθαρο-αξιοπιστο?Απο τιμες πως παει?Εχει κανεις να προτεινει καποιο αλλο?Βρηκα καποιο φιλοξενια.Το γνωριζει κανεις?
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
ολα οσα αναφέρεις είναι ημιπαραμονής. priamos στην κομνηνών, plaza στα λαδάδικα, τανια στο ωραιόκαστρο, φιλοξένεια στην μοναστηρίου, αν θες τη γνώμη μου πιο καλό και κυριλέ είναι το plaza ( παλιό marina για τους γνωρίζοντες )και αν θες θεματικά δωμάτια για γούστα πας στον πρίαμο
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
αν πας πριαμο ζητα το μαυρο - κοκκινο δωματιο η τη σουίτα αξίζουν
 

carlito79

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω πολυ φιλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom