Νέα

Ξεκινώντας ως επαγγελματίας του σεξ - Συμβουλές;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vera24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
αν πανω στον σπασμο της ψωλης σου φυγει ψωλοχυμα.....

θα πεσει στο πατωμα..ε και τι εγινε? θα το γλυψω οπου κι αν πεσει χαχαχα

τεσπα μη χαλαμε το νημα τις κοπελαςςς..αν εχεις κ αλλες αποριεςςς σχετικεςςς στηλε μ μνμ :P
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2016
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
θα πεσει στο πατωμα..ε και τι εγινε? θα το γλυψω οπου κι αν πεσει χαχαχα

τεσπα μη χαλαμε το νημα τις κοπελαςςς..αν εχεις κ αλλες αποριεςςς σχετικεςςς στηλε μ μνμ :P

εγω θα ήθελα εναν νταβατζή να με βάλει στα κόλπα αν ξέρετε ....
 

SailorJerry

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
63
Like
30
Πόντοι
0
Χαχαχαχαχαχα ποσο εχω γελασει με ορισμενες απαντησεις! Να ειστε καλα παιχτες , πραγματικα με κανατε κ γελασα !!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Λέτε να δούμε τις απαντήσεις σε κανένα κοσμοπόλιταν ή vice lice mice?
 

sweet_old1975

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2016
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
εγω θα ήθελα εναν νταβατζή να με βάλει στα κόλπα αν ξέρετε ....

δυσκολο αυτο που ζητας
ειδικα σε ενα σαιτ οπως το μπουρδελα
εδω μεσα μονο εφοπλιστες , καταξιωμενους δικηγορους , πετυχημενους γιατρους θα βρεις
νταβατζη δυσκολα

 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306

janabetis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2015
Μηνύματα
16
Like
10
Πόντοι
0
Θεωρω πως το καλυτερο θα ηταν να μιλησεις με καποια εμπειρη κοπελα του χωρου και ανεξαρτητη. Τωρα για το ποσο προσιτη θα ειναι αυτη η κοπελα, να ξερεις οτι οι περισσοτερες πορτες θα ειναι  κλειστες αλλα σιγουρα θα βρεις και καποιες ανοιχτες μην σε παρει απο κατω. Επισης αν πραγματικα το θελεις σιγουρα θα πετυχεις  αλλα να εχεις στο μυαλο σου οτι θα κανεις συμβιβασμους.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.096
Πόντοι
3.556

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Οκ μια συμβουλή μόνο που αμφιβάλω αν θα τηρισεις: μακριά απο κοκες.

 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Θεωρω πως το καλυτερο θα ηταν να μιλησεις με καποια εμπειρη κοπελα του χωρου και ανεξαρτητη. Τωρα για το ποσο προσιτη θα ειναι αυτη η κοπελα, να ξερεις οτι οι περισσοτερες πορτες θα ειναι  κλειστες αλλα σιγουρα θα βρεις και καποιες ανοιχτες μην σε παρει απο κατω. Επισης αν πραγματικα το θελεις σιγουρα θα πετυχεις  αλλα να εχεις στο μυαλο σου οτι θα κανεις συμβιβασμους.

Η Σαρανταρα ειναι αρκετα προσιτη!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.743
Κριτικές
6
Like
3.401
Πόντοι
736
Ευχαριστώ για την απάντηση German.

Αν ξεκινήσω απο οίκο όπως λες, πώς ξέρω ότι ο ιδιωκτήτης δε θα μου δημιουργήσει προβλήματα όταν θελήσω να φύγω και να δουλέχω μόνη; Επισης, τα χρήματα δεν θα είναι πολύ λιγότερα (ιδιαίτερα σε μικρή πολή οπότε και λιγότερη πελατεία) εφόσον θα παίρνει ποσοστό ο ιδιοκτήτης;

Το γραφείο συνοδών από ποια άποψη είναι δύσκολο για αρχή;
Πάντως εδω θεσσαλονίκη δεν έτυχε να ακούσω για κάποια που να άφησε στούντιο και να δούλεψε μόνη, οπότε και να υπάρχουνε τέτοιες περιπτώσεις φαντάζομαι θα είναι λίγες , τώρα το γιατί δεν το ξέρω ακριβως , αν είναι δύσκολο να σε αφήσει το αφεντικό να φύγεις όπως λες , πάντως στο στούντιο πιστεύω είναι και πιο ασφαλές για την κοπέλα και εκτός αυτου νομίζω οτι αν εσυ νοικιάζεις ένα σπίτι , οτι απαγορεύεται να το χρησιμοποιήσεις σαν στούντιο γιατί είχα ακούσει για ένα σπίτι στον εύοσμο που γινότανε κάτι ανάλογο και το παρακολουθούσε η αστυνομία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom