Νέα

ξεχειλωνει η γυναικα??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα priksarxidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
προσφατα πηδηξα μια τυπισα με την οποια δεν ενιωθα σχεδον τιποτα. ναι ηταν φουλ υγρη (τον σκουπιζα και την σκουπιζα συχνα) αλλα εμπαιναν ψυλοι στα αφτια μου οτι η τυπισα εχει παει με απειρους... η οτι ειχε πηδηχτει με καποιον πουτσαρα την προηγουμενη μερα... παρολα αυτα συχνα μου ελεγε οτι την ποναω (μπορει κ ψεματα) ειδικα οταν την ειχα μπρουμητα στο κρεβατι εγω ομως δεν ενιωθα τπτ

μου ειχε πει πως τα ειχε και με εναν μαυρο που την ειχε πολυ μεγαλη "αλλα ο δικος μου ειναι μεγαλυτερος" (λεει)

το θεμα ειναι οτι ειτε απο την ελλειψη τριβης ειτε απο τις σκεψεις μου ξενερωνα και χαλαρωνα....


αλλα ρε μαγκες αν ξεχειλωνει η γυναικα τοτε πολλες πουτανες πως ειναι τοσο στενες??? επισης μια τυπισα που ειχα που ειχε πολλους μαυρους (αλλα ΟΝΣ ολοι - δηλαδη δν εκανε πολυ σεξ) ηταν αρκουντως στενη


η πρωτη τυπισα ειχε καπως μεγαλυτερη λεκανη απο τη δευτερη... ισως ειναι κ θεμα κατασκευης δλδ

γνωμες.... ξεχειλωνει το σεξ τη γυναικα? η επανερχεται?

στο ιντερνετ οι γυναικες (φυσικα) λενε οτι επανερχεται και οι αντρες οτι ξεχειλωνει... ποια η γνωμη των εμπειρων μπουρδελιαριδων εδω?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Πόσα παιδιά έχει κάνει τύπε;
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
38
Like
4.962
Πόντοι
2.696
Πόσα παιδιά έχει κάνει τύπε;

Ξέρεις πολλές να έχουν γεννήσει φυσιολογικά;Όσες ξέρω με καισαρική τομή έχουν γεννήσει.Βολεύει τους γιατρούς και οικονομικά,και στον προγραμματισμών της γέννας.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
38
Like
4.962
Πόντοι
2.696
προσφατα πηδηξα μια τυπισα με την οποια δεν ενιωθα σχεδον τιποτα. ναι ηταν φουλ υγρη (τον σκουπιζα και την σκουπιζα συχνα) αλλα εμπαιναν ψυλοι στα αφτια μου οτι η τυπισα εχει παει με απειρους... η οτι ειχε πηδηχτει με καποιον πουτσαρα την προηγουμενη μερα... παρολα αυτα συχνα μου ελεγε οτι την ποναω (μπορει κ ψεματα) ειδικα οταν την ειχα μπρουμητα στο κρεβατι εγω ομως δεν ενιωθα τπτ

μου ειχε πει πως τα ειχε και με εναν μαυρο που την ειχε πολυ μεγαλη "αλλα ο δικος μου ειναι μεγαλυτερος" (λεει)

το θεμα ειναι οτι ειτε απο την ελλειψη τριβης ειτε απο τις σκεψεις μου ξενερωνα και χαλαρωνα....


αλλα ρε μαγκες αν ξεχειλωνει η γυναικα τοτε πολλες πουτανες πως ειναι τοσο στενες??? επισης μια τυπισα που ειχα που ειχε πολλους μαυρους (αλλα ΟΝΣ ολοι - δηλαδη δν εκανε πολυ σεξ) ηταν αρκουντως στενη


η πρωτη τυπισα ειχε καπως μεγαλυτερη λεκανη απο τη δευτερη... ισως ειναι κ θεμα κατασκευης δλδ

γνωμες.... ξεχειλωνει το σεξ τη γυναικα? η επανερχεται?

στο ιντερνετ οι γυναικες (φυσικα) λενε οτι επανερχεται και οι αντρες οτι ξεχειλωνει... ποια η γνωμη των εμπειρων μπουρδελιαριδων εδω?

Πόσων ετών είναι;Αν έχει περάσει τα 40,λογικό είναι να μην έχει την ελαστικότητα που έχει το μουνί στα 20 της.Εντάξει αν θέλεις πολύ στενό βρες μια πιτσιρίκα!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Ξέρεις πολλές να έχουν γεννήσει φυσιολογικά;Όσες ξέρω με καισαρική τομή έχουν γεννήσει.Βολεύει τους γιατρούς και οικονομικά,και στον προγραμματισμών της γέννας.
Ναι ξέρω πολλές.Μην κάνουμε το φυσιολογικό να φαίνεται περίεργο.
 

Fallen1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Φίλε μου, τελικά από ότι έχω καταλάβει από τις εμπειρίες μου έχει να κάνει με την γέννα, γέννες που έχει κάνει.
 
OP
OP
P

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
Πόσων ετών είναι;Αν έχει περάσει τα 40,λογικό είναι να μην έχει την ελαστικότητα που έχει το μουνί στα 20 της.Εντάξει αν θέλεις πολύ στενό βρες μια πιτσιρίκα!
e

25 χρόνων... Χωρίς παιδιά... Έχω πάει κ εγώ με σαραντάρα με δυο παιδιά κ ήταν αρκετά πιο στενή. Η 40 άρα δεν είχε γραμμές καισαρικης
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.388
Κριτικές
3
Like
3.229
Πόντοι
786
αλλα ρε μαγκες αν ξεχειλωνει η γυναικα τοτε πολλες πουτανες πως ειναι τοσο στενες??? επισης μια τυπισα που ειχα που ειχε πολλους μαυρους (αλλα ΟΝΣ ολοι - δηλαδη δν εκανε πολυ σεξ) ηταν αρκουντως στενη

Κατασκευαστικά είναι αυτά. Αν ήταν έτσι να φαρδαίνουν τα μουνιά λόγω πιο πολλές οι πούτσες από άλλα τότε και όποιος τρώει περισσότερο θα φάρδαινε το στόμα του. :2funny:
 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
423
Πόντοι
21
Η απάντηση ειναι συνδυασμός αυτών που αναφέρθηκαν:
1. Σίγουρα είναι εκ γενετής, αλλιώς και εμείς θα είχαμε όλοι 20εκ πουτσους ίδιου σχήματος....
2. Ο αριθμός των φυσιολογικών τοκετών. Δοκίμασε να βάλεις ένα πεπόνι στον κώλο σου και μετα πες μου αν έμεινε ο ίδιος.... Εκτός απο το ξεχείλωμα χάνονται και οι φυσικές πτυχές του κόλπου που δημιουργούν μεγαλύτερη αίσθηση τριβής.
3. Η ηλικία παίζει ρόλο μετα την εμμηνόπαυση. Βεβαιως υπάρχει και πρόωρη εμμηνόπαυση στα 45, και νωρίτερα
Το σεξ δεν παίζει κανένα ρόλο, υπερτιμάτε τους πουτσους σας...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
μιλάμε μόνο για ξεχειλωμα μουνιου η και κωλοτρυπιδας;  :think:
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
386
Like
40
Πόντοι
1
Το υγιές μουνι και μάλιστα όσο δουλεύει είναι ζωντανό και σφίγγει τον πούτσο .
Ειδικά αθλήτριες και πουτανες έχουν τα καλύτερα μουνια .
Ελλεεινιδες χοντρες αγυμναστες αγαμητες και σαπιες έχουν μουνια που κλανουν .
Στο γαμησι μετράει η σκληρότητα του πουτσου και το υγιές μουνι
φιλε σε εχει κλασει δηλαδη μουνι Ελλεεινιδας?
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Το υγιές μουνι και μάλιστα όσο δουλεύει είναι ζωντανό και σφίγγει τον πούτσο .
Ειδικά αθλήτριες και πουτανες έχουν τα καλύτερα μουνια .
Ελλεεινιδες χοντρες αγυμναστες αγαμητες και σαπιες έχουν μουνια που κλανουν .
Στο γαμησι μετράει η σκληρότητα του πουτσου και το υγιές μουνι
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Αν δεν προσέχουν το σώμα τους,ναι,ξεχειλώνει το μουνί,φαρδαίνει η περιφέρεια και γίνονται φακλάνες μπριζόλες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Η απάντηση ειναι συνδυασμός αυτών που αναφέρθηκαν:
1. Σίγουρα είναι εκ γενετής, αλλιώς και εμείς θα είχαμε όλοι 20εκ πουτσους ίδιου σχήματος....
2. Ο αριθμός των φυσιολογικών τοκετών. Δοκίμασε να βάλεις ένα πεπόνι στον κώλο σου και μετα πες μου αν έμεινε ο ίδιος.... Εκτός απο το ξεχείλωμα χάνονται και οι φυσικές πτυχές του κόλπου που δημιουργούν μεγαλύτερη αίσθηση τριβής.
3. Η ηλικία παίζει ρόλο μετα την εμμηνόπαυση. Βεβαιως υπάρχει και πρόωρη εμμηνόπαυση στα 45, και νωρίτερα
Το σεξ δεν παίζει κανένα ρόλο, υπερτιμάτε τους πουτσους σας...
Σωστός!
Έχω πάει με 19χρονη χωρίς παιδιά, που δεν ακουμπούσα πουθενά, γιατί ήταν φακλάνα. Τώρα έχω μια 40χρονη με παιδί που είναι θεόστενη. Είναι θέμα κατασκευής πρωτίστως και φυσικά οι φυσιολογικές γέννες παίζουν το ρόλο τους στο ξεχείλωμα. 
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
3.443
Πόντοι
4.895
Και λογω ηλικιας και εδω παει η μαντινάδα

Οταν γερασει ο άνθρωπος ο κωλος του φαρδαίνει
Και να τον να πηδηξουνε δεν το καταλαβαίνει.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
μαγκες κοντες λεπτα χερακια στενομουνες



ψηλες μεγαλες πλατες λεκανη κλπ φαρδομουνες
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Σωστός!
Έχω πάει με 19χρονη χωρίς παιδιά, που δεν ακουμπούσα πουθενά, γιατί ήταν φακλάνα. Τώρα έχω μια 40χρονη με παιδί που είναι θεόστενη. Είναι θέμα κατασκευής πρωτίστως και φυσικά οι φυσιολογικές γέννες παίζουν το ρόλο τους στο ξεχείλωμα.   
Η φυσική κατάσταση μετράει .  Αν αιματωνεται καλά το μουνάκι λειτουργεί, αν είναι χοντρή άστα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom