Νέα

xabrakotos vs VIP_only.Βριστειτε ελευθερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VIP_only
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Ζητα και αλλο χαρτζιλικι για να πας στον οφθαλμιατρο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Ρε παιδιά...Mods αν δε γουστάρετε αυτά που γράφω σε αυτό το μαλάκα το ξεβράκωτο πείτε το με πμ... Μη σβήνετε την απάντησή μου.. Τώρα να δε τη σβήσατε αλλά έγινε κανά conflict ζητώ συγνώμη...

Προς Μαλακοκάβλη ΞΕΒΡΑΚΩΤΟ...
Ρε καραγκιοζάκι, επειδή από πλευρά μου το χρήμα ρέει άφθονο, αν θες στείλε μήνυμα τη τιμή σου και της ***** σου και της ****** σου... Όσα γπυστάρεις σας πέρνω και τους τρεις...

Τέλος βγάλε το δάχτυλό από το κώλο σου ρε μαλακισμένο...Κάνει κακό ... Το ότι είσαι μόνιμα ΄ΞΕΒΡΑΚΩΤΟΣ δε σημάίνει ότι πρέπει να βάζεις και το δάχτυλο στο κώλο σου...
 

Επισκέπτης
Εγώ έχω να θέσω το εξής ερώτημα και δεν προχωράω άλλο:

Είστε και οι δύο μάγκες (μάγκες λέω, όχι μαγκιά-κλανιά-και-απόστημα) να βρεθείτε από κοντά και να λύσετε τις διαφορές σας, ή θα κάθεστε εδώ πέρα κρυμένοι πίσω από την ασφάλεια της απόστασης και θα γράφετε αυτά που δεν θα μπορούσατε να πείτε ποτέ ο ένας στον άλλον face-to-face???
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Διαβασα οτι στην Αγγλια καταγράφηκε το πρωτο περιστατικό δικτυακής βίας. Τύπος πλακώθηκε με κάποιον σε chat και στην συνέχεια πήγε στο σπίτι του και του την έπεσε με τσεκούρι. Και στα δικά μας.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Διαβασα οτι στην Αγγλια καταγράφηκε το πρωτο περιστατικό δικτυακής βίας. Τύπος πλακώθηκε με κάποιον σε chat και στην συνέχεια πήγε στο σπίτι του και του την έπεσε με τσεκούρι. Και στα δικά μας.

παντα πρωτοπορα τα πουσταρια..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εγώ έχω να θέσω το εξής ερώτημα και δεν προχωράω άλλο:

Είστε και οι δύο μάγκες (μάγκες λέω, όχι μαγκιά-κλανιά-και-απόστημα) να βρεθείτε από κοντά και να λύσετε τις διαφορές σας, ή θα κάθεστε εδώ πέρα κρυμένοι πίσω από την ασφάλεια της απόστασης και θα γράφετε αυτά που δεν θα μπορούσατε να πείτε ποτέ ο ένας στον άλλον face-to-face???

αφου γουσταρουνε το βρισιμο αστους να ξεσπαθωσουνε εδω.........καλο τους κανει.....ξεσπουν εδω και μετα σπιτι νανακια και γλυκουλια με τη συζυγο!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
αφου γουσταρουνε το βρισιμο αστους να ξεσπαθωσουνε εδω.........καλο τους κανει.....ξεσπουν εδω και μετα σπιτι νανακια και γλυκουλια με τη συζυγο!!!!!!!!!!

Ναι, έχεις ένα point... αλλά από την άλλη... ΕΜΕΙΣ οι υπόλοιποι τι φταίμε???
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ,μόνο η ΧΑΝΟΥΜΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.Ελάτε αύριο ΟΑΚΑ να απολαύσετε μπαλλάρα κ να χαλαρώσετε από τα νεύρα σας.Είσαστε όλοι προσκεκλημένοι μου.
 
OP
OP
V

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ έχω να θέσω το εξής ερώτημα και δεν προχωράω άλλο:

Είστε και οι δύο μάγκες (μάγκες λέω, όχι μαγκιά-κλανιά-και-απόστημα) να βρεθείτε από κοντά και να λύσετε τις διαφορές σας, ή θα κάθεστε εδώ πέρα κρυμένοι πίσω από την ασφάλεια της απόστασης και θα γράφετε αυτά που δεν θα μπορούσατε να πείτε ποτέ ο ένας στον άλλον face-to-face???

Liomsa,
Έχεις απόλυτο δίκιο...

Και αν θέλει το μαγκάκι δίνουμε και ραντεβού...
Και του τα λέω καιαπό τη καλή και την ανάποδη...
Και να ξέρεις ότι δε κρύβομαι πίσω από καμία οθόνη και κανένα πληκτρολόγιο. Ο συγκεκριμένος φλώρος από ότι έχω καταλάβει δημιουργεί προβλημα σε όλους εδώ μέσα...
Προσωπικά έχω πάρει 2 μηνύματα πμ από κάποια άτομα εδώ μέσα που απλά μου λένε να μην ασχοληθώ.... Έχουν δίκιο δεν έπρεπε ...
 
OP
OP
V

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
xebrakotos
ʼν δε θέλεις να σου βρίζουν μάνα αδερφή και το κώλο σου το ξεβράκωτο, να μάθεις να μη προκαλείς... Τώρα άμα ενδειαφέρεσαι βρισκόμαστε και από κοντά και τα λέμε ένα χεράκι...

ΑΑΑ Και που'σαι πάρε μαζί σου όποιο θέλεις και λόχο άμα γουστάρεις...
 
OP
OP
V

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
vasos.
φαντάσου τώρα να αρ΄χισω να σου΄λέω μαλακίες και διάφορες άλλες εξυπνάδες όπως κάνει το νούμερο ο ξεβράκωτος...

Νομίζω ότι όπως και εσείς έτσι και εγώ έχω/εχουμε τις δουλειές μας και μπαίνουμε εδώ μέσα να ξεσπάσουμε... Επομένως τα νανάκια και τα σχετικά εννοείτε ότι θα τα προσφέριε αυτός ο τόπος με άτομα που θα έχεις να μοιραστείς κάτι και να ανταλάξεις απόψεις...

Τώρα άμα μπαίνει ο κ΄θε μαλάκς και λέει τη κάθε παπαριά του ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ / ΕΣΕΙΣ δε το βλέπετε να το κόψετε και νο του τη πείτε....

ΕΕΕΕΕ ρε μάγκες φταίτε και εσείς... Και θα υποστείτε το κάθε ένα εδώ μεσα που μπαίνει και κάνει άνω κάτω τις ενώτητες και πετάει σα κλανιά τη κάθε μαλακία που το έρχεται γιατί έχει το δάχτυλο στο κώλο...
 
OP
OP
V

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Kaiaphas...
Τώρα δε ξέρω τι εννοείς... αλλά θα σε αφήσω γιατί έχω την εντύπωση ότι είσαι πολύ πιτσιρικάς και παρεκτρέπεσαι...

XEBRAKOTOS .... Στείλε πμ για ραντεβουδάκι ή και ανοιχτά άμα θες...
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.115
Like
145
Πόντοι
16
XEBRAKOTOS .... Στείλε πμ για ραντεβουδάκι ή και ανοιχτά άμα θες...

Αν και δεν μου πεφτει λογος, αλλα με συγχωρεις.. με αυτο που λες.. εσυ φαινεσαι  πιτσιρικάς.
Και αν σε προκαλει.. πολυ απλα μπορεις  να τον αγνοησεις...
 
OP
OP
V

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Αν και δεν μου πεφτει λογος, αλλα με συγχωρεις.. με αυτο που λες.. εσυ φαινεσαι  πιτσιρικάς.
Και αν σε προκαλει.. πολυ απλα μπορεις  να τον αγνοησεις...
[/quote

Φίλε μου, αρέσει να τελειώνω ότι αρχίζω.
Δε πηγαίνει το πιτσιρικάς sto xebrakoto αλλά στο kaiapha...

Τέλος σου πέφτει λόγος και σένα και όλων μας. Κάθε άποψη σεβαστή, αρκεί να μη χλευάζει ειρωνεύεται κτλπ...

Ο xebrakotos μόνο αυτό κάνει από ότι έχω καταλάβει και όπως έγραψα πριν ( Δε ξέρω αν διάβασες και δε βαρέθηκες) κάποιοι παλαιότεροι εδώ μέσα μου έστειλαν πμ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΩ....

Δίκιο έχουν... Αλλά τις μπάτσες του θσ του τις ρίξω αμα μου δώσει την ευκαιρεία για να συναντηθούμε...
 
OP
OP
V

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Κάτι έγινε και το παίρνει το μήνυμά μου στη παράθεση του ΜΟΥΤΣΟΣ

Νομίζω ότι καταλαβένετε το δικό μου μήνυμα..
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Μπα, ελευθερα, απλα το post ήταν σε κεφαλαία
 
OP
OP
V

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Xebrakote....
Ούτε μήνυμα στέλνεις για συνάντηση ούτε και τα κότσια τα έχεις...

Εδώ είμαι και σε προκαλώ άλλη μια φορά... Σου υπόσχομαι όταν με δεις θα το ευχαριστηθείς πολύ....

Και κάτι άλλο είσαι πολύ μεγάλη κότα... Δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σου ΚΟΤΟΥΛΑ - PUSSY... PUSSY
 

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
2
Πόντοι
1
να κανω μια ερωτηση?
γιατι θελετε να πλακωθειτε,για ποιο λογο και αφορμη?
 

liferider

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
174
Κριτικές
6
Like
34
Πόντοι
1
Μονο ενας μπορει να σας συμφιλιωσει. Ποιος; Ποιος αλλος απο τον κορυφαιο chrysargos!!! Με αυτα που θα σας πει για να βγαλετε ακρη θα πρεπει να συνεργαστητε εσεις οι δυο και ολο το συμπαν μαζι και αμα!!

Γι' αυτο  :grouphug:
 

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
2
Πόντοι
1
Ρε ματουρ ειναι πολυ μαλακας και ακομα ποιο μαλακισμενο ειναι το στωμα του.
Προς στιγμην σκεφτικα να του γα...σς οτι εχει και δεν εχει αλλα και παλι μυαλο δεν θα βαλει,αυτο επρεπε να του το ειχε κανει η μαμα του οταν ειναι ηταν μικρος.
Και ξυλο να φαει μυαλο δεν βαζει τωρα ποια.
Αν τωρα ψαχνει για μαμα ας ψαξει αλλου εγω εχω καλυτερα πραγματα να κανω.
πως ξεκινησε ομως η φαση?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom