Νέα

WWE Diva: Aj Lee

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stevegr(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρέσει το thread ?

  • Ναι η κοπέλα ειναι τέλεια

    Ψήφοι: 7 63,6%
  • Λίγο

    Ψήφοι: 2 18,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 2 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11
OP
OP
stevegr(1)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
οχι φιλε μου.δεν σου κανω πλακα!!! ξερεισ τι μαχη εδωσα με την κοπελα μου για να την πεισω να παμε??????
αστα..κλεισμενο εισιτηριο 2 μηνες περιπου πριν! δεν το πιστευω ουτε εγω ακομα... once in a lifetime ευκαρια για ελληνα!
πρωτη φορα πας να δεις wwe ζωντανα στην αμερικη ??? απο που εκλεισες εισητηριο??? τιμη ?  :think:
θα εισαι σιγουρα ενας απο τους λιγους ελληνες που θα πηγενουν να δουν ppv του wwe απο κοντα ! εγω τα βλεπω ζωντανα απο την οθονη του pc μου.  :(
ισως στην wrestlemania του 2013 παω εαν δεν δουλευω εκεινη την εποχη
 

teonyms

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
93
Like
22
Πόντοι
0
κοιτα ειμαι τυχερος γιατι η δικια μου ειναι ελληνοαμερικανα. κ κανονισαμε 2 εβδομαδες διακοπες στο...χωριο της! εγω το πρωτο πραγμα που εκανα μολισ κλεισαμε τα εισιτηρια κοιταξα στο site κ ειδα τα events. κ η απιστευτη τυχη μου εφερε το summerslam το σαββατο που θα ειμαι εκει. της το πεταξα για πλακα στην αρχη μιας που οταν το βλεπω εγω στο σπιτι εκεινη ξυνιζει λιγο την μουρη της. ομως της εξηγησα οτι ειναι μια ευκαιρια που δεν παρουσιαζεται σε εναν ελληνα και επισης οτι θα το κανουμε σαν μονοημερη εκδρομη στο la. εισιτηρια εκλεισα απο site που με οδηγησε το επισημο site. 150 $  μου κοστισε σε στην πρωτη σειρα ή δευτερη σειρα κερκιδας. σκεψου οτι αυτους που βλεπεις κοντα στο ρινγκ τους κοστιζει περιπου 400$!!!!  ανυπομονω φιλε. ξερω τι βλεπω ξερω τι ειναι αλλα οταν παρακολουθεις απο hogan κ σου παρουσιαζεται αυτη η ευκαιρια κ πας, νιωθω οτι ειναι ονειρο...(σε εισαγωγικα παιδια μην ορμηξετε...)
 

Le_Roi 1982

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Like
10
Πόντοι
1
  Μπραβο ρε τυπε,καλα να περασεις και περιμενουμε υλικο!!!  AJ MARRY ME!!!
 

teonyms

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
93
Like
22
Πόντοι
0
ευχαριστω leroi. θα τραβηξω φωτο ασταματητα και θα τις ανεβασω μολις γυρισω γιατι εκει δεν θα εχω tablet εκτος κ αν με το tablet prospauhsv apo ekei... το κακο ειναι οτι το δουλευει κ η κοπελα μου...
σκεφτομουν μηπως φτιαξω κανενα πλακατ μπας κ το δειξει... να εφτιαχνα ενα πλακατ bourdela.com?????? η δικια μου λετε να το εκτιμησει???????
 
OP
OP
stevegr(1)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
οντως εισαι πολυ τυχερος φιλε ! οταν γυρισεις ελλαδα,φτιαξε ενα θεμα στα αθλητικα για το summerslam 2012 και βαλε εκει τις φωτογραφιες σου !!! :grin: :cheesy: ;)
 

teonyms

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
93
Like
22
Πόντοι
0
ευχαριστω παιδια. ειμαι σιγουρος οτι θα περασω καλα. καταρχην τα εισιτηρια εχουν σχεδον ολα διατεθει.αλλα εχω μεγαλη περιεργεια να δω το κλιμα της ολης φασης. εννοειται οτι θα φτιαξω θεμα με το summerslam 2012. you cant see me....
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

κατσε περιμενε , μη φευγεις . να σε ρωτηξω .

μπορεις να μας δωσεις λιγο το κοστος αεροπορικα, εισητηρια, ξενοδοχειο .

ναχουμε μια ιδεα.

ευχαριστω.
 

teonyms

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
93
Like
22
Πόντοι
0
δυστυχως φιλε μου δεν μπορω να σε καλυψω απολυτα σε αυτα που μου ζητας. διοτι η κοπελα μου ειναι απο εκει οποτε υπαρχει σπιτι.αρα ενα εξοδο μεγαλο μειον...
τωρα αεροπορικα αστα..φαρμακειο. 1240Ε για los angeles πηγαινε ελα.
υπαρχουν κ φτηνοτερες λυσεις κατα 100 εως και 150 ευρω αλλα πρεπει να το κυνηγας κ ειναι απο εταιρειες με επι το πλειστον αρνητικα reviews. εμεισ κλεισαμε με swiss. ισως το μη χειρον βελτιστον...
τωρα τα εισιτηρια για το event ειναι περιπου 150$ με την απαραιτητη προυποθεση ομως να υπαρχει διευθυνση αμερικης γιατι ή υπαρχει εξτρα κοστος αποστολης εδω ή δεν γινεται. συγγνωμη αλλα δεν το θυμαμαι καλα αυτο.
το ταξιδι δεν γινεται αποκλειστικα για το wwe. ε αλοιμονο κιολας... απλως οταν κλεισαμε εισιτηρια περιπου 3 μηνες πριν, το θυμαμαι σαν τωρα, ειπα δεν κοιταω να δω που θα βρισκεται το event εκεινη την εβδομαδα...ε καταλαβαινεις οταν ειδα οτι ειναι στο la αρχισα το ψηστηρι! δεν μπορεισ να φανταστεις πως εκανα. η δικια μου με κοιταγε σαν χαζη...

προσπαθουσα να της εξηγησω πως το παρακολουθω απο μικρος απο wwf κ πως το να το πετυχω την μια και ισως μοναδικη φορα που θα βρεθω στην αμερικη ειναι κατι που δεν υπαρχει...καλα θα πηγαινα μονος μου αν δεν ηθελε αλλα ηθελα να την τραβηξω μπας και την κολλησω! ασε που θα δω κ το staples center που ειναι απιστευτο γηπεδο...

οτι θελεις και αν μπορω ευχαριστων να βοηθησω.
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

ok . μια χαρα. το κοβω κανα τριχιλιαρο. τεσπα . θα δουμε μεχρι τοτε.

ευχαριστω, νασαι καλα και τα λεμε , αματην επιστροφη.
 
OP
OP
stevegr(1)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
δυστυχως φιλε μου δεν μπορω να σε καλυψω απολυτα σε αυτα που μου ζητας. διοτι η κοπελα μου ειναι απο εκει οποτε υπαρχει σπιτι.αρα ενα εξοδο μεγαλο μειον...
τωρα αεροπορικα αστα..φαρμακειο. 1240Ε για los angeles πηγαινε ελα.
υπαρχουν κ φτηνοτερες λυσεις κατα 100 εως και 150 ευρω αλλα πρεπει να το κυνηγας κ ειναι απο εταιρειες με επι το πλειστον αρνητικα reviews. εμεισ κλεισαμε με swiss. ισως το μη χειρον βελτιστον...
τωρα τα εισιτηρια για το event ειναι περιπου 150$ με την απαραιτητη προυποθεση ομως να υπαρχει διευθυνση αμερικης γιατι ή υπαρχει εξτρα κοστος αποστολης εδω ή δεν γινεται. συγγνωμη αλλα δεν το θυμαμαι καλα αυτο.
το ταξιδι δεν γινεται αποκλειστικα για το wwe. ε αλοιμονο κιολας... απλως οταν κλεισαμε εισιτηρια περιπου 3 μηνες πριν, το θυμαμαι σαν τωρα, ειπα δεν κοιταω να δω που θα βρισκεται το event εκεινη την εβδομαδα...ε καταλαβαινεις οταν ειδα οτι ειναι στο la αρχισα το ψηστηρι! δεν μπορεισ να φανταστεις πως εκανα. η δικια μου με κοιταγε σαν χαζη...

προσπαθουσα να της εξηγησω πως το παρακολουθω απο μικρος απο wwf κ πως το να το πετυχω την μια και ισως μοναδικη φορα που θα βρεθω στην αμερικη ειναι κατι που δεν υπαρχει...καλα θα πηγαινα μονος μου αν δεν ηθελε αλλα ηθελα να την τραβηξω μπας και την κολλησω! ασε που θα δω κ το staples center που ειναι απιστευτο γηπεδο...

οτι θελεις και αν μπορω ευχαριστων να βοηθησω.
φιλε πολυ ακριβα τα εισητηρια !!! παλια που εψαχνα στο ιντερνετ απο περιεργεια ειχα βρει πολυ φτηνοτερα εισητηρια για ολη την αμερικη.μαλλον αργησες να κανεις κρατηση.
 
OP
OP
stevegr(1)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
δυστυχως φιλε μου δεν μπορω να σε καλυψω απολυτα σε αυτα που μου ζητας. διοτι η κοπελα μου ειναι απο εκει οποτε υπαρχει σπιτι.αρα ενα εξοδο μεγαλο μειον...
τωρα αεροπορικα αστα..φαρμακειο. 1240Ε για los angeles πηγαινε ελα.
υπαρχουν κ φτηνοτερες λυσεις κατα 100 εως και 150 ευρω αλλα πρεπει να το κυνηγας κ ειναι απο εταιρειες με επι το πλειστον αρνητικα reviews. εμεισ κλεισαμε με swiss. ισως το μη χειρον βελτιστον...
τωρα τα εισιτηρια για το event ειναι περιπου 150$ με την απαραιτητη προυποθεση ομως να υπαρχει διευθυνση αμερικης γιατι ή υπαρχει εξτρα κοστος αποστολης εδω ή δεν γινεται. συγγνωμη αλλα δεν το θυμαμαι καλα αυτο.
το ταξιδι δεν γινεται αποκλειστικα για το wwe. ε αλοιμονο κιολας... απλως οταν κλεισαμε εισιτηρια περιπου 3 μηνες πριν, το θυμαμαι σαν τωρα, ειπα δεν κοιταω να δω που θα βρισκεται το event εκεινη την εβδομαδα...ε καταλαβαινεις οταν ειδα οτι ειναι στο la αρχισα το ψηστηρι! δεν μπορεισ να φανταστεις πως εκανα. η δικια μου με κοιταγε σαν χαζη...

προσπαθουσα να της εξηγησω πως το παρακολουθω απο μικρος απο wwf κ πως το να το πετυχω την μια και ισως μοναδικη φορα που θα βρεθω στην αμερικη ειναι κατι που δεν υπαρχει...καλα θα πηγαινα μονος μου αν δεν ηθελε αλλα ηθελα να την τραβηξω μπας και την κολλησω! ασε που θα δω κ το staples center που ειναι απιστευτο γηπεδο...

οτι θελεις και αν μπορω ευχαριστων να βοηθησω.
ναι για τα μεγαλα events του wwe πρεπει να κανεις παντα κρατηση 2-3 μηνες πριν !! φευγουν τα εισητηρια πολυ γρηγορα ειδικα αυτα που ειναι κοντα στο ring.
 
OP
OP
stevegr(1)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
φιλε πριν αρκετους μηνες ειχα πετυχει πτηση πηγενε-ελα για los angeles στα 600 και κατι ευρω.
 
OP
OP
stevegr(1)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
απο το 2009 και μετα το summerslam διεξαγεται στο los angeles,στο Staples Center
 

teonyms

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
93
Like
22
Πόντοι
0
καλημερα παιδια. τα εισιτηρια ειναι κλεισμενα απο τισ 27 απριλιου...
πολλα εχουν αλλαξει παντως για τις πτησεις προσ αμερικη. πρεπει να σας πω οτι η δικια μου ταξιδευε συνηθως με lufthansa. μεχρι τον μαρτιο η lufthansa εκανε μονο μια σταση φρανκφουρτη ενω απο τα μεσα απριλιου 2 στασεις!!! ετσι ξαφνικα. μονο σε πολυ ακριβοτερα εισιτηρια εβρισκες μια σταση. ψαχναμε καθημερινα σχεδον απο τα χριστουγεννα κ τετοια τιμη δεν βρισκαμε. ισως δεν ξεραμε να ψαξουμε κ σωστα ή να βγηκαν καποια εισιτηρια κ φυσικα να τα χασαμε. βρισκαμε στα 1050 ή 1100 αλλα με us airlines που διαβασαμε αρνητικα reviews κ το αποφυγαμε. οσο για το wwe επισης κλεισαμε νωρις κ βεβαια οχι κοντα στο ρινγκ...πολλα τα λεφτα..κ μονο που θα ειμαι εκει βεβαια δεν χρειαζομαι τιποτα αλλο.ας ημουν κ πιο ψηλα. αλλα νομιζω οτι πετυχαμε καλη θεση. ε το κλεισαμε κ νωρις.μαιο κλεισαμε για event αυγουστου...ε ελεος...ανυπομονω να φυγω γενικως. παρασκευη πρωι πεταμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom