Νέα

West Rose cafe, bar & restaurant. Λ.Αθηνων 204

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα amjik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 375
  • Εμφανίσεις 84K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
Δηλαδή για να πηδήξεις μια μουνάρα με όλα τα παρελκόμενα θες κανά 100+ για το στούντιο( για ένα σκάρτο 20λεπτο) συν τα ξύδια που θα πίνεις βλέποντας τον dow να τον πίνει.
Προτιμώ καλύτερα αραχτός σπίτι ή σε ξενοδοχείο να κλείσω βίζιτα και με τα ρέστα να πάρω μασάζ.
Φάση κωλόμπαρο ''στα τρώω και δεν το παίρνεις χαμπάρι΄'' αλλά από τηγανίτα τίποτα.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.729
Κριτικές
8
Like
2.427
Πόντοι
506
Δηλαδή για να πηδήξεις μια μουνάρα με όλα τα παρελκόμενα θες κανά 100+ για το στούντιο( για ένα σκάρτο 20λεπτο) συν τα ξύδια που θα πίνεις βλέποντας τον dow να τον πίνει.
Προτιμώ καλύτερα αραχτός σπίτι ή σε ξενοδοχείο να κλείσω βίζιτα και με τα ρέστα να πάρω μασάζ.
Φάση κωλόμπαρο ''στα τρώω και δεν το παίρνεις χαμπάρι΄'' αλλά από τηγανίτα τίποτα.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Πριν μια δεκαετία alpha male θεωρούσε κανείς τον άντρα τον μάγκα που είχε αρχίδια στο παντελόνι και που ο λόγος του ήτανε σπαθί και συμβόλαιο. Ο άντρας που πιάνανε τα χέρια του και δεν ήταν αδερφή με ότι συνεπάγεται αυτό. Άντρες όπως οι πατεράδες μας ή οι παππούδες μας, καλοσυνάτοι και ευγενικοί άνθρωποι στην ζωή τους που όμως μασάγαν και τα σίδερα αν χρειαζόταν. Τώρα το alpha male είναι ο χαρτογιακάς τζουτζές goldenboy. Ωραία χρόνια ζούμε!!!
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.330
Κριτικές
37
Like
7.021
Πόντοι
3.446
Επιτέλους!πώς το πάθανε,ένα FFK μαγαζί και στην Ελλάδα!αργήσανε λίγο βέβαια,αλλά δεν πειράζει...ελπίζω μόνο να μην έχει τις συνηθισμένες μαλακίες που υπάρχουν εδώ στην Ελλάδα σε παρόμοια μαγαζιά και ο νοώ νοείτω.

καλά ηρέμησε!!!!!!! δεν έχει καμμία σχέση με φκκ! μη τρελλαθούμε!!!!!!!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
10
Πόντοι
16
Πριν μια δεκαετία alpha male θεωρούσε κανείς τον άντρα τον μάγκα που είχε αρχίδια στο παντελόνι και που ο λόγος του ήτανε σπαθί και συμβόλαιο. Ο άντρας που πιάνανε τα χέρια του και δεν ήταν αδερφή με ότι συνεπάγεται αυτό. Άντρες όπως οι πατεράδες μας ή οι παππούδες μας, καλοσυνάτοι και ευγενικοί άνθρωποι στην ζωή τους που όμως μασάγαν και τα σίδερα αν χρειαζόταν. Τώρα το alpha male είναι ο χαρτογιακάς τζουτζές goldenboy. Ωραία χρόνια ζούμε!!!

τα παντα σχετικα !
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
10
Πόντοι
16
Δηλαδή για να πηδήξεις μια μουνάρα με όλα τα παρελκόμενα θες κανά 100+ για το στούντιο( για ένα σκάρτο 20λεπτο) συν τα ξύδια που θα πίνεις βλέποντας τον dow να τον πίνει.
Προτιμώ καλύτερα αραχτός σπίτι ή σε ξενοδοχείο να κλείσω βίζιτα και με τα ρέστα να πάρω μασάζ.
Φάση κωλόμπαρο ''στα τρώω και δεν το παίρνεις χαμπάρι΄'' αλλά από τηγανίτα τίποτα.

εχουν δημοσιευσει τιμολογιακη πολιτικη τους ?

 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
10
Πόντοι
16
σχετικα με το νεο καταστημα θα ηθελα να αναφερθω οτι ακομη δεν γνωριζουμε λεπτομερειες

βεβαια αν κινηθει στα προτυπα του xbar σε τιμες και υπηρεσιες δεν θα καταστει προσιτο για τον πολυ κοσμο σε αυτες τις εποχες που διαβιωνουμε !
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
2
Like
5.543
Πόντοι
2.356
Πριν μια δεκαετία alpha male θεωρούσε κανείς τον άντρα τον μάγκα που είχε αρχίδια στο παντελόνι και που ο λόγος του ήτανε σπαθί και συμβόλαιο. Ο άντρας που πιάνανε τα χέρια του και δεν ήταν αδερφή με ότι συνεπάγεται αυτό. Άντρες όπως οι πατεράδες μας ή οι παππούδες μας, καλοσυνάτοι και ευγενικοί άνθρωποι στην ζωή τους που όμως μασάγαν και τα σίδερα αν χρειαζόταν. Τώρα το alpha male είναι ο χαρτογιακάς τζουτζές goldenboy. Ωραία χρόνια ζούμε!!!


Πλάκα πλάκα...δίκιο έχεις.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
κοίταξε φίλε μου καλώς ή κακώς ο  καθένας έχει τη γνώμη του και τα θέλω του. Εγώ αν και μένω αγιά βαρβάρα θα προτιμούσα να άνοιγε ένας φοβερός χώρος έξω από τη μαλακάσα ας πούμε με τοπ μουνιά με πισίνες σάουνες και δε συμμαζεύεται παρά η αντιγραφή του αμνέζια στην καβάλας!!!
Δεν θα διαφωνισω μαζι σου σε αυτο. Και εγω θα ηθελα ενα FFK στην Αθήνα αλλά ξερουμε οτι δεν προκειται να ανοιξει ποτέ.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.325
Κριτικές
16
Like
13.402
Πόντοι
5.577
σχετικα με το νεο καταστημα θα ηθελα να αναφερθω οτι ακομη δεν γνωριζουμε λεπτομερειες

βεβαια αν κινηθει στα προτυπα του xbar σε τιμες και υπηρεσιες δεν θα καταστει προσιτο για τον πολυ κοσμο σε αυτες τις εποχες που διαβιωνουμε !

το αντιθετο μαγκα, οσο αυξανει η φτωχια θα αυξανει ο τζιρος, δες τη Βραζιλια.

Το πραγμα εξηγειται και με την οικονομικη πραγματικοτητα. Οσοι βγαζουν πλεον λεφτα δεν επενδυουν σε εμπράγματες αξιες (σπιτια, αυτοκίνητα) λογω φορολογικης στοχοποιησης.
Θα τα χαλανε σε αδηλωτες δραστηριότητες όπως οι παραπανω  :fuck2:

 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
2
Like
5.543
Πόντοι
2.356
το αντιθετο μαγκα, οσο αυξανει η φτωχια θα αυξανει ο τζιρος, δες τη Βραζιλια.

Το πραγμα εξηγειται και με την οικονομικη πραγματικοτητα. Οσοι βγαζουν πλεον λεφτα δεν επενδυουν σε εμπράγματες αξιες (σπιτια, αυτοκίνητα) λογω φορολογικης στοχοποιησης.
Θα τα χαλανε σε αδηλωτες δραστηριότητες όπως οι παραπανω 
:fuck2:

Respect στον φίλο geoman, μεγάλη αλήθεια είπε.
 
OP
OP
amjik

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.569
Κριτικές
61
Like
39.324
Πόντοι
21.555

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
τις τουριστριες της θελουμε ομως  :cheesy:
 

nikos_poly1979

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
216
Κριτικές
4
Like
237
Πόντοι
1
Κανενα νεο για το εν λογω καταστημα?
 

giorgiodelafuentes

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
122
Κριτικές
8
Like
9
Πόντοι
1
Έχει μπει φωτεινή επιγραφή με το λογότυπο και τα τραπεζοκαθίσματα είναι ήδη μέσα και παρατεταγμένα, έτοιμα για "μάχες". Αυτά μόνο γνωρίζω, ότι πιάνει το μάτι περνώντας απ' έξω. Άλλο ουδέν...
 

The Panther

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
253
Like
36
Πόντοι
1
Έχει μπει φωτεινή επιγραφή με το λογότυπο και τα τραπεζοκαθίσματα είναι ήδη μέσα και παρατεταγμένα, έτοιμα για "μάχες". Αυτά μόνο γνωρίζω, ότι πιάνει το μάτι περνώντας απ' έξω. Άλλο ουδέν...
Που ακριβώς θα βρίσκεται το μπαρ;
 
OP
OP
amjik

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.569
Κριτικές
61
Like
39.324
Πόντοι
21.555
... Εντός όλίγων ήμερών φίλοι μου.

.. οί πληροφορίες μου λένε ότι....  ΔΕΝ ΘΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΘΟΥΜΕ !!
.. άπό πάσα άποψη ...
 

The Panther

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
253
Like
36
Πόντοι
1
... Εντός όλίγων ήμερών φίλοι μου.

.. οί πληροφορίες μου λένε ότι....  ΔΕΝ ΘΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΘΟΥΜΕ !!
.. άπό πάσα άποψη ...
Bar και από πάνω το mοtel και δίπλα το parking σε σχετικά κάλτ περιοχή.

Μου μύρισε ο αέρας του εκ πλατείας Βάθης πορνομέγαρου...  :)

URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom