Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 826K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τυπικός ελληνοπολωνικός γάμος.Butterfaces παντού αλλά έχεις την αίσθηση οτι θα γαμήσεις καλά.
Γενικά Πολωνία παίζει παντού αυτή η ερωτική ατμόσφαιρα,άμα σκάνε οι Πολωνέζες με τις μύτες το παίγνιο αποκτά άλλη διάσταση.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
θειο παρτα χαπια γιαβτο αλτχαιμερ κ υπνο
Ασε εξαρια εφταρια οχταρια κ λοιπες μακακιες
Κοιτα να πληρωσεις τις καρτες που ξετθναξες κ δεν μπορεις να πας πουθενα πλεον κι ασε τις ονειροφαντασιες περι υπερπεουλα κλπ
Στρώσε γιατι εισαι που εισαι ναυαγιο αν συνεχισεις ετσι θα σε παρουν με τα κουδούνια Ελλαδα κ Γερμανια

Μεθαύριο πάω Ντύσσελντορφ να ρίξω κανάν πούτσο στις νέες σπονσορέτς και σε μια εβδομάδα είμαι Κίεβο για νέα γούστα.
Γενικώς οι Βαλκανιόπουτσοι είναι ανίκητοι,απέραντη μανία γαμεύσεως.
Εδώ οι νέες σπονσορέτς πλησίον εντός Γερμανίας.

sWW599.jpg


chpFIg.jpg


z1acFA.jpg


gxEmmT.jpg


Τις άλλες του Κιέβου θα τις βγάλω με live φωτό.
Κάποιοι συμβατικοί νεόπουτσοι θα αναρωτιούνταν γιατί ταξιδεύεις 1000 χλμ αφού έχεις έτοιμο το υλικό δίπλα.
Είναι γιατί δεν καταλαβαίνουν το παίγνιο και την απόλυτη ανωτερότητα του Βαλκάνιου,αυτή την τρομακτική μας υπεροχή.
Γενικά απλώνουμε τα δίχτυα μας όπως η κομμουνιστική αράχνη.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Το τελευταίο διάστημα πέφτω θύμα αυτής της νέας ψυχοπάθειας των γυναικών! Σε μια καλή γαμηστικά σεζόν που όμως θα μπορούσε να είναι καλύτερη, βγαίνω έξω με γκομενάκια που μου μιλάνε για διάβασμα βιβλίων, λιώσιμο στη παραλία , καμιά διάθεση για εξερεύνηση του νησιού και δείχνουν να χαίρονται με τα ελάχιστα! Γαμήσια, ιδρώτες ,καπότες, σπέρματα δείχνουν να τα αποφεύγουν σαν κάτι πολύ κουραστικό...
Που θα πάει η κατάσταση? Υπάρχει αντίδοτο? Μας βρήκε άγνωστο και αχαρτογραφητο ΚΑΚΟ...
Μήπως ο Κμαν έχει κάπου δίκιο στα αντίμετρα κατά του μινιμαλισμού???  

Μυστη μου αυτο το καλοκαιρι εφερα ελλαδα μια ρωσιδα και μια βαλτικη. Με το που ξυπνουσαμε θελανε θαλασσα και βολτες
Εγινα σαν αραπης
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εδώ πολωνοουκρανικός γάμος.Γενικώς αυτά τα διασλαβικά μιξ έχουν βγάλει τρομερά αποτελέσματα με τη μορφή μούναρων που ακόμα απολαμβάνουμε.
Γενικά αν συναντήσεις τους γονείς δεν μπορείς να πιστέψεις πώς έβγαλαν τέτοια μουνάρα κόρη και η παράδοση συνεχίζεται.

 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Μεθαύριο πάω Ντύσσελντορφ να ρίξω κανάν πούτσο στις νέες σπονσορέτς και σε μια εβδομάδα είμαι Κίεβο για νέα γούστα.
Γενικώς οι Βαλκανιόπουτσοι είναι ανίκητοι,απέραντη μανία γαμεύσεως.
Εδώ οι νέες σπονσορέτς πλησίον εντός Γερμανίας.

sWW599.jpg


chpFIg.jpg


z1acFA.jpg


gxEmmT.jpg


Τις άλλες του Κιέβου θα τις βγάλω με live φωτό.
Κάποιοι συμβατικοί νεόπουτσοι θα αναρωτιούνταν γιατί ταξιδεύεις 1000 χλμ αφού έχεις έτοιμο το υλικό δίπλα.
Είναι γιατί δεν καταλαβαίνουν το παίγνιο και την απόλυτη ανωτερότητα του Βαλκάνιου,αυτή την τρομακτική μας υπεροχή.
Γενικά απλώνουμε τα δίχτυα μας όπως η κομμουνιστική αράχνη.
κατσε στα αυγα σου πριν φαληρισεις εντελως  και εισαι εκτος απο ναυαγιο πυγμαιος αραφλος γοης κλπ
Γινεις κ πεμητας στα γεραματα
Μαζεψου κι ασε το γιου τιουμπ ολη μερα
Θα σε κλαινε οι ρεγγες
 

Επισκέπτης
Τελος θα ηθελα να πω οτι εγω με 1,80+ οριακα επαιζα μπαλα.Αν καποιος ειναι 1,80- θα χασει τον χρονο του.Δεν ειδα εμφανισημο Πολωνο κατω του 1,85 και ουτε εστω και μετρια Πολωνεζα κατω απο 1,70+

Αυτες οι αληθειες να λεγονται. Ουτε Ελλαδα δε γαμας με αυτο το υψος πλεον. Προτιμουν να το δωσουν σε εναν ψηλο τουριστα.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Τελος θα ηθελα να πω οτι εγω με 1,80+ οριακα επαιζα μπαλα.Αν καποιος ειναι 1,80- θα χασει τον χρονο του.Δεν ειδα εμφανισημο Πολωνο κατω του 1,85 και ουτε εστω και μετρια Πολωνεζα κατω απο 1,70+

Αυτες οι αληθειες να λεγονται. Ουτε Ελλαδα δε γαμας με αυτο το υψος πλεον. Προτιμουν να το δωσουν σε εναν ψηλο τουριστα.
Στην Κίνα σου αυξάνουν το ύψος 2 με 3 πόντους με εγχείρηση και ενέσεις στα πόδια, κοστίζει πολύ έχω μάθει, εχθές είδα έναν κοντό μαλλιά με μια σχετικά εμφάνισημη κοπελα χέρι χέρι, μην τα βλέπεις όλα αρνητικά
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Στην Κίνα σου αυξάνουν το ύψος 2 με 3 πόντους με εγχείρηση και ενέσεις στα πόδια, κοστίζει πολύ έχω μάθει, εχθές είδα έναν κοντό μαλλιά με μια σχετικά εμφάνισημη κοπελα χέρι χέρι, μην τα βλέπεις όλα αρνητικά
α χα χα χα χα..
που ησουν εσυ κρυμμενος???
μην ακους μαλακιες ολοι οι αρχιγαμιαδες του πλανητη,κοντοι ηταν-ειναι..
μεγας αλεξανδρος..
μεγας ναπολεων..
πουτιν..
ροδολφος βαλεντινο..
χαμφρευ μπογκαρτ..
στηβ μακ κουην..
τομ κρουζ..
αλ πατσινο..
ρομπερτο μπενινι..
μεχρι κ ο νανος ντανι ντε βιτο,εχει πηδηξει οσες ολοι μαζι εμεις..
ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ Η ΛΙΣΤΑ..

MIND GAME λεγεται το παιγνιον κ ειναι για τυπους κουλ κ κυριως εφυεις..
ΕΣΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΤΥΧΗ,ΟΠΟΤΕ ΕΙΤΕ ΤΡΑΒΗΧΤΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΙΝΕΖΟΥΣ ΠΡΟΚΡΟΥΣΤΕΣ,ΕΙΤΕ ΟΧΙ,ΠΑΛΙ ΑΓΑΜΗΤΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ..
ΑΣΤΟ..
ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ..

ΥΓ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΩΝ ΑΝΩΤΕΡΩ..
1,80 ΧΩΡΙΣ ΔΙΠΛΟΤΑΚΟΥΝΑ ΕΙΜΑΙ..
 

Επισκέπτης
Στην Κίνα σου αυξάνουν το ύψος 2 με 3 πόντους με εγχείρηση και ενέσεις στα πόδια, κοστίζει πολύ έχω μάθει, εχθές είδα έναν κοντό μαλλιά με μια σχετικά εμφάνισημη κοπελα χέρι χέρι, μην τα βλέπεις όλα αρνητικά
το παιδι σου λεει πηγε Πολωνια και ειδε τι παιζει. Γιατι να πει ψεμματα;
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
α χα χα χα χα..
που ησουν εσυ κρυμμενος???
μην ακους μαλακιες ολοι οι αρχιγαμιαδες του πλανητη,κοντοι ηταν-ειναι..
μεγας αλεξανδρος..
μεγας ναπολεων..
πουτιν..
ροδολφος βαλεντινο..
χαμφρευ μπογκαρτ..
στηβ μακ κουην..
τομ κρουζ..
αλ πατσινο..
ρομπερτο μπενινι..
μεχρι κ ο νανος ντανι ντε βιτο,εχει πηδηξει οσες ολοι μαζι εμεις..
ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ Η ΛΙΣΤΑ..

MIND GAME λεγεται το παιγνιον κ ειναι για τυπους κουλ κ κυριως εφυεις..
ΕΣΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΤΥΧΗ,ΟΠΟΤΕ ΕΙΤΕ ΤΡΑΒΗΧΤΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΙΝΕΖΟΥΣ ΠΡΟΚΡΟΥΣΤΕΣ,ΕΙΤΕ ΟΧΙ,ΠΑΛΙ ΑΓΑΜΗΤΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ..
ΑΣΤΟ..
ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ..

ΥΓ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΩΝ ΑΝΩΤΕΡΩ..
1,80 ΧΩΡΙΣ ΔΙΠΛΟΤΑΚΟΥΝΑ ΕΙΜΑΙ..
Τον πουτιν ξέχασες
 

HornyGuy4

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2018
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Τελος θα ηθελα να πω οτι εγω με 1,80+ οριακα επαιζα μπαλα.Αν καποιος ειναι 1,80- θα χασει τον χρονο του.Δεν ειδα εμφανισημο Πολωνο κατω του 1,85 και ουτε εστω και μετρια Πολωνεζα κατω απο 1,70+

Αυτες οι αληθειες να λεγονται. Ουτε Ελλαδα δε γαμας με αυτο το υψος πλεον. Προτιμουν να το δωσουν σε εναν ψηλο τουριστα.
Τυπε δε πιστευω να εννοεις οτι το υψος ειναι το μονο που μετράει σε μια γυναικα.
Η ευφυΐα ειναι το σημαντικότερο fyi.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.328
Πόντοι
3.936
κατσε στα αυγα σου πριν φαληρισεις εντελως  και εισαι εκτος απο ναυαγιο πυγμαιος αραφλος γοης κλπ
Γινεις κ πεμητας στα γεραματα
Μαζεψου κι ασε το γιου τιουμπ ολη μερα
Θα σε κλαινε οι ρεγγες
Στο κύκνειο άσμα παιιντί και τρέχει να προλάβει την νιότη.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πολωνέζα σπονσορέτ που ζητάει 800 ευρώ τη συνάντηση.

s0HIQY.jpg


pDl9Lb.jpg


xvuHsP.jpg


Οι Πολωνέζες διαθέτουν εκ φύσεως βέβαια τα πυραλυλικά οβουζιακά υπερόπλα και αποδίδουν θεικό μπούκι αλλά και πάλι τέτοιες τιμές δε δικαιολογούνται.Μιλάμε για τρελό ανταγωνισμό.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Γενικά στο σπονσοριλίκι με 200 ευρώ τη μέρα βρίσκεις εφτάρι το πολύ Πολωνία.Π.χ.

jeRSjz.jpg


Για ατόφια οχτάρια και πάνω μόνο Ρωσία,Ουκρανία,Λευκορρωσία αλλά μιλάμε για 500 ευρώ και άνω ημερησίως αλλιώς δεν είναι τίποτα διαθέσιμο σε οχτάρι,μιλώντας για λευκές και Ευρώπη πάντα.
Μιλάμε πάντα για ηλεκτρονικό σπονσοριλίκι,επί του εδάφους τα πράγματα αλλάζουν αλλά πρέπει να είσαι δραστήριος να χώνεσαι,να έχεις παρουσία,να παίρνεις ρίσκα,να κινείσαι υπό πίεση χρόνου κτλ.
Ο live κάμακας τρώει τον ηλεκτρονικό σε όλα τα επίπεδα αλλά πρέπει να είναι πραγματικά καλός και να κινείσαι στην κόψη του ξυραφιού,δε συγχωρούνται λάθη.Οι πιο πολλοί λιποψυχούν στο live και επιλέγουν το πιο άνετο αλλά πιο ακριβό και προβλεπέ ηλεκτρονικό.
Στο ηλεκτρονικό καμάκι πρέπει να συναγωνιστείς σε παγκόσμιο επίπεδο γιατί έχει άπειρους καυλωμένους δυτικούς άντρες και πολλές προσφορές.Οπότε πρέπει να κάνεις πολύ καλή προσφορά ή να πείσεις με κάποιον τρόπο τη γκόμενα οτι είσαι ανώτερος Βαλκάνιος αρχίδουλας και πρέπει να σε πιπώσει σε dt για να μη χάσει την ευκαιρία.
Πρέπει κάπως να πουλήσεις ακριβά τον εαυτό σου ή να είσαι ιδανικός κάμακας στο live.Τα έχουμε γράψει πολλές φορές,παίζει συνδυασμός ιδιοτήτων.Οι γκόμενες δεν κάνουν εκπτώσεις πάνε για το καλύτερο,το όνειρο της βαλκανικής ψωλής.
Απλά όλοι πάνε να πουλήσουν την ψωλή τους όσο ακριβότερα γίνεται,ο βλάκας Εβραίος ή ο Αμερικανός ή ο συνήθης Αραψ οπότε πρέπει να βγεις έξω και να τους δείξεις ποιος είναι ο άρχων.Δεν είναι παίγνιο για λιπόψυχους αφού λειτουργείς στο διεθνή ανταγωνισμό και έχεις να αντιμετωπίσεις το παγκόσμιο καυλί για τα λίγα αξιόλογα αμουνιά.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ο roosh το έκλεισε πλέον το φόρουμ για το travel και το game και πλέον αφήνει να μιλάνε μόνο για σχέσεις και γάμους.
Μάλιστα αν δεν είσαι μέλος δεν έχεις πια πρόσβαση στα παλιά θέματα του φόρουμ στο travel.Τι μαλάκας.
Θέλει να εξαφανίσει ό,τι έχουμε γράψει για να βοηθάμε τον κόσμο να γαμάει.
Ευτυχώς έχω ακόμα πρόσβαση και θα σώσω το θησαυρό του Greek kamaki.

''NEW RULES: Casual sex and hooking up can no longer be discussed on the forum''


Κοιτάξτε τώρα με τι γελοιότητες ασχολούνται πλέον.

Cold ass showers


O roosh την είδε πατριάρχης και βαφτίζει τα μέλη του επισκόπους,αρχιμανδρίτες κτλ.Εχουν βαρέσει σασί για τα καλά.


Το πρώην καμάκι σε πνευματικές αναζητήσεις.

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
ΚαΟ roosh το έκλεισε πλέον το φόρουμ για το travel και το game και πλέον αφήνει να μιλάνε μόνο για σχέσεις και γάμους.
Μάλιστα αν δεν είσαι μέλος δεν έχεις πια πρόσβαση στα παλιά θέματα του φόρουμ στο travel.Τι μαλάκας.
Θέλει να εξαφανίσει ό,τι έχουμε γράψει για να βοηθάμε τον κόσμο να γαμάει.
Ευτυχώς έχω ακόμα πρόσβαση και θα σώσω το θησαυρό του Greek kamaki.

Ναι,το είδα κι εγώ.Τί έπαθε αυτός ρε;Πάει σε εκκλησίες,φωτογραφίζει πουλιά,παράτησε εντελώς και την εμφάνισή του και μοιάζει σαν ζητιάνος.Σε λίγο μάλλον θα ανακοινώσει ότι έγινε  :effemine:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Η επιστροφη του ασωτου υιου,
και του απολλωλοτος προβατου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom