Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 827K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ρε παιδια θα μπορω μεχρι και 3-4 βραδια ανα βδομαδα να κοιμαμαι εκει αν θελω.
Επισης εννοειται οτι κατι εχω απο κοννε αλλα ειναι απλα γκομενακια που μιλαω στο ιντερνετ!
Εννοουσα φασεις και οδηγιες για συγκεκριμενα μερη και πανεπιστιμια που γινονται τα παρτιες που λεει ο φιλτατος kman

Πόζναν στα κλαμπ Czekolada,Cuba Libre και 22 δεν υπάρχει περίπτωση να μην βγάλεις γκόμενα.Παίζουν και καλά MILF στο Bee Jays δίπλα στο 22.Εγώ κάθε φορά που πάω για διήμερο βγάζω και άλλη γκόμενα.Αμα σπρώξεις και λίγο ρευστό είναι πολύ εύκολα.Ο ανταγωνισμός είναι εντελώς γελοίος μόνο η Ουκρανία μπορεί κάπως να συγκριθεί και πάλι δε βλέπεις τις φάσεις και τα hook ups τα βράδυα που βλέπεις στην Πολωνία.Οι Πολωνοί πολύ τυχεροί άμα δεις πώς είναι και με τι γκόμενες κυκλοφορούνε θα πάθεις κατάθλιψη.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μαρτυριο το τρενο ειδικα εγω που δεν ειμαι συνηθισμενος σε τοσο μεγαλες διαδρομες.

Εγώ κάνω 11 ώρες να πάω και 11 να γυρίσω και μερικές φορές πάω μόνο για μια νύχτα.Αλλά αξίζει τον κόπο.Δηλαδή είναι τόσο ωραία που δε συγκρίνεται με τίποτα.Η Γερμανία αξίζει μόνο αν μένεις στις μεγάλες πόλεις(Βερολίνο,Φρανκφούρτη,Μόναχο).Ο λόγος που αυτές οι πόλεις αξίζουν είναι γιατί είναι τίγκα στις Ανατολικές και οι Γερμανοί δεν τις θέλουν.(θεωρείται ξεφτίλα για το Γερμανό να έχει Πολωνέζα ή Ρωσίδα γκόμενα(.Οπότε τραβιούνται με Τούρκους,Αραβες,Αράπηδες ακόμα και με Ινδούς και Πάκηδες.Εχω χάσει τη μπάλλα.Να ποστάρω φωτό από Γερμανία με τους τύπους που κυκλοφοράνε τις Πολωνέζες θα σας πέσουν τα αρχίδια.
Ημουνα στο κλαμπ το Σάββατο και ένας άθλιος μαύρος πήγαινε για one night stand με άρτι αφιχθείσα Πολωνέζα.Νομίζω ο Ελληναράς πρέπει να κάνει την αντεπίθεση με τη σάρισσα να τρυπήσει τα πλήθη του μπλοκ.
 

NickoYavek

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2014
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστουμε Kman για τις προτασεις! θα τις δοκιμασω καποια στιγμη αλλα προς το παρον θα παω προς Warsaw λογω μιας γκομενας οποτε αν εχεις απο κει καμια ιδεα...
11 ωρες αυθημερον ε?Σε παραδεχομαι πραγματικα! Η πηγη της νεοτητας και της περιπετειας!Μου δινεις κουραγιο!
Οσο για τους Γερμανους ενταξει...τι να πει κανεις...Καλοι μαλακες τελικα  :grin:
 

dim78

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2014
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
προσωπικά δεν πέρασα καθόλου καλά Βαρσοβία...φτηνή πόλη οκ, τέλεια ξενοδοχεία με τιμές της πλάκας αλλά μέχρι εκεί. Προσωπικό γούστο βέβαια. Οι γυναίκες όχι κάτι το φοβερό. Η πόλη φαίνεται ότι ανοικοδομήθηκε μετά τον πόλεμο και η προσπάθεια να φτιάξουν μια παλιά πόλη δεν πέτυχε. Απο μαγαζιά για τσάρκα πολύ μέτρια πράγματα και παντού να στη φέρει ο ταξιτζής, ο νταβάς κοκ. Τα μεγάλα σπιτάκια είναι 3-4, εκεί εμφανίζονται πολλές γκόμενες, οι περισσότερες μέτριες, που κυνηγούν αρχικά να σε χρεώσουν υπερβολικά για το ποτό τους και μετά ξεπέτα. Ταξιτζής μας σούφρωσε κινητό, πήγαμε στην αστυνομία αλλά δεν έγινε τίποτα. Φαγητό πολύ μέτριο. Αυτό που θα έλεγα ότι αξίζει είναι να νοικιάσετε αμάξι και να πάτε Αουσβιτς και αν σας κάνει κέφι να γυρίσετε πιο μικρές πόλεις. Εχω γυρίσει όλη την ανατολική Ευρώπη, για μένα το τοπ ηταν και θα είναι πάντα η Πράγα. Καθε φορά που πηγαίνω και κάτι καινούργιο κάνω.
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
προσωπικά δεν πέρασα καθόλου καλά Βαρσοβία...φτηνή πόλη οκ, τέλεια ξενοδοχεία με τιμές της πλάκας αλλά μέχρι εκεί. Προσωπικό γούστο βέβαια. Οι γυναίκες όχι κάτι το φοβερό. Η πόλη φαίνεται ότι ανοικοδομήθηκε μετά τον πόλεμο και η προσπάθεια να φτιάξουν μια παλιά πόλη δεν πέτυχε. Απο μαγαζιά για τσάρκα πολύ μέτρια πράγματα και παντού να στη φέρει ο ταξιτζής, ο νταβάς κοκ. Τα μεγάλα σπιτάκια είναι 3-4, εκεί εμφανίζονται πολλές γκόμενες, οι περισσότερες μέτριες, που κυνηγούν αρχικά να σε χρεώσουν υπερβολικά για το ποτό τους και μετά ξεπέτα. Ταξιτζής μας σούφρωσε κινητό, πήγαμε στην αστυνομία αλλά δεν έγινε τίποτα. Φαγητό πολύ μέτριο. Αυτό που θα έλεγα ότι αξίζει είναι να νοικιάσετε αμάξι και να πάτε Αουσβιτς και αν σας κάνει κέφι να γυρίσετε πιο μικρές πόλεις. Εχω γυρίσει όλη την ανατολική Ευρώπη, για μένα το τοπ ηταν και θα είναι πάντα η Πράγα. Καθε φορά που πηγαίνω και κάτι καινούργιο κάνω.
:S :S :S :S :S
 

geo65

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
664
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
6
προσωπικά δεν πέρασα καθόλου καλά Βαρσοβία...φτηνή πόλη οκ, τέλεια ξενοδοχεία με τιμές της πλάκας αλλά μέχρι εκεί. Προσωπικό γούστο βέβαια. Οι γυναίκες όχι κάτι το φοβερό. Η πόλη φαίνεται ότι ανοικοδομήθηκε μετά τον πόλεμο και η προσπάθεια να φτιάξουν μια παλιά πόλη δεν πέτυχε. Απο μαγαζιά για τσάρκα πολύ μέτρια πράγματα και παντού να στη φέρει ο ταξιτζής, ο νταβάς κοκ. Τα μεγάλα σπιτάκια είναι 3-4, εκεί εμφανίζονται πολλές γκόμενες, οι περισσότερες μέτριες, που κυνηγούν αρχικά να σε χρεώσουν υπερβολικά για το ποτό τους και μετά ξεπέτα. Ταξιτζής μας σούφρωσε κινητό, πήγαμε στην αστυνομία αλλά δεν έγινε τίποτα. Φαγητό πολύ μέτριο. Αυτό που θα έλεγα ότι αξίζει είναι να νοικιάσετε αμάξι και να πάτε Αουσβιτς και αν σας κάνει κέφι να γυρίσετε πιο μικρές πόλεις. Εχω γυρίσει όλη την ανατολική Ευρώπη, για μένα το τοπ ηταν και θα είναι πάντα η Πράγα. Καθε φορά που πηγαίνω και κάτι καινούργιο κάνω.
Μάλλον σε λάθος στέκια πήγες φίλε!!!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Ρε παιδια θα μπορω μεχρι και 3-4 βραδια ανα βδομαδα να κοιμαμαι εκει αν θελω.
Επισης εννοειται οτι κατι εχω απο κοννε αλλα ειναι απλα γκομενακια που μιλαω στο ιντερνετ!
Εννοουσα φασεις και οδηγιες για συγκεκριμενα μερη και πανεπιστιμια που γινονται τα παρτιες που λεει ο φιλτατος kman

Τυπε τι ηλικια εχεις? Τα παρτυ των πανεπιστημιων ειναι κλειστη φαση. Μονο μεταξυ τους νταραβεριζονται. Τι να πας να κανει ξεκαρφωτος εκει περα? Θα σε κοιτανε με μισο ματι, ειδικα αν εισαι και λιγο μεγαλυτερος
 

NickoYavek

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2014
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Τυπε τι ηλικια εχεις? Τα παρτυ των πανεπιστημιων ειναι κλειστη φαση. Μονο μεταξυ τους νταραβεριζονται. Τι να πας να κανει ξεκαρφωτος εκει περα? Θα σε κοιτανε με μισο ματι, ειδικα αν εισαι και λιγο μεγαλυτερος

Πιτσιρικας ειμαι ρε φιλε αλλα φοιτητης τσεχια  :)
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Πιτσιρικας ειμαι ρε φιλε αλλα φοιτητης τσεχια  :)

Μια χαρα εισαι τοτε ρε φιλε εκει ;) Επικεντρωσου εκει περα μη χανεις τον καιρο σου και την ενεργεια σου για αλλου. Αν ειναι να κανεις κανα ταξιδακι απο περιεργεια να δεις πως ειναι οκ.
 

NickoYavek

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2014
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Ε ναι εννοειται.Δεν ειμαι και πολυ καιρο εδω εξαλου...Απλα εχω παρατηρησει οτι υπαρχει θεμα με την γλωσσα.Ελαχιστοι μιλανε Αγγλικα! Οποτε αυτο επηρρεαζει και την επαφη με τις ντοπιες αρκετα.
Πολωνια ηθελα να δω τι παιζει γιατι ακουω οτι ξεσκιζονται αβερτα χωρις πολλα προσχηματα!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Ε ναι εννοειται.Δεν ειμαι και πολυ καιρο εδω εξαλου...Απλα εχω παρατηρησει οτι υπαρχει θεμα με την γλωσσα.Ελαχιστοι μιλανε Αγγλικα! Οποτε αυτο επηρρεαζει και την επαφη με τις ντοπιες αρκετα.
Πολωνια ηθελα να δω τι παιζει γιατι ακουω οτι ξεσκιζονται αβερτα χωρις πολλα προσχηματα!

Που το ακους ρε παληκαρι αυτο?  :headbang: Στο CNN  :helpplea:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Στα ποστ του Kman λιγο πιο πανω :)

Εγραψε πουθενα ο κμαν οτι "ξεσκιζονται χωρις προσχηματα". τεσπα το να γνωριζεις πολωνη και να γαμησεις το ιδιο βραδυ ειναι πιο πιθανο στην Ελλαδα παρα στην Πολωνια. Και φυσικα καταλαβαινεις οτι ειναι πολυ δυσκολο να συμβει στην Ελλαδα. Θα γνωρισεις, θα χορεψεις θα μαλακιστεις, αλλα θα μεινεις με το πουλι στο χερι.
Αν θες να ερθεις στην Πολωνια, για να φας πιερογκι, να πιεις βοντκα και να τραβηξεις μαλακια βλεποντας τις γκομενες στα κλαμπ ελα. Η αν εχεις κανα κονε μεσω νετ. Αν ειναι να ερθεις για να γαμησεις σε μια βραδια, κατσε νομιζω Τσεχια που προφανως θα το κανεις πιο ευκολα. Μια χαρα εισαι εκει
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
ευχαριστουμε Kman για τις προτασεις! θα τις δοκιμασω καποια στιγμη αλλα προς το παρον θα παω προς Warsaw λογω μιας γκομενας οποτε αν εχεις απο κει καμια ιδεα...
11 ωρες αυθημερον ε?Σε παραδεχομαι πραγματικα! Η πηγη της νεοτητας και της περιπετειας!Μου δινεις κουραγιο!
Οσο για τους Γερμανους ενταξει...τι να πει κανεις...Καλοι μαλακες τελικα  :grin:

Ποια νεότητα;Σχεδόν 40 χρονών είμαι.Την τελευταία φορά είχα ιλίγγους από τα ταξίδια και τα αλλεπάλληλα ξενύχτια.Αλλά και πάλι αξίζει.Οταν ήμουν 25 μπορούσα να κάνω και 15ωρα ταξίδια και μετά να ξενυχτάω στα κλαμπ.Οταν μεγαλώνεις τα φτύνεις κάπως.
 

NickoYavek

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2014
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Εγραψε πουθενα ο κμαν οτι "ξεσκιζονται χωρις προσχηματα". τεσπα το να γνωριζεις πολωνη και να γαμησεις το ιδιο βραδυ ειναι πιο πιθανο στην Ελλαδα παρα στην Πολωνια. Και φυσικα καταλαβαινεις οτι ειναι πολυ δυσκολο να συμβει στην Ελλαδα. Θα γνωρισεις, θα χορεψεις θα μαλακιστεις, αλλα θα μεινεις με το πουλι στο χερι.
Αν θες να ερθεις στην Πολωνια, για να φας πιερογκι, να πιεις βοντκα και να τραβηξεις μαλακια βλεποντας τις γκομενες στα κλαμπ ελα. Η αν εχεις κανα κονε μεσω νετ. Αν ειναι να ερθεις για να γαμησεις σε μια βραδια, κατσε νομιζω Τσεχια που προφανως θα το κανεις πιο ευκολα. Μια χαρα εισαι εκει

απλα πηρα σαν παραδειγμα αυτο το ποστ και ελεγα μηπως ειναι τοσο χυμα πραγματι τα πραγματα
Η Πολωνία γενικώς δεν είναι γνωστή.Μόνο οι καργιόληδες Ισπανοί και Πορτογάλοι φοιτητές του Erasmus την ξέρουνε που πάνε να ξεπουτσιαστούν και οι πάκηδες.Αφού σκέψου υπάρχουν Πολωνέζες groupies των φοιτητών Erasmus πηδιούνται με όποιον κάτσει.
Εχω και φωτό με τους συνδυασμούς μερικοί είναι να φρίξετε.Ο Ελληνας παραείναι ωραίος σε σχέση με αυτό που επιλέγει η Πολωνέζα.

Καλα στην Ελλαδα δεν το ψαχνω καν το θεμα. Πιστευω παντως οτι η καλυτερη λυση ειναι μεσω ιντερνετ. Εχω ηδη κανει ακρες με 2 πωλωνες αλλα γενικα πολυ μαλακισμενες. Καβλαντιζουν πολυ αλλα κωλυσιεργουν οταν ειναι να γινει απο κοντα κατι!
 

NickoYavek

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2014
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Ποια νεότητα;Σχεδόν 40 χρονών είμαι.Την τελευταία φορά είχα ιλίγγους από τα ταξίδια και τα αλλεπάλληλα ξενύχτια.Αλλά και πάλι αξίζει.Οταν ήμουν 25 μπορούσα να κάνω και 15ωρα ταξίδια και μετά να ξενυχτάω στα κλαμπ.Οταν μεγαλώνεις τα φτύνεις κάπως.

Σιγουρα οσο μεγαλωνεις γινσαι και πιο ιδιοτροπος και ευαισθητος  :grin:
Αλλα και εγω σαν πιτσιρικας ειμαι αρκετα καλομαθημενος...ακομα και το 3ωρο στο λεωφορειο με εκνευριζει αφανταστα!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πιτσιρικας ειμαι ρε φιλε αλλα φοιτητης τσεχια  :)

Σε σχέση με Τσεχία λίγο κατώτερες γκόμενες εμφανισιακά(ειδικά στο πρόσωπο τελείως βλαχόφατσες με απλοικά πρόσωπα) αλλά σώμα σπαθί όπως οι Τσέχες και λίγο πιο λεπτές ακόμα στο μέσο όρο.Με τίποτα όμως δε θα δεις τα μοντέλα που βλέπεις στην Τσεχία.
Η νυχτερινή ζωή πολύ ανώτερη από την Τσεχία καμία σχέση τα κλαμπ όλα γεμάτα και κάθε μέρα.Μουνί άφθονο.
Από Τσεχία αξίζει να έρθεις αν σου αρέσουν τα κλαμπ και θες να πηδάς πολλές μέτριες αντί για λίγες μουνάρες.Οι τιμές είναι περίπου όπως στην Τσεχία με τα ξενοδοχεία και τα εστιατόρια λίγο πιο ακριβά.
Τους Τσέχους τους θεωρούν κάπως μαλάκες τoυς αποκαλούν Pepiczki.Οχι οτι οι Τσέχοι έχουν πολύ καλύτερη γνώμη για τους Πολωνούς εκτός από τους Μοραβούς της Οστράβα που τους συμπαθούν.
Επίσης οι Πολωνέζες είναι μεγάλες ρουφήχτρες πίνουν πολύ περισσότερο από τις Τσέχες το έχουν στο αίμα τους.Πιο πολλές λεσβίες έχει όμως Τσεχία.Βυζιά διαθέτουν και οι δύο χώρες τιτανικών διαστάσεων.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
απλα πηρα σαν παραδειγμα αυτο το ποστ και ελεγα μηπως ειναι τοσο χυμα πραγματι τα πραγματα
Καλα στην Ελλαδα δεν το ψαχνω καν το θεμα. Πιστευω παντως οτι η καλυτερη λυση ειναι μεσω ιντερνετ. Εχω ηδη κανει ακρες με 2 πωλωνες αλλα γενικα πολυ μαλακισμενες. Καβλαντιζουν πολυ αλλα κωλυσιεργουν οταν ειναι να γινει απο κοντα κατι!

Ετσι ακριβως ειναι. Πολυ μπλα μπλα πολυ κλο κλο και απο τηγανιτα... Πρεπει να ξερεις λιγο την ψυχολογια τους. Μπορεις να γνωρισεις αλλα θα σου πρηξει λιγο τα @@ για να  :knockinb:. Θα σε πρηξουν με τα ψυχολογικα τους τις ευαισθησιες τους και κατι μαλακιες. Μπορει τελευταια στιγμη να σου ξεφουρνισουν μια απιστευτη μαλακια και να σε στειλουν. Γενικα ειναι καπως σπασικλακια. Αλλα το καλο ειναι πως μπορεις ανετα να παιζεις με πολλες ταυτοχρονια επειδη υπαρχουν πολλες διαθεσιμες και μπορεις να βρεις και να γνωρισεις ευκολα. Να γαμησεις κατευθειαν οχι.
Για αυτο αξιζουν αμα μενεις στη χωρα, και φυσικα να μιλας και τη γλωσσα. Γιατι ενα 80 % περιπου δε μιλαει αγγλικα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
απλα πηρα σαν παραδειγμα αυτο το ποστ και ελεγα μηπως ειναι τοσο χυμα πραγματι τα πραγματα
Καλα στην Ελλαδα δεν το ψαχνω καν το θεμα. Πιστευω παντως οτι η καλυτερη λυση ειναι μεσω ιντερνετ. Εχω ηδη κανει ακρες με 2 πωλωνες αλλα γενικα πολυ μαλακισμενες. Καβλαντιζουν πολυ αλλα κωλυσιεργουν οταν ειναι να γινει απο κοντα κατι!

Με το ίντερνετ μην την ψάχνεις.Τα μόνα καλά site είναι στα πολωνικά.Η Πολωνία αξίζει να πας επιτόπου για το club game.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom