Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 825K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.222
Like
15.876
Πόντοι
3.656
Πόσες είναι οι καλές που λες;
Έχω πάει αρκετές φορές Λονδίνο και στο μετρό και στο δρόμο δε βλέπονται οι Αγγλίδες.
Στο μετρό και στο δρόμο .... λίγες οι αγγλίδες ....

Σε μαγαζιά με καλά γυναικεία ψώνια ... χάρβεϋ νίκολς ... στη μποντ στρητ και στη ντοβερ
(όχι χάροουντς και βέβαια όχι οξφορντ που πάνε ελληναράδες και κύπριοι ).

Άπειρες μοντελέ αγγλίδες .... σαν τις καλύτερες 5-10 που θα δεις εδώ αν κάτσεις 5 ώρες για καφέ στο κολωνάκι ...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.739
Like
3.582
Πόντοι
1.706
ευτυχως που γραφεις νομιζεις....οι σκωτσεζες τυπε απλα δεν υπαρχουν ,οτι καλυτερο στον πλανητη ,καμια σχεση με τις βρωμοαγγλιδες αν εχεις κατι τετοιο στο μυαλο...οι ελβετιδες παλι αλλο ανεκδοτο, δεν ηξερα οτι υπαρχουν γυναικες στην ελβετια γεννημενες εκει ,παντα ειχα την εντυπωση οτι αυτος ο ξενερωτος λαος αναπαραγεται με αερογαμια και παιδια του σωληνα ...οποτε αν υπαρχουν και εχεις δει μαλλον σωστα νομιζεις για αυτες!
Κοίτα γούστα είναι αυτά!!
Λόγο πού έμενα στό Λονδίνο 4 χρόνια σέ γαμάτη περιοχή, οι Βρετανίδες δέν είναι τής αρεσκείας μου!!
Καί Σκωτσέζες γνώρισα αρκετές ούτε αυτές μού άρεσαν. Είναι άς πούμε εμφανισιακά οι επαρχιώτισσες τής Βρετανίας.
Οσο γιά τίς Ελβετίδες μού μοιάζουν σάν άσχημες Γερμανίδες. Δέν ξέρω τί παίζει μέ αυτές αλλά...ούτε νά τίς βλέπω δέν θέλω!!
-Σίγουρα προτιμήσεις είναι αυτές καί γούστα, τί νά πώ- :dunno:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.327
Πόντοι
3.936
Εχουν υπερβολική ενέργεια και διάθεση οπου ενας ευρωπαίος κλαταρει
Δεν ειναι η ενεργεια.. απλα οπως λεει και μια παροιμια: τωρα που βρεθηκε παπας ας θαψουμε 5-6. Με την εννοια οτι τωρα που βρεθηκε κινητο atm θελει τα παντα η κυρια γιατι μετα θα πεσει λορδα και 4 τοιχοι.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.363
Πόντοι
456
H Λιθουανή είναι θεόμουρλη αλλά πολύ δυνατό μπούκι και αξιοπρεπές γλυφοκώλι.Της υποσχέθηκα να την πάω θάλασσα αλλά η Γλυφάδα πέφτει μακριά.Πρέπει να βρω και καμιά καλή ψαροταβέρνα,γουστάρει ψαρικά.Γενικά ντερλίκωσε σήμερα καλά,το ελληνικό φαί κάνει θαύματα.
Καλές οι Βαλτικές αλλά κάπως ψυχρόαιμες και ρομποτικές.Σαφώς πιο θερμές οι Σλάβες.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
H Λιθουανή είναι θεόμουρλη αλλά πολύ δυνατό μπούκι και αξιοπρεπές γλυφοκώλι.Της υποσχέθηκα να την πάω θάλασσα αλλά η Γλυφάδα πέφτει μακριά.Πρέπει να βρω και καμιά καλή ψαροταβέρνα,γουστάρει ψαρικά.Γενικά ντερλίκωσε σήμερα καλά,το ελληνικό φαί κάνει θαύματα.
Καλές οι Βαλτικές αλλά κάπως ψυχρόαιμες και ρομποτικές.Σαφώς πιο θερμές οι Σλάβες.
Bαλε καμμια φωτο απο λιθουανη..
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.739
Like
3.582
Πόντοι
1.706
H Λιθουανή είναι θεόμουρλη αλλά πολύ δυνατό μπούκι και αξιοπρεπές γλυφοκώλι.Της υποσχέθηκα να την πάω θάλασσα αλλά η Γλυφάδα πέφτει μακριά.Πρέπει να βρω και καμιά καλή ψαροταβέρνα,γουστάρει ψαρικά.Γενικά ντερλίκωσε σήμερα καλά,το ελληνικό φαί κάνει θαύματα.
Καλές οι Βαλτικές αλλά κάπως ψυχρόαιμες και ρομποτικές.Σαφώς πιο θερμές οι Σλάβες.
Τί πάει νά πεί είναι ψυχρές οι Λιθουανές ?
Είχα γκόμενα Λιθουανή 1 χρόνο, άν είναι θερμός ο άνδρας μία χαρά είναι οι μούνες αυτές!!
Καί πολύ έξυπνες γιά γκόμενες, μέ επίπεδο καί καλλιεργημένες κοπέλες ως επί το πλείστον.
Εχώ τίς καλύτερες εντυπώσεις...από τίς Λιθουανές!! :sunglasses:
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.363
Πόντοι
456
Bαλε καμμια φωτο απο λιθουανη..

Θα βάλω όταν φύγει.
Βασικά άμα έχεις καλομάθει με τις Σλάβες σε απογοητεύουν οι υπόλοιπες.Τα μεγαλύτερα προβλήματα με τις Σλάβες είναι με τις Ρωσίδες.Εχω τσακωθεί με όλες τις Ρωσίδες,δεν υπάρχει αυτό.Και είναι πάντα οι ίδιοι λόγοι,κάνουν του κεφαλιού τους.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.363
Πόντοι
456
Εδω αθηνα την εχεις?ποσο θα κατσει?

Δύο μέρες ακόμα.Καλή είναι αλλά κάπως psycho.Θα της προτείνω τριολέ με Πολωνέζα μάλλον θα δεχτεί.
Η νέα γενιά έχουν ξεφύγει.Τα τριολέ,τα γλυφοκώλια τα έχουν για πασατέμπο.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.345
Like
10.853
Πόντοι
3.556
Δύο μέρες ακόμα.Καλή είναι αλλά κάπως psycho.Θα της προτείνω τριολέ με Πολωνέζα μάλλον θα δεχτεί.
Η νέα γενιά έχουν ξεφύγει.Τα τριολέ,τα γλυφοκώλια τα έχουν για πασατέμπο.

Και η αλλη που σου ειχε κανει τη μπινια παλια εδω Αθηνα Λιθουανη δεν ηταν;
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.363
Πόντοι
456
Και η αλλη που σου ειχε κανει τη μπινια παλια εδω Αθηνα Λιθουανη δεν ηταν;

Λευκορρωσίδα.Οι Λευκορρωσίδες καλές είναι γενικώς,βολικές και σου κάθονται μουνάρες.Είναι όμως πολύ υπολογίστριες.Κάπως δεν τις χωνεύω λόγω χαρακτήρα.Πολύ μισθοφόροι κι έτσι.
Η Βαρσοβία είναι τίγκα στις Λευκορρωσίδες,είναι η καλύτερη ευκαιρία να γαμήσεις κάτι καλό.Βαρσοβία λόγω οικονομικής ανάπτυξης έχει κυριαρχήσει στην ανατολική Ευρώπη,είναι γεμάτη Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες,Βαλτικές.Μόνο Τσέχες δε βρίσκεις και Ρωσίδες.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.345
Like
10.853
Πόντοι
3.556
Λευκορρωσίδα.Οι Λευκορρωσίδες καλές είναι γενικώς,βολικές και σου κάθονται μουνάρες.Είναι όμως πολύ υπολογίστριες.Κάπως δεν τις χωνεύω λόγω χαρακτήρα.Πολύ μισθοφόροι κι έτσι.
Η Βαρσοβία είναι τίγκα στις Λευκορρωσίδες,είναι η καλύτερη ευκαιρία να γαμήσεις κάτι καλό.Βαρσοβία λόγω οικονομικής ανάπτυξης έχει κυριαρχήσει στην ανατολική Ευρώπη,είναι γεμάτη Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες,Βαλτικές.Μόνο Τσέχες δε βρίσκεις και Ρωσίδες.

Οι Λευκορωσιδες απ οτι διαβαζα, εχουν το καθαροτερο σλαβικο DNA απο βιολογικης αποψης
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.363
Πόντοι
456
Οι Λευκορωσιδες απ οτι διαβαζα, εχουν το καθαροτερο σλαβικο DNA απο βιολογικης αποψης

Η μία απο τις δύο που είχα τώρα Βαρσοβία είχε την απόλυτη σλαβόφατσα.Πιο Σλάβα δε γίνεται.Μιλάμε για όλα τα χαρακτηριστικά by the book.Της λέω δε μοιάζεις για Πολωνέζα ούτε για Ρωσίδα,είσαι κάτι ενδιάμεσο,μου λέει η μαμά μου είναι Πολωνέζα ο πατέρας μου Λευκορρώσος.Τα πολωνικά τα μιλάει τέλεια εννοείται χωρίς προφορά.Γενικά Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες το δουλεύουν πολύ καλά το πολωνικό,μαθαίνουν πολύ γρήγορα.Μετά κάνουν μπίζνες με Russian speakers.
Αυτή μου είπε οτι τις Πολωνέζες τις ξεχωρίζει αμέσως από τις Λευκορρωσίδες και τις Ουκρανέζες,με μια ματιά.Για τους Πολωνούς άντρες έχουν πολύ χαμηλή γνώμη,θεωρούν οτι οι Ρώσοι είναι πιο ωραίοι.Και πιο γενναιόδωροι φυσικά.
Οταν της είπα οτι Γερμανία τα ζευγάρια μοιράζονται το λογαριασμό στα ραντεβού και πληρώνει ο καθένας τα δικά του φρίκαρε τελείως.Λέει δεν πρόκειται να πατήσω σε αυτή τη χώρα.

Μου εξήγησε οτι οι Ουκρανέζες είναι σε όλα κατώτερες απο τις Λευκορρωσίδες,υπερτερούν μόνο στα βυζιά.
Η ατμόσφαιρα λέει Βαρσοβία,Μινσκ,Μόσχα είναι ακριβώς ίδια τη νύχτα.Γενικά Πολωνία της φαίνονταν όλα οικεία,ίδια κουλτούρα και συνήθειες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.693
Like
2.735
Πόντοι
456
Τί πάει νά πεί είναι ψυχρές οι Λιθουανές ?
Είχα γκόμενα Λιθουανή 1 χρόνο, άν είναι θερμός ο άνδρας μία χαρά είναι οι μούνες αυτές!!
Καί πολύ έξυπνες γιά γκόμενες, μέ επίπεδο καί καλλιεργημένες κοπέλες ως επί το πλείστον.
Εχώ τίς καλύτερες εντυπώσεις...από τίς Λιθουανές!! :sunglasses:
Ε τώρα συγκρίνεις λιθουανες με ελλεινιδες και Κύπριες?τι πολιτισμό μπορεί να έχει μια ελλεινιδα και τι καλλιέργεια?ούτε αγγλικά δε μιλάνε οι ελλεινες γίδες!!οι ξένες γενικά έχουν ανώτερο πολιτισμικό επίπεδο από ελλεινιδες και κυπριες
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.739
Like
3.582
Πόντοι
1.706
Ε τώρα συγκρίνεις λιθουανες με ελλεινιδες και Κύπριες?τι πολιτισμό μπορεί να έχει μια ελλεινιδα και τι καλλιέργεια?ούτε αγγλικά δε μιλάνε οι ελλεινες γίδες!!οι ξένες γενικά έχουν ανώτερο πολιτισμικό επίπεδο από ελλεινιδες και κυπριες
Καλά αυτός βρήκε κανένα πορνίδιο τής πούτσας, καί έβγαλε πόρισμα...γιά τίς Λιθουανές!!
Δέν είμαστε μέ τά καλά μας. Οσοι λένε τέτοια πράγματα, δέν έχουν έχουν σχέση μέ σοβαρές καί ωραίες γκόμενες.
Μόνο τίποτα γκόμενες τού κώλου, αυτό καταλαβαίνω!! :think:
 

don korleone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
43
Like
2.165
Πόντοι
440
Ε τώρα συγκρίνεις λιθουανες με ελλεινιδες και Κύπριες?τι πολιτισμό μπορεί να έχει μια ελλεινιδα και τι καλλιέργεια?ούτε αγγλικά δε μιλάνε οι ελλεινες γίδες!!οι ξένες γενικά έχουν ανώτερο πολιτισμικό επίπεδο από ελλεινιδες και κυπριες
Ρε τράβα πίσω στο Φιέρι να πούμε και άσε τις ελεεινίδες για μας...
Άμα δε σταυρώνεις ελληνίδα γκόμενα, έστω και μέτρια, δεν έχεις καμία τύχη με Σλάβες.
Οπότε κοίτα να βρεις καμία τηγανοκέφαλη με χαλκομανίες και νύχια, μπας και καταφέρεις να αδειάζεις το σαυράκι σου.

Δεν έχω μιλήσει ποτέ σε Αλβανό έτσι, αλλά εσύ μλκ μου έχεις σοβαρό πρόβλημα..

Επίσης ρε αχρείο σκύβαλο, όλοι oι πατριώτες ξέρουν τεχνικά επαγγέλματα και κονομάνε και συ δεν έμαθες καμία τέχνη, εκτός του να την παίζεις, και σκέφτεσαι καριέρα σεκιουριτά?

Ρε και Φιέρι να πας, σκατά θα σου φαίνονται ολα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.222
Like
15.876
Πόντοι
3.656
Ε τώρα συγκρίνεις λιθουανες με ελλεινιδες και Κύπριες?τι πολιτισμό μπορεί να έχει μια ελλεινιδα και τι καλλιέργεια?ούτε αγγλικά δε μιλάνε οι ελλεινες γίδες!!οι ξένες γενικά έχουν ανώτερο πολιτισμικό επίπεδο από ελλεινιδες και κυπριες

Ο ακροατής σνομπάρει τις θεές του Κμαν !
Αυτός θα ξέρει από ταγάρια και μέταλλα που ακούνε μουσική από τα βινύλια που μαζεύει.
Σουρεαλισμός.

Σαν να σνόμπαραν η ρόζα λούξενμπουργκ και η σιμόν ντε μπουβουάρ
csm_Rosa-Luxemburg_Reg_3665-90_Neg._7666_9db580191a.png
1709591628666.jpeg



Τη λάνα τάρνερ και την εντί λαμάρ ...

1709591685471.jpeg
hedy_lamarr.jpg
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.716
Κριτικές
15
Like
11.354
Πόντοι
3.846
Ρε τράβα πίσω στο Φιέρι να πούμε και άσε τις ελεεινίδες για μας...
Άμα δε σταυρώνεις ελληνίδα γκόμενα, έστω και μέτρια, δεν έχεις καμία τύχη με Σλάβες.
Οπότε κοίτα να βρεις καμία τηγανοκέφαλη με χαλκομανίες και νύχια, μπας και καταφέρεις να αδειάζεις το σαυράκι σου.

Δεν έχω μιλήσει ποτέ σε Αλβανό έτσι, αλλά εσύ μλκ μου έχεις σοβαρό πρόβλημα..

Επίσης ρε αχρείο σκύβαλο, όλοι oι πατριώτες ξέρουν τεχνικά επαγγέλματα και κονομάνε και συ δεν έμαθες καμία τέχνη, εκτός του να την παίζεις, και σκέφτεσαι καριέρα σεκιουριτά?

Ρε και Φιέρι να πας, σκατά θα σου φαίνονται ολα.
Μα είναι τόσο ζώο ο συγκεκριμένος που ακόμα και σεκιούριτι δεν μπορεί να δουλέψει.
Μετά του φταίνε οι τεμπέληδες Έλληνες και οι χάλια Ελληνίδες.
Και μιλάει και για Κυπραιες ο άχρηστος που παίζει να μην έχει δει στη ζωή του.
Εδώ έγραφε παλιότερα ότι έβλεπε Ρωσίδες στο Μενίδι. Μεγάλο τούβλο, υπαναπτυκτος, μάλλον αποτέλεσμα αιμομιξίας, δεν εξηγείται αλλιώς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom