Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 832K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Κμαν, πρεπει να αναλυσεις γιατι ειναι πολωνικος?!
Εχω καταλαβει την διαφορα των ουκρανιδων με πολωνες, μπρος και πισω σε γενικες γραμμες. Ομως στο μαθημα πορνο γεωγραφιας, με μπερδευει ο μαγυαρικος κωλος.
Με λιγα λογια, γιατι αυτος ο κωλος ειναι πολωνικος και οχι ουγγρικος? Ποια η διαφορα? Ποιο το κρισιμο σημειο διαφοροποιησης?

Για τον ίδιο λόγο που και αυτός ο κώλος είναι πολωνικός.

7dCAMW.jpg


Δεν είναι δυνατόν να μην ξεχωρίζεις ένα μεγαλοπρεπή πολωνικό κώλο.Είναι ο κορυφαίος κώλος στο σλαβικό σύμπαν μπροστά του οι ανατολικότεροι επίπεδοι και στρογγυλοί κώλοι χάνουν κάθε σημασία.

 

c79t

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2017
Μηνύματα
377
Like
170
Πόντοι
1
Από ανέβασμα Πολωνέζας στο instagram
τίτλος "sztuka obslugi penisa" = η τέχνη της υπηρεσίας του πέους
σημείωση  "mam i ja" = "Το έχω"
μετάφραση από google translate

Τα λόγια είναι περιττά...τελευταία βρήκε αγόρι και έπιασε δουλειά χωρίς ίχνος ντροπής!

Όσοι ξέρουν την γλώσσα ας το μεταφράσουν σωστά

25 χρονών 1.75 ύψος βυζί 5άρι αδύνατη και πολύ καλό μοντέλο με αρκετές χιλιάδες followers

 

Συνημμένα

  • (8).jpg
    (8).jpg
    234,5 KB · Εμφανίσεις: 60
  • (7).jpg
    (7).jpg
    280,8 KB · Εμφανίσεις: 49

c79t

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2017
Μηνύματα
377
Like
170
Πόντοι
1
Πολωνέζες στη Ρόδο.



Άρε οι συνάδελφοι περνάνε καλά!
Εγώ πέρασα το καλοκαίρι από Ρόδο και φωτογράφισα Ρωσίδα από Αγ.Πετρούπολη. Υψος ίδιο με εμένα 1.81 έβαλε και τα 15ποντα και σάστισα...όπως και όλοι οι γύρω. Πρώτη φορά ένιωσα πολύ κοντός!
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
ΚΜΑΝ εγω πιστευω οτι κανεις υπεκφυγες! Η ερωτηση σου ειναι παγιδα! οπως μια αλλη φορα που εριξες το δολωμα με το τιντερ, οτι και καλα δεν εχει πουτανες μεσα και μετα ανακαλεσες. Μεσα μεσα πετας φουμο στους ακολουθους, να δεις πιο ψαρι θα τσιμπισει!
Ηταν ερωτηση παγιδα, για τους κωλους η δεν θελεις να αποκαλυψεις επαγγελματικα μυστικα, της μαγυαρικης πεδιαδας
!

Οι παρακατω κωλοι γιατι να μην ειναι πολωνικοι? ουτε σφραγιδα βοκτας εχουν, ουτε διαβατηριο!

Εγω πως θα τους καταλαβω μεσα στο σκοταδι?





δουλεμενος

[quote author=Kman2 notid=89405
link=topic=47942.msg8301314#msg8301314 date=1524601141]Δεν είναι δυνατόν να μην ξεχωρίζεις ένα μεγαλοπρεπή πολωνικό κώλο.Είναι ο κορυφαίος κώλος στο σλαβικό σύμπαν μπροστά του οι ανατολικότεροι επίπεδοι και στρογγυλοί κώλοι χάνουν κάθε σημασία.[/quote]Σημερα ειδα ενα ρουμανικο κωλο, στεγνο, επιπεδο, μεσα σε παντελονι.(μπλιαχ) Ομως ασε τα ανατολικα. Εαν παμε πιο κεντροευρωπαικα, Ουρμπαν.ικα τι γινεται? ειχαμε καμια προσμιξη ντι.εν.ει παλιοτερα, πως επηρεασε την διαφοροποιηση?
Επιπλεον τι γινεται με τους βορειο?σερβικους κωλους και τους μαγυαρικους? Εδω σε θελω μαστορα, στα μεγαλα ερωτηματα των αδαων!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τυπικοί πολωνικοί κώλοι.Γενικά έχουν αυτό το πρόστυχο λαικό λουκ.Καυλώνεις αμέσως.


 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εδώ μερικές ακόμα πολωνικές κωλάρες και βυζάρες.Αυτό είναι το κλίμα στα πολωνικά πάρτυ.


 

sp1988

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γενικότερα αξίζει η επίσκεψη στη Βαρσοβία (και στο σύνολο της χώρας) αφού έχει πολλά αξιοθέατα και όντως όμορφες γυναίκες, οι οποίες με τον κατάλληλο τρόπο είναι προσβάσιμες, αλλά ρεαλιστικά δεν είναι όπως πριν 5-6 χρόνια. Η οικονομία τους έχεις μια περίεργη σταδιακή άνοδο, προσελκύει αλλοδαπούς εργαζομένους αλλά τα κόστη ζωής ανεβούν. Έχω πάει αρκετές φορές αφού η κοπέλα μου είναι από εκεί (η γνωριμία μας έγινε εδώ στην Ελλάδα μέσω κοινού φίλου που είχαν έρθει ομαδικώς για τουρισμό)και γενικά δεν μπορώ να πω πολλά για το καμάκι εκεί αλλά σίγουρα μπορώ να πω ότι γενικότερα παίζουν και έχουν σχετικά χαλαρή διάθεση με την κατάλληλη προσέγγιση.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Γενικότερα αξίζει η επίσκεψη στη Βαρσοβία (και στο σύνολο της χώρας) αφού έχει πολλά αξιοθέατα και όντως όμορφες γυναίκες, οι οποίες με τον κατάλληλο τρόπο είναι προσβάσιμες, αλλά ρεαλιστικά δεν είναι όπως πριν 5-6 χρόνια. Η οικονομία τους έχεις μια περίεργη σταδιακή άνοδο, προσελκύει αλλοδαπούς εργαζομένους αλλά τα κόστη ζωής ανεβούν. Έχω πάει αρκετές φορές αφού η κοπέλα μου είναι από εκεί (η γνωριμία μας έγινε εδώ στην Ελλάδα μέσω κοινού φίλου που είχαν έρθει ομαδικώς για τουρισμό)και γενικά δεν μπορώ να πω πολλά για το καμάκι εκεί αλλά σίγουρα μπορώ να πω ότι γενικότερα παίζουν και έχουν σχετικά χαλαρή διάθεση με την κατάλληλη προσέγγιση.

Αυτο μου θυμίζει οταν κάποτε διναμε πανελλήνιες και εσκαγαν τα καναλια απεξω και ρώταγαν "ηταν ευκολα τα θέματα?"? και απαντουσε το παλικάρι..Για καποιον που είχε διαβάσει ναι ηταν εύκολα εγω δεν είχα προετοιμαστει όμως..
Έτσι και εδω θεωρώ πως είναι εύκολο το καμακι και προσεγγισιμες αλλα εγω δεν κανω οταν παω!!
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Αυτο μου θυμίζει οταν κάποτε διναμε πανελλήνιες και εσκαγαν τα καναλια απεξω και ρώταγαν "ηταν ευκολα τα θέματα?"? και απαντουσε το παλικάρι..Για καποιον που είχε διαβάσει ναι ηταν εύκολα εγω δεν είχα προετοιμαστει όμως..
Έτσι και εδω θεωρώ πως είναι εύκολο το καμακι και προσεγγισιμες αλλα εγω δεν κανω οταν παω!!
Εσύ τύπε είσαι περίπτωση. Πολωνία που παλιά ήταν πιο εύκολα δεν γάμησες και στην Ουκρανία γαμας. Μάλλον δεν το χες το καμακι τότε.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εσύ τύπε είσαι περίπτωση. Πολωνία που παλιά ήταν πιο εύκολα δεν γάμησες και στην Ουκρανία γαμας. Μάλλον δεν το χες το καμακι τότε.

Πολωνία παντα ήταν εύκολα.Θυμάμαι έψαχνα Τσεχες στην Ελλάδα και κατεληγα πάντα να γαμαω Πολωνες.Αλλο που ανεβηκαν τελευταία οικονομικά.
Και τώρα εχω γκομενες Πολωνεζες είναι οι ευκολοτερες στην ΕΕ.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Εσύ τύπε είσαι περίπτωση. Πολωνία που παλιά ήταν πιο εύκολα δεν γάμησες και στην Ουκρανία γαμας. Μάλλον δεν το χες το καμακι τότε.

Πολωνία δεν έιπα πως δε γάμησα εννοείται πως γαμούσα και για αυτό πήγαινα συνέχεια..Φυσικά πηδούσα ΜΕΤΡΙΟΤΗΤΕΣ όπως έχω γράψει επανελλειμένα. Μετά όμως που η χώρα κάηκε εννοείται πως σταμάτησα να παταώ γιατί δεν άξιζε να παλεύεις για εξάρια ανάμεσα σε χιλίαδες μόνιμους ξένους κατοίκους που ανέβαζαν την αξία της κάθε μπαζόλας.

Απλά ή δέχεσαι την πραγματικότητα και προχωράς ή προσκολλάς στο παρελθόν. Απλά δώστε καμιά αξιόπιστη πληρόφορία που πήγατε πρόσφατα, τι παλέψατε, τι καταφέρατε κλπ να δούμε αν αξίζει..Δεν βλέπω πέρα απο γενικότητες να γράφει κανεις τίποτα. Εγω ήμουν πριν 7 μηνες και τα είδα ακόμα πιο σκατά απο παλιά Βαρσοβία, Γκτάνσκ και Σόποτ.
 

sp1988

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για τη χιουμοριστική απάντηση φίλτατε και είναι αρκετά ακριβής αφού όταν πηγαίνω δε δύναμαι να ασχοληθώ με το γνωστό θαλάσσιο σπόρ του καμακιού αλλά έχω φίλους που πήγαμε μαζί και ασχολήθηκαν επί τούτου. Στο τελευταίο μου ταξίδι προ 5 μηνών, το οποίο ήταν ομαδικό με δύο φίλους μου (οσονούπω ο ένας εξ αυτών μελλοντικός κουμπάρος μου), οι οποίοι σε διάφορα πάρτυ της περιόδου (ήταν Χριστούγεννα - Πρωτοχρονιά) είχαν την ευκαιρία να κάνουν παιχνίδι τόσο με φίλες της δικής μου όσο και με άσχετες χωρίς όμως τα αποτελέσματα να είναι άκρως ικανοποιητικά αλλά τουλάχιστον ήταν καλά. Έχεις τεράστιο δίκιο στην οπτική σου πλευρά και συγγνώμη αν θεωρητικά λειτούργησε το σχόλιο μου σαν τουριστικός οδηγός.

Την Καλημέρα μου σε όλους
 

c79t

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2017
Μηνύματα
377
Like
170
Πόντοι
1
Τέλη Μαΐου πάω Poznan. Πρώτη φορά Πολωνία για ΠΣΚ. Θα μείνω στην παλιά πόλη σε ξενοδοχείο 500μ από Czekolada και το mall που είναι εκεί δίπλα.  Προετοιμασία δεν έχω κάνει τίποτα γιατί απ’ ότι λέτε δεν χρησιμοποιούν και πολύ το Internet. Αξίζει να δοκιμάσω μέσω tinder ή είναι χαμένα λεφτά; Ο χρόνος είναι ελάχιστος για πρώτη φορά βέβαια. Πάω εκεί γιατί βρήκα εισιτήρια με 60€ αφού άργησα να κλείσω για Κρακοβία τα οποία έχουν πάει πάνω από 250€! Διάβασα και 100 σελίδες πίσω ‘καλά’ λόγια οπότε…

Πριν 2 εβδομάδες πήγε η αδελφή μου με τον δικό της Βαρσοβία – Κρακοβία. Πάνω στην κουβέντα τώρα που γύρισαν μου λέει ‘’ ρε συ τι γίνεται από γυναίκες εκεί; Έπαθα πλάκα έχε χάρη που ήμουν με την αδερφή σου… πολύ προσεγγίσιμες μου φάνηκαν…’’ ο άνθρωπος βέβαια δεν έχει καμία ιδέα από Πολωνέζες ούτε από bou-αναλύσεις… χαχα του λέω ξέρω, ξέρω…

Από ντύσιμο τι είναι αποδεκτό; αρκεί Τζήν και μπλουζάκι ή καλό παντελόνι με μπλουζάκι ή πουκάμισο. Αν και έχω διαβάσει ότι όλα παίζουν από απλό έως κοστούμι.
Σημεία για φαί η ενδιαφέροντος στην πόλη;  
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τέλη Μαΐου πάω Poznan. Πρώτη φορά Πολωνία για ΠΣΚ. Θα μείνω στην παλιά πόλη σε ξενοδοχείο 500μ από Czekolada και το mall που είναι εκεί δίπλα.  Προετοιμασία δεν έχω κάνει τίποτα γιατί απ’ ότι λέτε δεν χρησιμοποιούν και πολύ το Internet. Αξίζει να δοκιμάσω μέσω tinder ή είναι χαμένα λεφτά; Ο χρόνος είναι ελάχιστος για πρώτη φορά βέβαια. Πάω εκεί γιατί βρήκα εισιτήρια με 60€ αφού άργησα να κλείσω για Κρακοβία τα οποία έχουν πάει πάνω από 250€! Διάβασα και 100 σελίδες πίσω ‘καλά’ λόγια οπότε…

Πριν 2 εβδομάδες πήγε η αδελφή μου με τον δικό της Βαρσοβία – Κρακοβία. Πάνω στην κουβέντα τώρα που γύρισαν μου λέει ‘’ ρε συ τι γίνεται από γυναίκες εκεί; Έπαθα πλάκα έχε χάρη που ήμουν με την αδερφή σου… πολύ προσεγγίσιμες μου φάνηκαν…’’ ο άνθρωπος βέβαια δεν έχει καμία ιδέα από Πολωνέζες ούτε από bou-αναλύσεις… χαχα του λέω ξέρω, ξέρω…

Από ντύσιμο τι είναι αποδεκτό; αρκεί Τζήν και μπλουζάκι ή καλό παντελόνι με μπλουζάκι ή πουκάμισο. Αν και έχω διαβάσει ότι όλα παίζουν από απλό έως κοστούμι.
Σημεία για φαί η ενδιαφέροντος στην πόλη;  

Κλαμπ που πρέπει να πας είναι το 22,το Pascha,το Czekolada και το Cuba Libre.Επισης το Slodownia.
Χοντρικά:Czekolada πιπινομαγαζο,φοιτητομαγαζο,πολλά φοιτητικά πάρτυ,εξαιρετική ποιότητα.
22:Μεγαλύτερες ηλικίες,95% Πολωνοί,τριώροφο,πολύ παίγνιο σε όλους τους ορόφους αλλά και σκληρές απορρίψεις.Παιζουν και σπονσορέτς.
Cuba Libre:Πάνε οι ξένοι και οι Πολωνέζες που θέλουν να πηδηχτουν με ξένους.Δεν πληρώνεις είσοδο και γίνεται το αδιαχώρητο.
Pascha:Πιο κυριλέ με μοντελοειδεις.Διωροφο.Πολυ καμάκι στην πάνω πίστα από Αραπηδες.
Slodowia.Πιο κλασσικό πολωνικό με εξαιρετική ποιότητα αλλά πιο ψηλομυτες γκόμενες.
Δηλαδή σε ποιότητα Pascha>Slodownia>Czekolada>22>Cuba Libre.
Σε ευκολία για φόρτωμα Cuba Libre>22>Czekolada>Slodownia>Pascha.
Είναι όλα κοντά στην κεντρική πλατεία σε απόσταση 100 μέτρων το ένα από το αλλο οπότε μπορείς να πας σε όλα.

Για φαγητό στάνταρ είναι το Browaria που έχει αυτοσχέδια μπύρα,πολύ καλή.Ειναι πολύ καλό και για να φέρνεις γκόμενες.Επίσης μου άρεσε ένα αμερικανικό με στέκια στην κεντρική πλατεία το Whiskey on the jar.Ειναι όλα στην κεντρική πλατεία Stary Rynek οπότε κάθεσαι όπου έχει περισσότερο κόσμο.

Για ντύσιμο αρκεί το απλό ντύσιμο δε χρειάζεται τίποτα εξεζητημένο.Οι Πολωνέζες κοιτάζουν πολύ το σώμα,πρέπει να είσαι γυμνασμένος.Επισης να ντύνεσαι κάπως πιο μοδάτα από τους Πολωνούς για να ξεχωρίζεις.Παλια οι Πολωνοί ντύνονται εντελώς χάλια και είχαν όλοι στρατιωτικό κούρεμα.Τωρα έχουν βελτιωθεί κάπως λόγω του ξένου ανταγωνισμού.
Η είσοδος στα κλαμπ είναι πάμφθηνα και τα ποτά σχετικά φτηνά.
Να κάνεις γνωριμίες πανεύκολο και οι Πολωνέζες είναι νεροφίδες,πίνουν αβέρτα και είναι επιρρεπείς στα one night stands.Φαση με γλωσσοφιλα,μπαλαμουτι κανεις σίγουρα, 100%.Αν θα κατσουν τελικα εξαρταται από πολλούς παράγοντες.Θα έχεις και την τύχη του πρωταρη.
Πριν πας στα κλαμπ μπορείς να δοκιμάσεις τα ποταδικα  Pijalna.Εχει δύο μεγάλα στην κεντρική πλατεία που μαζεύουν μουνίτσες.
Το απόγευμα γνωρίζεις πανεύκολα γκόμενες στα καφέ της παλιάς πόλης και το πρωί στα Starbucks στο Stary Browar.Επισης στο μωλ City Handlowy στο σιδηροδρομικό σταθμό έχει πολύ μουνί.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εδώ διαγωνισμός Mis Polski και Μις Lodz.Γενικά οι Πολωνέζες δεν ντρέπονται διαίτερα είναι αρκετά χυμαδιό ιδίως στα κλαμπ όπου χορεύουν πολύ αισθησιακά.



Εδώ σύγκριση με Μις Ρωσία.Γενικά οι Ρωσίδες τους ρίχνουν στο πρόσωπο στα αυτιά αλλά υστερούν σε κώλους,βυζιά.

 

c79t

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2017
Μηνύματα
377
Like
170
Πόντοι
1
Kman2 :hi: έγραψες! Τουριστικός οδηγός! Τα καταγράφω όλα! Στα 200μ που θα είμαι από κεντρική πλατεία έχω μεγάλο πεδίο μπροστά μου έστω για καμάκι. Αν θα έχει πιάσει και ζέστη θα έχουν ξεσαλώσει στο ντύσιμο και στις ορέξεις λόγο αλλαγής ψυχολογίας φαντάζομαι.. 
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Kman2 :hi: έγραψες! Τουριστικός οδηγός! Τα καταγράφω όλα! Στα 200μ που θα είμαι από κεντρική πλατεία έχω μεγάλο πεδίο μπροστά μου έστω για καμάκι. Αν θα έχει πιάσει και ζέστη θα έχουν ξεσαλώσει στο ντύσιμο και στις ορέξεις λόγο αλλαγής ψυχολογίας φαντάζομαι..  

Εννοείται κεντρική πλατεία αρκεί.Εκεί είναι όλα.Αντε και Stary Browar να πας.
Πολωνία γενικά όλα τα ντισκοπλέξ και τα ποτάδικα είναι δίπλα δίπλα στο κέντρο γιατί οι Πολωνοί μεθάνε άγρια και δεν παίζει να οδηγήσουν ή να μπορούν να περπατάνε μακριά.
Είναι σημαντικό να έχεις δωμάτιο κοντά στο Stare miasto(κεντρική πλατεία) για να μπορείς να φέρνεις τις μεθυσμένες κατευθείαν σπίτι πριν ξενερώσουνε στο δρόμο ή στο ταξί.(αν και οι Πολωνέζες μπαίνουν σε ταξί).
Γενικά οι Πολωνέζες ντύνονται όταν έχει ζέστη προκλητικά,μπούτια,βυζιά,κώλοι έξω,καυλώνεις αμέσως.Ντύνονται πιο προκλητικά από Ουκρανές,Τσέχες κτλ.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.954
Like
10.368
Πόντοι
2.406
Κλαμπ που πρέπει να πας είναι το 22,το Pascha,το Czekolada και το Cuba Libre.Επισης το Slodownia.
Χοντρικά:Czekolada πιπινομαγαζο,φοιτητομαγαζο,πολλά φοιτητικά πάρτυ,εξαιρετική ποιότητα.
22:Μεγαλύτερες ηλικίες,95% Πολωνοί,τριώροφο,πολύ παίγνιο σε όλους τους ορόφους αλλά και σκληρές απορρίψεις.Παιζουν και σπονσορέτς.
Cuba Libre:Πάνε οι ξένοι και οι Πολωνέζες που θέλουν να πηδηχτουν με ξένους.Δεν πληρώνεις είσοδο και γίνεται το αδιαχώρητο.
Pascha:Πιο κυριλέ με μοντελοειδεις.Διωροφο.Πολυ καμάκι στην πάνω πίστα από Αραπηδες.
Slodowia.Πιο κλασσικό πολωνικό με εξαιρετική ποιότητα αλλά πιο ψηλομυτες γκόμενες.
Δηλαδή σε ποιότητα Pascha>Slodownia>Czekolada>22>Cuba Libre.
Σε ευκολία για φόρτωμα Cuba Libre>22>Czekolada>Slodownia>Pascha.
Είναι όλα κοντά στην κεντρική πλατεία σε απόσταση 100 μέτρων το ένα από το αλλο οπότε μπορείς να πας σε όλα.

Για φαγητό στάνταρ είναι το Browaria που έχει αυτοσχέδια μπύρα,πολύ καλή.Ειναι πολύ καλό και για να φέρνεις γκόμενες.Επίσης μου άρεσε ένα αμερικανικό με στέκια στην κεντρική πλατεία το Whiskey on the jar.Ειναι όλα στην κεντρική πλατεία Stary Rynek οπότε κάθεσαι όπου έχει περισσότερο κόσμο.

Για ντύσιμο αρκεί το απλό ντύσιμο δε χρειάζεται τίποτα εξεζητημένο.Οι Πολωνέζες κοιτάζουν πολύ το σώμα,πρέπει να είσαι γυμνασμένος.Επισης να ντύνεσαι κάπως πιο μοδάτα από τους Πολωνούς για να ξεχωρίζεις.Παλια οι Πολωνοί ντύνονται εντελώς χάλια και είχαν όλοι στρατιωτικό κούρεμα.Τωρα έχουν βελτιωθεί κάπως λόγω του ξένου ανταγωνισμού.
Η είσοδος στα κλαμπ είναι πάμφθηνα και τα ποτά σχετικά φτηνά.
Να κάνεις γνωριμίες πανεύκολο και οι Πολωνέζες είναι νεροφίδες,πίνουν αβέρτα και είναι επιρρεπείς στα one night stands.Φαση με γλωσσοφιλα,μπαλαμουτι κανεις σίγουρα, 100%.Αν θα κατσουν τελικα εξαρταται από πολλούς παράγοντες.Θα έχεις και την τύχη του πρωταρη.
Πριν πας στα κλαμπ μπορείς να δοκιμάσεις τα ποταδικα  Pijalna.Εχει δύο μεγάλα στην κεντρική πλατεία που μαζεύουν μουνίτσες.
Το απόγευμα γνωρίζεις πανεύκολα γκόμενες στα καφέ της παλιάς πόλης και το πρωί στα Starbucks στο Stary Browar.Επισης στο μωλ City Handlowy στο σιδηροδρομικό σταθμό έχει πολύ μουνί.
ωραιος οδηγος δασκαλε :fuck2: :rockon:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τα απόλυτα must Poznan είναι το Cuba Libre,το Czekolada και το 22(Vin Diesel).Μόνο ηλίθιος επισκέπτεται το Πόζναν και δεν πάει σε αυτά τα μαγαζιά.Cuba Libre και Czekolada είναι σχεδόν απέναντι και το 22 στα 100 μέτρα.
Οι γκόμενες μπαίνουν και βγαίνουν συνεχώς,γυρίζοντας από το ένα μαγαζί στο άλλο και κατά τη μία συγκεντρώνουν τα μαγαζιά αυτά απίστευτη ποσότητα μουνιού κυρίως Παρασκευή και Σάββατο βράδυ.
Το 22 ειδικά πήζει στους σβέρκους που πλακώνουν να γαμήσουν τα εύκολα πολωνικά μουνέτα και το Cuba Libre στους μαυριδερούς,Ιταλοισπανούς και Αραβότουρκους ψωλαραίους που έχουν την τιμητική τους μαζί με τους Αράπηδες.
Το Czekolada είναι πιο μυστήρια φάση.Είναι hit and miss με τις φοιτήτριες,εκεί η τύχη παίζει μεγάλο ρόλο αλλά μερικές φορές τα stakes που διακυβεύονται είναι πολύ υψηλά,μιλάμε για μουνάροβες.
Οι Ποζνανιάνκες είναι ξακουστές σε όλη την Πολωνία για την εντυπωσιακή τους εμφάνιση.Είναι βασικά οι καλύτερες Πολωνέζες εμφανισιακά,ψηλές με βυζάρες,ματάρες και εντυπωσιακά οπίσθια.
Ακριβώς το αντίθετο είναι οι Βροτσλαβιώτισσες μόλις δύο ώρες μακριά.Τρελλά μπάζα αλλά πανεύκολες οι πιο εύκολες στη χώρα.
Το 60% από Πολωνέζες που είχα ήταν από Βρότσλαβ και περίχωρα,οι άλλες ήταν από μικρές πόλεις της Wielkoposlka και 20% από Mazury.

Εδώ πώς χορεύουν οι Πολωνέζες στα πάρτυ.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τυπικές Ποζνανιάνκες μόντελες διαφημίζουν αμάξια.



Για να χτυπήσεις αυτού του επιπέδου γκόμενες(8.5-9) δε χρειάζεται να έχεις τέτοιο αμάξι αλλά πρέπει να μένεις Πολωνία και να βγάζεις πάνω από 2500 ευρώ το μήνα.
Αυτό το επίπεδο είναι πρακτικά αδύνατο για τον τουρίστα της μιας βδομάδας.
Ουκρανία όμως αν ξεκωλωθείς με κατάλληλη ποσότητα κασεριού μπορείς να έχεις πρόσβαση σε τέτοιο επίπεδο σαν τουρίστας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom