Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (10 μέλη και 57 επισκέπτες)

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Ουτε Ν°3 δεν είναι...το έχουμε ξεφτιλίσει με τα νούμερα...

Αυτή που λέτε στο Φωκαιας 22 υπόγειο, δεν έχει ουτε το μισό βυζί τις Τζούλιας-λάουρας! Πήγα το Σαββατο κι έγω να δω, λέω αντε να δουμε κανα καλό καινούργιο...αλλα απογοήτευση και απο οτι ακουω και στο δωμάτιο δεν λεει τίποτα....οπότε εύτυχως που η Τζόυλια δουλεύει και Σάββατα παλι... ;)
 

Επισκέπτης
εγω λέω ν αρχίσουμε να σουλουπόνουμε την Λάουρα .Αυτή εκοψε το μαλλί κοντό και εγινε λιγο πιο καβλιάρα.Να την πείσουμε να ρίξει κανα κιλάκι και ν αρχίσει να φοράει κανα σεξυ εσωρουχο.Οχι τα μαγιώ συνεχειααααα.Ημαρτον ζητηστε της κι εσεις κανα ασπρο κανα κοκκινο αντε .Μια μας εχει μεινει
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες,

αν και δεν γυρίζω συχνα στην περιοχή των Λιοσίων, εκεί δεν δουλεύει η Λαόυρα?Τροφωνίου, Κνίδου, που?

μπορείτε να με κατατοπίσετε...α..και η περιβόητη Τζένη?

χτες επίσης χωθηκα σε αυτά τα στενα΄..σε μια κάθετη της Λιοσίων, όπου συνάντησα μια ξανθιά 40άρα με τεράστια...μου φάνξκαν όμως ψεύτικά...αυτή ήταν η Λάουρα?
 

Επισκέπτης
Εαν μπήκες στην κνιδου και ήταν πρωι και είχε κοντό μαλλί ε τότε ήταν η Λάουρα
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρεμούνδου 21 πάνω, έχει κανείς ιδέα τι παίζει? Συναγώνιστης, ομιλών άπταιστα την αρχαΐζουσα ;) , αναφέρει παρουσία εύσωμης μελαχροινής βυζοπούλας. Απογευματινή βάρδια, κατα τα λεγόμενα... Θα προσπαθήσω να πάω για επιτόπια παρατήρηση πάντως... Όποιος συναγωνιστής επιθυμεί ας έρθει για βυζο-scouting. Ρίχτε PM.
 

Επισκέπτης
Θα ρίξω σημερα ενα βλέφαρο μετά την καταθεση που εγινε στην Καβλάουρα
 

Επισκέπτης
Επιστροφή από Ρεμούνδου 21 στο πάνω ήταν αυτή η μελαχροινή με 3αρι όμως και στο κάτω ενα ξανθό με 3αρι αλλά σιλικονάτο τουμπανο.Απέναντι στο 24 ήταν μιλφ μελαχροινό
 

Επισκέπτης
Ουτε καν το ονομάτης δεν είπε για να βοηθησω αλλά ουτε και την ξερω
 

Επισκέπτης
Λοιπόν συναγωνιστές πήγα σημερα μία μεγάλη πολύ βολτα μπας και βρω  :boobies: αλλά ώς συνηθως τίποτα :headbang: Ετσι λοιπον αποφασισα μετα λύπης μου να το κόψω το αθλημα γιατί βλέπω ότι μάλλον μόνος μου πάω και δεν λεει :(.

Γι αυτό θα παρακολουθω και θα ενημερωνω αν κάποιος μου πεταξει καμια πληροφορία να παει καποιος συναγωνιστής να δει.Θα ασχολούμαι μόνο με Γερμανικά τεμάχια :boobies:τα οποία όπως είπα μου στοιχίζουν φτηνότερα πηγαίνοντας στο Μοναχο με 90 Ευρω πηγαινελα και οχι με 150 να πάω στα Χανιά >:(

Εδω όσο παει πεθαινει η αγορά των  :boobies: ιδιαίτερα στα μεγέθη Λαουρας .Εισαγωγή δεν θα γινει ιδιαίτερα από Γερμανία ή αλλη χωρα γιατί μας εχουν για γύφτους  :- δυστυχως . Εχω χιλιοπαρακαλέσει να ερθει κάποια εδώ και ζητάει η καθε μία τρελλά ποσα γιατί μας ξέρουν.Ενω μου στοιχίζει φτηνότερα να μην πηγαίνω στη Λάουρα , να μην καιω βενζίνη , να μην ψαχνω να παρκάρω κτλ, κτλ που με χρεώνουν εδω  >:(και να ασχολούμαι με τα  :boobies:εκτός χωρας  .Sorry παίδες αλλά δυστυχώς ετσι είναι ... :'( :'( :'(
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
854
Κριτικές
40
Like
4.244
Πόντοι
6.555
Λοιπόν συναγωνιστές πήγα σημερα μία μεγάλη πολύ βολτα μπας και βρω  :boobies: αλλά ώς συνηθως τίποτα :headbang: Ετσι λοιπον αποφασισα μετα λύπης μου να το κόψω το αθλημα γιατί βλέπω ότι μάλλον μόνος μου πάω και δεν λεει :(.

Γι αυτό θα παρακολουθω και θα ενημερωνω αν κάποιος μου πεταξει καμια πληροφορία να παει καποιος συναγωνιστής να δει.Θα ασχολούμαι μόνο με Γερμανικά τεμάχια :boobies:τα οποία όπως είπα μου στοιχίζουν φτηνότερα πηγαίνοντας στο Μοναχο με 90 Ευρω πηγαινελα και οχι με 150 να πάω στα Χανιά >:(

Εδω όσο παει πεθαινει η αγορά των  :boobies: ιδιαίτερα στα μεγέθη Λαουρας .Εισαγωγή δεν θα γινει ιδιαίτερα από Γερμανία ή αλλη χωρα γιατί μας εχουν για γύφτους  :- δυστυχως . Εχω χιλιοπαρακαλέσει να ερθει κάποια εδώ και ζητάει η καθε μία τρελλά ποσα γιατί μας ξέρουν.Ενω μου στοιχίζει φτηνότερα να μην πηγαίνω στη Λάουρα , να μην καιω βενζίνη , να μην ψαχνω να παρκάρω κτλ, κτλ που με χρεώνουν εδω  >:(και να ασχολούμαι με τα  :boobies:εκτός χωρας  .Sorry παίδες αλλά δυστυχώς ετσι είναι ... :'( :'( :'(
Επειδη σου δινω απεριοριστο δικαιο και επαυξανω σε ολα αυτα που λες, οσον αφορα την μεταβαση στην γερμανια κλπ, το εχεις ξανακανει η απλα θα σε ενδιεφερε μια τετοια περιπτωση.Δωσε μας τα φωτα σου (εαν θες βεβαια) γιατι ειμαι και εγω fun μιας τετοιας κινησης, γιατι εδω μονο λαουρα-λαουρα-λαουρα....φτανει πια...πες λεπτομερειες...
 

escboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Παιδιά, συμφωνώ 1000% μαζί σας. Κι εγώ μοιράζομαι το ίδιο πάθος με εσάς, αλλά δυστυχώς οι επιλογές λίγες.....ασε που δεν λέει, ακόμα και οι φίλοι και οι γνωστοί μας θεωρούν ανώμαλους...αλλά κι εγώ μεγάλη στεναχώρια  :rockon: όσο πιο μεγάλα, τόσο πιο καλά....το οτιδήποτε θέλετε, η για να οργανωθούμε καλύτερα, μήνυμα η PM....Να είστε καλά παιδιά και δεν θέλει απογοήτευση..θα τη βρούμε τη λύση!
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Ρε παιδιά μην τα βάφετε μαύρα. Αυτή από Φυλής 104 που είχε περίοδο την είδαμε; Αφήστε να γυρίσει και βλέπουμε. Η άλλη του Piatsas στη Φωκαίας; Για μεγέθη Λάουρας εντάξει μην το συζητάμε. Μία είναι και μετά από αυτήν το χάος. Ρε zaras; Ρε φίλε μην απογοητεύεσαι κι εσύ. Τι θα κάνουμε οι άλλοι; Ρε Dim κι εσεις οι άλλοι; Έλα ρε παιδιά μην το βάζουμε κάτω. Είμαστε λίγοι μα ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΜΕ!!!

Με αγωνιστικούς μαστοχαιρετισμούς

Φυλήςυχος Πολίτης

ΥΓ piderof μην κολλάς ρε
 

Επισκέπτης
Ακούστε ..δεν είναι θεμα αν το βαζουμε κάτω ή οχι αλλά για παραδειγμα αν μπεις στο που το εχουμε ξαναπει θα δεις 36 σελίδες :boobies: επί 30 εικόνες η καθε σελίδα !!

Αν βαλουμε Bayer που είναι το Μόναχο είναι 6 σελίδες επί 30 = 180 βυζοπούλες. Δεν λέω οτι είναι όλες στα μεγέθη μας , αλλά είναι 180 .Εδω είναι 5 το πολύ εκ των οποίων 1 Η Καβλάουρα. Τι να συζητάμε και τι ελπίδες να εχουμε . Ε και που στο Φ104 θα ερθει κάτι τι έγινε , χεστηκε η φοράδα στο αλώνι .2 φορές από 50 να το εισιτήριο για Μόναχο .

Ασε δε που

1 Σου προτείνουν να κανεις μπανιο αν θες
2 Δεν βιάζονται
3 Αμα θες το κάνετε και στο μπάνιο :rockon:
4 Είναι σε ποσοστό 90% επαγγελματίες και σεβονται τα λεφτά
5 Είναι καραελεγμένες από ιατρους όλες αλλιως...δεν δουλευουν
6 Στα δωμάτια ντρεπεσαι να πατήσεις
7 Σε σκουπίζουν οι ίδιες και σε πλένουν με μωρομάντηλα αν θες :dancing:
8 Κανεις ντους μετά και πας ασφαλής στο σπίτι
9 Καλούν ταξί να σε πάει και να σε φέρει αν θες :helpplea: 
10 Είναι πεντακάθαρες και δεν πλακώνουν την κρέμα :rockon:

Αμα θες να πας στα 200αρια (που πληρώνουν εδω για κάτι πεταμένες που ερχονται για αρπαχτές) το βραδυ στα club σου φευγει το κεφαλι :uglystupid:
Αμα τις δεις μιλαμε για 20αρια σε βαθμό.Γι αυτό και δεν αγγιζω αυτές που ερχονται εδω γιατί αμα δεις τις αλλες τότε οι αρπαχτρες εδω είναι μπάζα για το Σχιστό.

Ε το κόβω λοιπον οριστικά εδω και δεν πάω 2-3 φορές και νατα τα εισιτηρια .Ε κόβω και ένα ΣΚ με φαγητα, μπουζουκια (εξάλλου δεν φευγουν εκει θα είναι και θα πηγαίνει Ο Ρεμος με τα δικά μας λεφτά να γαμάει στη Γερμανία :headbang:)και παίρνω το αεροπλανάκι , πάω σε άλλη χωρα, αλλάζω παραστάσεις , πηδάω ότι υπάρχει TOP και ερχομαι και δεν ασχολούμαι με τις Ελλεινίδες και με τους τσατσους (ΔΕΝ υπαρχουν τετοιοι στην Γερμανία)και αντε γεια....... :rockon:

 
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
Εριξα μια ματια και σας δινω μερικες απο της βυζαρουδες του σαιτ .


ειναι σε ενα rar γιατι ειναι πολλες.
μικρο ειναι 2 mb.



Σας προτινω να ανεβαζετε σε αυτο το σαιτ και οχι πια στο rapid.... τους καναμε μαγκες.....
ανεβαζεις ταυτοχρονα σε 5 σαιτ.


 

Συνημμένα

  • 1607358-Y1.jpg
    1607358-Y1.jpg
    31,2 KB · Εμφανίσεις: 50
  • 1636577-Y13.jpg
    1636577-Y13.jpg
    60,3 KB · Εμφανίσεις: 60
  • 1968348-F1.jpg
    1968348-F1.jpg
    50 KB · Εμφανίσεις: 54

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Σε βολτα το περασμενο Σαββατο 28/2 (πρωι) ανακαλυψα στο Αλκβιβιδου 16Α την Κλεοαπατρα.
Ρωσσιδα γυρω στα 30-35 5αρι+ βυζια.

Για λεπτομερειες διαβαστε την κρητικη μου.

Α Ξ Ι Ζ Ε Ι γαι τους βυζολατρες.

ΥΓ: Για να ειμαι ξεκαθαρος : ΔΕΝ ειναι Τζουλια.
 

Επισκέπτης
Σε βολτα το περασμενο Σαββατο 28/2 (πρωι) ανακαλυψα στο Αλκβιβιδου 16Α την Κλεοαπατρα.
Ρωσσιδα γυρω στα 30-35 5αρι+ βυζια.

Για λεπτομερειες διαβαστε την κρητικη μου.

Α Ξ Ι Ζ Ε Ι γαι τους βυζολατρες.

ΥΓ: Για να ειμαι ξεκαθαρος : ΔΕΝ ειναι Τζουλια.


Για την Κλεοπάτρα εχω γράψει και πιο παλιά όταν δούλευε Αγκύρας στο τελευταίο.
Η τυπισσα εχει 3,5 αρια και μόνο λόγω πλάτης , είναι νταρντανα αντέχει το σφυροκόπήμα αλλά τίποτα άλλο .Ανεβαίνει από πάνω και σε πάιζει λίγο αλλά τραβιέται την ωρα που τελειώνεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom