Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (5 μέλη και 31 επισκέπτες)

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
163
Πόντοι
16
Nαι αλλά όπως βλέπεις παρά την προειδοποίησή σου το πάθος για το στήθος νίκησε!
 

giwrgosaudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
296
Like
48
Πόντοι
1
ετσι ειναι τα  :boobies: τι να κανεις?χαχαχχαχα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.106
Κριτικές
86
Like
3.657
Πόντοι
5.015
Όπως ανέφερε και στην ενημέρωση του ο φίλτατος Cheyenne, ψες βράδυ περάσαμε από Βούρβαχη 19 και ξαναείδαμε τη Χριστιάνα. Οι διαφορές από την πρώτη φορά που μας παρουσιάστηκε, πριν 2-3 βδομάδες, ήταν εμφανέστατες.

Καταρχήν στη θέση του ψαρωμένου και ντροπαλού κοριτσιού εμφανίστηκε μια νεαρή γυναίκα γεμάτη αυτοπεποίθηση, χιούμορ και νάζι. Κατά δεύτερον, οι ατέλειες στην εμφάνιση της βελτιώθηκαν σημαντικά. Με καινούργιο χτένισμα και ένα λαμπερό χαμόγελο να στολίζει το όμορφο νεανικό πρόσωπο της, δικαιολογεί πλέον απόλυτα τον τίτλο του στουντιοκόριτσού. Επίσης, φαίνεται πως έχει αρχίσει γυμναστική και δίαιτα καθώς η κυτταρίτιδα έχει υποχωρήσει σημαντικά.

Εννοείται πως μπήκε πλέον στους άμεσους στόχους καθότι το στήθος της πρέπει να είναι το μεγαλύτερο φυσικό που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή στα αθηναϊκά στούντιο.   

Τόσο πολύ ρε; Κι απ' της Πάολας;
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Βυζοκρατείται  :tits2: :tits2: :tits2: λοιπόν η αλυσίδα Βούρβαχη – Ηλιού κλπ (Βαλεντίνα, Σύλβια, Χριστιάνα, Στεφανία…)!!!!! 
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
163
Πόντοι
16
Απο παλιά άλλωστε εκεί ήταν και η αλησμόνητη Νίκη...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Απο παλιά άλλωστε εκεί ήταν και η αλησμόνητη Νίκη...
Ακόμα την έχουν: :S

Μπορούμε να πιρφορίζουμε έστω...
URL]]
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Μου'χε πει η Νίκη περιστατικό όπου έκανε ηλιοθεραπεία στον Άλιμο και πήγε δίπλα της ένας τύπος και άρχισε να πυρφορίζει.  :cum: :2funny:
Τι έτσι, χύμα στο κύμα; :2funny:
Αν ήμουν εγώ, θα πιρφόριζα μες τη θάλασσα. Μη με πει και γιούφτο.
URL]]
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
490
Like
36.722
Πόντοι
41.447
Μου'χε πει η Νίκη περιστατικό όπου έκανε ηλιοθεραπεία στον Άλιμο και πήγε δίπλα της ένας τύπος και άρχισε να πυρφορίζει.  :cum: :2funny:

αυτο ειναι πταισμα
μασατζου μου εχει πει οτι στο λεωφορειο της γραμμης απου αυτην ηταν ορθια, την πλησιασε με τροπο απο πισω νεαρος και πυρφορισε μεχρι που εχυσε και την πηρανε μερικα σκαγια στα ρουχα της
οταν τον αντιληφθηκε και εβαλε τις φωνες καποιοι αλλοι επιβατες τον ξυλοφορτωσαν....
ουτε να πυρφορισεις δεν μπορεις την σημερον ημερα....αισχος
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.106
Κριτικές
86
Like
3.657
Πόντοι
5.015
αυτο ειναι πταισμα
μασατζου μου εχει πει οτι στο λεωφορειο της γραμμης απου αυτην ηταν ορθια, την πλισιασε με τροπο απο πισω νεαρος και πυρφορισε μεχρι που εχυσε και την πηρανε μερικα σκαγια στα ρουχα της
οταν τον αντιληφθηκε και εβαλε τις φωνες καποιοι αλλοι επιβατες τον ξυλοφορτωσαν....
ουτε να πυρφορισεις δεν μπορεις την σημερον ημερα....αισχος

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Μπράβο ο νεαρός, γρήγορο πιστόλι!  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
αυτο ειναι πταισμα
μασατζου μου εχει πει οτι στο λεωφορειο της γραμμης απου αυτην ηταν ορθια, την πλησιασε με τροπο απο πισω νεαρος και πυρφορισε μεχρι που εχυσε και την πηρανε μερικα σκαγια στα ρουχα της
οταν τον αντιληφθηκε και εβαλε τις φωνες καποιοι αλλοι επιβατες τον ξυλοφορτωσαν....
ουτε να πυρφορισεις δεν μπορεις την σημερον ημερα....αισχος
Μου'χε πει η Νίκη περιστατικό όπου έκανε ηλιοθεραπεία στον Άλιμο και πήγε δίπλα της ένας τύπος και άρχισε να πυρφορίζει.  :cum: :2funny:
εχουν καψει τον εγκεφαλο τους οι πουτανες απ τα πολλα ψεματα κι εχουν παραισθησεις :jerking:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
εχουν καψει τον εγκεφαλο τους οι πουτανες απ τα πολλα ψεματα κι εχουν παραισθησεις :jerking:

Δεν είναι ψέμματα.
Ξέρω περιστατικό από ξαδέρφη μου (πάνε χρόνια) που την έχυσε τύπος στο λεωφορείο.

"Εφαψίες" λέγονται αυτοί.

Και αυτόν τον πετάξανε έξω με τις κλωτσές, και ο οδηγός ζήτησε συγγνώμη (γιατί άραγε?) και της έδωσε στουπί (δεν είχε τίποτα καλύτερο) να σκουπιστεί!
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Δεν είναι ψέμματα.
Ξέρω περιστατικό από ξαδέρφη μου (πάνε χρόνια) που την έχυσε τύπος στο λεωφορείο.

"Εφαψίες" λέγονται αυτοί.

Και αυτόν τον πετάξανε έξω με τις κλωτσές, και ο οδηγός ζήτησε συγγνώμη (γιατί άραγε?) και της έδωσε στουπί (δεν είχε τίποτα καλύτερο) να σκουπιστεί!

από αυτά που σκουπίζουν τη μηχανή του οχήματος μετά από αλλαγή λαδιών ή καμια διαρροή?
 

giwrgosaudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
296
Like
48
Πόντοι
1
ξερει κανενα παλικαρι τι ωρα θα βρουμε σημερα στο Βιργινίας Μπενάκη 31 τι λιζα???
 

run

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2013
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Υπαρχει τίποτα  :tits: αυτες τις μέρες?
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
ρε παιδες αυτη η Αννα απο τατοιου φαινεται να εχει μεγαλες μπαλες αλλα δε βλεπω πολυ κινητικοτητα...να ναι κανα κομοδινο????
 

Milky73

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2011
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Όπως ανέφερε και στην ενημέρωση του ο φίλτατος Cheyenne, ψες βράδυ περάσαμε από Βούρβαχη 19 και ξαναείδαμε τη Χριστιάνα. Οι διαφορές από την πρώτη φορά που μας παρουσιάστηκε, πριν 2-3 βδομάδες, ήταν εμφανέστατες.

Καταρχήν στη θέση του ψαρωμένου και ντροπαλού κοριτσιού εμφανίστηκε μια νεαρή γυναίκα γεμάτη αυτοπεποίθηση, χιούμορ και νάζι. Κατά δεύτερον, οι ατέλειες στην εμφάνιση της βελτιώθηκαν σημαντικά. Με καινούργιο χτένισμα και ένα λαμπερό χαμόγελο να στολίζει το όμορφο νεανικό πρόσωπο της, δικαιολογεί πλέον απόλυτα τον τίτλο του στουντιοκόριτσού. Επίσης, φαίνεται πως έχει αρχίσει γυμναστική και δίαιτα καθώς η κυτταρίτιδα έχει υποχωρήσει σημαντικά.

Εννοείται πως μπήκε πλέον στους άμεσους στόχους καθότι το στήθος της πρέπει να είναι το μεγαλύτερο φυσικό που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή στα αθηναϊκά στούντιο.   

Λοιπόν μάγκες, η Χριστιάννα είναι λες κι έχει βγει από τσόντα για όποιον δεν την έχει δει!!!!!Σαν φάντασίωση ένα πράγμα!!!!! Και είναι και πιτσιρίκα (22-23)... Για την Μαρίνα (aliengirls. xxx/ wp/ marina/ #galleryBox) του "Alien Girls" (Αντιοχείας 64) ξέρει κανείς κάτι? Στις φώτο φαίνεται 5αράκι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom