Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

dongiannis

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2011
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Α ωραια παω γερμανια ποσο λες να μου κοστισει το βυζανιαρικο. χαχαχαχαχαχα
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Χαιρετω τους ομοιοπαθους φιλους. Ειμαι απο Σαλονικα και εδω πανω δεν εχει τιποτα πανω απο 3αρι, ισως μια φορα στα δυο χρονια. Οποτε με την ευκαιρια που θα κατεβω στην πολη σας θα παω σε οσες αντεξω!!!  :dancing:  Μπορειτε να με κατατοπισετε λιγο σας παρακαλω, γιατι εχετε απειρα μαγαζια και δεν ξερω που αξιζει να παω. Βασικα ομως θα ερθω αρχες της επομενης εβδομαδας, να ρωτησω και τοτε η αυτες που ξερετε ειναι στανταρ και δεν αλλαζουν; Ευχαριστω εκ των πρωτερων  :grin: :grin:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
Χαιρετω τους ομοιοπαθους φιλους. Ειμαι απο Σαλονικα και εδω πανω δεν εχει τιποτα πανω απο 3αρι, ισως μια φορα στα δυο χρονια. Οποτε με την ευκαιρια που θα κατεβω στην πολη σας θα παω σε οσες αντεξω!!!  :dancing:  Μπορειτε να με κατατοπισετε λιγο σας παρακαλω, γιατι εχετε απειρα μαγαζια και δεν ξερω που αξιζει να παω. Βασικα ομως θα ερθω αρχες της επομενης εβδομαδας, να ρωτησω και τοτε η αυτες που ξερετε ειναι στανταρ και δεν αλλαζουν; Ευχαριστω εκ των πρωτερων  :grin: :grin:
παντως η πολη ειναι φουλ στις βυζομανες καμια σχεση με τα σκατα της αθηνας...περπατας και βλεπεις παντου βυζα ειναι ο κυριος  λογος που θα ηθελα να ζω σαλονικα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Χαιρετω τους ομοιοπαθους φιλους. Ειμαι απο Σαλονικα και εδω πανω δεν εχει τιποτα πανω απο 3αρι, ισως μια φορα στα δυο χρονια. Οποτε με την ευκαιρια που θα κατεβω στην πολη σας θα παω σε οσες αντεξω!!!  :dancing:  Μπορειτε να με κατατοπισετε λιγο σας παρακαλω, γιατι εχετε απειρα μαγαζια και δεν ξερω που αξιζει να παω. Βασικα ομως θα ερθω αρχες της επομενης εβδομαδας, να ρωτησω και τοτε η αυτες που ξερετε ειναι στανταρ και δεν αλλαζουν; Ευχαριστω εκ των πρωτερων  :grin: :grin:

Πες μας τί ακριβώς μέγεθος ψάχνεις για να ξέρουμε να σε βοηθήσουμε.
 

john.brav1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2013
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Βυζολαγνοι συναγωνιστες ξερουμε κατι για την θειτσα που κανει ερωτικο μασαζ???ξερουμε τι παιζει και ποσο???στο τηλεφωνο δεν το σηκωνουν..θα ξαναπροσπαθησω απλα ρωταω για να μην προσπαθω αδικα...αν παιζει μονο μασαζ ας κανει μονη της...αν εχει κατι επιπλεον...να χωθουμε!!!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.163
Κριτικές
4
Like
1.612
Πόντοι
266
Βυζολαγνοι συναγωνιστες ξερουμε κατι για την θειτσα που κανει ερωτικο μασαζ???ξερουμε τι παιζει και ποσο???στο τηλεφωνο δεν το σηκωνουν..θα ξαναπροσπαθησω απλα ρωταω για να μην προσπαθω αδικα...αν παιζει μονο μασαζ ας κανει μονη της...αν εχει κατι επιπλεον...να χωθουμε!!!!

Ποια θειιτσα, ρε??
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Βυζολαγνοι συναγωνιστες ξερουμε κατι για την θειτσα που κανει ερωτικο μασαζ???ξερουμε τι παιζει και ποσο???στο τηλεφωνο δεν το σηκωνουν..θα ξαναπροσπαθησω απλα ρωταω για να μην προσπαθω αδικα...αν παιζει μονο μασαζ ας κανει μονη της...αν εχει κατι επιπλεον...να χωθουμε!!!!
john για γινε ποιο συγκεκριμενος?...κανενα λινκ ισως?....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115

john.brav1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2013
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
αδερφε συναγωνιστη το λεω γιατι ειναι και μια ωριτσα..και μασαζακι θα παιξει...και γαμησι(αν παιζει κατι τετοιο) και ειναι 40 ευρουδακια...οι γκομενα δεν λεει καθολου...αλλα για το βυζι της παω...περισσοτερο ομως ειναι η ωρα που με τραβαει...βαρεθηκα την ξεπετα...
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
αδερφε συναγωνιστη το λεω γιατι ειναι και μια ωριτσα..και μασαζακι θα παιξει...και γαμησι(αν παιζει κατι τετοιο) και ειναι 40 ευρουδακια...οι γκομενα δεν λεει καθολου...αλλα για το βυζι της παω...περισσοτερο ομως ειναι η ωρα που με τραβαει...βαρεθηκα την ξεπετα...
Πάρε και τις 3 και αν δεν μπορεσεις πάρε και τις άλλες

αλλά μην ξεχάσεις να γράψεις report xaxaa
 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Πες μας τί ακριβώς μέγεθος ψάχνεις για να ξέρουμε να σε βοηθήσουμε.

Αυτα ειναι, να εχεις τοσες πολλες επιλογες που χρειαζεται και filter στην αναζητηση,  :2funny: :2funny:
Ευχαριστω πολυ παντως για την αμεση απαντηση. Χμ... οτιδηποτε πανω απο D (δηλαδη 4αρι) και οχι πανω απο 40 χρονων (τετοιες πανε μαζι μου και τζαμπα :grin: ) εκτος αν ειναι κατι το ιδιατερο σε επιδωσεις η σωμα. Και αν υπαρχουν πολλες επιλογες, κανενα προβλημα, ορεξη και χρονο θα εχω να τις "δω" ολες  :dancing: :dancing:

παντως η πολη ειναι φουλ στις βυζομανες καμια σχεση με τα σκατα της αθηνας...περπατας και βλεπεις παντου βυζα ειναι ο κυριος  λογος που θα ηθελα να ζω σαλονικα.

Φιλε μου μαλλον σε αλλη πολη αναφερεσαι, αφου ολες μετρημενες στα δαχτυλα ειναι. Πριν κανα δυμηνο εκανα την πιο μεγαλη πατατα της ζωης μου. Την επεσα σε μια που ειχα φαει προ διετιας και δεν θυμομουν, πιο μλκς πεθαινεις!!! Η αληθεια ειναι οτι εχει μερικες... αλλα ειναι καλα κρυμενες σπιτια τους!!! Γιατι οταν πας εξω, πρεπει να γυρισεις 2-3 μαγαζια μπας και πετυχεις καμοια... πικρα ειναι, ακουσε με τον καιμενο...  :S :S
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Αυτα ειναι, να εχεις τοσες πολλες επιλογες που χρειαζεται και filter στην αναζητηση,  :2funny: :2funny:
Ευχαριστω πολυ παντως για την αμεση απαντηση. Χμ... οτιδηποτε πανω απο D (δηλαδη 4αρι) και οχι πανω απο 40 χρονων (τετοιες πανε μαζι μου και τζαμπα :grin: ) εκτος αν ειναι κατι το ιδιατερο σε επιδωσεις η σωμα. Και αν υπαρχουν πολλες επιλογες, κανενα προβλημα, ορεξη και χρονο θα εχω να τις "δω" ολες  :dancing: :dancing:

Μπουρδέλο, πάνω από 4άρι και κάτω από 40 χρονών δύσκολο σε κόβω...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Πήγα σήμερα με Αλίνα από Αλκαμένους 113, μετριότατη και το βυζί 3άρι στην πραγματικότητα... Σαν την Τζένη στο Φυλής 136 (πρώην Νταϊάνα από Αλκιβιάδου) ΚΑΜΙΑ... Έχει και βυζάρα στητή σαν να μην έχει περάσει ο χρόνος από πάνω της.
 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Σοβαρα;;; Κριμα...  :dunno:  :dunno: και εγω πιστευα ολο και κανενα αστερι θα εχετε εκει κατω. Θυμαμαι ειχα πετυχει μια ξανθια το 2009 με tattoo ολη την πλατη και τρυπες στις ρογες. Η καλυτερη που εχω παει ποτε, ειχα παθει πλακα οταν την ειδα. 25 αρα τερμα τουμπανο και ηθελε 20e. Και 200 να μου ελεγε, "ναι" θα ελεγα!! Οκ, εστω και ετσι αν μπορεις να μου πεις τι αλλο έχει χωρις ηλικιακους περιορισμους και εστω και με πιο μικρο cup θα ημουν ευγνωμον!!!  :thumbsup: :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom