Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

melrules

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Είναι η ίδια Σόνια με τα σκιστά μάτια που δούλευε στο μεσαίο της Διδύμου που λέει "γκλίφει αρκιντάκια..." κλπ ?
Αν είναι όντως αυτή, τα βυζιά είναι τίγκα στην σιλικόνη και είναι 3άρια νομίζω, όχι μεγαλύτερα.
Η αληθεια ειναι οτι δεν εχει καμμια δουλια στο thread αυτο η θειτσα...3αρια ναι, σιλικονη οχι...αρκιντακια γκλιφει και πολυ καλα μαλιστα ομως  :grin:
 

melrules

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασα σήμερα από Βέργας 3 και δούλευε κανονικά η Σόνια, ρε παιδιά τί ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ είναι αυτή!!! Τρελό σώμα για την ηλικία της, βυζάρες, κωλάρα, προσωπάρα, έπαθα πλάκα... Όσο γι' αυτά που είπε η Λάουρα εμπειρία έχετε και καταλαβαίνετε ότι ΠΡΟΦΑΝΩΣ έλεγε ψέματα από ζήλεια... Κι απ' τη στιγμή που θα φύγει κιόλας η Σόνια μάλλον δε νοιάζονται κι απ' το μαγαζί για το αν λέει ψέματα η Λάουρα.
Ετσι ειναι αδερφε, γυναικαρος...ομως να λεμε και οτι δεν αφηνει να πιασεις ρωγα (σε απωθει με κοσμιο τροπο) και κεφαλι (must για την πιπα που κανει)...στα νιατα της αυτη θα ηταν η κολαση πανω στην Γη...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Μωρέ και τώρα η κόλαση η ίδια είναι για όσους γουστάρουν 40άρες... Πάντως δεν πιστεύω ότι τα βυζιά της είναι 3άρια, τουλάχιστον 3,5άρια είναι. Για γλειφομούνι αφήνει και αν ναι είναι καθαρή και το σπιτάκι καλό για να το ρισκάρεις; Γιατί αν το σπιτάκι είναι κλασσική τρώγλη της Λιοσίων (δεν μπήκα στα δωμάτια) και παίρνει και αλλοδαπούς ας το αφήσουμε καλύτερα...
 

melrules

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Μωρέ και τώρα η κόλαση η ίδια είναι για όσους γουστάρουν 40άρες... Πάντως δεν πιστεύω ότι τα βυζιά της είναι 3άρια, τουλάχιστον 3,5άρια είναι. Για γλειφομούνι αφήνει και αν ναι είναι καθαρή και το σπιτάκι καλό για να το ρισκάρεις; Γιατί αν το σπιτάκι είναι κλασσική τρώγλη της Λιοσίων (δεν μπήκα στα δωμάτια) και παίρνει και αλλοδαπούς ας το αφήσουμε καλύτερα...
Το σπιτι ειναι νεο, και πεντακαθαρο, το ιδιο και τα δωματια-μεχρι και ντουζιερα ειχε αλα στουντιο!Ειδικη μνεια στις παρατερες παντοφλες στο πατωμα :rockon: Μιλαμε για την πληρη αναβαθμιση της Λιοσιων...
Αλλοδαπους δεν ξερω αν βαζει, γλυφομουνι δεν ξερω αν αφηνει, δεν θα το εκανα ποτε προσωπικα με καμμια τανα -ουτε του 500ρικου με χαρτια γιατρων κολλημενα στην μουρη μου...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Το σπιτι ειναι νεο, και πεντακαθαρο, το ιδιο και τα δωματια-μεχρι και ντουζιερα ειχε αλα στουντιο!Ειδικη μνεια στις παρατερες παντοφλες στο πατωμα :rockon: Μιλαμε για την πληρη αναβαθμιση της Λιοσιων...
Αλλοδαπους δεν ξερω αν βαζει, γλυφομουνι δεν ξερω αν αφηνει, δεν θα το εκανα ποτε προσωπικα με καμμια τανα -ουτε του 500ρικου με χαρτια γιατρων κολλημενα στην μουρη μου...

Πίστεψέ με άμα κάνεις γλειφομούνι σε γκόμενα κινδυνεύεις πιο πολύ απ' ότι σε πουτάνα, ειδικά αν η γκόμενα είναι παρτόλα ή δε γνωρίζει τους κανόνες υγιεινής.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465
Μωρέ και τώρα η κόλαση η ίδια είναι για όσους γουστάρουν 40άρες... Πάντως δεν πιστεύω ότι τα βυζιά της είναι 3άρια, τουλάχιστον 3,5άρια είναι. Για γλειφομούνι αφήνει και αν ναι είναι καθαρή και το σπιτάκι καλό για να το ρισκάρεις; Γιατί αν το σπιτάκι είναι κλασσική τρώγλη της Λιοσίων (δεν μπήκα στα δωμάτια) και παίρνει και αλλοδαπούς ας το αφήσουμε καλύτερα...
ναι 3.5αρια είανι τουλάχιστόν , τα δωμάτια είναι μια χαρά και με ντουσιέρα....
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.257
Κριτικές
8
Like
2.794
Πόντοι
736
:think: Αυτη η ΛΟΛΑ που ειχε αναφερθει στο Προυσσης 22 τι εγινε αν ξερει καποιος??
 

djluve

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2012
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Παντος η Γιαννα η Τζουλια εχει χαθει εγω δεν την βρηκα πουθενα 3μερες τωρα
χασαμε τις βυζαρες πατριωτηηηηηηηηηη
 

djluve

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2012
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Λαουρα πες την οπως θες που στην ευχη εξαφανηστικε
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Επίσης ενδιαφέρον έχουν οι μαστοί της Ντόρας, στον Οίκο Μαγνησίας 11.
Σήμερα την έσπρωξα για τρίτη ή τέταρτη φορά.
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.257
Κριτικές
8
Like
2.794
Πόντοι
736
Επίσης ενδιαφέρον έχουν οι μαστοί της Ντόρας, στον Οίκο Μαγνησίας 11.
Σήμερα την έσπρωξα για τρίτη ή τέταρτη φορά.


Λεγεται οτι το βυζακι της ειναι 3αρι το πολυ ισχυει?..και γενικα τι ωρες την βρισκεις?
 

djluve

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2012
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Τι έγινε πάλι? Δεν είναι Εξηκίου???

φιλος πηγα πρωινη 3ης φορες και στα 3 σπιτακια μπας και εκανα καμια λαλακεια
μια τζουλια παιζει σε αυτο με την σκαλα αλλα δεν ειναι η δικια μας εχει βυζακιι προς 4αρι το κοβψ σκαει με δυχτιωτο (θα την τιμησω καποια μερα αλλα οχι τωρα) και βαρεθηκα ξερω εγω 2 βδομαδες περιοδο το κοβω πολυ
και ειχα το τηλ/νο της ρε γαμωτο πριν χρονια και πριν παντρευτω (Ιωαννα μου ειχε γραψει στο χαρτακι το μαγικο βυζοχαρτο) και ο  :bigdick: το παταξα λεμε για  :uglystupid:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Επίσης ενδιαφέρον έχουν οι μαστοί της Ντόρας, στον Οίκο Μαγνησίας 11.
Σήμερα την έσπρωξα για τρίτη ή τέταρτη φορά.

Αμάν ρε Πύραυλε ένα - ένα τα λες και μ' αναγκάζεις και τρέχω συνέχεια να βρω τα στανταράκια σου. Για τί νούμερο μιλάμε η Ντόρα; Βάρδια;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
φιλος πηγα πρωινη 3ης φορες και στα 3 σπιτακια μπας και εκανα καμια λαλακεια
μια τζουλια παιζει σε αυτο με την σκαλα αλλα δεν ειναι η δικια μας εχει βυζακιι προς 4αρι το κοβψ σκαει με δυχτιωτο (θα την τιμησω καποια μερα αλλα οχι τωρα) και βαρεθηκα ξερω εγω 2 βδομαδες περιοδο το κοβω πολυ
και ειχα το τηλ/νο της ρε γαμωτο πριν χρονια και πριν παντρευτω (Ιωαννα μου ειχε γραψει στο χαρτακι το μαγικο βυζοχαρτο) και ο  :bigdick: το παταξα λεμε για  :uglystupid:

Παντρεμένος, γράφεις με το κανονικό όνομά σου στο bourdela.com και αναπολείς ακόμα την παρηκμασμένη Τζούλια... Φίλε κάτι δεν πάει καλά στο γάμο σου ή στο μυαλό σου, ψάξ' το...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Ποια είναι η μονάδα μέτρησης του μεγέθους των μαστών;
Δηλαδή, ποιο βυζί έχει μέγεθος 1;
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
489
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
για την κατερινα απο συγγρου 248 μπορει ν δωσει κανεις πληροφοριες...ας στειλει π.μ.
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
Επίσης ενδιαφέρον έχουν οι μαστοί της Ντόρας, στον Οίκο Μαγνησίας 11.
Σήμερα την έσπρωξα για τρίτη ή τέταρτη φορά.

από sotirof
11-12-2011


Επισκηψη,ελαχιστα πριν τις 24,00 και βαρδεια ηταν η ντορα,η τσα ευγενικη,ανειγγηλε το προγραμμα,πληρωσα τα 20 ευρω και περασα στο δωματιο.Η ντορα εχη υψος 1,65,βυζι 2-2,5 και κωλαρα με ελαχιστα κιλα παραπανω.στο κρεβατι το δυνατο σημειο του κοριτσιου,ειναι τα προκαταρκτικα που σε απογειωνουν.Φιλια σε ολο το προσωπο στο σωμα στα @@,η πιπα σχετικα καλη,απο μερους μου ανταπεδωσα και εγω τα φιλια χουφτωνοντας και ρουφωντας τις βυζαρες της αλλα και την κωλαρατης.Την δοκιμασα πρωτα σε ιεραποστολικο,οπου με αγκαλιασε σφιχτα και με φιλαγε,με αποτελεσμα να ανταποδιδω και εγω,μετα την εβαλα απο πανω,οπου καβαλησε καλα θα ελεγα,αλλα το δυνατο σημειο για μενα ηταν στα τεσσερα,οπου με θεα την κωλαρα της και δυνατο σφυροκοπημα τελειωσα!Πολυ καλο πηδημα,διχως βιασυνες και με εναν ερωτισμο ανευ προηγουμενου!μειναμε μαζι και μιλησαμε για λιγο,με καληνυχτησε και εφυγε!!Συστηνετε απο την αποψη οτι δεν ειναι ξεπετα και περνας καλα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης
Ημερ/νια επίσκεψης 10-12-2011
Όνομα κοπέλας Ντόρα
Προκαταρκτικά Ναι
Υπηρεσίες κοπέλας Στάση 69 • «Ισπανικό» • Γλωσσόφιλα
Βάρδια επίσκεψης 2η (απογευματινή)




εαν λες για αυτην την ντορα , δεν νομιζω οτι ειναι  :tits:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
...
εαν λες για αυτην την ντορα , δεν νομιζω οτι ειναι  :tits:

Γι αυτήν πρόκειται και την κατατάσσω στις μπαλκονάτες.

Ωστόσο, διαπιστώνω για μια ακόμη φορά ότι τα μεγέθη είναι υποκειμενικά, γιατί δεν υπάρχει βυζί αναφοράς, ή βυζί που θεωρείται μονάδα μέτρησης.
Π.χ., αν όπως αναφέρετε παραπάνω το Νο 1 είναι το βυζί-λεμονάκι, τότε η Ντόρα είναι του-λάστιχον Νο 3.
Αλλά και πάλι, σε ποιο λεμονάκι αναφερόμαστε; Υπάρχουν λεμονάκια, λεμόνια και λεμονάρες...

Χρειαζόμαστε ένα βυζί αναφοράς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom