Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Ρε παίδες γιατί έχει αναφερθεί ΜΟΝΟ ο Πύραυλος στην Τζενάρα από Φυλής 136;;; ...
...

Διότι είμαι η Φωνή της Αλήθειας, κύριε.
:grin:

Παρεμπιπτόντως, εκρηκτικούς μαστούς διαθέτει και η Σόνια, Βέργας τρία, πρωί.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465
ναι κρατιέται πολύ καλά για την ηλικία της , έχει βυζάρες με μεγάλες ρόγες , κάνει και φοβερή πίπα(και ακα τελειωτική)
αν πάς μην της αγγίξεις τα μαλλιά γιατί θα γυρίσει το μάτι της.....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
ποστ με greeklish διαγραφηκαν.
οι κανονες του φορουμ οριζουν χρήση ΜΟΝΟ μικρων ελληνικων χαρακτηρων
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Παρεμπιπτόντως, εκρηκτικούς μαστούς διαθέτει και η Σόνια, Βέργας τρία, πρωί.

Παιδιά πήγα σήμερα να βρω τη Σόνια στο Βέργας 3 και αντί αυτής δούλευε μια άλλη MILF η Λάουρα, ξέρει κανείς γιατί έλειπε η Σόνια, μήπως δε δουλεύει καθημερινά; Και αν δε δουλεύει καθημερινά ας μου πει αν γνωρίζει κάποιος ποιες μέρες είναι εκεί. Επίσης ευπρόσδεκτες οι πληροφορίες γι' αυτήν τη Λάουρα, ήταν καλό κομμάτι για εμάς τους βυζόφιλους, 4άρια super φυσικότατα βυζιά.
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Η Σόνια συναγωνιστές τι μέγεθος στήθος έχει;Φυσικό;σιλικονάτο;
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ευπειθώς αναφέρω, το νέο λημέρι της Τζούλιας είναι Εξηκίου 20. :tits2:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Σήμερα πέρασα πάλι από Βέργας 3 μήπως και πετύχω τη Σόνια αλλά 4:30 η ώρα το φωτάκι ήταν σβηστό, ποιος ξέρει γιατί.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Σε ποιά Τζούλια αναφέρεστε;

Και ποιές ώρες;

Ε στη γνωστή ρε αναφέρονται τα παιδιά, τη Λάουρα - Τζούλια, είχε εξαφανιστεί. Λογικά πρωινή βάρδια και στο νέο μπουρδελάκι. Είδες μήπως το post μου για Σόνια; Ξέρεις κάτι;
 

djluve

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2012
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Ευπειθώς αναφέρω, το νέο λημέρι της Τζούλιας είναι Εξηκίου 20. :tits2:


Να εισαι καλα στρατιωτη θα κανω περιπολια αυριο :fuck2:
καλα λεμε 2 μερες  την ψαχνω στα τυφλα και χτες που περασα στην ωρα που εχει βαρδυα ηταν κλειστο....
:boobies: ερε γλεντια

Εντομεταξυ δεν μπορω να βρω και καμια αλλη στα κυβικα της, σε ρδελο δεν παιζει,και βυζομπλαλο 5-6 να πουμε το τιμαμε,εκτος εαν πηγαινω στα λαθος μερη :uglystupid:
 

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
Σήμερα πέρασα πάλι από Βέργας 3 μήπως και πετύχω τη Σόνια αλλά 4:30 η ώρα το φωτάκι ήταν σβηστό, ποιος ξέρει γιατί.
Σημερα στο βεργας 3 δουλευε μια λαουρα στα 20 με πιπα χωρις και αυταρχικο
Τη ρωτησα για Σονια γιατι βασικα γιαυτην πηγαινα και μου ειπε ότι θα ανοιξει καινουργιο σπιτακι απεναντι που θα είναι μονιμα εκει καθως στο 3 είναι μονιμη  η λαουρα
Επισης μου ειπε δεν ξερω γιατι ότι αν εχω παει με σονια δεν θα μου κανει ακαποτη πιπα κατι που δεν ζητησα επειδη λεει ότι κανει ακαποτα σεξ και είναι επικίνδυνη
Τα λεω προς ενημερωση…………….
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
Σημερα στο βεργας 3 δουλευε μια λαουρα στα 20 με πιπα χωρις και αυταρχικο
Τη ρωτησα για Σονια γιατι βασικα γιαυτην πηγαινα και μου ειπε ότι θα ανοιξει καινουργιο σπιτακι απεναντι που θα είναι μονιμα εκει καθως στο 3 είναι μονιμη  η λαουρα
Επισης μου ειπε δεν ξερω γιατι ότι αν εχω παει με σονια δεν θα μου κανει ακαποτη πιπα κατι που δεν ζητησα επειδη λεει ότι κανει ακαποτα σεξ και είναι επικίνδυνη
Τα λεω προς ενημερωση…………….

περιεργα πραγματα.....
 

melrules

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Σημερα στο βεργας 3 δουλευε μια λαουρα στα 20 με πιπα χωρις και αυταρχικο
Τη ρωτησα για Σονια γιατι βασικα γιαυτην πηγαινα και μου ειπε ότι θα ανοιξει καινουργιο σπιτακι απεναντι που θα είναι μονιμα εκει καθως στο 3 είναι μονιμη  η λαουρα
Επισης μου ειπε δεν ξερω γιατι ότι αν εχω παει με σονια δεν θα μου κανει ακαποτη πιπα κατι που δεν ζητησα επειδη λεει ότι κανει ακαποτα σεξ και είναι επικίνδυνη
Τα λεω προς ενημερωση…………….
Η Σονια ηταν σημερα κατα τις 13.30 κανονικα στο ποστο της..την πηρα εγω...μαλλον την ζηταγανε πολλοι και τα πηρε η Λαουρα...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465
Σημερα στο βεργας 3 δουλευε μια λαουρα στα 20 με πιπα χωρις και αυταρχικο
Τη ρωτησα για Σονια γιατι βασικα γιαυτην πηγαινα και μου ειπε ότι θα ανοιξει καινουργιο σπιτακι απεναντι που θα είναι μονιμα εκει καθως στο 3 είναι μονιμη  η λαουρα
Επισης μου ειπε δεν ξερω γιατι ότι αν εχω παει με σονια δεν θα μου κανει ακαποτη πιπα κατι που δεν ζητησα επειδη λεει ότι κανει ακαποτα σεξ και είναι επικίνδυνη
Τα λεω προς ενημερωση…………….
και την Δευτέρα  και την Τρίτη  πάλι αυτή η Λάουρα δούλευε.....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Πέρασα σήμερα από Βέργας 3 και δούλευε κανονικά η Σόνια, ρε παιδιά τί ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ είναι αυτή!!! Τρελό σώμα για την ηλικία της, βυζάρες, κωλάρα, προσωπάρα, έπαθα πλάκα... Όσο γι' αυτά που είπε η Λάουρα εμπειρία έχετε και καταλαβαίνετε ότι ΠΡΟΦΑΝΩΣ έλεγε ψέματα από ζήλεια... Κι απ' τη στιγμή που θα φύγει κιόλας η Σόνια μάλλον δε νοιάζονται κι απ' το μαγαζί για το αν λέει ψέματα η Λάουρα.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Είναι η ίδια Σόνια με τα σκιστά μάτια που δούλευε στο μεσαίο της Διδύμου που λέει "γκλίφει αρκιντάκια..." κλπ ?
Αν είναι όντως αυτή, τα βυζιά είναι τίγκα στην σιλικόνη και είναι 3άρια νομίζω, όχι μεγαλύτερα.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Είναι η ίδια Σόνια με τα σκιστά μάτια που δούλευε στο μεσαίο της Διδύμου που λέει "γκλίφει αρκιντάκια..." κλπ ?
Αν είναι όντως αυτή, τα βυζιά είναι τίγκα στην σιλικόνη και είναι 3άρια νομίζω, όχι μεγαλύτερα.

Όχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom