Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (4 μέλη και 40 επισκέπτες)

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
364
Like
553
Πόντοι
81
Τίμησα σήμερα την Αναστασία από Βέργας 6Α. Άλλο ένα πεταμένο για μένα 20ρικο στην αναζήτηση της ιδανικής βυζαρούς. Την είχα ξαναπάρει πριν κανά μήνα στο Τροφωνίου 13 το πάνω απογευματινή βάρδια όμως δεν το θυμόμουν και ξαναπέρασα ελπίζοντας ότι είναι κάποια άλλη. Η κοπέλα οκ, έχει μεγάλα βυζιά, αλλά τι να το κάνεις αν στα φέρνει στη μάπα για 10 δεύτερα και μετά στα παίρνει. Δεν το χαίρεσαι. Τυπικά πράγματα, εντάξυ χωρίς βιασίνη αλλά υπάρχουν πολύ καλύτερα.

συμφωνω και επαυξανω .δεν αξιζει μαγκες αντε μια φορα το πολυ...πεταμενα λεφτα....δεν εχει συμμετοχη καθολου
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Τυπικά πράγματα, εντάξυ χωρίς βιασίνη αλλά υπάρχουν πολύ καλύτερα.

για πες , που ειναι τα καλητερα , διοτι στην αθηνα τοσο καιρο ψαχνω και τιποτα , εαν λες για γερμανια μερια , οκ
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Έτσι είναι, και δυστυχώς οι επιλογές μας στις βυζαρούδες που δουλεύουν σε μπουρδέλα έχουν πλέον περιοριστεί μόνο στην Λάρουρα γιατί την Αγάπη, δεν την θεωρώ βυζαρού.  Κρίμα, αλλά θα συνεχίσουμε το ψάξιμο. Που είναι καλύτερα???: Για μένα όπως σου είχα πει και παλιότερα η τοπ βυζαρού με πολύ μεγάλα βυζιά είναι η Ρίτα, που δούλευε Εξηκίου 18 και τώρα που και που Ιουλιανού 71. Επιτρέπει γλύψιμο στις βυζάρες, ισπανική και πάνω από όλα ευγενικός και γλυκίτατος άνθρωπος. Βέβαια αυτή είναι η προσωπική μου άποψη γιατί την γνωρίζω καλά. Σαν δεύτερη επιλογή η Λάουρα - Τζούλια με την οποία περνάω επίσης καλά. Δεν νομίζω πως η Αναστασία είναι καλύτερη από τη Λάουρα?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Δεν νομίζω πως η Αναστασία είναι καλύτερη από τη Λάουρα?

οχι βεβαια  :dancing: !!!!!  αλλα ειναι οπως και στη ζωη , εαν συνεχως τρως μπριζολα  :tits:  καποια στιγμη θα την βαρεθεις , γιαυτο παμε 5 φορες  :knockinb:  στην τζουλια , δυο φορες  :fuck2: στην μπετυ  και μια   :fuck1: στην αναστασια , για να εχουμε ποικιλια στην ερωτικη μας ζωης . . . . .  :fuck2:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Έχεις εν'μέρη δίκιο και είναι σημαντικό να δοκιμάζουμε έστω και για αλλαγή. Ζούμε σε λάθος χώρα είναι γεγονός. Μία ακόμα βυζαρού που σε βυζομαλακίζει χωρίς πρόβλημα είναι η βουλγαρο-βραζιλιάνα από Αχιλλέως 40. Μέχρι εκεί όμως, κατά τα λοιπά τυπικά πράγματα.
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερο βυζί παρά σαράντα χρόνια ξεπέτα σαν σκυλί...
Μαυράκι δαγκωτό στην Αναστασία, διεκπαιρεωτική μέχρι αηδίας, τελέιωμα χειροκίνητο, ίσα ίσα για να μην πω ότι το έκανα από μόνος μου... Μαύρο και πάλι μαύρο... Ίσα ίσα για τις ρωγάρες της δεν πήγε εντελώς χαμένο το εικοσάρι...
Το τσιγκανομπραζιλέιρο Αχιλλέως 40 είναι τίμια πρόταση και γελαστό κορίτσι και ας υστερεί λίγο σε σχέση με νούμερα επιπέδου 5-6... Και βυζοπεριποίηση... Ας κάνουμε εκπτώσεις στα νούμερα έστω ρε παιδιά, μετράει και η βυζοπεριποίηση... Όχι μόνο οι απόλυτοι αριθμοί (sic)
 

Επισκέπτης
Έτσι είναι, και δυστυχώς οι επιλογές μας στις βυζαρούδες που δουλεύουν σε μπουρδέλα έχουν πλέον περιοριστεί μόνο στην Λάρουρα γιατί την Αγάπη, δεν την θεωρώ βυζαρού.  Κρίμα, αλλά θα συνεχίσουμε το ψάξιμο. Που είναι καλύτερα???: Για μένα όπως σου είχα πει και παλιότερα η τοπ βυζαρού με πολύ μεγάλα βυζιά είναι η Ρίτα, που δούλευε Εξηκίου 18 και τώρα που και που Ιουλιανού 71. Επιτρέπει γλύψιμο στις βυζάρες, ισπανική και πάνω από όλα ευγενικός και γλυκίτατος άνθρωπος. Βέβαια αυτή είναι η προσωπική μου άποψη γιατί την γνωρίζω καλά. Σαν δεύτερη επιλογή η Λάουρα - Τζούλια με την οποία περνάω επίσης καλά. Δεν νομίζω πως η Αναστασία είναι καλύτερη από τη Λάουρα?

Η Ρίτα δεν νομίζω οτι εχει μεγαλύτερα από της Λαουρας
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Δεν έχει μεγαλύτερα όμως και αυτή έχει τεράστιες βυζάρες. Την είχα τιμήσει πρωινή βάρδια Ιουλιανού 71 πριν από δυο βδομάδες. Μου είπε η τσα2 ότι δουλεύει και σε ένα στούντιο κάπου στο Κολωνάκι αν θυμάμε καλά αλλά δεν ήξερε νούμερο. Ζάρας την έχεις πετύχει κάπου τώρα τελευταία?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παιδιά για όλους εμάς που αγαπάμε τα τεράστια μαστάρια, δεν νομίζω ότι υπάρχει πιο τέλεια αίσθηση από την αίσθηση του τσαπού σου ανάμεσα τους. Εκεί νομίζω πως είναι καλύτερα και από το ίδιο το σεξ. Ξέρετε αν υπάρχουν κοπέλες σε μπουρδέλα, ακόμα και με μεσαίο μέγεθος βυζιών οι οποίες έστω και με παραπάνω χρήματα να επιδίδονται σε βυζομαλακία και μόνο σε βυζομαλακία χωρίς αντιρρήσεις? Η Τζούλια για παράδειγμα είναι ότι πρέπει για το σπορ, αλλά και μόνο όταν πας να την γλύψεις αρχίζει τα: σιγά με πονάει, όλοι μου το κάνουν, δεν μπορώ... εκτός και αν με παραπάνω χρήματα κάνεις συμφωνία. Ανάφερα το όνομα της Τζούλιας τυχαία, δυστυχώς δεν υπάρχουν και πολλά ονόματα να αναφέρω. Όποιος μπορεί να βοηθήσει
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Απορώ γιατί κανείς δεν αναφέρει την Εύα από Φυλής 104 (είχε αναφερθεί παλαιότεα αν θυμάμαι καλά, αλλά την προσπεράσαμε σαν κάτι το ανάξιο λόγου). Είναι Ελληνίδα, με φυσικό 4άρι βυζί και πολύ καλή συμμετοχή, πολύ φιλική και χαμογελαστή και επιτρέπει να της χύσεις τις βυζάρες. Η τιμή με ισπανική είναι 50 ευρώ και ως γνωστόν ο χώρος είναι πολύ περιποιημένος (από Τρίτη μάλιστα ανακαινίζςται με τζακούζι και άλλα λούσα) και υπάρχει άνεση χρόνου. Σου προσφέρουν μέχρι και περτικαλάδα... από περτικάλι. Απόψε μάλιστα η Εύα δουλεύει μετά τις 11 μμ και αύριο το αυτό. Επίσης άλλη καλή βυζαρού -και αυτή με 4άρι- είναι η Βαλεντίνα (πρώην Καρολίνα) που δουλεύει στα στούντιο της Βούρβαχη και της Αγίου Μελετίου (Studio Paradise). Σε μία ώρα από τώρα πιάνει βάρδια στη Βούρβαχή μέχρι τις 11 μμ. Νομίζω έχει ξανααναφερθεί και αυτή παλαιότερα αλλά χωρίς να έχει δοθεί η δέουσα προσοχή.

Γενικώς βλέπω να υπάρχει ένα κόλλημα με τη Λάουρα, που -δε λέω- έχει βυζάρες και δικαιολογημένα φανατικούς θιασώτες, αλλά δεν πρέπει να ξεχνάμε και αυτές με τα λίγο μικρότερα (4άρια), και ιδίως στα στούντιο, όπου τις χαίρεσαι και με πολύ καλύτερες συνθήκες (καθαριότητα, άνεση χρόνου κλπ.).

Εκτός και αν πρέπει να γίνει νέο thread με θέμα "βυζοπούλες σε στούντιο", αλλά το θεωρώ μάλλον υπερβολή. Πείτε κι εσείς τη γνώμη σας.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Σωστος ο Δοκτορας!Ολες οι βυζοπουλες των στουντιο ειναι οι εξης 7..
Βαλεντινα απο Δροσοπουλου 95 κλπ κ Αγιου Μελετιου 37
Ειρηνη απο Σολωμου 32 και τωρα Πειραιως 193
Ευα απο Φυλης 104 και Βουλιαγμενης 68
Ρομινα απο Βριλλησου 55 κλπ
Σαμπρινα απο Βριλλησου 57 κλπ
Ηρα απο Φραντζη 47 κλπ
Στεφανια απο Βουρβαχη 19 κλπ
Αναφερομαι σε φυσικα  :tits2:

 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Τετάρτη βραδυνή βάρδια στο Αχιλλέως 40 , μία Μαρία ξανθιά γύρω στα 30-35
με σχετικά πιασηματάκια (χειρολαβές του έρωτα που έχει
γράψει κάμποιος συναγωνιστής) αλλά με αρκετά προικισμένο
μπροστινό διαφορικό  :tits: .
Δέν θα βάλω νούμερο 5-άρια 6-άρια γιατί το έχουμε παρα- :knockinb:
το θέμα αλλά οι βυζολάτρες δεν θα τα προσπεράσουν εύκολα,
έστω και αν δεν φτάνουν σε μέγεθος αυτά της Τζούλιας/Λάουρας.

Ξέχασα ... στο 20ρικο δίνει και κουλουράκι. Θα ακολουθήσει κριτική.
Tην ειδα πριν κανα τριημερο αυτη που αναφερεις!Μια χαρα βυζοπουλα ειναι
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Ειρηνη απο Σολωμου 32 και τωρα Πειραιως 193...

Χμ... εγώ θα έλεγα ότι η Ειρήνη περνάει με το ζόρι τις βυζοεξετάσεις (σα να λέμε με 9.5 που με τη στρογγυλοποίηση γίνεται 10)... Βέβαια προσωπικά γούστα είναι αυτά... Κάθε συναγωνιστής έχει τα δικά του μέτρα, απ' ότι φαίνεται...
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ο λόγος που αναφέρουμε την Λάουρα την Αγάπη και τις λοιπές, είναι φαντάζομαι η τιμή. Μιλάμε για μπουρδέλα και όχι για στούντιο. Αν κάποιοι τα χουν καλά κάνουν και πάνε στα στούντιο. Μην ξεχνάμε ότι με ένα πενηντάρικο που είναι το απλό πρόγραμμα πας με τρεις γκόμενες σε μπουρδέλα, ακόμα και πέντε σε μπουρδέλα του 10ρικου. Ακόμα και αν τα δώσεις τα 50 φαντάζομαι σε κάποια κοπέλα πχ Λάουρα, θα έχεις περιποίηση καλύτερη από στούντιο. Για αυτό ας μιλάμε καλύτερα για μπουρδέλα.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Υπάρχουν και σε στούντιο αξιότιμες βυζοπούλες :rockon:, αλλά δεν μπορούμε όλοι μας
να πηγαίνουμε.... τουλάχιστον όχι συχνά όπως σε μπουρδέλο!!  ;)

Απλά το θέμα αυτό καλύπτει και αναφέρεται σε βυζοπούλες σε μπουρδέλα!!!
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Μιλάμε για μπουρδέλα και όχι για στούντιο. . . . . .  . Μην ξεχνάμε ότι με ένα πενηντάρικο που είναι το απλό πρόγραμμα πας με τρεις γκόμενες σε μπουρδέλα, .


+ 100000000000000000000000

το εχω δοκιμασει  , και εχω παρει τιν αποφαση πρην πολλα χρονια , οταν εγω θα δοσο στην τζουλια ( τυχαιο το ονομα ) 100 ευρο ησουτε με 5 επισκεψης , οταν θα δωσο στην ευα ( τυχαιο και αυτο ) σε στουντιο 100 ησουτε με δυο επισκεψης , πιστευεται οτι στην τζουλια μετα απο 5 επισκεψη , δεν θα μπορω να εχω τον χρονο και τιν ποικιλια που εχω στα στουντιο ?  και φαντασου τωρα που στην μπετυ απο το διπλανο της τζουλια εχω παει 4 φορεσ ( κοντινες μερεσ ) και τιν τελευταια φορα μονο που δεν φιλιθικαμε στο στομα με γλοσοφιλλα ,  τα παντα ολα    :humpleg: ,



εγω απεχω απο τα στουντια διοτι τα θεορο πεταμενα λεφτα , που και που πηγαινω σε κανενα μασαζ μαγαζο , για κατυ πονους στην μεση , και λεω αφου θα δοσο λεφτα για μασαζ δεν τα δινω καλυτερα σε αυτα τα  κοριτσακια , να γ@μισω κιολας  :knockinb:
 

art47

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
12
Πόντοι
0
Πως και η Τζουλια ξεκινησε τα αφιλτρα? Αληθεια σε αφηνει να χυσεις μεσα? Πιστευει οτι ετσι θα τραβηξει καινουργιους πελατες?
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Πως και η Τζουλια ξεκινησε τα αφιλτρα? Αληθεια σε αφηνει να χυσεις μεσα? Πιστευει οτι ετσι θα τραβηξει καινουργιους πελατες?

Μάλλον για να μη χάσει τους παλιούς τώρα που μίκρυναν τα βυζιά. :tickedoff:
Για πείτε καμιά λεπτομέρεια για τα άφιλτρα γιατί δεν έχω πάει πρόσφατα. Αν της πεις να της τα δώσεις στο στόμα δέχεται; :pipa1:
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καταρχάς, θέλω να σας ευχαριστήσω που τόσο άμεσα τοποθετηθήκατε και εκφράσατε την άποψή σας επί του ζητήματος που έθεσα. Επίσης, θέλω να ευχαριστήσω ιδιαιτέρως τον Πιάτσα, που συνόψισε σε μία παράγραφο την βυζοκατάσταση που επικρατεί αυτή τη στιγμή στα στούντιο. Τουλάχιστον δύο χρόνια παρακολουθώ αυτό το thread, καθότι ανήκω και εγώ στην πολυπληθή φυλή των βυζολάγνων, και πάντα μου ήταν σαφές ότι η συζήτηση επικεντρώνεται στις βυζοπούλες των μπουρδέλων (ως και ο τίτλος του thread), χωρίς όμως αυτό να σημαίνει ότι δεν γίνεται λόγος και για αυτές στα στούντιο. Ετσι, εγώ ανέκαθεν θεωρούσα ότι το thread καλύπτει και τις δύο κατηγορίες, με έμφαση στα μπουρδέλα.

Νομίζω ότι, κατόπιν των τελευταίων απαντήσεων των συναγωνιστών, που είναι απόλυτα σεβαστές και δείχνουν μία σαφή προτίμηση και έναν προσανατολισμό του συγκεκριμένου thread σχεδόν αποκλειστικά προς τα μπουρδέλα, ιδίως δεδομένης της οικονομικής παραμέτρου (ούτε εγώ εξάλλου δίνω χωρίς σκέψη το πενηντάρικο), αυτό που τίθεται ως ζήτημα είναι εάν υπάρχει πράγματι ανάγκη να γίνει ένα νέο thread που να επικεντρώνεται στις βυζοπούλες των στούντιο ή εάν το υπάρχον thread μπορεί να συνεχίσει να απασχολείται, έστω και δευτερευόντως, με αυτές, όπως γινόταν μέχρι σήμερα.

Ειλικρινά δεν ξέρω ποια είναι η καλύτερη και πλέον πρακτική λύση, αυτό που ξέρω πάντως είναι ότι για πολλούς από εμάς οι βυζοπούλες των στούντιο είναι εξίσου σημαντικό θέμα συζήτησης και όχι μια λεπτομέρεια δευτερεύουσας σημασίας. Και αυτό όχι απαραιτήτως γιατί το φυσάμε και μας αρέσει να σκορπάμε πενηντάρικα από δω κι από κει, αλλά διότι μπορεί να προτιμάμε να δίνουμε ένα πενηντάρικο το μήνα για κάτι καλύτερο (αυτό αντιλαμβάνομαι ότι σηκώνει πολλή συζήτηση, αλλά αναφέρομαι έστω στις συνθήκες καθαριότητας κλπ.), από το να δίνουμε ένα εικοσάρικο την εβδομάδα και να σηκωνόμαστε από το κρεβάτι με την πουτσότριχα του προηγούμενου μπλεγμένη ανάμεσα στις δικές και την τσατσά απ' έξω να μας χτυπάει την πόρτα για να συντομεύουμε.

Θεωρώ κατόπιν των παραπάνω πως όλοι μας πρέπει να πάρουμε θέση για το ποια είναι η καλύτερη λύση επί του πρακτέου και ο admin, αφού σφυγομετρήσει τη λαϊκή βούληση, να αποφασίσει τι μέλλει γενέσθαι.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δεν θα προσφερει κατι το ανοιγμα ενος καινουργιου θρεντ!Ετσι κι αλλιως οι βυζοπουλες δεν πρεπει να ειναι πανω απο 15 στο συνολο τους(στουντιο-ντελα)!Αν κοιταξεις την πρωτη  σελιδα του θρεντ θα δεις οτι και τοτε για την Αγαπη την Λαουρα και την Ειρηνη μιλουσαν τα μελη!Η βυζοχαρα αγνοειται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom