Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (4 μέλη και 58 επισκέπτες)

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Κατηφόρησα εψές περί τις 15.50 στην οδό Τροφωνίου, όπου φέρεται να κατοικοεδρεύει η αγαπητή σε όλους μας Τζούλια, και -ω της φρίκης- δεν την βρήκα πουθενά ! Το ισόγειο του αρ. 11 ήταν κλειστό, ενώ στον 1ο όροφο ήταν μια άνευ μαστών. Στον αρ. 13, στον 1ο όροφο ήταν μια κοντοπίθαρη φιλιππινέζα και στο ισόγειο μια αδιάφορη ψηλή ξανθιά. Ρώτησα την αλλοδαπή τσατσά στο ισόγειο του αρ. 11 που και πότε δουλεύει η Τζούλια και μου απάντησε ότι δεν γνωρίζει καμία Τζούλια. Όταν επέμεινα, επισημαίνοντάς της μάλιστα το χαρακτηριστικό μέγεθος των βυζιών της, μου είπε ανερυθρίαστα : "Ποια λες, μια μεγάλη κυρία;;; Αυτή δεν δουλεύει σε κανένα από τα σπίτια της Τροφωνίου. Δεν ξέρω πού δουλεύει."

Μπορεί κάποιος γνώστης της υπόθεσης να ξεδιαλύνει τι συμβαίνει και να μας πει και μας;
Κανονικά σε ποιον αριθμό και όροφο δουλεύει η -εξαφανισμένη- Τζούλια;
Μήπως έπρεπε να τη ζητήσω ως Λάουρα;

Sorry για το μεγάλο quote... Μάλλον πήγες λίιιιιγο αργά... Μέχρι και το Σάββατο που μας πέρασε ήταν Τροφωνίου 11 κάτω από όσο μπορώ να θυμηθώ... Αλλά εγώ προσωπικά δεν την έχω πετύχει ποτέ μετά τις 15:00 με 15:30... Τηρεί το ωράριο με ευλάβεια ;)
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Κατηφόρησα εψές περί τις 15.50 στην οδό Τροφωνίου, όπου φέρεται να κατοικοεδρεύει η αγαπητή σε όλους μας Τζούλια, και -ω της φρίκης- δεν την βρήκα πουθενά ! Το ισόγειο του αρ. 11 ήταν κλειστό, ενώ στον 1ο όροφο ήταν μια άνευ μαστών. Στον αρ. 13, στον 1ο όροφο ήταν μια κοντοπίθαρη φιλιππινέζα και στο ισόγειο μια αδιάφορη ψηλή ξανθιά. Ρώτησα την αλλοδαπή τσατσά στο ισόγειο του αρ. 11 που και πότε δουλεύει η Τζούλια και μου απάντησε ότι δεν γνωρίζει καμία Τζούλια. Όταν επέμεινα, επισημαίνοντάς της μάλιστα το χαρακτηριστικό μέγεθος των βυζιών της, μου είπε ανερυθρίαστα : "Ποια λες, μια μεγάλη κυρία;;; Αυτή δεν δουλεύει σε κανένα από τα σπίτια της Τροφωνίου. Δεν ξέρω πού δουλεύει."

Μπορεί κάποιος γνώστης της υπόθεσης να ξεδιαλύνει τι συμβαίνει και να μας πει και μας;
Κανονικά σε ποιον αριθμό και όροφο δουλεύει η -εξαφανισμένη- Τζούλια;
Μήπως έπρεπε να τη ζητήσω ως Λάουρα;

μα καλα πως ρωτησες την τσατσα στο ισόγειο του αρ. 11 εσυ δεν λες οτι ηταν κλειστο??? Την πορτα ρωτησες?????
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
μα καλα πως ρωτησες την τσατσα στο ισόγειο του αρ. 11 εσυ δεν λες οτι ηταν κλειστο??? Την πορτα ρωτησες?????

Κοίτα να δεις άλλη τρώνε πόρτα και άλλη μιλανε σε πόρτα . :2funny: Προφανώς ο φίλος μπορεί να μπέρδεψε τα νούμερα.
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μα καλα πως ρωτησες την τσατσα στο ισόγειο του αρ. 11 εσυ δεν λες οτι ηταν κλειστο??? Την πορτα ρωτησες?????

έχεις δίκιο, έγραψα κατά λάθος 11, ήθελα να πω 13, το 11 όπως είπα ήταν κλειστό

αλλά αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι η τσατσά του 13 με διαβεβαίωσε πως δεν δουλεύει η Τζούλια σε κανένα από τα ρδέλα της Τροφωνίου (αμά το προσέξετε, και τα 4 στεγάζονται επί της ουσίας στο ίδιο κτήριο)

θα ξαναδοκιμάσω νωρίτερη ώρα και θα λυθεί το μυστήριο

επίσης, μια ερώτηση, για όποιον ξέρει: αυτή η Φωτεινή στην Αριστοτέλους 177 τι μέγεθος έχει ; είναι φυσικό ; και πώς είναι από πλευράς γενικότερης εμφάνισης και συμμετοχής ;
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
έχεις δίκιο, έγραψα κατά λάθος 11, ήθελα να πω 13, το 11 όπως είπα ήταν κλειστό

αλλά αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι η τσατσά του 13 με διαβεβαίωσε πως δεν δουλεύει η Τζούλια σε κανένα από τα ρδέλα της Τροφωνίου (αμά το προσέξετε, και τα 4 στεγάζονται επί της ουσίας στο ίδιο κτήριο)

θα ξαναδοκιμάσω νωρίτερη ώρα και θα λυθεί το μυστήριο

επίσης, μια ερώτηση, για όποιον ξέρει: αυτή η Φωτεινή στην Αριστοτέλους 177 τι μέγεθος έχει ; είναι φυσικό ; και πώς είναι από πλευράς γενικότερης εμφάνισης και συμμετοχής ;
Eκει που ηταν κλειστο βρησκεται αυτο που ψαχνεις
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
630
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
1 νεα βυζοπουλα με 5αρι οπλισμο που δουλευε πριν μερικα χρονια μεταξουργειο,ονομα Αντζελα ,μιλφαρα ξανθια Λιοσιων Εξηκιου 20.Επισησs σε στουντιο ονομα Λιλη Αριστομενουs γερμανιδα με 4 αρια οπλισμο τη ν εχει παρει κανειs ,ειναι ωραιο μουνι 50 ευρω το απλο .....
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Φίλε koleou η Άντζελα που αναφέρεις πότε δουλεύει απόγευμα ή πρωί? Παιδιά πριν από κανά μήνα δούλευε στο μπουρδελάκι της Εξηκίου 18 αυτό με τις σκάλες μία Ρωσσίδα η Ρίτα με πολύ μεγάλες βυζάρες, στο δωμάτιο πολύ καλή. Την είχα πετύχει πριν καμιά βδομάδα Τροφωνίου 11 σε αντικατάσταση της Αγάπης. Από τότε χάθηκαν τα ίχνη της. Αν την έχει πετύχει κάποιος παρακαλώ θερμά να ενημερώσει.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Φ Εξηκίου 18 αυτό με τις σκάλες μία Ρωσσίδα η Ρίτα με πολύ μεγάλες βυζάρες, ....... Την είχα πετύχει πριν καμιά βδομάδα Τροφωνίου 11 σε αντικατάσταση της Αγάπης.


μεγαλυτερες απο της αγαπης ?  ετσι  για συκγρινουμε ποσο μεγαλυτερο . . .
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Τεράστια φίλε. Ποια Αγάπη, καμιά σύγκριση. Την έπερνα συχνά στο Εξηκίου 18. Όποιος γνωρίζει κάτι ας ενημερώσει
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
630
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
η αντζελα που ανεφερα πρωινη δουλευει
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Την Άντζελα την έχω πάρει πριν από δύο χρόνια στο Βιργ. Μπενάκη. Πολύ καλή και δεκτική! Τεσσαροπεντάρι βυζί έλεγα κι εγώ, οι άλλοι έλεγαν τριάρι.
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, αυτή τη Φωτεινή στο στούντιο της Αριστοτέλους 177 την έχει πάρει ή έστω δει κανείς, για να μας πει ακριβές μέγεθος βυζιού και γενικότερες εντυπώσεις από πλευράς εμφάνισης και συμπεριφοράς;
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Μολις γυρισα απο την Στελλα στο φωκαιας 25 πανω που δουλευει μεταμεσονυχτια.Απιστευτο φυσικο τεσσαρι στηθος στητο που θα μπορουσε ανετα να ειναι πλαστικο.Η κοπελα ρωσσιδα με ωραιο αδυνατο σωμα,αποδεκτο κωλο,και υπεροχα ποδια.Γελαστη και φιλικη κοπελα νε ξανθο μαλλι και γαλανα ματια.Δουλευε στο φυλης 54κατω.Οι βυζολατρες και οχι μονο θα την εκτιμησουν.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Μολις γυρισα απο την Στελλα στο φωκαιας 25 πανω που δουλευει μεταμεσονυχτια.


Στελλαααααααααααααααα   , μας κρατας ξενυχτη  , αυτα τα μεταμεσονυχτια σου . . . .   + 1000000000000
 

Επισκέπτης
Νέκρα ως συνήθως..........πάλι θα τον πιουμε κι αυτόν το χειμώνα.Ευτυχως που εχει Φρανκφουρτη και θα ισιώσει το πράγμα με κάτι original 6-7αρια
 

Επισκέπτης
Κάτι τέτοιες που εχει το Μοναχο να ειχαμε τι καλά που θα ειμαστε. Η Μελαχροινή η Larissa ειδικά ..τύφλα να χει η Λάουρα
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Ρε  Deutschland über alles λεμε  :rockon: :rockon: :rockon:


 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου από Εξηκίου 20 και Άντζελα. Μεγάλα 4αρια βυζιά, στο δωμάτιο λιγάκι βυζοπαίξιμο, ακά μπούκι αν θες αλλά τίποτα το αξιομνημόνευτο.
 

art47

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
12
Πόντοι
0
Να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου από Εξηκίου 20 και Άντζελα. Μεγάλα 4αρια βυζιά, στο δωμάτιο λιγάκι βυζοπαίξιμο, ακά μπούκι αν θες αλλά τίποτα το αξιομνημόνευτο.

ειναι χοντρουλα η  Αντζελα? Σαν Αγαπη ή Τζουλια, για να καταλαβω?
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Αν λέμε για την ίδια, είναι χοντρονταρντάνα, αλλά τα πόδια της είναι αρκετά σφιχτά. Δεν κρέμονται πολλά λίπη, δηλαδή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom