Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (6 μέλη και 45 επισκέπτες)

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
163
Πόντοι
16
Mια Αλίνα με 5άρια που δουλεύει αύριο στο Θεσσαλιας 136 την εχει δοκιμάσει κανενας;
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
8
Like
2.807
Πόντοι
736
Όποιος γκαβλωνει ντολμαδάκι Τζούλια με 3,5αρια+ είναι στο Βέργας 2 έως 17:00
 

Kokovios7

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
16
Like
20
Πόντοι
0
Πέρασμα σήμερα από Βέργας 2 και Τζούλια, παίδες δε ξέρω αν δε με έκανε κέφι η γκόμενα αλλά κλαίω το 20αρικο, πολύ ψυχρή και τυπική. Ισπανικό μου είπε ότι δεν κάνει, με την αιτιολογία ότι τα βυζιά της είναι φυσικά και όχι ψεύτικα, που κολλάει τώρα αυτό! Πίπα καλή, δε μπορώ να πω, το βυζί εγώ δε θα το έλεγα 3,5 , πιο πολύ στο 3 θα έλεγα. Γενικά τη μύρισα τη φάση από τον τρόπο που μου ζήτησε τα λεφτά, με ξενέρωσε πριν καν μπει μέσα.
Καλή συνέχεια και ας ελπίσουμε να βρεθεί κάποια με 5αρια και πάνω να μας φάει όλα τα λεφτά.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.178
Κριτικές
4
Like
1.648
Πόντοι
266
Πέρασμα σήμερα από Βέργας 2 και Τζούλια, παίδες δε ξέρω αν δε με έκανε κέφι η γκόμενα αλλά κλαίω το 20αρικο, πολύ ψυχρή και τυπική. Ισπανικό μου είπε ότι δεν κάνει, με την αιτιολογία ότι τα βυζιά της είναι φυσικά και όχι ψεύτικα, που κολλάει τώρα αυτό! Πίπα καλή, δε μπορώ να πω, το βυζί εγώ δε θα το έλεγα 3,5 , πιο πολύ στο 3 θα έλεγα. Γενικά τη μύρισα τη φάση από τον τρόπο που μου ζήτησε τα λεφτά, με ξενέρωσε πριν καν μπει μέσα.
Καλή συνέχεια και ας ελπίσουμε να βρεθεί κάποια με 5αρια και πάνω να μας φάει όλα τα λεφτά.
Ειχα προειδοποιησει. Και μονο που την ειδα.
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
231
Πόντοι
26
Μαγκες ισως πρεπει να κανουμε ,ενα γενικο απολογισμο ,που μπορουμε να βρουμε τεραστιες βυζαρες παντου,ακομα και για βυζαγμα μονο....Εχουμε απο 4 και πανω σε φθηνα μπουρδελα μονο η Κορινα με 4 περιπου,που αλλαζει συνεχεια σπιτια ,μεχρι και Μεταξουργείο δουλεψε.Παμε σε ανεξαρτητες σε σπιτια η call girl η Ανετα με γυρω στο 5-6 ,σε δικο ρης χωρο στην Κυψελη,και μια τσιγκανα που παει σε hotel ,με ονομα Μαρινα.Δυστηχως εκει μειναμε ,μας εμειναν τα μασαζ,και καμια ξεκαρφωτη οπως εδω σε πολυ παλιο ποστ (
jil2 έγραψε:
Αντωνια απο κωλομπαρο ....παλια οδου σπετσων Κυψελη δουλευει Μουρια πλατεια Γκυζη σουβλατζιδικο αλλα και σπιτι της εκει κοντα ......περνει πιπες).Αν την βρουμε εχει και αυτη πολυ μεγαλα ,αν και οι αδερφες τις εχουν μεγαλκυτερα,αλλα δεν ξερω αν ειναι του χωρου.Δεκτο αν βρει κανενας σε κανενα κωλομπαρο,στριπ καμια με μεγαλα....Συγγνωμη που τα εγραψα ολα εδω...
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.304
Like
6.250
Μιας κι είχα καιρό να περάσω από το λαδάδικο του Νέου Κόσμου κι επειδή το κορμί μου ήταν ταλαιπωρημένο από αθλοπαιδείες, είπα να πάω να κάνω μια ισιωτική. Εκείνη την ώρα διαθέσιμη ήταν μόνο η Δήμητρα με τις τεράστιες βυζάρες την κωλάρα και το καυλέ πρόσωπο. Μπήκαμε αμέσως στο δωμάτιο και διάλεξα το πρόγραμμα nuru στο ειδικό στρώμα του καταστήματος. Ξεκίνησε με ένα χαλαρωτικό μασάζ σε επίπεδο επαγγελματικό θα έλεγα με σωστές πιέσεις στα σημεία που έπρεπε και όντως με χαλάρωσε τέλεια. Μετά άπλωσε το ζεστό nuru πάνω μου κι άρχισε ένα βυζομασάζ που καρακατακαύλωσα. Το πρόγραμμα συνεχίστηκε κι απο μπρος με τις βυζάρες να γλυστρούν πάνω μου με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κρατηθώ με τίποτα. Το ανακουφιστικό τέλος ήρθε πολύ γρήγορα με το φοβερό ισπανικό της. Έχοντας γίνει λιώμα με όλα αυτά σηκώθηκα με χίλια βάσανα να πάω για ντουζ. Με είδε που δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου και με βοήθησε κάνοντας μου σπέσιαλ μπανάκι για να φύγουν τα λάδια. Την ευχαρίστησα αφήνοντάς της ένα καλό μπουρμπουάρ και θα ξαναπάω σύντομα..
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.304
Like
6.250
Δήμητρα
 

Συνημμένα

  • 20230122_191657.jpg
    20230122_191657.jpg
    6 MB · Εμφανίσεις: 151
  • 20230122_191628.jpg
    20230122_191628.jpg
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 127
  • 20230122_191544.jpg
    20230122_191544.jpg
    6,9 MB · Εμφανίσεις: 146

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
8
Like
2.807
Πόντοι
736
Μαγκες ισως πρεπει να κανουμε ,ενα γενικο απολογισμο ,που μπορουμε να βρουμε τεραστιες βυζαρες παντου,ακομα και για βυζαγμα μονο....Εχουμε απο 4 και πανω σε φθηνα μπουρδελα μονο η Κορινα με 4 περιπου,που αλλαζει συνεχεια σπιτια ,μεχρι και Μεταξουργείο δουλεψε.Παμε σε ανεξαρτητες σε σπιτια η call girl η Ανετα με γυρω στο 5-6 ,σε δικο ρης χωρο στην Κυψελη,και μια τσιγκανα που παει σε hotel ,με ονομα Μαρινα.Δυστηχως εκει μειναμε ,μας εμειναν τα μασαζ,και καμια ξεκαρφωτη οπως εδω σε πολυ παλιο ποστ (
jil2 έγραψε:
Αντωνια απο κωλομπαρο ....παλια οδου σπετσων Κυψελη δουλευει Μουρια πλατεια Γκυζη σουβλατζιδικο αλλα και σπιτι της εκει κοντα ......περνει πιπες).Αν την βρουμε εχει και αυτη πολυ μεγαλα ,αν και οι αδερφες τις εχουν μεγαλκυτερα,αλλα δεν ξερω αν ειναι του χωρου.Δεκτο αν βρει κανενας σε κανενα κωλομπαρο,στριπ καμια με μεγαλα....Συγγνωμη που τα εγραψα ολα εδω...
Αυτη η Μαρινα εχει καποια σελιδα να την δουμε?
Η Αντωνια ειναι βυζοπουλα γειτονισσα εννοεις?
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
8
Like
2.807
Πόντοι
736
Αυτη η Μαρινα εχει καποια σελιδα να την δουμε?
Η Αντωνια ειναι βυζοπουλα γειτονισσα εννοεις?
Στουντιο μονο το παλτοΒικτορια ειναι με 6αρι+
και μετα αμα πετυχεις Αθηνα την Μαρτα2 5αρι+ (αντε να βαλω και την Ρομπερτα 4αρι+)
Η Αννετα εχει ανετα 6αρι+ αλλα ειναι ασχημη βρωμοβουλγαρα,αχαρη και χοντρη..
 

theScientist

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2016
Μηνύματα
270
Κριτικές
1
Like
222
Πόντοι
1
Προσθέτω και την κυρα Έλενα με 5αρια παλιά καραβάνα στο χώρο με δικό της χώρο κοντά στην πλατεία βικτωριας. Είναι πλέον ξεπέτα.
 

theScientist

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2016
Μηνύματα
270
Κριτικές
1
Like
222
Πόντοι
1
Αυτη η Μαρινα εχει καποια σελιδα να την δουμε?
Η Αντωνια ειναι βυζοπουλα γειτονισσα εννοεις?
Την Μαρίνα μαλλον εννοεί αυτή που έκανε ραντεβού στο Λύδια στην πλατεία Αττικής.
 

Douross

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
77
Πόντοι
0
Ναι αυτή είναι, είναι γαμισιμη, την έχω παρει κανα δυο φορες. Δεν μπορω να την εντοπισω τελευταια, αν καποιος έχει επαφη ας ποσταρει. Απο οτι φαίνεται πρεπει να κάνει διαλειμμα...
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
8
Like
2.807
Πόντοι
736
Σκασανε 2 μικρομεσαιες βυζουδες στα στουντια αλλα ισως να ειναι πλαστικες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom