Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 74 άτομα (5 μέλη και 69 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.527
Κριτικές
8
Like
11.493
Πόντοι
3.786
Συναγωνιστές δεν βρίσκω reviews για δύο προικισμένες του studio Ορχιδέα (Βούρβαχη 19).
Τα ονόματα : Φρίντα και Λίλλη

-Έχει κανένας συναγωνιστής άποψη επί του θέματος;
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
8
Like
2.807
Πόντοι
736
Η Λιλλη ειναι καινουργια "υποθετω" η Φριντα πρεπει να ειναι η Γιασμιν που γαμιοσανε στο ντελο της Περγαμου και μετα καπου στη φωκαιας..
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Βυζομάγκες, χαίρετε. Γνωρίζει κανένας αν αυτήν την δευτέρα θα δουλεύει το Βέργας 7, γιατί κάτι πήρε το αυτί μου για μια Ντίνα με καλό στήθος.
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
8
Like
2.807
Πόντοι
736
Αναφερθηκε μια Αντζελα κοντοπουτανο με βυζαρες στο Φυλης86β..
Λογικα σημερα θα ειναι 2η βαρδια
 

Markosss13

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
Γεια σας Μήπως ξέρει κανείς που είναι η διάσημη Τζούλια δεν την βρεισκο εδώ και 2 μήνες τελευταία την συνάντησα τον Νοέμβρη στην εξηκιου
 

James King

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2019
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς που θα βρω την Μαντόνα θέλω μια βυζαρου....
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
163
Πόντοι
16
Γεια σας Μήπως ξέρει κανείς που είναι η διάσημη Τζούλια δεν την βρεισκο εδώ και 2 μήνες τελευταία την συνάντησα τον Νοέμβρη στην εξηκιου
Aν διάβασα καλά κάπου σταμάτησε και κάνει ραντεβού μονο σε ξενοδοχείο με πελάτες που έχει δώσει το τηλ της....
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
7
Like
828
Πόντοι
371
συναγωνιστες ξερουμε τιποτα για αθενς?μασαζ?
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
8
Like
2.807
Πόντοι
736

jil2

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
δυ :tn04: :tn04: :tits: :tits:στυχως σταματησε ειναι μακρια πλεον
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
Γεια σας Μήπως ξέρει κανείς που είναι η διάσημη Τζούλια δεν την βρεισκο εδώ και 2 μήνες τελευταία την συνάντησα τον Νοέμβρη στην εξηκιου
Aν διάβασα καλά κάπου σταμάτησε και κάνει ραντεβού μονο σε ξενοδοχείο με πελάτες που έχει δώσει το τηλ της....
Δηλαδη ρε παιδες οι παλιοι της πελατες που δεν προλαβαν να παρουν το τηλεφωνο την ξεχνανε; Πολυ κριμα, εγω πηγαινα σχεδον για 10 χρονια και θα ηθελα να ξαναπαω εαν δεν εξαφανιζοταν. Εαν καποιος ξερει πληροφοριες αν προκειται να επιστρεψει καποια στιγμη η εαν δινει το τηλεφωνο της για ραντεβου σε παλιους πελατες, ας ενημερωσει. Thanx
 

gamias_21

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2013
Μηνύματα
17
Κριτικές
5
Like
11
Πόντοι
0
Η Μαντόνα όντως που βρίσκεται ;
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
163
Πόντοι
16
Τη θρυλική Τζούλια την ξεχνάμε όλοι. Βρήκα το τηλ της και μου απάντησε πως δεν δουλεύει πια και ζει στις Σέρρες. Μια μαύρη κορδέλα για τα μεγαλύτερα βυζιά που είχαμε πανελλαδικά και σε τόσο προσιτή τιμή.... :(
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
Τη θρυλική Τζούλια την ξεχνάμε όλοι. Βρήκα το τηλ της και μου απάντησε πως δεν δουλεύει πια και ζει στις Σέρρες. Μια μαύρη κορδέλα για τα μεγαλύτερα βυζιά που είχαμε πανελλαδικά και σε τόσο προσιτή τιμή.... :(
Πολυ κριμα, πραγματικα... Τα τελευταια 2 χρονια φαινοταν οτι κατι δεν παει καλα. Συνεχεις αλλαγες σπιτιων, οι τσατσαδες εκαναν οτι δεν την ηξεραν, ειχε τσακωθει και με μια Βουλγαρα πουτανα στην Τροφωνιου... Δυστυχως τη θεωρουσαμε δεδομενη και δεν πολυπηγαιναμε. Αν ηξερα οτι θα σταματουσε ετσι αποτομα, θα πηγαινα καθε μερα για κανενα μηνα να χορτασω βυζι και θα την αποχαιρετουσα με  δακρυα στα ματια. Ας ελπισουμε οτι καπως, καπου, καποτε θα ξανακατεβει στους στιβους.
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
278
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
Πολυ κριμα, πραγματικα...
η Τζούλια δεν ήταν ποτέ ιδιαίτερα δυνατή
εκτός από τα βυζιά(τα μεγαλύτερα που έχω αρμέξει) στα άλλα εντελώς τυπική παθητική μηδέν συμμετοχή
έπιπλο ΙΚΕΑ
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
η Τζούλια δεν ήταν ποτέ ιδιαίτερα δυνατή
εκτός από τα βυζιά(τα μεγαλύτερα που έχω αρμέξει) στα άλλα εντελώς τυπική παθητική μηδέν συμμετοχή
έπιπλο ΙΚΕΑ
Ητανε με τις μερες της. Αλλες μερες ειχε διαθεση και συμμετειχε, αλλες μερες καθοταν σαν αστεριας και σου εκανε παρατηρησεις, μη ρουφας τις ρωγες, μη χουφτωνεις δυνατα τα βυζια γιατι πονανε κλπ. Παντως και μονο που ηταν τα μεγαλυτερα βυζια της πιατσας την εκαναν ξεχωριστη. Και εκανε και καλη πιπα. Και ολα αυτα με 20 ευρω. Τελος παντων τωρα Θεοσχωρεστη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom