Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

micle

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Η Τζούλια που βρίσκεται; Έφυγε από Κνίδου;
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
163
Πόντοι
16
Ναι ειναι Εξηκίου σε αυτο με την γκρι πορτα
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.531
Πόντοι
201
Φυλής 61 Μισελ βισοπιτσιρικα με 4ρια.
2η βάρδια.
Φοραει γιαλια που δεν ξερω αν ειναι οράσεως ή για να μη την πιτσιλάνε στα μάτια.
Δεν ειναι η Μισελ του Μεταξουργείου.
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Καποιος συναγωνιστης ο οποιος εχει βρεθει με την εν λογο κοπελα υπαρχει ?? φαινετε αρκετα big boob


Ναι θα κλαις τα λεφτά σου...Πράγματι κρίμα το βυζί που έχει :tits2:.Εκτός αν θες να σκάσεις 50αρι για να τα πιάσεις...  :2funny: :2funny: όπως και γω...Πήγα μια φορά για να μου φύγει η κάβλα και έκλαιγα για τη μαλακία μου μετά  :jerking: :jerking:
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Αν έχεις ένα 50άρικο για πέταμα... πέταξέ το αλλού. Τα χειρότερα λεφτά που έχω δώσει στη ζωή μου.
ΜΑΚΡΑΝ πιο ωραία πέρναγα με τις φωτογραφίες της απ το σπιτάκι μου.

:2funny: :2funny: πραγματικά!!!
 

Trelobourdelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
134
Κριτικές
10
Like
279
Πόντοι
291
Μπράβο παιδιά για την ενημέρωση, να γνωρίζουμε,καλή δουλειά
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
54
Πόντοι
1
Επίσκεψη Κυριακή  1η βάρδια Λίλυ από Κολοκυνθούς 38Β. Φυσικά βυζιά  νούμερο 110 D αν και μπορεί να φοράει και λάθος κούπα βυζιού και να είναι DD λογικά με το εδώ σύστημα 4+ μεγάλη θηλαία άλω(περιοχή γύρω από τη θηλή) σχεδόν σαν CD μικρή σε μήκος θηλή.Σε γενικές γραμμές για τι τιμη του 10 € καλά είναι η κοπελα. Άλλα πρέπει να είσαι γρήγορος είχα βάλει χρονόμετρο στα 9 λεπτά κτυπάει ο τσάτσος. Το δωμάτιο γενικά είναι μέτριο το κρεβάτι δε χάλια το σεντόνι μες στα φλόκια δεν χρειάζεται black light για να τα δεις. Συνίσταται για βυζολαγνους κομάντα του έρωτα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: vanos

kostascr

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
21
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
0
Συναγωνιστή Σχετικά με Την Πάολα απο Πέρδικας , είναι κάτι παραπάνω απο μυγιάγκιχτη ,αφού όταν την Πρωτοείδα και εγώ έπαθα πλάκα , καθώς έχει και ωραίο πρόσωπο και καμπύλες σε μεγέθη που επιθυμώ ,ΑΛΛΑ....Πιό πολλά πράγματα μου έχουν κάνει άλλες στο σαλόνι σε άλλα μαγαζιά  ενώ εχω πάει να δώ ,παρά αυτή μέσα στο δωμάτιο ...Τιποτα άλλο .Αν σου αρέσει,
απλά να περνάς να την βλέπεις και να την φαντασιώνεσαι ...Τιποτα άλλο ...Δυστυχώς
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
278
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
Η κυρία πρέπει να είναι γύρω στα 45 Πραγματικά τεράστια, φυσικά μαστάρια , όχι πεσμένα

πέρασμα από το καινούργιο μαγαζί της Έλενας,μαζί ήταν μια στρουμπουλή νεαρά και μια ψιλοαδιάφορη μιλφ αλλοδαπη
πέρασα με την τεράστια Έλενα είχαμε και οι δυο κέφια και έγινε ο κακός χαμός ,έγλειψε ότι μπορούσε να γλείψει πάνω μου
και μετά αλλάξαμε τις μισές στάσεις του κάμα σουτρα
υπεροχή εμπειρία, έφαγα καλαααα!!!!!!!!
 
Εγγρ.
23 Μαρ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καποιος ειχε αναφερει οτι η τζουλια απο τροφωνιου εχει το σωματοτυπο της claudiamarie ισχυει? για μεχρι εκει την παλευω..μην ειναι τριπλασια ειναι το θεμα..
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
πέρασμα από το καινούργιο μαγαζί της Έλενας,μαζί ήταν μια στρουμπουλή νεαρά και μια ψιλοαδιάφορη μιλφ αλλοδαπη
πέρασα με την τεράστια Έλενα είχαμε και οι δυο κέφια και έγινε ο κακός χαμός ,έγλειψε ότι μπορούσε να γλείψει πάνω μου
και μετά αλλάξαμε τις μισές στάσεις του κάμα σουτρα
υπεροχή εμπειρία, έφαγα καλαααα!!!!!!!!
Ποιο είναι το νέο μαγαζί της Ελένας ρε παιδιά, πείτε και σε εμάς τους νέους ....
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
μπορει να μου στειλει το τηλ της ελενας καποιος? γιατι το εχω χασει και δεν ξερω τον νεο χωρο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom