Νέα

Βυζοπούλες γειτόνισσες (και γύρω περιοχών)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kukjim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 766
  • Εμφανίσεις 289K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

floSKG

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2021
Μηνύματα
10
Like
17
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλοι την παρέα
 

floSKG

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2021
Μηνύματα
10
Like
17
Πόντοι
0
Καλημέρα σας ….
 

Συνημμένα

  • IMG_2803.jpeg
    IMG_2803.jpeg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 170

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.947
Κριτικές
1
Like
5.460
Πόντοι
2.356
Δενδρινός στη Φορμίωνος στον Βύρωνα.

MILF με τορπίλες. Υπολογίζω F-cup. Παραπάνω κιλά, αλλά δε με χάλασε καθόλου. Λαμπιόνια έγιναν τα ματάκια μου πρωϊνιάτικα. :2funny:
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
Και εδω μια βυζογρια στον Πειραια, τουλαχιστον 8αρια, χανουν στην καμερα, οι ρωγες ειχαν φτασει στο μουνι της..

 

Joker4U

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
221
Like
445
Πόντοι
21
Είναι μια κοπέλα γύρω στα 30 που δουλεύει σε ένα φούρνο κοντά στο σπίτι μου. Φοράει μόνο πουκάμισα και συχνά άνευ βυζοθηκών…. Όταν σκύβει κοιτάζει να δει ποιος παρακολουθεί…. Συνήθως όλοι :grin::grin::grin:
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
318
Like
124
Πόντοι
1
Είναι μια κοπέλα γύρω στα 30 που δουλεύει σε ένα φούρνο κοντά στο σπίτι μου. Φοράει μόνο πουκάμισα και συχνά άνευ βυζοθηκών…. Όταν σκύβει κοιτάζει να δει ποιος παρακολουθεί…. Συνήθως όλοι :grin::grin::grin:
Οδος;
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
144
Πόντοι
0
Έχω μια γειτόνισσα που την ξέρω πολλά χρόνια. Από έφηβος την παίζω για πάρτη της. Μιλάμε για κάτι βυζαρες απίστευτες. Εντάξει εχουν πέσει λίγο μετά από 2 γέννες αλλά είναι μιλφαρα. Διατηρεί πολύ ωραίο σώμα και ειναι πάντα προσεγμένη. Δεν δίνει δικαιώματα αλλά όταν την πετυχαινω χωρίς την οικογένεια με αγκαλιάζει και νιώθω τους αερόσακους να μου κόβουν την αναπνοή. Το έχει πάρει πρέφα η δικιά μου και έχει σκυλιάσει. Όποτε με ξεζουμίζει χωρίς έλεος αχαχαχαχαχαχα
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
318
Like
124
Πόντοι
1
Είναι μια κοπέλα γύρω στα 30 που δουλεύει σε ένα φούρνο κοντά στο σπίτι μου. Φοράει μόνο πουκάμισα και συχνά άνευ βυζοθηκών…. Όταν σκύβει κοιτάζει να δει ποιος παρακολουθεί…. Συνήθως όλοι :grin::grin::grin:
Που ειναι ο φουρνος αδελφε;
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
318
Like
124
Πόντοι
1
Έχω μια γειτόνισσα που την ξέρω πολλά χρόνια. Από έφηβος την παίζω για πάρτη της. Μιλάμε για κάτι βυζαρες απίστευτες. Εντάξει εχουν πέσει λίγο μετά από 2 γέννες αλλά είναι μιλφαρα. Διατηρεί πολύ ωραίο σώμα και ειναι πάντα προσεγμένη. Δεν δίνει δικαιώματα αλλά όταν την πετυχαινω χωρίς την οικογένεια με αγκαλιάζει και νιώθω τους αερόσακους να μου κόβουν την αναπνοή. Το έχει πάρει πρέφα η δικιά μου και έχει σκυλιάσει. Όποτε με ξεζουμίζει χωρίς έλεος αχαχαχαχαχαχα
Πληροφορίες δεν δίνεται ομως
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Στρίβοντας απο Αιόλου για Ερμού, μετα απο 20 μετρα στο αριστερό μας χέρι υπηρχε μια πιτσαρια. Με φαγητο στο ορθιο δηλαδη. Μεσα δουλευε ενα Μιλφ σα να μιλαμε για Αμερικάνα πορνοστσρ. Τσοντοφατσα και βυζια της ηταν σαν σιλικονη 6αρι μεγεθος. Ηταν ΤΕΤΑΣΤΙΑ. Αφου μεσα μου ελεγα δε γινεται παιζει βιζιτα σε καμια πισω πορτα. Με τοσο μεγαλα στητα βυζια, ηταν τοσο προκλητικο το θεαμα που έλεγες οτι η τυπισσα κανει βιζιτες μεσα στο μαγαζι.
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
318
Like
124
Πόντοι
1
Αγίων Παντων 53 στη Καλλιθεα,ταπετσαριες αυτοκινητων. Δεν ξερω αν ειναι πελατισσα η υπαλληλος αλλα την βλεπω τρεις μερες σερί, απογεύματα. Ηλικία 35-40 στηθος 4αρι.
Καλη συνεχεια μαγκες μου.
 

Gilfomilfer

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2023
Μηνύματα
16
Like
112
Πόντοι
0
Στρίβοντας απο Αιόλου για Ερμού, μετα απο 20 μετρα στο αριστερό μας χέρι υπηρχε μια πιτσαρια. Με φαγητο στο ορθιο δηλαδη. Μεσα δουλευε ενα Μιλφ σα να μιλαμε για Αμερικάνα πορνοστσρ. Τσοντοφατσα και βυζια της ηταν σαν σιλικονη 6αρι μεγεθος. Ηταν ΤΕΤΑΣΤΙΑ. Αφου μεσα μου ελεγα δε γινεται παιζει βιζιτα σε καμια πισω πορτα. Με τοσο μεγαλα στητα βυζια, ηταν τοσο προκλητικο το θεαμα που έλεγες οτι η τυπισσα κανει βιζιτες μεσα στο μαγαζι.
Είχα φάει τρείς φορές πίτσα εκεί χωρίς να θέλω πίτσα!!!! ΑΠΊΣΤΕΥΤΗ!!!
 

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.930
Πόντοι
201
Είχα φάει τρείς φορές πίτσα εκεί χωρίς να θέλω πίτσα!!!! ΑΠΊΣΤΕΥΤΗ!!!
Όλοι έχουμε περάσει απ'εκεί και φυσικά από το "Καλαμάκι της κυρά Σοφίας" στη πλατεία Βικτωρίας
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: nzg

Gilfomilfer

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2023
Μηνύματα
16
Like
112
Πόντοι
0
Όλοι έχουμε περάσει απ'εκεί και φυσικά από το "Καλαμάκι της κυρά Σοφίας" στη πλατεία Βικτωρίας
Δεν εχω πάει εκεί. Αυτό είναι το όνομα του μαγαζιού; Στην πλατεία Βικτωρίας εννοώ.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.600
Like
7.729
Πόντοι
1.056
Ευχαριστώ για την ΆΜΕΣΗ απάντηση. Μεγάλες βυζάρες; Ώριμη;
Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω σε ποια αναφέρεται ο φίλος, δεν ψωνίζω από εκεί.
Απλά μένω κοντά και γνωρίζω το μαγαζί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom