Νέα

Βρηκα βιντεακι της γυναικας μου με πρωην της!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα intothesea1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 347
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
θεωρω λαθος να συνδεεις την πραγματικη αγαπη κ το πως την βρισκει το ζευγαρι με κατι τελειως τυπικο πια οπως ο γαμος κ ο αρραβωνας.
δεν το συνδεσα ειπα οτι αν την βρισκεις με τον αλλο λιγο σημασια εχουν ολα τα αλλα
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
[size=14pt]Κοιταχτε[/size]. Πριν δυο χρονια μια ιδιοκτητης καταστηματος με εσωρουχα που ειχα επισκεφτει για να παρω καλσον και νυχτικακια μου ζητησε οταν ειδε πως ημουν θυληπρεπης να τη συνοδευσω στο σπιτι της και να με κερασει ενα ποτακι.Εκει καταληξαμε αφου με εντυσε και και με μακιγιαρισε να με πηδαει με το στραπον της και να με φωτογραφιζει και βιντεοσκοπει. Μετα μου ζητησε να την παρω και γω απο πισω και ξεχαστηκαμε με την ωρα. Καποια στιγμη και ενω την επαιρνα απο πισω μπηκε στο δωματιο ο αντρας της και εμεινε αφωνος.
Τουλάχιστον με το να την πάρεις μόνο από πίσω, γλίτωσες την περίπτωση να σου έρθει στην πόρτα ο γιος μετά από καμιά 20 χρόνια για να σε χαιρετήσει πριν παρουσιασθεί στην Κόρινθο. :boobies: :2funny:
 

Morisson

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
260
Like
4
Πόντοι
1
...το αφησα στην 9 σελιδα το Σαββατο και τωρα...  :S

ακομα το συζητατε ρε μλκες?  :tickedoff:

ΕΛΕΟΣ!

Ενας ΠΡΩΗΝ τη ΜΠηδηξε! Ε και?

Απ το κωλο! Ε και??

Αμα εισαι μαγκας πηδα την κι εσυ, σιγα!

ΕΛΕΟΣ με τους φλωρους!

:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

ruby60

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2011
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αντί να τσαντίζεσαι με το ότι βρήκες ένα videaki να το κάνει με πρώην της, πρέπει να σε προβληματίζει
το γεγονός γιατί το φυλάει ακόμα στο PC της. Μάλλον της αρέσει να το βλέπει που και που για δικούς της
λόγους. Καλύτερα μίλησε της ή ζήτα της να κάνετε ένα δικό σας video να δεις αντίδραση. Αν σου αρχίσει τα
όχι και δεν θέλω, εκεί πάρε ανάποδες και βγάλτα στη φόρα. Αν είναι δεκτική πέτα διχτάκι και ρώτα αν το
έχει ξανακάνει κλπ.
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Ρε ηλίθιε άμα δε καταλαβαίνεις τι εννοώ μην απαντάς καθόλου.
Για το παιδί είναι παρόμοιο με το να είναι χωρισμένοι οι γονείς του, να πέθανε ο πατέρας/μητέρα, να έχει θετό γονιό κτλ όλα επηρεάζουν αρνητικά τη ψυχολογία του. Σε μια κοινωνία που θέλει το πρότυπο για μια σωστή οικογένεια, ευτιχισμένοι όλοι μαζί και λουλούδια, να είναι ο γάμος, το αντίθετο περιθωριοποιεί το παιδί και του δημιουργεί ψυχολογικά και κόμπλεξ.Αυτή είναι η δικιά μου άποψη και πολλοί ασφαλώς θα βιαστούν να με πουν αδερφή με αυτά που είπα.Δεν είμαι υπέρ του γάμου αλλά όταν δεν σε νοιάζει μόνο ο γαμημένος εαυτούλης σου κοιτάς και λίγο παραπέρα.

Όταν κάνεις παιδί, στην πολύ προχωρημένη σε σύγκριση με τις δικές μου παλιομοδίτικες απόψεις, σχέση σου έλα και πες μου ότι έχουμε 2011 και εσύ δε μασάς από γαμολάγνες γιατί είσαι και πολύ άντρας ρε αδερφέ.
Γι'αυτό είμαστε έτσι όπως είμαστε σα σκατά.

Αν θες να πεις κάτι πέστο και και άσε τη προσπάθεια να φανείς αστείος.

Ρε πανηλίθιε κατ'αρχην γυναίκα είμαι και δεν προσπαθώ να φανώ αστεία απλά σου λέω μια αλήθεια που προφανώς τη λούστηκες γι αυτό και πόνεσε σαν φρακαρισμένο αρχίδι σε φερμουάρ :jerking:

Κατά δεύτερον, σε στάνη ζεις ρε μάστορα? Οι μονογονικές οικογένεις είναι κάτι το σπάνιο στο μαντρί σου , ώστε να κάνουν τόση αίσθηση και να στιγματίζουν τα παιδιά αυτών? Γιατί αν αναλογιστείς τα τελευταία στατιστικά περί αύξησης διαζυγίων στην Ελλάδα , τότε έχουμε πήξει στο προβληματικό μπάσταρδο . :jerking:

Και για να τελειώνουμε. Στα σκατά κολυμπάμε γιατί κάτι μαλακιστήρια σαν εσένα κοιτάνε τους τύπους και δεν κοιτάνε την ουσία. Και η ουσία δεν βρίσκεται στις σάπιες "κανονικες οικογένειες" και μια μονογονική οικογένεια μπορεί να είναι σε πολλά ανώτερη από μια τέτοια.

Η Λουκ κάτι πήγε να πει σωστό αλλά το ψιλογάμησε μετά. Όντως καμιά κοινωνία δεν σε στιγματίζει , αν δεν επιτρέψεις εσύ ο ίδιος να στιγματιστείς. Όχι όμως αποκρύπτοντας τα προσωπικά σου δεδομένα ,λες και ντρέπεσαι γι αυτό που είσαι ή κάνεις, αλλά κρατόντας περήφανη στάση απέναντι σ'αυτήν.


Y.Γ. : Ξέρω ότι αυτά που λέω είναι ψιλά γράμματα  αλλα στην τελική είσαι παλιαδερφή ρε τύπε  :uglystupid:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Ρε πανηλίθιε κατ'αρχην γυναίκα είμαι και δεν προσπαθώ να φανώ αστεία απλά σου λέω μια αλήθεια που προφανώς τη λούστηκες γι αυτό και πόνεσε σαν φρακαρισμένο αρχίδι σε φερμουάρ :jerking:

Κατά δεύτερον, σε στάνη ζεις ρε μάστορα? Οι μονογονικές οικογένεις είναι κάτι το σπάνιο στο μαντρί σου , ώστε να κάνουν τόση αίσθηση και να στιγματίζουν τα παιδιά αυτών? Γιατί αν αναλογιστείς τα τελευταία στατιστικά περί αύξησης διαζυγίων στην Ελλάδα , τότε έχουμε πήξει στο προβληματικό μπάσταρδο . :jerking:

Και για να τελειώνουμε. Στα σκατά κολυμπάμε γιατί κάτι μαλακιστήρια σαν εσένα κοιτάνε τους τύπους και δεν κοιτάνε την ουσία. Και η ουσία δεν βρίσκεται στις σάπιες "κανονικες οικογένειες" και μια μονογονική οικογένεια μπορεί να είναι σε πολλά ανώτερη από μια τέτοια.

Η Λουκ κάτι πήγε να πει σωστό αλλά το ψιλογάμησε μετά. Όντως καμιά κοινωνία δεν σε στιγματίζει , αν δεν επιτρέψεις εσύ ο ίδιος να στιγματιστείς. Όχι όμως αποκρύπτοντας τα προσωπικά σου δεδομένα ,λες και ντρέπεσαι γι αυτό που είσαι ή κάνεις, αλλά κρατόντας περήφανη στάση απέναντι σ'αυτήν.


Y.Γ. : Ξέρω ότι αυτά που λέω είναι ψιλά γράμματα  αλλα στην τελική είσαι παλιαδερφή ρε τύπε  :uglystupid:
που το σκεφτηκες αυτο ρε τυπισα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Sonia26

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
758
Like
0
Πόντοι
6
Amanita :uglystupid: άμα σε αρπάξω από το μαλι και στο βγάλω τρίχα τρίχα θα σου πω εγώ καράβλαχάρα του κερετά :s&m_1:, βρωμοτσόκαρο  :s&m_3:που πειράζεις τα αγόρια του σαιτ.

Με σύγχυσες τώρα ...πάω να φάω μερικές πούτσες να συνέρθω... :fuck1: :fuck2:
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Amanita :uglystupid: άμα σε αρπάξω από το μαλι και στο βγάλω τρίχα τρίχα θα σου πω εγώ καράβλαχάρα του κερετά :s&m_1:, βρωμοτσόκαρο  :s&m_3:που πειράζεις τα αγόρια του σαιτ.

Με σύγχυσες τώρα ...πάω να φάω μερικές πούτσες να συνέρθω... :fuck1: :fuck2:
αληθεια γιατι τσακωνεστε για ενα μουφα θεμα
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Amanita :uglystupid: άμα σε αρπάξω από το μαλι και στο βγάλω τρίχα τρίχα θα σου πω εγώ καράβλαχάρα του κερετά :s&m_1:, βρωμοτσόκαρο  :s&m_3:που πειράζεις τα αγόρια του σαιτ.

Με σύγχυσες τώρα ...πάω να φάω μερικές πούτσες να συνέρθω... :fuck1: :fuck2:

Μωρή Σόνια , πουτσο μπορείς να φας και χωρίς να κάνεις τη Σταυροφόρα ναουμ. Άντε τραβα πιο κει φεγγαράκι , γιατι ο ήλιος κουράζεται από την παρουσία σου :sunglasses:
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
αληθεια γιατι τσακωνεστε για ενα μουφα θεμα

Ισίδωρε παιδίμ , αυτή η ερώτηση έχει ταλανίσει πολλάκις τους λοιπούς συμφορουμίτες και μια σαφής απάντηση δεν έχει δωθεί μέχρι τώρα ,αν δεν απατόμαι.
Να μου επιτρέψεις δε ,να τολμήσω μια υπόθεση... Υποθέτω ,το λοιπόν ,ότι από ενα σημείο και μετά , το αυτό καθεαυτό θέμα δεν παίζει καμία μα καμία σημασία.

(κοινώς χεστήκαμε για το θέμα , κουβέντα να γίνεται).
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
[size=14pt]Κοιταχτε[/size]. Πριν δυο χρονια μια ιδιοκτητης καταστηματος με εσωρουχα που ειχα επισκεφτει για να παρω καλσον και νυχτικακια μου ζητησε οταν ειδε πως ημουν θυληπρεπης να τη συνοδευσω στο σπιτι της και να με κερασει ενα ποτακι.Εκει καταληξαμε αφου με εντυσε και και με μακιγιαρισε να με πηδαει με το στραπον της και να με φωτογραφιζει και βιντεοσκοπει. Μετα μου ζητησε να την παρω και γω απο πισω και ξεχαστηκαμε με την ωρα. Καποια στιγμη και ενω την επαιρνα απο πισω μπηκε στο δωματιο ο αντρας της και εμεινε αφωνος. Εφυηε αφου πρωτα την εβρισε χυδαια και με εκανε εμενα τουμπανο στο ξυλο. Η κυρια με περιποιηθηκε και μου ζητησε να φυγω. Ξαναγυρισα υστερα απο τρεις μερες στο καταστημα να δω αν ηταν καλα. Μου ζητησε συγγνωμη για το ξυλο που εφαγα και μου ειπε οτι ο ανδρας της καλεσε ολους τους φιλους γνωστους και συγγενεις στο σπιτι της οπου την ειχε κλειδωσει δεμενη στο δωματιο και χωρις να το ξερουν τους επαιξε το βιντεο και τους εδειξε και τις φωτογραφιες στη τηλεοραση. Τη στιγμη εκεινη που η γυναικα δεν ειχε ιδεα τι γινοταν στο μεγαλο σαλονι του σπιτιου της κατεβηκε οταν την ελυσε και την ξεκλειδωσε λεγοντας της οτι ειναι πλεον ελευθερη να κανει ο,τι θελει. Αυτη κατεβηκε και βρεθηκε με τη νυχτικια της και τις παντοφλες της μπροστα σε ολους που βλεπαν τα καθεκαστα και κοντεψε να παθει καρδια. Φυσικα, οπως μου ειπε ολοι σηκωθηκαν και φυγαν την ιδια στιγμη νοιωθοντας αμηχανα ενω ο αντρας της ηδη ειχε φυγει απο την πισω πορτα. Μου ζητησε να μου κανει δωρο ο,τι ηθελα απο το μαγαζι για το ξεφτιλικι μου αλλα εγω την ευχαριστησα και της ειπα οτι ηταν τιμη μου να δαρθω για αυτην.
με καυλωσες τρελα ρε αλανι,μπορουμε να βρεθουμε αν θελεις να σου ξεχαρβαλωσω την βαλβιδα και να σου ριξω και μερικες φαπες,περιμενω pm
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom