Νέα

Βρέθηκε νεκρός ο Βαγγέλης Γιακουμάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaboul
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
images

οπου δεν πιπτει λογος  :grin:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.727
Πόντοι
3.656
Δεν συμφωνω. Η κοινωνια ετσι λειτουργει. Αδιαφορει οταν συμβαινει κατι, και κατοπιν εορτης εξοφλει τις τυψεις της, απαξιωνοντας εκ των υστερων τους υπαιτιους.


εχεις δικιο τυπε.ισως να ερθουν ολοι οι υπολοιποι στην θεση του κατηγορου τωρα που εχουν και τα μμε μαζι τους.αλλα και παλι αυτο θα εξαρτηθει απο το ποιος θελει μπελαδες εκ των υστερων.δεν νομιζω παντως να ειναι πολλοι αυτοι που θα κατσουν να ασχοληθουν.η ελληνικη κοινωνια δεν εχει ουτε καν αυτη τη εκφυλισμενη μορφη της εκ των υστερων αλληλεγγυης   :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.364
Κριτικές
1
Like
30.044
Πόντοι
8.006
ο καλα εισαι ειδικα αυτοι οι δασκαλοι ειναι μεγαλες κοτες και δεν μπλεκονται καθολου σε τέτοια εδω στη μυτιληνη δεν ειδατε τι εγινε με το ατυχο παιδι που εσπασε τα χερια του? δεν θα ηθελα και δεν θα ηθελαν να ηταν συγγενης ή φιλος μου θα έφευγαν απο το νησι.

Το bullying γενικα πρεπει να τσακιστεί χωρις ελεος.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.364
Κριτικές
1
Like
30.044
Πόντοι
8.006
Στον πιο αδυναμο πανε αμα σε κοψουν οτι δεν τους παιρνει δεν έρχονται
Εννοειται οτι πανε παντα στον αδυναμο.
Αλλά αν ο περιγυρος παρεμβαινε αποφασιστικα, δεν θα χρειαζοταν τιποτα αλλο.

Δεν ειναι δυνατον να κανουν ολοι πολεμικες τεχνες για να αποτρεπουν το καθε βλαμμενο.
Επρεπε οι θεσμοι (πολιτεια, σχολειο, οικογενεια) να τα εχουν λυσει αυτα.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.727
Πόντοι
3.656
Εννοειται οτι πανε παντα στον αδυναμο.
Αλλά αν ο περιγυρος παρεμβαινε αποφασιστικα, δεν θα χρειαζοταν τιποτα αλλο.

Δεν ειναι δυνατον να κανουν ολοι πολεμικες τεχνες για να αποτρεπουν το καθε βλαμμενο.
Επρεπε οι θεσμοι (πολιτεια, σχολειο, οικογενεια) να τα εχουν λυσει αυτα.


ειμαστε πολυ πισω σε αυτα στη ελλαδα τυπε  :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.364
Κριτικές
1
Like
30.044
Πόντοι
8.006
Ο Φιλελευθερισμός, βλακούληδες, δεν λεει πουθενα να πεθαινει ο αδυναμος.
Λεει το απολυτως λογικο και αυτονοητο, οτι ο καλυτερος πρεπει να εχει την ευκαιρια και το περιβαλλον να προοδευει...

Αλλά ο πνευματικος καρκινος της αριστερας που επικρατει σε αυτην την χωρα, θεωρει οτι αυτο σημαινει "να πεθανει ο αδυναμος".
Χαζουληδες...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Εννοειται οτι πανε παντα στον αδυναμο.
Αλλά αν ο περιγυρος παρεμβαινε αποφασιστικα, δεν θα χρειαζοταν τιποτα αλλο.

Δεν ειναι δυνατον να κανουν ολοι πολεμικες τεχνες για να αποτρεπουν το καθε βλαμμενο.
Επρεπε οι θεσμοι (πολιτεια, σχολειο, οικογενεια) να τα εχουν λυσει αυτα.

Πρέπει να κανεις πολεμικες τεχνες για να σκληραγωγηθεις και να πάψεις να εισαι μπουλης. Να σκληρυνεις λιγο οχι να γινεις τρελος αλλα να καταλαβεις οτι ισως χρειαστει καποια στιγμη να αμυνθεις ειτε για τον εαυτο σου ειτε για την κοπελα που συνοδευεις. Εγω ειμαι ανα πασα στιγμη ετοιμος να το κάνω αυτο αφου πρωτα προειδοποιησω στον αλλον να μη πλησιασει γιατι ειμαι εκπαιδευμενος στις πολεμικες τεχνες και έχω και ταυτοτητα μαζι που το αποδεικνυει αυτο. Για να ειμαι και 100% καλλυμενος μετα οτι τον προειδοποιησα επισης δεν θα τον κτυπησω αλλα θα αποτρεψω το κτυπημα και θα τον ακινητοποιησω.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Το bullying γενικα πρεπει να τσακιστεί χωρις ελεος.
το βορίδειν εστί νεοδημοκρατείν.

θυμάμαι και τα φυντάνια της ν.δ. πειραιά, εκλεγμένοι σύμβουλοι, που μπαίνανε με τα δοκάρια στα χέρια στο πα.πει. στις φοιτητικές εκλογές.

εγώ το bullying το στηρίζω, έχω δείρει αριστερούς και δεξιούς και τραμπουκίζω όποιο τέτοιο πούστη έβρισκα στη σχολή μου.
το καλύτερο συναίσθημα είναι να επιβάλλεσαι σε αυτά τα σκουπίδια της κοινωνίας που απολαμβάνουν τους όποιους καρπούς της γκετοποίησης των σχολών.

τώρα θα μου πεις γιατί τα λέω αυτά; εεε γιατί βλέπω αυτό το "γενικά" και παίρνω ανάποδες. φυσικά εσύ και άλλοι εδώ μέσα στήριζαν/στηρίζουν την οπαδοποίηση των φοιτητών και μια άλλη μορφή τραμπουκισμού με τα ίδια αποτελέσματα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.364
Κριτικές
1
Like
30.044
Πόντοι
8.006
ειμαστε πολυ πισω σε αυτα στη ελλαδα τυπε   :S
Η Ελλαδα θα εχει παει μπροστα, οταν στο γηπεδο μια ολοκληρη κερκιδα θα πιασει αυτον που εριξε το αντικειμενο και θα τον παραδωσει στην αστυνομια, υπο τα χειροκροτηματα ολου του γηπεδου.

Οσο εμεις εδω θεωρουμε μαγκια το να πεταξεις το αντικειμενο και ρουφιανιλικι να δωσεις αυτον που το εκανε, θα ειμαστε στην εποχη των σπηλαιων.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
2014-03-24-5-thumb.gif
karate-kid-o.gif



γινετε μπολντοτυποι.....η μονη λυση για το μπουλινγκ
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Ο Φιλελευθερισμός, βλακούληδες, δεν λεει πουθενα να πεθαινει ο αδυναμος.
Λεει το απολυτως λογικο και αυτονοητο, οτι ο καλυτερος πρεπει να εχει την ευκαιρια και το περιβαλλον να προοδευει...

Αλλά ο πνευματικος καρκινος της αριστερας που επικρατει σε αυτην την χωρα, θεωρει οτι αυτο σημαινει "να πεθανει ο αδυναμος".
Χαζουληδες...

ε τα ευκολως εννοουμενα παραλειπονται ρε ντιμπιλ  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.364
Κριτικές
1
Like
30.044
Πόντοι
8.006
το βορίδειν εστί νεοδημοκρατείν.

θυμάμαι και τα φυντάνια της ν.δ. πειραιά, εκλεγμένοι σύμβουλοι, που μπαίνανε με τα δοκάρια στα χέρια στο πα.πει. στις φοιτητικές εκλογές.

εγώ το bullying το στηρίζω, έχω δείρει αριστερούς και δεξιούς και τραμπουκίζω όποιο τέτοιο πούστη έβρισκα στη σχολή μου.
το καλύτερο συναίσθημα είναι να επιβάλλεσαι σε αυτά τα σκουπίδια της κοινωνίας.

τώρα θα μου πεις γιατί τα λέω αυτά; εεε γιατί βλέπω αυτό το "γενικά" και παίρνω ανάποδες. φυσικά εσύ και άλλοι εδώ μέσα στήριζαν/στηρίζουν την οπαδοποίηση των φοιτητών και μια άλλη μορφή τραμπουκισμού με τα ίδια αποτελέσματα.
Εσυ τωρα βγηκες να πεις τη μαλακια σου, συγκρινοντας τις κοντρες των φοιτητικων παραταξεων με το bullying σε βαρος των αδυναμων μελων μιας ομαδας.
Απ' όσο θυμαμαι δεν εισαι και πολυ εξυπνος, γι αυτο δεν θα ασχοληθω περαιτερω.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
το βορίδειν εστί νεοδημοκρατείν.

θυμάμαι και τα φυντάνια της ν.δ. πειραιά, εκλεγμένοι σύμβουλοι, που μπαίνανε με τα δοκάρια στα χέρια στο πα.πει. στις φοιτητικές εκλογές.

εγώ το bullying το στηρίζω, έχω δείρει αριστερούς και δεξιούς και τραμπουκίζω όποιο τέτοιο πούστη έβρισκα στη σχολή μου.
το καλύτερο συναίσθημα είναι να επιβάλλεσαι σε αυτά τα σκουπίδια της κοινωνίας που απολαμβάνουν τους όποιους καρπούς της γκετοποίησης των σχολών.
τυπε κανεναν πουστη εδειρες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom