Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βουλής 41 Συνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 443
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
98
Like
61
Πόντοι
0
Ρε παλικάρια........είμαι Σύνταγμα αυτές τις μέρες για μια έκθεση και ψαχνομαι να χαλασω καμια ωρίτσα σε κανα "χαλαρωτικό" κατάστημα....

Παίζει ακόμα το εν λόγω μαγαζί?

Δεν έχω όχημα και πρέπει να μετακινηθώ με τα πόδια........
Οπότε ψάχνω κάτι στην περιοχή του Συντάγματος.

Βοήθεια....χριστιανοίιιιιιι

Δεν λεει τιποτε, καποτε ... 1999 εως που χωρισαν το μαγαζι ... χαλασε
 

dms458

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
Το μαγαζί παλιά ήταν καραμιλφάδικο.
Φραπές έπαιζε όμως με την πρώτη.
Μιλάω για πριν το 2008.
Η νεότερη ήταν η γιάννα, 40άρα , ξυνή , νταρντανόμουνο όμως.
Υπάρχει ακόμη;
πολυ καλο ηταν και η Βαλεντινα απο αυτην την εποχη...
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Είχα περάσει από εδώ πριν 5-6 βδομάδες, είχαν μολις μεταφερθεί στον 3ο ορ και ο χώρος ήταν σε χάλια κατάσταση.
Ο κυρ-Βασίλης (? αν θυμαμαι σωστα το ονομα) μου ειχε πει τοτε οτι δεν ειχε διαθεσιμη κοπέλα ελευθερη εκεινη την ωρα και οτι ο χωρος θα συμμαζευτει...

Μήπως έχει κανείς καμιά φρεσκότερη είδηση??  :helpplea:
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Χώρος χάλια. Πρίν το Πάσχα ήταν η Αγγελική και μία θείτσα. Κατάλαβα ότι περιμέναν ενισχύσεις για μετά τις γιορτές αλλά δεν πήγα να τσεκάρω. Από τιμές 60 η μία ώρα και 45 το μισάωρο. Το σέρβις ανάλογο των τιμών.
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Χώρος χάλια. Πρίν το Πάσχα ήταν η Αγγελική και μία θείτσα. Κατάλαβα ότι περιμέναν ενισχύσεις για μετά τις γιορτές αλλά δεν πήγα να τσεκάρω. Από τιμές 60 η μία ώρα και 45 το μισάωρο. Το σέρβις ανάλογο των τιμών.
ε μα πεστο τοση ωρα και αναρωτιομουνα γιατι ειχαν κλεισει το δρομο...απο τους συγκεντρομενους...... :dancing:
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ακόμη υπάρχει η Αγγελική ? H Μόνικα απεσύρθη οριστικά ? Τι γλυκός άνθρωπος... Πραγματική Tantra Godess Σ έκανε κι έχυνες χωρίς καν να τον ακουμπάει Ηλεκρομαγνητικά κύμματα.. Τόσο αέρινος φραπές... Και μπροζόλα αργεντινής όχι από τα στουπέτσια που μας σερβίρουν στην Βάρη...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Ακόμη υπάρχει η Αγγελική ? H Μόνικα απεσύρθη οριστικά ? Τι γλυκός άνθρωπος... Πραγματική Tantra Godess Σ έκανε κι έχυνες χωρίς καν να τον ακουμπάει Ηλεκρομαγνητικά κύμματα.. Τόσο αέρινος φραπές... Και μπροζόλα αργεντινής όχι από τα στουπέτσια που μας σερβίρουν στην Βάρη...
Ναι, αλλα ολο στην Βαρη, πας και τρως !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Καρολος

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Είχα περάσει από εδώ πριν 5-6 βδομάδες, είχαν μολις μεταφερθεί στον 3ο ορ και ο χώρος ήταν σε χάλια κατάσταση.
Ο κυρ-Βασίλης (? αν θυμαμαι σωστα το ονομα) μου ειχε πει τοτε οτι δεν ειχε διαθεσιμη κοπέλα ελευθερη εκεινη την ωρα και οτι ο χωρος θα συμμαζευτει...

Μήπως έχει κανείς καμιά φρεσκότερη είδηση??  :helpplea:

Νικος αδερφε.Αυτος που λες ειναι αλλου πιο βορεια...
 

Παρατηρητης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
58
Κριτικές
13
Like
369
Πόντοι
290
Επίσκεψη χθές το απόγευμα στο εν λόγω ίδρυμα. Το ρόστερ γνωστο Αγγελική Λίνα και Αλίνα.Η Αγγελική γελαστή, χαρούμενη, ήρεμη και πολύ χαλαρή. Προτίμησα την Αγγελική, αν και περίμενα αρκετό καιρό γιατί είχε δύο μασάζ πριν από εμένα,πέρασα στο δωμάτιο, έκανε φούλ πρόγραμμα,και έμεινα πολύ ικανοποιημένος. Η Αγγελική , όπως πάντα , απέδειξε ότι αξίζει τα λεφτά της μέχρι το τελευταίο ευρώ. Η Αγγελική μου είπε ότι πρόκειται σύντομα να ανοίξουν μαζί με την Λίνα δικό τους θεροπευτήριο στην οδό Πατησίων, δεν μου έδωσε όμως την ακριβή δεεύθυνση . Μου είπε ότι έχουν βρεί το κατάληλο κτήριο , εχουν διαρυθμίσει και εξοπλίσει τους χώρους και περιμένοων την άδεια για να ανοίξουν . Άντε και με το καλό . 
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Επίσκεψη χθές το απόγευμα στο εν λόγω ίδρυμα. Το ρόστερ γνωστο Αγγελική Λίνα και Αλίνα.Η Αγγελική γελαστή, χαρούμενη, ήρεμη και πολύ χαλαρή. Προτίμησα την Αγγελική, αν και περίμενα αρκετό καιρό γιατί είχε δύο μασάζ πριν από εμένα,πέρασα στο δωμάτιο, έκανε φούλ πρόγραμμα,και έμεινα πολύ ικανοποιημένος. Η Αγγελική , όπως πάντα , απέδειξε ότι αξίζει τα λεφτά της μέχρι το τελευταίο ευρώ. Η Αγγελική μου είπε ότι πρόκειται σύντομα να ανοίξουν μαζί με την Λίνα δικό τους θεροπευτήριο στην οδό Πατησίων, δεν μου έδωσε όμως την ακριβή δεεύθυνση . Μου είπε ότι έχουν βρεί το κατάληλο κτήριο , εχουν διαρυθμίσει και εξοπλίσει τους χώρους και περιμένοων την άδεια για να ανοίξουν . Άντε και με το καλό . 
Καλορυζικο να'ναι !!!
Και με φουλ προγραμματα. αν ειναι και τσαμπα καλα θα'ναι !!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Επίσκεψη χθές το απόγευμα στο εν λόγω ίδρυμα. Το ρόστερ γνωστο Αγγελική Λίνα και Αλίνα.Η Αγγελική γελαστή, χαρούμενη, ήρεμη και πολύ χαλαρή. Προτίμησα την Αγγελική, αν και περίμενα αρκετό καιρό γιατί είχε δύο μασάζ πριν από εμένα,πέρασα στο δωμάτιο, έκανε φούλ πρόγραμμα,και έμεινα πολύ ικανοποιημένος. Η Αγγελική , όπως πάντα , απέδειξε ότι αξίζει τα λεφτά της μέχρι το τελευταίο ευρώ. Η Αγγελική μου είπε ότι πρόκειται σύντομα να ανοίξουν μαζί με την Λίνα δικό τους θεροπευτήριο στην οδό Πατησίων, δεν μου έδωσε όμως την ακριβή δεεύθυνση . Μου είπε ότι έχουν βρεί το κατάληλο κτήριο , εχουν διαρυθμίσει και εξοπλίσει τους χώρους και περιμένοων την άδεια για να ανοίξουν . Άντε και με το καλό . 

:grin:

και μία απορία: Αγγελική + φουλ πρόγραμμα= :huh: :think:
 

skaftass

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχαχαχα

Αγγελική οκ μας έπεισες....

καλά ρε βούρλο, τόσα χρόνια σε ξέρουμε και ακόμα νομίζεις ότι μπορείς να μας κοροιδέψεις?  :uglystupid:

μάγκες, όποιος πάει με Αγγελική είναι πεταμένα λεφτά και σπασμένα νεύρα...εγγυημένο αυτό

και αν δεν πιστεύετε εμένα μπορούνε και άλλοι να το επιβεβαιώσουνε αυτό

γι'αυτό άλλωστε την διώξανε από το Ίμβρου 2...επειδή γίνανε ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ παράπονα από πελάτες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom