Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βουλής 41 Συνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 443
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
οχι με αυτη με το μικρο την ματινα.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
ζερο αυτη εχει απο τα πιο ζουμερα και γλυκα μαγουλακια.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
τι γινεται εδω ρε μαγκες? Αναψανε τα καρβουνα ή με ροφηματα τη βγαζεις??
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
κάποιος συναγωνιστής να μας ξεκαθαρίσει αν προσφέρεται φραπέ, από ποιές θεραπεύτριες και πόσα το χρεώνουν

επίσης κάποια εισήγηση για αξιόλογη θεραπεύτρια
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
κάποιος συναγωνιστής να μας ξεκαθαρίσει αν προσφέρεται φραπέ, από ποιές θεραπεύτριες και πόσα το χρεώνουν

Ναι στη φραπεδιά το μαγαζί. Εξαιρείται (post #38) η Βουλγάρα, ούτε που το πλησιάζει ... ακόμα!
Η Ίριδα μπορεί και να μπιζολιάζεται, αλλά δεν βάζω το χέρι μου στα ... κάρβουνα!
Μασάζ 1ας ώρας 75 €, 1/2 ώρας 60 €. Έχω την πεποίθηση ότι ο φραπές είναι μέσα στο μασάζ. Από 'κει και πέρα ό,τι προαιρείσθε...!

επίσης κάποια εισήγηση για αξιόλογη θεραπεύτρια

Για μένα δεν ... (άλλωστε post #26)!
 

barmy73

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
συνεχίζεται ακόμα το απαράδεκτο σύστημα να πληρώνεις χωρίς να τσεκάρεις τις θεραπεύτριες?
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
Αν και δεν θυμάμαι καλά όταν πήγα νομίζω οτι άλλη που ήταν εκεί ήταν η προαναφερθήσα (κοντή μελαχρινή με καρε μαλί)

ναι για αυτη μιλαμε με λιγη καλη προσπαθεια ειναι τουρμπο το υπογραφω και η αλλη η ιριδα το ιδιο πρεπει να εισαι και λιγο γνωστος.
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
καλά ρε παιδιά τόσο δύσκολο είναι να πάρετε το ασανσεράκι,να ανέβετε στον 2ο,να χτυπήσετε την πόρτα και να δείτε τις θεραπαίνιδες παίζοντάς το ανήξεροι και καλά?Αν είστε πελάτες πρόσφατα και τις έχετε δεί οκ,αλλά αν είστε είτε πρώτη φορά πελάτες ή παλιοί που έχετε να πάτε καιρό και ενδεχομένως δεν θα σας ξέρει καμμιά δοκιμάστε το σύστημα αυτό.....εκτός αν το έχει κόψει....εμένα πάντως μου ανοίγανε παλιά,τις έβλεπα και μετά κατέβαινα είτε στον 1ο για να πληρώσω είτε στο ισόγειο κατευθείαν για να την πουλέψω από την μπαζομάζωξη.Όλα αυτά εν έτει 2006
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
καλά ρε παιδιά τόσο δύσκολο είναι να πάρετε το ασανσεράκι,να ανέβετε στον 2ο,να χτυπήσετε την πόρτα και να δείτε τις θεραπαίνιδες παίζοντάς το ανήξεροι και καλά?Αν είστε πελάτες πρόσφατα και τις έχετε δεί οκ,αλλά αν είστε είτε πρώτη φορά πελάτες ή παλιοί που έχετε να πάτε καιρό και ενδεχομένως δεν θα σας ξέρει καμμιά δοκιμάστε το σύστημα αυτό.....εκτός αν το έχει κόψει....εμένα πάντως μου ανοίγανε παλιά,τις έβλεπα και μετά κατέβαινα είτε στον 1ο για να πληρώσω είτε στο ισόγειο κατευθείαν για να την πουλέψω από την μπαζομάζωξη.Όλα αυτά εν έτει 2006

Ναι :thumbsup:, αλλά ... "παλιά ξινά σταφύλια" ...!!! :grin:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
εγινε ανανεωση στη λεκκα τρεια καινουργια μωρα εδω και μια εβδομαδα η ζωη και παουλινα την αλλη δεν την ειδα αλλα εμαθα οτι ειναι και αυτο μικρο ολες ελληνιδες εγω πηρα ζωη καλο με ωραιω φραπε για πρωτη συνεδρια τη δευτερη θα δουμε τη θα γινει. η παουλινα ειναι ξανθια κορμαρα η ζωη καστανο ωραιω μωρο και φιλε βαλεντινο η βουλγαρα ειναι στο φουλ.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Πόσο πάει η μπριζόλα, ρε παιδιά, εδώ;

Έχω χάσει επεισόδια, έχω να πάω πάνω από χρόνο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom