Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βουλιαγμένης 102& Ερμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Elli 102
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 893
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Χρονια Πολλα και απο εμενα, σε ολα τα κοριτσια !!!


Χρονια Πολλα και σε ολα τα φιλαρακια !!!
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
185
Like
11.736
Πόντοι
34.267
Χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχία Νατάσσα μου και στα κορίτσια του μαγαζιού. Κι όταν φύγει το '13 να πάρει όλα τα στραβά κι ανάποδα μαζί του! ;)
 

R3D_STABILO

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2012
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
77
Πόντοι
0
πρεπει να εισαι ο μοναδικος ανθρωπος που δεν πηδηξε εκει. μπορεις να εισαι περηφανος.

Καλησπέρα , πάντως κ γω που πέρασα μια βόλτα σήμερα μου είπαν μόνο για το "προγράμματα" των 50 € και όταν ρώτησα αν υπάρχει κάποια έξτρα υπηρεσία η απάντηση ήταν αρνητική ..
Δεν ξέρω ...αν μπορεί ας  βοηθήσει κάποιος συναγωνιστής .. 
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Καλησπέρα , πάντως κ γω που πέρασα μια βόλτα σήμερα μου είπαν μόνο για το "προγράμματα" των 50 € και όταν ρώτησα αν υπάρχει κάποια έξτρα υπηρεσία η απάντηση ήταν αρνητική ..
Δεν ξέρω ...αν μπορεί ας  βοηθήσει κάποιος συναγωνιστής .. 
ρε παιδια,συγνωμη κιολας...διαβαζω αρκετες φορες παιχτες που πανε στα καταστηματα,μετα απο την εδω ενημερωση,και τρωνε ακυρο...λοιπον...πατε σε ενα μαγαζι,και ΛΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΘΑΡΑ...αν δειτε οτι τα μασανε για τον α,β λογο,μην αγχωνεσται,την κανετε με ελαφρα,υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες...στο συγκεκριμενο,η κατι εχει γινει,η κατι περιμενουν και προσεχουν...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
ρε παιδια,συγνωμη κιολας...διαβαζω αρκετες φορες παιχτες που πανε στα καταστηματα,μετα απο την εδω ενημερωση,και τρωνε ακυρο...λοιπον...πατε σε ενα μαγαζι,και ΛΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΘΑΡΑ...αν δειτε οτι τα μασανε για τον α,β λογο,μην αγχωνεσται,την κανετε με ελαφρα,υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες...στο συγκεκριμενο,η κατι εχει γινει,η κατι περιμενουν και προσεχουν...

Εσύ δεν δικαιολογήσαι να μην έχεις καταλάβει τι έχει παιχτεί. Είσαι κάθε μέρα μέσα. Δεν πήρες χαμπάρι για αλληλομαχαιρώματα?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Εσύ δεν δικαιολογήσαι να μην έχεις καταλάβει τι έχει παιχτεί. Είσαι κάθε μέρα μέσα. Δεν πήρες χαμπάρι για αλληλομαχαιρώματα?
...μιλησα γενικα...το τι ξερω εγω ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο... ;)
 

gletzes

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
102
Like
8
Πόντοι
1
ρε παιδια,συγνωμη κιολας...διαβαζω αρκετες φορες παιχτες που πανε στα καταστηματα,μετα απο την εδω ενημερωση,και τρωνε ακυρο...λοιπον...πατε σε ενα μαγαζι,και ΛΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΘΑΡΑ...αν δειτε οτι τα μασανε για τον α,β λογο,μην αγχωνεσται,την κανετε με ελαφρα,υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες...στο συγκεκριμενο,η κατι εχει γινει,η κατι περιμενουν και προσεχουν...

Και εγώ έτσι την πάτησα σήμερα.Δεν ξέρω τι έγινε και αν περιμένουν κάτι,το μόνο σίγουρο είναι οτι δεν σέβονται τον κόπο και τον χρόνο που σπαταλάει κάποιος να πάει ειδικά αν μένει μακριά.Πρώτη και τελευταία φορά ήταν για μένα
 

natassa247

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά!!!!!! Τα κορίτσια μας σήμερα ειναι οι Σαμπρίνα,Ζωη,Τζενη,Μαρία, κατερινα ,αγαπη ...Σας περιμένουμε με πολύ-πολύ γιορτινή διάθεση για να σας ευχηθούμε και απο κοντά να έχετε μια Καλη Χρονιά...με υγεία,υπομονή και πολύ κουράγιο...Σημερα θα ήμαστε μεχρι της 6 και δευτερα, τριτη, κανονικα απο της 11- 9 το βραδι......Το Senses Spa θα ειναι κλειστό τεταρτη 1-1-2014 ...θα ειναι ανοιχτα κανονικα 11-9 πεμητη 2-1-2014 και θα γίνει η κοπή της πίτας kαι o τυχερός που θα βρει το φλώρι θα εχει δωρεαν μια συνεδρια της επιλογης του ......και επίσης ο πρώτος φιλος που θα μας κανει ποδαρικό επίσης θα εχει μια δωρεαν συνεδρία .... Σας φιλώ και να εχετε ενα όμορφο μεσημέρι..... :) ;)
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά!!!!!! Τα κορίτσια μας σήμερα ειναι οι Σαμπρίνα,Ζωη,Τζενη,Μαρία, κατερινα ,αγαπη ...Σας περιμένουμε με πολύ-πολύ γιορτινή διάθεση για να σας ευχηθούμε και απο κοντά να έχετε μια Καλη Χρονιά...με υγεία,υπομονή και πολύ κουράγιο...Σημερα θα ήμαστε μεχρι της 6 και δευτερα, τριτη, κανονικα απο της 11- 9 το βραδι......Το Senses Spa θα ειναι κλειστό τεταρτη 1-1-2014 ...θα ειναι ανοιχτα κανονικα 11-9 πεμητη 2-1-2014 και θα γίνει η κοπή της πίτας kαι o τυχερός που θα βρει το φλώρι θα εχει δωρεαν μια συνεδρια της επιλογης του ......και επίσης ο πρώτος φιλος που θα μας κανει ποδαρικό επίσης θα εχει μια δωρεαν συνεδρία .... Σας φιλώ και να εχετε ενα όμορφο μεσημέρι..... :) ;)
...εγω θα ερθω...θελω την ποιο βυζαρου ομως να μου ευχηθει!!.. :grin: :grin: :grin:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά!!!!!! Τα κορίτσια μας σήμερα ειναι οι Σαμπρίνα,Ζωη,Τζενη,Μαρία, κατερινα ,αγαπη ...Σας περιμένουμε με πολύ-πολύ γιορτινή διάθεση για να σας ευχηθούμε και απο κοντά να έχετε μια Καλη Χρονιά...με υγεία,υπομονή και πολύ κουράγιο...Σημερα θα ήμαστε μεχρι της 6 και δευτερα, τριτη, κανονικα απο της 11- 9 το βραδι......Το Senses Spa θα ειναι κλειστό τεταρτη 1-1-2014 ...θα ειναι ανοιχτα κανονικα 11-9 πεμητη 2-1-2014 και θα γίνει η κοπή της πίτας kαι o τυχερός που θα βρει το φλώρι θα εχει δωρεαν μια συνεδρια της επιλογης του ......και επίσης ο πρώτος φιλος που θα μας κανει ποδαρικό επίσης θα εχει μια δωρεαν συνεδρία .... Σας φιλώ και να εχετε ενα όμορφο μεσημέρι..... :) ;)

προβλέπω να περιμένουν έξω από την πόρτα την Πέμπτη για το δωρεάν   :dancing:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Με χαρα σε περιμενουμε ελπιζω να εχεις καλο ποδι ....Καλη χρονια

Χρόνια πολλά!

δυστυχώς εγώ δεν θα μπορέσω να είμαι, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα όποιος έρθει θα περάσει πολύ καλά ;)

 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά!!!!!! Τα κορίτσια μας σήμερα ειναι οι Σαμπρίνα,Ζωη,Τζενη,Μαρία, κατερινα ,αγαπη ...Σας περιμένουμε με πολύ-πολύ γιορτινή διάθεση για να σας ευχηθούμε και απο κοντά να έχετε μια Καλη Χρονιά...με υγεία,υπομονή και πολύ κουράγιο...Σημερα θα ήμαστε μεχρι της 6 και δευτερα, τριτη, κανονικα απο της 11- 9 το βραδι......Το Senses Spa θα ειναι κλειστό τεταρτη 1-1-2014 ...θα ειναι ανοιχτα κανονικα 11-9 πεμητη 2-1-2014 και θα γίνει η κοπή της πίτας kαι o τυχερός που θα βρει το φλώρι θα εχει δωρεαν μια συνεδρια της επιλογης του ......και επίσης ο πρώτος φιλος που θα μας κανει ποδαρικό επίσης θα εχει μια δωρεαν συνεδρία .... Σας φιλώ και να εχετε ενα όμορφο μεσημέρι..... :) ;)
Βλέπω κάποιοι να ξενυχτάνε για να μπουν πρώτοι...
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom