Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βουλιαγμένης 102& Ερμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Elli 102
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 893
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Μπράβο! Η συζήτηση λοιπόν ανάμεσα σε Γιώργο και  compra ήταν για την "λατίνα".

Εγώ λέω μπάζο, εσύ λες κάτι άλλο?
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
Φιλε cristiano για να σου λυσω την απορια μιλαω για την τζενη που ειναι ελληνολατινα οντως 2 υπαρχο
υν η αλλη δεν ξερω τι ειναι τι θες να πω απο εμφανιση?αυτο για τον καθενα ειναι υποκειμενικο αυτο που νομιζω μας ενδιαφερει ειναι υπηρεσιες και σωμα και απο τα δυο λοιπον η τυπισσα σκιζει που ειναι το λαθος μου?
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Παιδιά μην κάνετε έτσι και μόνο ότι έχει σιλικονάτα βυζιά μου φτάνει κι αν είναι και μαυρδερή όπως λέτε...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.289
Κριτικές
19
Like
9.237
Πόντοι
9.095
Για τη λατινα θελω να μαθω,μπορω?
 

nickos99

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
14
Like
185
Πόντοι
26
Να σου εγώ ρε παίχτη την γνώμη μου και ας με πεις ο τιμημένος και μένα τυχάρπαστο.

Το μπάζο που είπε ο άλλος είναι  λίγο …  πες τρίμπαζο να είσαι μέσα.
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Καλά βρε παιδιά η Νατάσσα που εξαφανίστηκε,το παράτησε το επάγγελμα;;;
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Να σου εγώ ρε παίχτη την γνώμη μου και ας με πεις ο τιμημένος και μένα τυχάρπαστο.

Το μπάζο που είπε ο άλλος είναι  λίγο …  πες τρίμπαζο να είσαι μέσα.


Άστο τύπε, με πληροφόρησαν γιατί αντέδρασε ο τιμημένος όταν θίξαμε την Λατίνα!! :-
Λέω κι εγώ τι διάολο ούτε τον ξέρω τον τύπο γιατί μου την πέφτει?

Τι είδες λέει? Όχι ρε με πήρε τηλέφωνο ο Μπενζεμά και μου το είπε!  :grin:
Τι να πεις?  :dunno:
Δεν ξέρω όταν γράφει κριτική τον ρωτάνε την πήδηξες ρε ή στα είπε ο kalithea78??  :huh:
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Η προσφορά της μισής τιμής με την κάρτα, ισχύει για όλα τα προγράμματα?
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
Καλημερα , ρε μαγκες εγω μια αποψη εξεφρασα ουτε προωθω καμμια ουτεκανενα μαγαζι στο κατω κατω οποιος θελει παει βλεπει και αποφασιζει δεν ειναι και υποχρεωτικο εγω μιλησα για σωμα και υπηρεσιες η εμφανιση ειναι κατι που το βλεπεις και στην υποδοχη απο κει και περα εμεις ενημερωνουμε τι γινεται μεσα γιατι πολυ απλα μπορει καποια να ειναι μουναρος και απο υπηρεσιες μαπα.δεν υπαρχει λογος λοιπον γιαντιπαραθεσεις  τη στιγμη που ολοι μαζηταμε το ιδιο πραγμα.
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Νατάσα;;;; που χαθηκες ;;;;;;
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
μην κολλάμε στα ονόματα ,αλλά στα προγράμματα και το κόστος
 

glasser

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα , ρε μαγκες εγω μια αποψη εξεφρασα ουτε προωθω καμμια ουτεκανενα μαγαζι στο κατω κατω οποιος θελει παει βλεπει και αποφασιζει δεν ειναι και υποχρεωτικο εγω μιλησα για σωμα και υπηρεσιες η εμφανιση ειναι κατι που το βλεπεις και στην υποδοχη απο κει και περα εμεις ενημερωνουμε τι γινεται μεσα γιατι πολυ απλα μπορει καποια να ειναι μουναρος και απο υπηρεσιες μαπα.δεν υπαρχει λογος λοιπον γιαντιπαραθεσεις  τη στιγμη που ολοι μαζηταμε το ιδιο πραγμα.

Συμφωνώ απόλυτα. Επειδή κι εγώ έγραψα για την εν λόγω κυρία, να πω ότι από εμφάνιση δεν είναι το απόλυτο μοντέλο, αλλά από υπηρεσίες είναι ΑΠΙΘΑΝΗ....τουλάχιστον μ' εμένα.
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνώ απόλυτα. Επειδή κι εγώ έγραψα για την εν λόγω κυρία, να πω ότι από εμφάνιση δεν είναι το απόλυτο μοντέλο, αλλά από υπηρεσίες είναι ΑΠΙΘΑΝΗ....τουλάχιστον μ' εμένα.
σιγουρα "απολυτο μοντελο " δεν μπορεις να την πεις αλλα οι 9 στους 10 απο εμας συμφωνουν οτι στα αλλα ειναι απιθανη
γενικα  το μαγαζι ειναι το τοπ σε ολα
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Τι και αν το ανελαβε η Νατασσα, γκομενα της προκοπης εχω να δω απο την εποχη της Λιζας, αυτες που ειδα
δυο φορες που πηγα προσφατα...
Οχι τιποτα αλλο, αλλα κανουν "αντιθεση" με τον πολυ ομορφο χωρο, επειγοντως μεταγραφες ή ακομη καλυτερα νεα ταλεντα!!
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
καλημερα συναγωνιστες . μηπως ημαστε λιγο υπερβολικοι , με 60 θελουμε να γαμαμε και τοπ μοντελα . οκ εχει καποια μπαζα αλλα οχι καιολες . γουστα ειναι αυτα βεβαια !!
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
καλημερα συναγωνιστες . μηπως ημαστε λιγο υπερβολικοι , με 60 θελουμε να γαμαμε και τοπ μοντελα . οκ εχει καποια μπαζα αλλα οχι καιολες . γουστα ειναι αυτα βεβαια !!
Η Λιζα που αναφερω πιο πανω ειχε 100 και τα του Κολωνακιου τη μπριζολα την εχουν 100
Δεν ειπα τοπ μοντελ, αλλα η Ζωη, η Λιζα και γενικα οι καλες τις Νατασας ηταν πολυ καλυτερες,
δεν παει να διαφημιζεις ενα απο τα ωραιοτερα μαγαζια της Αθηνας Α΄και το προϊόν να ειναι Β΄
Αποψη μου ανευ παρεξηγησεως...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.427
Κριτικές
16
Like
13.603
Πόντοι
6.515
Τι και αν το ανελαβε η Νατασσα, γκομενα της προκοπης εχω να δω απο την εποχη της Λιζας, αυτες που ειδα
δυο φορες που πηγα προσφατα...
Οχι τιποτα αλλο, αλλα κανουν "αντιθεση" με τον πολυ ομορφο χωρο, επειγοντως μεταγραφες ή ακομη καλυτερα νεα ταλεντα!!

δεν υπαρχουν σε μασατζιδικα οι περιπτωσεις που περιγραφεις παρα μονο 2-3, και ποσο θ' αντεξουν ακομα αν τις βαζουν να δουλεψουν 12ωρα :think:
Αν θες μοντελα πας σε τυπου x-bar, ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε. Αυτα προσφερει η αγορα τυπε
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
209
Like
4.498
Πόντοι
9.035
Βρε παιδιά τι γίνεται με το κατάστημα, η Νατάσα πως και χάθηκε;  :think:
Χτες έστειλα φιλαράκι μου να πιεί νεράκι, και του την παίξανε αλλού για αλλού, κάτι σαν και αυτό που έπαθε ο nickythegreek τις προάλλες... Μήπως πήρανε την κάτω βόλτα; Κρίμα...
Θα περάσω και προσωπικά προσεχώς να δω τι παίζει  :(
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Βρε παιδιά τι γίνεται με το κατάστημα, η Νατάσα πως και χάθηκε;  :think:
Χτες έστειλα φιλαράκι μου να πιεί νεράκι, και του την παίξανε αλλού για αλλού, κάτι σαν και αυτό που έπαθε ο nickythegreek τις προάλλες... Μήπως πήρανε την κάτω βόλτα; Κρίμα...
Θα περάσω και προσωπικά προσεχώς να δω τι παίζει  :(

Μαν, σκέφτομαι μήπως μετά την μανούρα μεταξύ του αδαμάντινου και του παρόντος ελαιοτριβείου, κηρύχτηκε "πόλεμος" μεταξύ τους και ψιλολουφάξανε και οι δύο. Η Νατάσσα έχει να γράψει μία εβδομάδα κι ο Αρίστος στο τσακίρ κέφι στέλνει καμία καληνύχτα. Κάτι τέτοιο υποψιάζομαι, μπορεί να κάνω και λάθος.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
σήμερα πάντως δεν έγραψε ούτε το Βενιζέλου  :offtopic:

λείπουν και κάποια banners από την πρώτη σελίδα...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom